XXXVI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Weekend sportowy - Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska
Weekend sportowy - Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska
Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2023-10-01 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 404 |
Wystartowało : | 357 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 357 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PODBIELSKA Alina | 167 | KM UMK TORUŃ | TORUŃ | K50 | 1 | K 19 | 00:00:00 | 00:35:37.95 | 00:35:37.95 | 4:44 | 12.6 (100%) | |||
2 | CICHOŃSKA-BAZAK Marzena | 28 | BYDGOSZCZ | K50 | 2 | K 21 | 00:00:00 | 00:35:56.20 | 00:35:56.20 | +00:00:18 (0.8%) | 4:47 | 12.5 (99.2%) | |||
3 | ROBACZEWSKA Lidia | 309 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | K50 | 3 | K 22 | 00:00:00 | 00:36:20.70 | 00:36:20.70 | +00:00:42 (2.0%) | 4:50 | 12.4 (98.4%) | |||
4 | ŁUCZAK Anna | 517 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K50 | 4 | K 31 | 00:00:00 | 00:38:54.20 | 00:38:54.20 | +00:03:16 (8.4%) | 5:11 | 11.6 (92.1%) | ||
5 | SZTUBECKA Agnieszka | 306 | LIPNO | K50 | 5 | K 38 | 00:00:00 | 00:39:56.55 | 00:39:56.55 | +00:04:18 (10.8%) | 5:19 | 11.3 (89.7%) | |||
6 | WOŹNIACKA Beata | 14 | KOLOROWE GACIE | SOLEC KUJAWSKI | K50 | 6 | K 54 | 00:00:00 | 00:42:29.20 | 00:42:29.20 | +00:06:51 (16.1%) | 5:39 | 10.6 (84.1%) | ||
7 | SKÓRCZ Małgorzata | 72 | BYDGOSZCZ | K50 | 7 | K 60 | 00:00:00 | 00:44:09.40 | 00:44:09.40 | +00:08:31 (19.3%) | 5:53 | 10.2 (81.0%) | |||
8 | ŚPICA Dorota | 128 | BYDGOSZCZ | K50 | 8 | K 76 | 00:00:00 | 00:47:10.70 | 00:47:10.70 | +00:11:32 (24.5%) | 6:17 | 9.5 (75.4%) | |||
9 | MOSUR-GALICKA Angelina | 103 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | KOBYLARNIA | K50 | 9 | K 90 | 00:00:00 | 00:50:20.65 | 00:50:20.65 | +00:14:42 (29.2%) | 6:42 | 8.9 (70.6%) | ||
10 | HALINIAK Katarzyna | 136 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K50 | 10 | K 92 | Tak | 00:00:00 | 00:51:02.40 | 00:51:02.40 | +00:15:24 (30.2%) | 6:48 | 8.8 (69.8%) | ||
11 | WIŚNIEWSKA Lucyna | 181 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | K50 | 11 | K 95 | 00:00:00 | 00:52:42.95 | 00:52:42.95 | +00:17:05 (32.4%) | 7:01 | 8.5 (67.5%) | ||
12 | SULKOWSKA Jadwiga | 317 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K50 | 12 | K 96 | 00:00:00 | 00:54:53.75 | 00:54:53.75 | +00:19:15 (35.1%) | 7:19 | 8.2 (65.1%) | ||
13 | KOTŁOWSKA Małgorzata | 188 | KOTŁOWSKIRUNTEAM | OSTROMECKO | K50 | 13 | K 100 | Tak | 00:00:00 | 00:58:04.90 | 00:58:04.90 | +00:22:26 (38.7%) | 7:44 | 7.7 (61.1%) | |
14 | TOMCZYK Beata | 74 | BYDGOSZCZ | K50 | 14 | K 101 | 00:00:00 | 00:59:04.50 | 00:59:04.50 | +00:23:26 (39.7%) | 7:52 | 7.6 (60.3%) |
Znaleziono 14 wynik(ów)