Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 358 |
Wystartowało : | 325 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 325 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Zespołowa | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 21.1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHĘTNIK Rafał | 624 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M-40 | 1 | M 17 | 01:25:58.65 | 4:04 | 14.7 (100%) | ||
2 | GLAZIK Dariusz | 667 | ZWOLAK TEAM | BYTÓW | M-40 | 2 | M 29 | 01:28:04.65 | +00:02:06 (2.4%) | 4:10 | 14.4 (98.0%) | |
3 | CHROBAK Michał | 625 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | 3 | M 30 | 01:28:33.35 | +00:02:34 (2.9%) | 4:11 | 14.3 (97.3%) | |
4 | UTKAŁA Bogumił | 885 | Powersystem | KARTUZY | M-40 | 4 | M 35 | 01:29:07.45 | +00:03:08 (3.5%) | 4:13 | 14.2 (96.6%) | |
5 | FORMELA Łukasz | 651 | Powersystem | KARTUZY | M-40 | 5 | M 38 | 01:29:33.30 | +00:03:34 (4.0%) | 4:14 | 14.1 (95.9%) | |
6 | PYPEĆ Mariusz | 811 | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | PRABUTY | M-40 | 6 | M 39 | 01:29:33.40 | +00:03:34 (4.0%) | 4:14 | 14.1 (95.9%) | |
7 | SKORUPSKI Robert | 842 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 7 | M 44 | 01:31:29.30 | +00:05:30 (6.0%) | 4:20 | 13.8 (93.9%) | |
8 | OWŚNICKI Wojciech | 788 | LIPNICA | M-40 | 8 | M 47 | 01:32:07.25 | +00:06:08 (6.7%) | 4:21 | 13.7 (93.2%) | ||
9 | SKĘPIEC Adam | 841 | LEĆ ADAM, LEĆ... :) | SŁUPSK | M-40 | 9 | M 51 | 01:32:48.20 | +00:06:49 (7.4%) | 4:23 | 13.6 (92.5%) | |
10 | KONKOL Kazimierz | 933 | SOMONINO | M-40 | 10 | M 53 | 01:33:12.65 | +00:07:14 (7.8%) | 4:25 | 13.6 (92.5%) | ||
11 | MAJEWSKI Artur | 756 | NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC | KALISZ POMORSKI | M-40 | 11 | M 59 | 01:34:16.85 | +00:08:18 (8.8%) | 4:28 | 13.4 (91.2%) | |
12 | GAWRON Piotr | 661 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 12 | M 63 | 01:34:35.95 | +00:08:37 (9.1%) | 4:29 | 13.4 (91.2%) | |
13 | GRABOWSKI Andrzej | 940 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | CEWICE | M-40 | 13 | M 68 | 01:35:07.70 | +00:09:09 (9.6%) | 4:30 | 13.3 (90.5%) | |
14 | MISIEC Przemysław | 771 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-40 | 14 | M 74 | 01:35:51.70 | +00:09:53 (10.3%) | 4:32 | 13.2 (89.8%) | |
15 | KRZEBIETKE Piotr | 739 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | 15 | M 77 | 01:36:08.00 | +00:10:09 (10.6%) | 4:33 | 13.2 (89.8%) | |
16 | ADAMELAK Krzysztof | 602 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-40 | 16 | M 79 | 01:36:19.20 | +00:10:20 (10.7%) | 4:33 | 13.1 (89.1%) | |
17 | CHAŁUPA Daniel | 623 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 17 | M 84 | 01:37:14.70 | +00:11:16 (11.6%) | 4:36 | 13 (88.4%) | |
18 | RODZIŃSKI Damian | 818 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 18 | M 93 | 01:38:23.95 | +00:12:25 (12.6%) | 4:39 | 12.9 (87.8%) | |
19 | GRALAK Jacek | 682 | AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA | KOŚCIERZYNA | M-40 | 19 | M 96 | 01:39:47.45 | +00:13:48 (13.8%) | 4:43 | 12.7 (86.4%) | |
20 | KLINKUSZ Adrian | 720 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-40 | 20 | M 101 | 01:40:13.90 | +00:14:15 (14.2%) | 4:45 | 12.6 (85.7%) | |
21 | NADOLSKI Tomasz | 773 | DRUŻYNA OLBRZYMA | PRABUTY | M-40 | 21 | M 102 | 01:40:43.90 | +00:14:45 (14.6%) | 4:46 | 12.6 (85.7%) | |
22 | SZULWACH Paweł | 872 | KILIMANDŻARO | GDAŃSK | M-40 | 22 | M 116 | 01:42:38.80 | +00:16:40 (16.2%) | 4:51 | 12.3 (83.7%) | |
23 | ŻABCZYŃSKI Daniel | 923 | BIEGAMYRAZEM.PL | RUMIA | M-40 | 23 | M 120 | 01:43:42.45 | +00:17:43 (17.1%) | 4:54 | 12.2 (83.0%) | |
24 | CAŁA Bartosz | 622 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | 24 | M 122 | 01:43:47.10 | +00:17:48 (17.2%) | 4:55 | 12.2 (83.0%) | |
25 | LESZKOWSKI Sławomir | 750 | SOMONINO | M-40 | 25 | M 125 | 01:44:51.15 | +00:18:52 (18.0%) | 4:58 | 12.1 (82.3%) | ||
26 | ROLBIECKI Adam | 821 | KOSZALIN | M-40 | 26 | M 131 | 01:46:36.80 | +00:20:38 (19.4%) | 5:03 | 11.9 (81.0%) | ||
27 | LESNER Damian | 748 | LESNER | PUCK | M-40 | 27 | M 132 | 01:46:39.60 | +00:20:40 (19.4%) | 5:03 | 11.9 (81.0%) | |
28 | GÓRA Sławek | 674 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M-40 | 28 | M 136 | 01:46:53.90 | +00:20:55 (19.6%) | 5:03 | 11.8 (80.3%) | |
29 | GARSKI Kryspin | 657 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW RZEPNICA | M-40 | 29 | M 137 | 01:46:54.30 | +00:20:55 (19.6%) | 5:03 | 11.8 (80.3%) | |
30 | ZEBZDA Robert | 917 | GÓRA KALWARIA | M-40 | 30 | M 140 | 01:47:28.30 | +00:21:29 (20.0%) | 5:05 | 11.8 (80.3%) | ||
31 | GAJEK Artur | 653 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | 31 | M 145 | 01:47:40.70 | +00:21:42 (20.2%) | 5:06 | 11.8 (80.3%) | |
32 | WORYNA Tomasz | 903 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | 32 | M 146 | 01:47:52.30 | +00:21:53 (20.3%) | 5:06 | 11.7 (79.6%) | |
33 | JASZEWSKI Tomasz | 702 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 33 | M 153 | 01:48:44.35 | +00:22:45 (20.9%) | 5:09 | 11.6 (78.9%) | |
34 | PROTASEWICZ Andrzej | 928 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 34 | M 158 | 01:49:07.50 | +00:23:08 (21.2%) | 5:10 | 11.6 (78.9%) | |
35 | RÓŻYC Jarosław | 826 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-40 | 35 | M 162 | 01:49:50.00 | +00:23:51 (21.7%) | 5:12 | 11.5 (78.2%) | |
36 | MATUSZYŃSKI Mirosław | 762 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 36 | M 165 | 01:50:37.50 | +00:24:38 (22.3%) | 5:14 | 11.4 (77.6%) | |
37 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 860 | TUPOT USTKA | USTKA | M-40 | 37 | M 169 | 01:50:57.75 | +00:24:59 (22.5%) | 5:15 | 11.4 (77.6%) | |
38 | PLICHTA Tomasz | 801 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-40 | 38 | M 185 | 01:52:49.25 | +00:26:50 (23.8%) | 5:20 | 11.2 (76.2%) | |
39 | BIERZANOWSKI Rafał | 614 | SŁUPSK | M-40 | 39 | M 203 | 01:55:32.30 | +00:29:33 (25.6%) | 5:28 | 11 (74.8%) | ||
40 | LEWANDOWSKI Tomasz | 751 | CSMW/SPMW/OSNIP WP | GDYNIA | M-40 | 40 | M 207 | 01:56:06.50 | +00:30:07 (26.0%) | 5:30 | 10.9 (74.1%) | |
41 | FRĄCZEK Rafał | 652 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | GDAŃSK | M-40 | 41 | M 208 | 01:56:07.95 | +00:30:09 (26.0%) | 5:30 | 10.9 (74.1%) | |
42 | KOBIELSKI Rafał | 722 | Powersystem | KARTUZY | M-40 | 42 | M 211 | 01:56:39.75 | +00:30:41 (26.3%) | 5:31 | 10.9 (74.1%) | |
42 | JAROS Adam | 700 | SŁUPSK | M-40 | 43 | M 212 | 01:56:39.75 | +00:30:41 (26.3%) | 5:31 | 10.9 (74.1%) | ||
44 | OLECHNOWICZ Slawomir | 782 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 44 | M 215 | 01:57:25.90 | +00:31:27 (26.8%) | 5:33 | 10.8 (73.5%) | |
45 | JOPEK Radosław | 707 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | 45 | M 233 | 02:04:27.35 | +00:38:28 (30.9%) | 5:53 | 10.2 (69.4%) | |
46 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 939 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M-40 | 46 | M 234 | 02:04:44.20 | +00:38:45 (31.1%) | 5:54 | 10.1 (68.7%) | |
47 | KOBIEROWSKI Edward | 723 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 47 | M 244 | 02:09:43.45 | +00:43:44 (33.7%) | 6:08 | 9.8 (66.7%) | |
48 | KOT Daniel | 734 | KOT TEAM | SLUPSK | M-40 | 48 | M 261 | 02:24:29.15 | +00:58:30 (40.5%) | 6:50 | 8.8 (59.9%) | |
49 | ANDRZEJEWSKI Rafał | 607 | DALEKO JESZCZE | RUMIA | M-40 | 49 | M 266 | 02:44:02.85 | +01:18:04 (47.6%) | 7:46 | 7.7 (52.4%) |
Znaleziono 49 wynik(ów)