Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2017-06-04 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 419 |
Wystartowało : | 383 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Ogólna VIII Mistrzostwa Polski Leśników w Półmaratonie Mistrzostwa Marynarki Wojennej |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GŁUCHACZKA Justyna | 68 | KLUB 42,2 LĘBORK | BRZEŹNO LĘBORSKIE | K-25 | 00:00:05 | |
2 | CZAPIEWSKA-SIEKIERKA Ewa | 31 | KOMENDA POWIATOWA PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | K-35 | 00:00:05 | |
3 | GRABIAS Aleksandra | 75 | GDAŃSK | K-25 | 00:00:06 | ||
4 | RYBARCZYK Irena | 225 | BYTÓW | K-40 | 00:00:06 | ||
5 | GÓRECKA-MITORAJ Justyna | 74 | MAMY TO ! | CHOJNICE | K-35 | 00:00:08 | |
6 | KAMIŃSKA Zofia | 401 | UPIŁKA | K-50 | 00:00:08 | ||
7 | KONKEL Agnieszka | 136 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | ||
8 | SOŁTYS Katarzyna | 337 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | K-35 | 00:00:09 | ||
9 | SAZON Emilia | 228 | BYTÓW | K-18 | 00:00:10 | ||
10 | MIĄSKOWSKA Adriana | 177 | TENIS KLUB BYTÓW | BYTÓW | K-35 | 00:00:10 | |
11 | JANTA-LIPIŃSKA Justyna | 100 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | K-30 | 00:00:11 | |
12 | NOWICKA Anna | 193 | INKA_TEAM | BYTÓW | K-25 | 00:00:11 | |
13 | BELIŃSKA Patrycja | 11 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-25 | 00:00:12 | |
14 | KLUCZEWSKA Emilia | 127 | BYTÓW | K-30 | 00:00:12 | ||
15 | MASZKA Emilia | 173 | BYTÓW | K-30 | 00:00:12 | ||
16 | NALEŻYTY Katarzyna | 188 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ // RUNNINGGIRL.PL | GDYNIA | K-25 | 00:00:13 | |
17 | LABUDA Anna | 153 | POWERSYSTEM, AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | PROKOWO | K-40 | 00:00:13 | |
18 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 249 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:14 | ||
19 | KACZMAREK Aneta | 108 | TENIS KLUB BYTÓW | BYTÓW | K-40 | 00:00:14 | |
20 | DOMITRZ Katarzyna | 39 | ŻYJ Z ENERGIĄ DARŁOWO | DARŁOWO | K-35 | 00:00:15 | |
21 | NAGEL Anna | 187 | TENIS KLUB BYTÓW | BOJANO | K-40 | 00:00:15 | |
22 | ZABOROWSKA Urszula | 290 | KB GOCH BYTÓW | BORZYTUCHOM | K-55 | 00:00:16 | |
23 | LEW-KIEDROWSKA Magdalena | 159 | CIEMNO | K-25 | 00:00:16 | ||
24 | KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK Katarzyna | 347 | dZH MW/6ORel | K-35 | 00:00:16 | ||
25 | MUERAU-NOWICKA Hanna | 183 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | K-50 | 00:00:17 | |
26 | KARSCHNIA Wioleta | 375 | BLMW/ZZWT | K-25 | 00:00:17 | ||
27 | GŁOWACKA Marta | 67 | GDAŃSK | K-30 | 00:00:18 | ||
28 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 16 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-35 | 00:00:18 | |
29 | CZARNECKA Anna | 32 | GDYNIA | K-45 | 00:00:18 | ||
30 | ZIEMAN Anna | 299 | BYTÓW | K-25 | 00:00:18 | ||
31 | DYDYMSKA Monika | 44 | RUMIA | K-40 | 00:00:19 | ||
32 | CIERZAN Marta | 25 | BYTÓW | K-25 | 00:00:20 | ||
33 | KLOPOTEK Claudia | 125 | GDYNIA | K-18 | 00:00:23 | ||
34 | RYŚ Agata | 227 | AUDIOŁĄKA TEAM | OSŁAWA DĄBROWA | K-25 | 00:00:23 | |
35 | ŁEPEK Agnieszka | 164 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | K-45 | 00:00:24 | |
36 | KRZYŻANIAK Agnieszka | 146 | NIGHT RUNNERS | KAMIONKI | K-30 | 00:00:25 | |
37 | JANKOWSKA Justyna | 97 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | K-40 | 00:00:25 | |
38 | TURZYŃSKA Magdalena | 273 | RUNFORFUN | BYTÓW | K-35 | 00:00:25 | |
39 | SCHMIDT Sandra | 230 | SCHMALKALDEN | K-40 | 00:00:27 | ||
40 | BALDAUF Ute | 5 | BROTTERODE | K-60 | 00:00:28 | ||
41 | KUPIS Kamila | 348 | dZH MW/6ORel | K-25 | 00:00:28 | ||
42 | KUBIŃSKA Beata | 148 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 00:00:29 | |
43 | MARCZAK Małgorzata | 172 | AMATOR | ŻELKOWO | K-55 | 00:00:29 | |
44 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 18 | SŁUPSK | K-50 | 00:00:29 | ||
45 | JARZEMBIŃSKA Beata | 387 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | K-50 | 00:00:29 | |
46 | JĘDRASZKO Magda | 106 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K-30 | 00:00:30 | |
47 | GRUCHAŁA Mirosława | 83 | BYTÓW | K-30 | 00:00:30 | ||
48 | OSIŃSKA Beata | 196 | GDAŃSK | K-35 | 00:00:32 | ||
49 | SULL Agnieszka | 254 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | K-40 | 00:00:32 | |
50 | JANKOWSKA Justyna | 98 | MRÓWECZKI | SŁUPSK | K-30 | 00:00:32 | |
51 | MARSCHAŁKOWSKA Dorota | 402 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:32 | |
52 | WOJCIECHOWSKA Małgorzata | 284 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-45 | 00:00:33 | |
53 | PIETRZAK Anna | 197 | ACTIVE MALBORK | SŁUPSK | K-25 | 00:00:34 | |
54 | ANDRZEJEWSKA Magdalena | 376 | BLMW/ZZWT | K-40 | 00:00:35 | ||
55 | KAMIŃSKA Justyna | 113 | STOPA SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | K-40 | 00:00:36 | |
56 | OLESZKIEWICZ Kamila | 420 | BYTÓW | K-18 | 00:00:38 | ||
57 | SIECZKO-SIERKIEWICZ Dominika | 339 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | K-25 | 00:00:38 | ||
58 | SECH Anna | 338 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | K-30 | 00:00:38 | ||
59 | DYRCZ Marika | 47 | VEGE RUNNERS | SŁAWNO | K-35 | 00:00:39 | |
60 | IGNATIEVA Julia | 93 | SŁUPSK | K-25 | 00:00:40 | ||
61 | ZARĘBSKA Agnieszka | 293 | ŁÓDŹ | K-45 | 00:00:41 | ||
62 | STĘPIEŃ Anna | 245 | BYTÓW | K-18 | 00:00:42 |
Znaleziono 62 wynik(ów)