Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2017-06-04 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 419 |
Wystartowało : | 383 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Ogólna VIII Mistrzostwa Polski Leśników w Półmaratonie Mistrzostwa Marynarki Wojennej |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIĘGIELOWSKI Paweł | 49 | KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW | NADLEŚNICTWO RYBNIK | M-35 | 00:00:05 | |
2 | BOJANOWSKI Michał | 14 | KLUB 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M-35 | 00:00:05 | |
3 | KOBUS Tomasz | 132 | BYTÓW-RZEPNICA | M-35 | 00:00:06 | ||
4 | KARCZ Artur | 365 | BLMW/ZZWT | M-35 | 00:00:06 | ||
5 | BOGUSZ Tomasz | 320 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:07 | ||
6 | SZYCA Łukasz | 265 | GDAŃSK | M-35 | 00:00:07 | ||
7 | JANISZEWSKI Marek | 96 | ŚCIGAŁ TEAM DRUTEX | BYTÓW | M-35 | 00:00:07 | |
8 | SKWAREK Piotr | 236 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | M-35 | 00:00:08 | |
9 | RODZIŃSKI Damian | 217 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-35 | 00:00:08 | |
10 | WOJTALIK Przemysław | 405 | KOSZALIN | M-35 | 00:00:08 | ||
11 | PYPEĆ Mariusz | 209 | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | PRABUTY | M-35 | 00:00:09 | |
12 | JASZEWSKI Tomasz | 101 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M-35 | 00:00:09 | |
13 | SPRINGMAN Krystian | 243 | KLUB 42,2 | LĘBORK | M-35 | 00:00:10 | |
14 | NOWAK Sebastian | 311 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:10 | ||
15 | RADTKE Rafał | 210 | KB GOCH BYTÓW/AMSTERDAM TEAM 2017 | BYTÓW | M-35 | 00:00:12 | |
16 | WIELUSZ Łukasz | 317 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:12 | ||
17 | MICHALSKI Artur | 314 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:13 | ||
18 | MROZIŃSKI Leszek | 321 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:13 | ||
19 | KIERZNOWSKI Przemysław | 312 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:13 | ||
20 | KLOSKA Marcin | 126 | OSTRZYCE | M-35 | 00:00:13 | ||
21 | GALĘBA Szymon | 60 | STUDZIENICE | M-35 | 00:00:15 | ||
22 | KANIGOWSKI Grzegorz | 114 | GDAŃSK | M-35 | 00:00:17 | ||
23 | WILKOWSKI Krzysztof | 282 | KOSZALIN | M-35 | 00:00:17 | ||
24 | KOLIŃSKI Krzysztof | 133 | LIPUSZ | M-35 | 00:00:19 | ||
25 | SKĘPIEC Adam | 233 | 'LECĘ BO CHCĘ...' | SŁUPSK | M-35 | 00:00:20 | |
26 | KLEKOTKO Fabian | 342 | dZH MW/6ORel | M-35 | 00:00:21 | ||
27 | KOTŁOWSKI Artur | 423 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | M-35 | 00:00:23 | |
28 | SZCZERBUK Rafał | 257 | GDAŃSK | M-35 | 00:00:23 | ||
29 | ZŁOCH Piotr | 419 | KS BAT SIERAKOWICE | KARTUZY | M-35 | 00:00:24 | |
30 | SOROKA Piotr | 240 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-35 | 00:00:25 | |
31 | WOJNOWSKI Wiesław | 286 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M-35 | 00:00:26 | |
32 | MIĄSKOWSKI Łukasz | 178 | OSP BORZYTUCHOM | BYTÓW | M-35 | 00:00:26 | |
33 | MIKOŁAJCZYK Tomasz | 179 | BYTÓW | M-35 | 00:00:27 | ||
34 | GAJDUS Wiktor | 58 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M-35 | 00:00:27 | |
35 | CIESZYŃSKI Marcin | 28 | LĘBORK | M-35 | 00:00:28 | ||
36 | KLINKUSZ Adrian | 124 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-35 | 00:00:30 | |
37 | RABIJAK Mariusz | 313 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:33 | ||
38 | MISIEC Przemysław | 364 | BLMW/ZZWT | M-35 | 00:00:34 | ||
39 | LECHOWSKI Tomasz | 366 | BLMW/ZZWT | M-35 | 00:00:34 | ||
40 | SIUDAK Dariusz | 336 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:34 | ||
41 | CAŁA Bartosz | 20 | KARATE KLUB BYTÓW | BYTÓW | M-35 | 00:00:34 | |
42 | SKORUPSKI Robert | 234 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-35 | 00:00:35 | |
43 | ZGANIACZ Andrzej | 296 | STOPA SŁUPSK | KOBYLNICA | M-35 | 00:00:36 | |
44 | ZARZYCKI Krzysztof | 319 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:36 | ||
45 | GAWRYŚ Marcin | 316 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:37 | ||
46 | KARPOWICZ Bartosz | 310 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:37 | ||
47 | GAFFKE Krzysztof | 356 | CSMW Ustka | M-35 | 00:00:38 | ||
48 | ZALEWSKI Grzegorz | 357 | CSMW Ustka | M-35 | 00:00:38 | ||
49 | MUSZYŃSKI Sebastian | 393 | ZĄBKI | M-35 | 00:00:42 | ||
50 | KOBIEROWSKI Edward | 131 | KB GOCH BYTÓW | UDORPIE | M-35 | 00:00:43 | |
51 | ABRAMOWSKI Marek | 1 | MARECKI VS EQUATOR / DZIKIE ZYCIE RUN TEAM | GDYNIA | M-35 | 00:00:47 |
Znaleziono 51 wynik(ów)