Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZATKOWSKI Józef | 258 | MORSY Z GRUDZIĄDZA | GRUDZIĄDZ | M60 | 1 | M 67 | 00:00:00 | 00:33:47.00 | 00:33:47.00 | 4:30 | 13.3 (100%) | |||
2 | NIEDBALSKI Grzegorz | 192 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 2 | M 79 | 00:00:00 | 00:34:33.85 | 00:34:33.85 | +00:00:46 (2.3%) | 4:36 | 13 (97.7%) | ||
3 | MANDOSIK Jerzy | 173 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | M60 | 3 | M 91 | 00:00:00 | 00:35:44.10 | 00:35:44.10 | +00:01:57 (5.5%) | 4:45 | 12.6 (94.7%) | ||
4 | GRUBA Jacek | 77 | TRISPACE/TREK | BRZOZA | M60 | 4 | M 106 | 00:00:00 | 00:37:01.10 | 00:37:01.10 | +00:03:14 (8.7%) | 4:56 | 12.2 (91.7%) | ||
5 | BEREBECKI Roman | 17 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M60 | 5 | M 107 | 00:00:00 | 00:37:07.95 | 00:37:07.95 | +00:03:20 (9.0%) | 4:56 | 12.1 (91.0%) | ||
6 | BRATEK Andrzej | 30 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 6 | M 121 | 00:00:00 | 00:38:42.60 | 00:38:42.60 | +00:04:55 (12.7%) | 5:09 | 11.6 (87.2%) | ||
7 | MICKIEWICZ Jan | 183 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60 | 7 | M 131 | 00:00:00 | 00:39:32.15 | 00:39:32.15 | +00:05:45 (14.6%) | 5:16 | 11.4 (85.7%) | ||
8 | BAJOREK Piotr | 8 | NIEZRZESZONY | BRODNICA | M60 | 8 | M 137 | 00:00:00 | 00:39:45.05 | 00:39:45.05 | +00:05:58 (15.0%) | 5:18 | 11.3 (85.0%) | ||
9 | RACZYŃSKI Krzysztof | 219 | BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM | BYDGOSZCZ | M60 | 9 | M 145 | 00:00:00 | 00:40:22.40 | 00:40:22.40 | +00:06:35 (16.3%) | 5:22 | 11.1 (83.5%) | ||
10 | PERLIK Grzegorz | 206 | KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROFIT | BYDGOSZCZ | M60 | 10 | M 150 | 00:00:00 | 00:41:19.65 | 00:41:19.65 | +00:07:32 (18.3%) | 5:30 | 10.9 (82.0%) | ||
11 | FALKOWSKI Ireneusz | 61 | BYDGOSZCZ | M60 | 11 | M 157 | 00:00:00 | 00:43:15.15 | 00:43:15.15 | +00:09:28 (21.9%) | 5:46 | 10.4 (78.2%) | |||
12 | DĘBSKI Jan | 51 | SOŁTYS | SUCHARZEWO 6 | M60 | 12 | M 158 | 00:00:00 | 00:43:27.55 | 00:43:27.55 | +00:09:40 (22.3%) | 5:47 | 10.4 (78.2%) | ||
13 | LENC Janusz | 157 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 13 | M 168 | 00:00:00 | 00:45:58.15 | 00:45:58.15 | +00:12:11 (26.5%) | 6:07 | 9.8 (73.7%) | ||
14 | GERKA Krzysztof | 65 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M60 | 14 | M 174 | 00:00:00 | 00:48:26.55 | 00:48:26.55 | +00:14:39 (30.3%) | 6:27 | 9.3 (69.9%) |
Znaleziono 14 wynik(ów)