Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2017-06-04 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 419 |
Wystartowało : | 383 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Ogólna VIII Mistrzostwa Polski Leśników w Półmaratonie Mistrzostwa Marynarki Wojennej |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BŁOŃSKI Roman | 13 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | M-25 | 00:00:00 | |
2 | WŁODARCZYK Kamil | 330 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:04 | ||
3 | LESZCZYŃSKI Jacek | 349 | dZH MW/6ORel | M-25 | 00:00:04 | ||
4 | LEBIODA Sebastian | 346 | dZH MW/6ORel | M-30 | 00:00:05 | ||
5 | KRÓL Rafał | 331 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-25 | 00:00:05 | ||
6 | BORYSIUK Arkadiusz | 377 | 8.FOW | M-30 | 00:00:06 | ||
7 | STAŃCZYK Szymon | 360 | BLMW/ZZWT | M-25 | 00:00:06 | ||
8 | URZĘDOWSKI Przemysław | 358 | BLMW/ZZWT | M-30 | 00:00:06 | ||
9 | KREFT Łukasz | 322 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:06 | ||
10 | SZYMCZAK Maciej | 328 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:09 | ||
11 | DOPKE Kamil | 333 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-25 | 00:00:10 | ||
12 | PASISZ Daniel | 329 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:13 | ||
13 | MROZIŃSKI Leszek | 321 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:13 | ||
14 | CICHY Adrian | 351 | dZH MW/6ORel | M-25 | 00:00:14 | ||
15 | RÓŻAK Fabian | 323 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:14 | ||
16 | METERA Piotr | 361 | BLMW/ZZWT | M-30 | 00:00:15 | ||
17 | ANDRYSKOWSKI Szymon | 334 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-25 | 00:00:22 | ||
18 | MIOTK Michał | 325 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:23 | ||
19 | BAJDA Grzegorz | 332 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-25 | 00:00:25 | ||
20 | SZULC Michał | 352 | dZH MW/6ORel | M-30 | 00:00:27 | ||
21 | SIUDAK Dariusz | 336 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:34 | ||
22 | SZYBA Sylwester | 326 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:35 | ||
23 | PIETRUS Marcin | 359 | BLMW/ZZWT | M-30 | 00:00:36 | ||
24 | SMENTOCH Mariusz | 335 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-25 | 00:00:37 | ||
25 | WYSZYŃSKI Tomasz | 324 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 00:00:37 | ||
26 | ZALEWSKI Grzegorz | 357 | CSMW Ustka | M-35 | 00:00:38 |
Znaleziono 26 wynik(ów)