ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
270
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 13.5km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaTeam13.5km
   
1MISKIEWICZ Mariusz 157OPEN MBiegiem przez Chybie02:12:37
2PĘPEK Łukasz
ŻUŁAWSKI Dariusz
183Godziszka teamMM02:20:33
3DZIĘGIELOWSKI Paweł
KOKOT Krzysztof
38NiewybieganiMMNiewybiegani02:20:34
4NOSALIK Marek 166OPEN MMTA02:21:09
5SWOBODA Marek
WYBIERAŁA Andrzej
220P....ne KomandosyMM02:25:28
6KRUPA Przemysław
FRĄCZ Tomasz
111INEE Industry TeamMMINEE Industry Team02:25:28
7FICEK Roman 43OPEN MMUAY RUNNING TEAM02:26:12
8PERYKASZA Paweł
GRZELAK Adrian
182#JanuszeTrailuMMGrupaLuktrans.pl02:31:11
9WANTUCH Marcin 236OPEN M02:31:33
10BĄK Jarek
JUSIŃSKI Robert
7Zabiegany WołominMMZabiegany Wołomin02:32:50
11LEJA Piotr 268OPEN M02:33:30
12WRONA Mariusz 251OPEN M02:33:45
13KWIECIEŃ Arek
FRANCUZ Konrad
125Vege SkundleniMMVege Skundleni02:35:39
14BORAWSKI Juliusz
WITOS Mateusz
14BSB Vege RunnersMMVege Runners02:35:41
15KUŚMIERSKI Michał 122OPEN MUltra Beskid Sport/ BB Runners02:38:14
16PAZDA-POZORSKA Malgorzata 284OPEN KMUAY RUNNING TEAM02:38:37
17KWIATKOWSKA Kinga 123OPEN KAlpin Sport Team02:38:39
18NYKA Jan 169OPEN M#runultratrail02:38:39
19MATYJA Adam 150OPEN M02:40:03
20PIETRASINA Jarek 185OPEN M02:45:45
21CZUPKIEWICZ Michał 26OPEN MRajsport Active02:47:01
22ZAGÓRSKI Mariusz 253OPEN MNiemo Adventure02:47:52
23BYTNIEWSKI Darek 21OPEN MTeam PKO Silesia Marathon02:47:57
24TRZEJA ZDANOWSKA Dorota
BRYJA Wojciech
231VlaDOR_Imperium Sportu TeamMIXImperium Sportu Team02:48:13
25ZIELIŃSKI Andrzej 261OPEN M02:48:33
26SIKORA Michał 211OPEN MBLUSZCZA / DRUŻYNA GŁODA02:48:42
27MIROSŁAW Ernest 156OPEN M02:49:30
28BARTNIAK Kamil 5OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:30
29BOGDAŁ Andrzej 12OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:31
30CZAJKA Karol 23OPEN MAktywny Krępiec!02:50:35
31JANIEC Robert 70OPEN MPOLSKI KLUB ALPEJSKI02:51:01
32JANERKA Marzka 69OPEN KDziabnięci02:51:55
33NOWAKOWSKI Paweł 167OPEN MMojeUltraBieganie.pl02:52:07
34PACZUSKI Michał 173OPEN MForever Young Lodz02:52:10
35LIPOK Lucjan 130OPEN M02:52:52
36KRĘCIELEWSKI Tomek 109OPEN MXsPowerDrink02:55:51
37MATEJCZUK Marcin 147OPEN MWitos i Julek to pizdy02:56:01
38CUPRYŚ Marcin 22OPEN M02:58:47
39MATLOK Marek 148OPEN MBiegaj z Pileckim03:01:08
40DROZD Maciej
KAMINSKI Jacek
35Jeszcze nie wiemyMM03:01:39
41ORLOW Kuba 172OPEN MYNWA03:01:49
42KOCHANOWSKI Michał 95OPEN MNight Runners03:01:53
43WĘGLARZ Czesław 239OPEN MMulti Fit03:01:57
44MAZUREK Roman 151OPEN M03:03:56
45ŁĄK Tomek
HYSKI Mateusz
131DrwaleMM03:04:00
46ŁYSIAK Sylwia
GRAMZA Katarzyna
133ŚNIEŻNE ZADYMIARYKKRozbiegany Rawicz03:04:15
47JASEK Piotr 72OPEN MGrupa Kryzys03:04:23
48BRZOZOWSKI Jarek 18OPEN MPassion Life Joy03:04:27
49GRYGIEL Marek 60OPEN MJacekBiega Running Team03:05:22
50FRĄCKOWIAK Jacek
FRĄCKOWIAK Przemysław
47Runner's Power ŚremMMRunner's Power Śrem03:05:34
51KAROLAK Ania 87OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:05:36
52SACEWICZ Marek
ZAWADKA Andrzej
204RUN EXPERT TEAMMMRUN EXPERT TEAM03:05:38
53BERNACKI Eugeniusz 9OPEN MGPRS Hydrokop03:06:20
54TOMIK Małgorzata 230OPEN KMountain Fuel Polska03:06:37
55MORCINEK Marcin 159OPEN MBluszcza03:07:36
56STANOWSKI Grzegorz 216OPEN M197103:09:14
57TARGIEL Damian 227OPEN MInvictus 3City03:09:26
58HEIDECK Daniel 64OPEN M03:09:27
59KOWALCZYK Paweł 106OPEN MKĘCKIEHARPAGANY03:09:46
60BOGDANOWICZ Beata
MASIULANIEC Agata
13Biegowy ŚwiatKKBiegowy Świat03:09:49
61SIWA Kinga
HEROK Joanna
197Głupia i GłupszaKKGłupia i Głupsza03:10:07
62OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 171OPEN KKolorowa Drużyna Nessi03:10:45
63FEODORÓW Wojciech 42OPEN MSkurczyByki03:12:02
64RATYŃSKI Wojciech 198OPEN M03:12:06
65GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 57MMTruchtacz Mysłowice03:12:48
66SIEDLOK Damian
STRZAŁKA Marek
209MonsteryMMMonstery03:12:50
67JUSZKO Krzysztof 79OPEN M03:14:37
68OCHWAT Adam 170OPEN MADS Masna03:14:38
69ZASŁONKA Konrad 258OPEN MOby przed limitem03:14:53
70PAWLIK Jakub 178OPEN M1x103:15:16
71PAWLIK Michał 283OPEN M03:16:21
72MIGACZ Dawid 155OPEN M03:16:59
73MATUSIAK Michał 149OPEN MRowery Małgośka03:17:22
74DYDUŁA Renata 37OPEN KItal Car Team03:17:56
75DYDUŁA Łukasz 36OPEN MItal Car Team03:18:04
76MACKIEWICZ Artur 135OPEN MDługobieganie03:18:05
77MARCZAK Michał 144OPEN M12tri.pl03:18:33
78WRONA Agi 2OPEN K03:20:00
79SALAMON Klaudia 205OPEN K03:20:08
80GRYCKO Konrad 59OPEN MHARDE DRANIE03:20:14
81DEINIUK Roman 32OPEN MBagazowo.pl03:20:21
82JAŚKOWIAK Tomasz 73OPEN M03:21:33
83MYCH Bartosz 161OPEN M03:22:35
84KACZOREK Marcin 81OPEN M03:22:36
85KIERSNOWSKI Krzysztof 93OPEN M03:23:08
86KACZMAREK Pawel 80OPEN MJajecznica Na Maśle Team03:24:11
87DŻUGAN Witold 40OPEN M03:24:12
88WEINBERG Kamil 238OPEN MBiegiem po Piwo / Dziady OCR03:24:21
89STRONIKOWSKI Kamil 218OPEN M03:24:24
90WILK Dawid 242OPEN MSocios Silesia Race03:24:25
Niesklasyfikowani
PIETRAKOWSKI Grzegorz 184OPEN M03:25:20 DNF
92NOWICKA Małgorzata
KACZOROWSKI Przemysław
168Kaczor z kompaniąMIXKaczor z kompanią03:25:34
93PODRAZA Tadeusz 188OPEN MUltraTarnów03:25:52
JURA Mariusz 75OPEN M03:26:14 DNF
95KUCHARSKI Waldemar 116OPEN M03:27:00
96KOWALSKI Maciej 107OPEN MLOTOS Running Team03:27:59
97SMOŁA Grzegorz 215OPEN MAPTEKI ZDROWE CENY03:28:34
98KAROLAK Asia 88OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:28:36
99URBANEK Dariusz 232OPEN MOby przed limitem03:28:45
100PODSADNIUK Mateusz 189OPEN MHarde Dranie03:29:02
101NAUDZIUNAS Agnieszka
SZKOŁA Wojciech
163Natural Born RunnersMIXNatural Born Runners03:29:10
102ŚLIWA Grzegorz 226OPEN M.get lost03:29:11
103KAMUSIŃSKI Grzegorz 85OPEN MApteki Zdrowe Ceny03:29:46
104ZAMARSKA Małgorzata 257OPEN KIRONia03:30:01
105KOSTRZEWSKI Sławomir 104OPEN M03:30:13
106HALEK Przemek 63OPEN M03:30:30
107GRZYBOWSKI Marek 62OPEN M03:31:53
108CZYŻ Łukasz 27OPEN MSklep Biegacza Running Team03:32:09
109BŁASZKOWSKA Mariola
BŁASZKOWSKI Daniel
10MAJ.R RawiczMIXMAJ.R Rawicz03:32:42
110JURZAK Marek 76OPEN MIPA KMP B-B03:32:48
111DATA Tomasz 29OPEN M197203:32:54
112KRAWCZYK Dawid 108OPEN MBiegaj z Bananem03:32:56
113KOLOCH Michał 97OPEN M03:32:57
114KWIECIEŃ Zbigniew 124OPEN MFaudana03:32:59
115BORREMANS Valentin 15OPEN MSmoking Hot Trail Club03:33:00
116JAWORSKA Anna 74OPEN K03:33:02
117KRZYŻANOWSKI Przemyslaw
MŁYNARCZYK Tatiana
114Sweet Focia TeamMIXHusaria Race Team03:33:08
118CZOSNOWSKI Tomasz 25OPEN MOTK Rzeźnik / Inżynieria Biegania03:33:09
119KALEMBKIEWICZ Piotr 83OPEN MMirotrans03:33:17
120PIETROSZEK Rafał 186OPEN MAktywna Pszczyna03:33:42
121RATYŃSKI Bartłomiej 199OPEN M03:33:43
122WIKTOROWICZ Tomasz 241OPEN M03:34:40
123MALEC Arkadiusz
KONDRATIUK Ira
138BBrunnersMIXBBrunners03:35:00
124VINCENT Chloe 234OPEN K03:35:53
125VAN GOMPEL Mervyn 233OPEN M03:35:56
126LINTERMANS Frank 129OPEN MFLIN Consulting03:35:58
127ŻURAWSKI Sławomir 264OPEN MPGB Sportowa Paczka03:36:48
128SZEREMETA Andrzej 223OPEN MPZU Sport Team03:37:00
129PAŁACHA Anna
GROMADA Piotr
174TakLubię TSAMIXTakLubię TSA03:37:10
130MADEJCZYK Sebastian 136OPEN MTUCHÓW03:39:07
131SITKO Grzegorz 212OPEN MBrothers Team-Jak daleko nogi poniosą03:39:24
132ŁUBIEŃSKI Wojciech 132OPEN M03:39:39
133KASZTELANIC Rafał 90OPEN M03:39:49
134BEDNARZ Marta 8OPEN K03:40:41
135FIJAŁKOWSKI Radosław 44OPEN MCROSSFIT GCW03:41:10
136KOPACZEWSKI Tomasz 100OPEN M03:41:10
137LEŚNIEWICZ Tomasz
KLIMIUK Grzegorz
128Oślepieni od światełMM03:42:05
138KORBUT Radosław 101OPEN MKoniuchy OCR03:42:57
139WŁODARCZYK Teresa
BĄK Andrzej
244SPCMIXSPC03:43:00
140SIERADZKI Rafał 210OPEN MGCW03:43:03
141BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemek
19RajszystokMM03:44:06
142DACZYŃSKI Michał 28OPEN MVege Runners03:45:01
143MĘKARSKA Małgorzata 152OPEN K03:45:17
144NIEMCZOK Daniel 164OPEN MPKO Bank Polski03:46:00
145MARMUROWICZ Krystian 145OPEN MKolorowa Drużyna Nessi03:47:17
146SZABLICKI Aleksy 222OPEN MWKB META Lubliniec03:48:25
147NIEMCZOK Izabela 165OPEN K03:48:26
148JANIK Joanna 71OPEN K03:48:27
149POWROŹNA Mariola 193OPEN KNight Runners Śląsk03:48:52
150SĄDEL Krzysztof
STRONIKOWSKI Wojciech
207Run for funMM03:48:54
151MICHALAK Sebastian
DOBAJ Katarzyna
153GepardyMIXGepardy03:48:55
152MAKOS Adam 137OPEN M03:49:07
153PTAK Jarek 196OPEN M03:49:10
154MOTYLEWSKA Marta 160RykowiskoOPEN KRykowisko03:49:38
155BRYGIER Jacek 17RykowiskoOPEN M03:49:39
156SZPULARZ Adam 225OPEN MBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:42
157GĘBKA Małgorzata 52OPEN KBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:46
158DZISZKIEWICZ Grzegorz 39OPEN M03:51:50
159DĄBROWSKI Sławek 30OPEN M197503:52:06
160BUKOWSKI Marek 20OPEN M04:00:00
161MALISZEWSKA Marta 139OPEN K04:03:15
162SZABELAK Witold 221OPEN M04:03:15
163PAŁKOWSKA Agata 175OPEN KRunning Obsesion Team04:03:19
164KRUPA Piotr 110OPEN M2Mass Running Team04:05:00
165WOJCIECHOWSKI Przemysław 246ChampionMan TeamOPEN M04:05:01
166ZAWIŚLAK Dorota 260OPEN K04:05:02
167PATEREK Agata 177OPEN K04:05:03
168KRZYWAŃSKA Monika
BARCZYK Agnieszka
113SiSTARSKKSiSTARS04:07:18
169RÓŻANKOWSKA Aleksandra 201OPEN KSTRZELBY Z BRIXTON04:10:00
170PRZYBYLAK Tomasz 195OPEN M04:12:13
171MICHALCZEWSKA Marzena 154OPEN K04:12:25
172WARKOCZ Marcin 237OPEN MSon of Jupiter04:12:28
173HOWANIEC-SIWEK Anna 66OPEN K04:12:28
174POSTAWA Radosław 192OPEN MSTARGARD04:13:05
ZIENIEWICZ Marlena 262OPEN K04:13:35 DNF
176MALEŃSKI Maciek 373Gang ŁysychOPEN M04:14:22
177WÓJCIK Dawid 250OPEN MArue Capoeira Polska04:15:15
178SKRZYPCZYNSKI Rafal 213OPEN M04:16:21
179FOLARON Rafał 45OPEN M04:22:07
180GNOT Katarzyna 54OPEN K04:22:08
181MARCINIAK Jarosław 142OPEN M04:22:08
182ZAJĄC Adam 255OPEN MW Pogoni Za Duchem04:22:18
183KUNKEL Anna 119OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:50
184POPŁAWSKI Piotr 191OPEN MPGB Sportowa Paczka04:23:50
185KUCZEK Katarzyna 117OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:51
186GABRYŚ Natalia 203OPEN K04:25:04
187KOMODZIŃSKI Szymon 98OPEN M04:26:58
188JANCZULEWICZ Slawek 68OPEN M04:27:26
189NADROWSKI Piotr 162OPEN M04:28:28
190GOLKA Beata 55OPEN K04:29:41
191ZAJĄC Monika 254OPEN K04:29:42
192MAŁKOWSKI Bogdan 141OPEN MSPARTANIE DZIECIOM04:30:07
193RYBAK Aneta 202OPEN K04:32:14
194KUŚMIEREK Tomasz 121OPEN M04:34:51
195WAGENAARS Mark 235OPEN M04:36:54
196PIŃKOWSKA Patrycja 187OPEN KUltra Beskid Sport04:42:03
197M Beata 134OPEN KUltra Beskid Sport04:42:03
198PEETERS Wim 181OPEN Mcoyote sports team04:52:18
199KARPIŃSKI Robert 89OPEN MSpartanie Dzieciom04:58:04
200MARCULA Bartłomiej 143OPEN M04:59:03
201WOJNOWSKA Agata 247OPEN K05:01:14
202WIECZORKIEWICZ Agnieszka 240OPEN K05:01:14
203KWOLEK Anna 126OPEN K05:01:15
204WOJCIECHOWSKI Rafał
KAWALEC Przemysław
245KRÓLOWIEMMKRÓLOWIE05:04:20
205JUSTYNA JAWOREK Youstka Ya Raramuri 78OPEN KUltra Pasterze05:13:24
206KUCZEK Grzegorz 118OPEN MKeiko05:24:08
207GLISZCZYŃSKI Mirosław 53OPEN MTarnogórskie Łazęgi05:28:34
208MALKUSZ Aleksandra 140OPEN KCórki Foki05:30:00
209LASOTA Rafał 127OPEN MAnngellsRun05:42:43
210WOJTYŁO Piotr
GANCARZ Paweł
249AnngellsRunMMKRÓLOWIE05:42:43
211DECLERCQ Ann 31OPEN K06:03:27
212MIKOŁAJCZAK Magdalena 266OPEN K08:35:14
Znaleziono 212 wynik(ów)