Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2017-06-04 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 419 |
Wystartowało : | 383 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Ogólna VIII Mistrzostwa Polski Leśników w Półmaratonie Mistrzostwa Marynarki Wojennej |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KONFEDERAK Dariusz | 135 | BYTÓW | M-40 | 00:00:05 | ||
2 | KOKOT Krzysztof | 397 | HRMax ŻORY | ŻORY | M-40 | 00:00:05 | |
3 | GLAZIK Dariusz | 66 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | M-40 | 00:00:05 | |
4 | FORMELA Łukasz | 56 | KARTUZY | M-40 | 00:00:06 | ||
5 | DOMASZK Zbigniew | 38 | BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 00:00:06 | |
6 | TUTAK Tomasz | 274 | KLUB 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M-40 | 00:00:06 | |
7 | MAJEWSKI Artur | 167 | NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC | KALISZ POMORSKI | M-40 | 00:00:07 | |
8 | DYMOWSKI Artur | 305 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:07 | ||
9 | GROSZEWSKI Grzegorz | 82 | NADLESNICTWO SZCZECINEK | ŁĄCZNO | M-40 | 00:00:08 | |
10 | GRALAK Jacek | 80 | KOŚCIERZYNA | M-40 | 00:00:10 | ||
11 | LASKOWSKI Radosław | 157 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | M-40 | 00:00:10 | |
12 | KLEJNA Grzegorz | 390 | BYTÓW | M-40 | 00:00:10 | ||
13 | KONKOL Kazimierz | 421 | SOMONINO | M-40 | 00:00:11 | ||
14 | PALMA Paweł | 309 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:11 | ||
15 | GRABOWSKI Andrzej | 77 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | CEWICE | M-40 | 00:00:11 | |
16 | SIEKLUCKI Robert | 231 | KREATIVSPORT | LĘBORK | M-40 | 00:00:11 | |
17 | GAŁKOWSKI Wojciech | 403 | KOLECZKOWO | M-40 | 00:00:11 | ||
18 | LEWANDOWSKI Jakub | 413 | SUBMARINE TEAM | GDYNIA | M-40 | 00:00:11 | |
19 | SADOWSKI Tomasz | 306 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:11 | ||
20 | NADOLSKI Tomasz | 186 | DRUŻYNA OLBRZYMA | PRABUTY | M-40 | 00:00:13 | |
21 | PRONDZINSKI Jarosław | 208 | GDYNIA | M-40 | 00:00:13 | ||
22 | SKRZYPKOWSKI Maciej | 308 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:14 | ||
23 | CIESIELSKI Arkadiusz | 26 | NADLEŚNICTWO MIĘDZYCHÓD | MIĘDZYCHÓD | M-40 | 00:00:14 | |
24 | LEWANDOWSKI Tomasz | 353 | CSMW Ustka | M-40 | 00:00:14 | ||
25 | CHACUŚ Ryszard | 355 | CSMW Ustka | M-40 | 00:00:14 | ||
26 | SAK Piotr | 400 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:14 | ||
27 | DUDZIAK Piotr | 41 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | |
28 | GAWRON Piotr | 63 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 00:00:16 | |
29 | WEROCHOWSKI Wojciech | 278 | PAWEŁ GRZONKA COACHING / PKO BANK POLSKI | WARSZAWA | M-40 | 00:00:16 | |
30 | SKRABURSKI Piotr | 235 | URZĄD MARSZAŁKOWSKI GDAŃSK | GDAŃSK | M-40 | 00:00:16 | |
31 | ENGLERT Paweł | 344 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:18 | ||
32 | JERECZEK Rafał | 104 | BORZYTUCHOM | M-40 | 00:00:18 | ||
33 | KOWALCZYK Mariusz | 139 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:18 | |
34 | FILIŃSKI Mariusz | 340 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:19 | ||
35 | FRĄCZEK Rafał | 57 | KB GOCH BYTÓW | GDAŃSK | M-40 | 00:00:19 | |
36 | DYDYMSKI Krzysztof | 45 | RUMIA | M-40 | 00:00:20 | ||
37 | SZLAS Radosław | 262 | STUDIO S7 BANINO | TUCHOM | M-40 | 00:00:20 | |
38 | GARBOWSKI Tomasz | 61 | FEMAT | GOWARZEWO | M-40 | 00:00:21 | |
39 | BARANOWSKI Maciej | 7 | KS PIDRINA GDYNIA | GDAŃSK | M-40 | 00:00:22 | |
40 | LEŚNIEWSKI Mariusz | 158 | GDAŃSK | M-40 | 00:00:24 | ||
41 | GAJEK Artur | 59 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | 00:00:24 | |
42 | LESZKOWSKI Sławomir | 422 | SOMONINO | M-40 | 00:00:25 | ||
43 | NIETUPSKI Krzysztof | 367 | BLMW/ZZWT | M-40 | 00:00:26 | ||
44 | CYBULSKI Robert | 29 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:27 | |
45 | DYŚ Jarosław | 48 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-40 | 00:00:28 | |
46 | KORDULA Grzegorz | 138 | MIASTKO | M-40 | 00:00:28 | ||
47 | CIESZYŃSKI Mariusz | 27 | BEAUTY-STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M-40 | 00:00:29 | |
48 | WORYNA Tomasz | 343 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:31 | ||
49 | W JOPEK Radosław | 345 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:31 | ||
50 | CHILOŃSKI Tomek | 22 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M-40 | 00:00:32 | |
51 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 256 | TUPOT USTKA | USTKA | M-40 | 00:00:33 | |
52 | SZMIGIERO Sebastian | 263 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-40 | 00:00:33 | |
53 | KAMINSKI Witold | 112 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:35 | |
54 | ROLBIECKI Adam | 220 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:36 | ||
55 | ZEBZDA Robert | 295 | NOWA SARZYNA | M-40 | 00:00:37 | ||
56 | NIEDERMAIER Gerald | 389 | LINZ | M-40 | 00:00:37 | ||
57 | TANDECKI Grzegorz | 269 | CHOJNICZKI | M-40 | 00:00:37 | ||
58 | BIEŃKOWSKI Mariusz | 12 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M-40 | 00:00:38 | |
59 | KAMELSKI Piotr | 111 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:39 | |
60 | MATUSZYŃSKI Mirosław | 396 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 00:00:39 | |
61 | STRUGALSKI Mariusz | 250 | GDAŃSK | M-40 | 00:00:40 | ||
62 | MICHAŁOWSKI Piotr | 307 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:43 | ||
63 | KOWALSKI Robert Sebastian | 141 | NIE MARNUJ TLENU | GDAŃSK | M-40 | 00:00:43 | |
64 | KACZMAREK Piotr | 110 | DOBORY.PL | GDAŃSK | M-40 | 00:00:45 |
Znaleziono 64 wynik(ów)