ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
270
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 27km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaTeam13.5km27km
    
1DZIĘGIELOWSKI Paweł
KOKOT Krzysztof
38NiewybieganiMMNiewybiegani02:20:3404:24:44
2PĘPEK Łukasz
ŻUŁAWSKI Dariusz
183Godziszka teamMM02:20:3304:25:55
3KRUPA Przemysław
FRĄCZ Tomasz
111INEE Industry TeamMMINEE Industry Team02:25:2804:31:56
4MISKIEWICZ Mariusz 157OPEN MBiegiem przez Chybie02:12:3704:38:24
5PERYKASZA Paweł
GRZELAK Adrian
182#JanuszeTrailuMMGrupaLuktrans.pl02:31:1104:43:11
6BORAWSKI Juliusz
WITOS Mateusz
14BSB Vege RunnersMMVege Runners02:35:4105:04:01
7KWIECIEŃ Arek
FRANCUZ Konrad
125Vege SkundleniMMVege Skundleni02:35:3905:04:01
8NOSALIK Marek 166OPEN MMTA02:21:0905:08:41
9WANTUCH Marcin 236OPEN M02:31:3305:10:50
10KWIATKOWSKA Kinga 123OPEN KAlpin Sport Team02:38:3905:12:56
11PAZDA-POZORSKA Malgorzata 284OPEN KMUAY RUNNING TEAM02:38:3705:12:57
12FICEK Roman 43OPEN MMUAY RUNNING TEAM02:26:1205:13:01
13TRZEJA ZDANOWSKA Dorota
BRYJA Wojciech
231VlaDOR_Imperium Sportu TeamMIXImperium Sportu Team02:48:1305:14:24
14LEJA Piotr 268OPEN M02:33:3005:14:50
15SWOBODA Marek
WYBIERAŁA Andrzej
220P....ne KomandosyMM02:25:2805:18:31
16BĄK Jarek
JUSIŃSKI Robert
7Zabiegany WołominMMZabiegany Wołomin02:32:5005:21:45
17WRONA Mariusz 251OPEN M02:33:4505:25:19
18KUŚMIERSKI Michał 122OPEN MUltra Beskid Sport/ BB Runners02:38:1405:27:39
19ZAGÓRSKI Mariusz 253OPEN MNiemo Adventure02:47:5205:29:23
20MATYJA Adam 150OPEN M02:40:0305:33:29
21CZAJKA Karol 23OPEN MAktywny Krępiec!02:50:3505:34:21
22DROZD Maciej
KAMINSKI Jacek
35Jeszcze nie wiemyMM03:01:3905:35:54
23MIROSŁAW Ernest 156OPEN M02:49:3005:36:45
24NYKA Jan 169OPEN M#runultratrail02:38:3905:38:05
25ZIELIŃSKI Andrzej 261OPEN M02:48:3305:40:10
26NOWAKOWSKI Paweł 167OPEN MMojeUltraBieganie.pl02:52:0705:48:47
27ŁĄK Tomek
HYSKI Mateusz
131DrwaleMM03:04:0005:52:09
28ŁYSIAK Sylwia
GRAMZA Katarzyna
133ŚNIEŻNE ZADYMIARYKKRozbiegany Rawicz03:04:1505:52:26
29PIETRASINA Jarek 185OPEN M02:45:4505:52:30
30CZUPKIEWICZ Michał 26OPEN MRajsport Active02:47:0105:52:50
31JANERKA Marzka 69OPEN KDziabnięci02:51:5505:56:24
32SIKORA Michał 211OPEN MBLUSZCZA / DRUŻYNA GŁODA02:48:4205:59:39
33BYTNIEWSKI Darek 21OPEN MTeam PKO Silesia Marathon02:47:5706:01:59
34PACZUSKI Michał 173OPEN MForever Young Lodz02:52:1006:04:29
35SIWA Kinga
HEROK Joanna
197Głupia i GłupszaKKGłupia i Głupsza03:10:0706:04:48
36SIEDLOK Damian
STRZAŁKA Marek
209MonsteryMMMonstery03:12:5006:09:04
37MATLOK Marek 148OPEN MBiegaj z Pileckim03:01:0806:12:20
38KOCHANOWSKI Michał 95OPEN MNight Runners03:01:5306:12:41
39ORLOW Kuba 172OPEN MYNWA03:01:4906:14:12
40LIPOK Lucjan 130OPEN M02:52:5206:15:21
41MATEJCZUK Marcin 147OPEN MWitos i Julek to pizdy02:56:0106:17:28
42BRZOZOWSKI Jarek 18OPEN MPassion Life Joy03:04:2706:17:33
43BOGDAŁ Andrzej 12OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:3106:18:52
44BARTNIAK Kamil 5OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:3006:20:03
45KAROLAK Ania 87OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:05:3606:20:09
46HEIDECK Daniel 64OPEN M03:09:2706:21:31
47WĘGLARZ Czesław 239OPEN MMulti Fit03:01:5706:21:35
48MAZUREK Roman 151OPEN M03:03:5606:22:56
49FEODORÓW Wojciech 42OPEN MSkurczyByki03:12:0206:28:11
50MALEC Arkadiusz
KONDRATIUK Ira
138BBrunnersMIXBBrunners03:35:0006:29:57
51STANOWSKI Grzegorz 216OPEN M197103:09:1406:32:57
52OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 171OPEN KKolorowa Drużyna Nessi03:10:4506:33:49
53SACEWICZ Marek
ZAWADKA Andrzej
204RUN EXPERT TEAMMMRUN EXPERT TEAM03:05:3806:34:02
54KRĘCIELEWSKI Tomek 109OPEN MXsPowerDrink02:55:5106:34:03
55TOMIK Małgorzata 230OPEN KMountain Fuel Polska03:06:3706:35:43
56ZASŁONKA Konrad 258OPEN MOby przed limitem03:14:5306:35:54
57BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemek
19RajszystokMM03:44:0606:36:41
58JUSZKO Krzysztof 79OPEN M03:14:3706:36:44
59MATUSIAK Michał 149OPEN MRowery Małgośka03:17:2206:37:20
60BERNACKI Eugeniusz 9OPEN MGPRS Hydrokop03:06:2006:40:51
61SALAMON Klaudia 205OPEN K03:20:0806:41:01
62JANIEC Robert 70OPEN MPOLSKI KLUB ALPEJSKI02:51:0106:42:07
63PAŁACHA Anna
GROMADA Piotr
174TakLubię TSAMIXTakLubię TSA03:37:1006:45:37
64DEINIUK Roman 32OPEN MBagazowo.pl03:20:2106:47:38
65TARGIEL Damian 227OPEN MInvictus 3City03:09:2606:48:15
66MORCINEK Marcin 159OPEN MBluszcza03:07:3606:50:32
67NOWICKA Małgorzata
KACZOROWSKI Przemysław
168Kaczor z kompaniąMIXKaczor z kompanią03:25:3406:51:57
68MADEJCZYK Sebastian 136OPEN MTUCHÓW03:39:0706:51:59
69RATYŃSKI Wojciech 198OPEN M03:12:0606:53:30
70SZEREMETA Andrzej 223OPEN MPZU Sport Team03:37:0006:55:40
71DATA Tomasz 29OPEN M197203:32:5406:57:51
72DYDUŁA Renata 37OPEN KItal Car Team03:17:5606:57:54
73DYDUŁA Łukasz 36OPEN MItal Car Team03:18:0406:58:30
74CZOSNOWSKI Tomasz 25OPEN MOTK Rzeźnik / Inżynieria Biegania03:33:0907:00:59
75WŁODARCZYK Teresa
BĄK Andrzej
244SPCMIXSPC03:43:0007:00:59
76PAWLIK Michał 283OPEN M03:16:2107:01:30
77BOGDANOWICZ Beata
MASIULANIEC Agata
13Biegowy ŚwiatKKBiegowy Świat03:09:4907:01:43
78KIERSNOWSKI Krzysztof 93OPEN M03:23:0807:01:57
79SĄDEL Krzysztof
STRONIKOWSKI Wojciech
207Run for funMM03:48:5407:03:54
80FRĄCKOWIAK Jacek
FRĄCKOWIAK Przemysław
47Runner's Power ŚremMMRunner's Power Śrem03:05:3407:03:57
81MACKIEWICZ Artur 135OPEN MDługobieganie03:18:0507:04:21
82PODRAZA Tadeusz 188OPEN MUltraTarnów03:25:5207:04:23
83DŻUGAN Witold 40OPEN M03:24:1207:06:25
84MARCZAK Michał 144OPEN M12tri.pl03:18:3307:08:45
85PODSADNIUK Mateusz 189OPEN MHarde Dranie03:29:0207:11:52
86KACZMAREK Pawel 80OPEN MJajecznica Na Maśle Team03:24:1107:11:55
87GRYCKO Konrad 59OPEN MHARDE DRANIE03:20:1407:13:40
88JAWORSKA Anna 74OPEN K03:33:0207:17:06
89BŁASZKOWSKA Mariola
BŁASZKOWSKI Daniel
10MAJ.R RawiczMIXMAJ.R Rawicz03:32:4207:17:43
90WEINBERG Kamil 238OPEN MBiegiem po Piwo / Dziady OCR03:24:2107:17:54
91ŻURAWSKI Sławomir 264OPEN MPGB Sportowa Paczka03:36:4807:19:12
92KOWALSKI Maciej 107OPEN MLOTOS Running Team03:27:5907:19:19
93KACZOREK Marcin 81OPEN M03:22:3607:19:57
94VINCENT Chloe 234OPEN K03:35:5307:20:44
95VAN GOMPEL Mervyn 233OPEN M03:35:5607:20:45
96MYCH Bartosz 161OPEN M03:22:3507:21:47
97URBANEK Dariusz 232OPEN MOby przed limitem03:28:4507:22:56
98KOLOCH Michał 97OPEN M03:32:5707:22:56
99KAROLAK Asia 88OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:28:3607:23:22
100ZAMARSKA Małgorzata 257OPEN KIRONia03:30:0107:23:24
101KAMUSIŃSKI Grzegorz 85OPEN MApteki Zdrowe Ceny03:29:4607:23:26
102SMOŁA Grzegorz 215OPEN MAPTEKI ZDROWE CENY03:28:3407:25:02
103PIETROSZEK Rafał 186OPEN MAktywna Pszczyna03:33:4207:27:25
104NAUDZIUNAS Agnieszka
SZKOŁA Wojciech
163Natural Born RunnersMIXNatural Born Runners03:29:1007:27:28
105RATYŃSKI Bartłomiej 199OPEN M03:33:4307:27:36
106BUKOWSKI Marek 20OPEN M04:00:0007:27:37
107KUCHARSKI Waldemar 116OPEN M03:27:0007:27:55
108MIGACZ Dawid 155OPEN M03:16:5907:28:07
109KALEMBKIEWICZ Piotr 83OPEN MMirotrans03:33:1707:30:50
110WRONA Agi 2OPEN K03:20:0007:36:20
111KRAWCZYK Dawid 108OPEN MBiegaj z Bananem03:32:5607:38:53
112JURZAK Marek 76OPEN MIPA KMP B-B03:32:4807:39:13
113KOWALCZYK Paweł 106OPEN MKĘCKIEHARPAGANY03:09:4607:39:51
114HALEK Przemek 63OPEN M03:30:3007:42:41
115MĘKARSKA Małgorzata 152OPEN K03:45:1707:45:45
116KASZTELANIC Rafał 90OPEN M03:39:4907:46:06
117JAŚKOWIAK Tomasz 73OPEN M03:21:3307:49:56
118JANIK Joanna 71OPEN K03:48:2707:52:59
119CUPRYŚ Marcin 22OPEN M02:58:4707:53:51
120SITKO Grzegorz 212OPEN MBrothers Team-Jak daleko nogi poniosą03:39:2407:55:09
121STRONIKOWSKI Kamil 218OPEN M03:24:2407:55:57
122LINTERMANS Frank 129OPEN MFLIN Consulting03:35:5807:56:39
123BORREMANS Valentin 15OPEN MSmoking Hot Trail Club03:33:0007:56:39
124DACZYŃSKI Michał 28OPEN MVege Runners03:45:0107:59:49
125OCHWAT Adam 170OPEN MADS Masna03:14:3808:03:14
126PAWLIK Jakub 178OPEN M1x103:15:1608:04:44
127ŚLIWA Grzegorz 226OPEN M.get lost03:29:1108:04:44
128KORBUT Radosław 101OPEN MKoniuchy OCR03:42:5708:05:41
129KWIECIEŃ Zbigniew 124OPEN MFaudana03:32:5908:08:43
130POWROŹNA Mariola 193OPEN KNight Runners Śląsk03:48:5208:11:07
131NIEMCZOK Daniel 164OPEN MPKO Bank Polski03:46:0008:11:25
132DĄBROWSKI Sławek 30OPEN M197503:52:0608:16:21
133RÓŻANKOWSKA Aleksandra 201OPEN KSTRZELBY Z BRIXTON04:10:0008:23:16
134BEDNARZ Marta 8OPEN K03:40:4108:24:28
135LEŚNIEWICZ Tomasz
KLIMIUK Grzegorz
128Oślepieni od światełMM03:42:0508:43:50
136KRZYŻANOWSKI Przemyslaw
MŁYNARCZYK Tatiana
114Sweet Focia TeamMIXHusaria Race Team03:33:0808:45:44
137KOPACZEWSKI Tomasz 100OPEN M03:41:1008:47:44
138KOSTRZEWSKI Sławomir 104OPEN M03:30:1308:48:50
139SZPULARZ Adam 225OPEN MBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:4208:49:11
140GĘBKA Małgorzata 52OPEN KBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:4608:49:11
141ZAWIŚLAK Dorota 260OPEN K04:05:0208:53:23
142PATEREK Agata 177OPEN K04:05:0308:53:23
143SZABLICKI Aleksy 222OPEN MWKB META Lubliniec03:48:2508:53:40
144FIJAŁKOWSKI Radosław 44OPEN MCROSSFIT GCW03:41:1008:56:00
145MOTYLEWSKA Marta 160RykowiskoOPEN KRykowisko03:49:3808:59:39
146BRYGIER Jacek 17RykowiskoOPEN M03:49:3908:59:41
147SZABELAK Witold 221OPEN M04:03:1509:01:13
148MALISZEWSKA Marta 139OPEN K04:03:1509:01:15
149PAŁKOWSKA Agata 175OPEN KRunning Obsesion Team04:03:1909:03:18
150DZISZKIEWICZ Grzegorz 39OPEN M03:51:5009:07:49
151JASEK Piotr 72OPEN MGrupa Kryzys03:04:2309:26:00
152KUNKEL Anna 119OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:5009:27:32
153POPŁAWSKI Piotr 191OPEN MPGB Sportowa Paczka04:23:5009:27:33
154KOMODZIŃSKI Szymon 98OPEN M04:26:5809:31:53
155WAGENAARS Mark 235OPEN M04:36:5409:37:08
156NIEMCZOK Izabela 165OPEN K03:48:2609:39:50
157PTAK Jarek 196OPEN M03:49:1009:39:50
158MAŁKOWSKI Bogdan 141OPEN MSPARTANIE DZIECIOM04:30:0709:41:41
159GNOT Katarzyna 54OPEN K04:22:0809:41:41
160MAKOS Adam 137OPEN M03:49:0709:41:42
161ZAJĄC Monika 254OPEN K04:29:4209:58:54
162GOLKA Beata 55OPEN K04:29:4109:58:55
163ZAJĄC Adam 255OPEN MW Pogoni Za Duchem04:22:1809:58:58
164GABRYŚ Natalia 203OPEN K04:25:0409:59:14
165KRZYWAŃSKA Monika
BARCZYK Agnieszka
113SiSTARSKKSiSTARS04:07:1809:59:25
166POSTAWA Radosław 192OPEN MSTARGARD04:13:0510:03:37
167JANCZULEWICZ Slawek 68OPEN M04:27:2610:03:50
168MARMUROWICZ Krystian 145OPEN MKolorowa Drużyna Nessi03:47:1710:06:43
169KUCZEK Katarzyna 117OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:5110:06:45
170MICHALCZEWSKA Marzena 154OPEN K04:12:2510:09:23
171WARKOCZ Marcin 237OPEN MSon of Jupiter04:12:2810:09:26
172HOWANIEC-SIWEK Anna 66OPEN K04:12:2810:09:28
173FOLARON Rafał 45OPEN M04:22:0710:11:32
174MARCINIAK Jarosław 142OPEN M04:22:0810:11:33
175MALKUSZ Aleksandra 140OPEN KCórki Foki05:30:0010:42:16
176PIŃKOWSKA Patrycja 187OPEN KUltra Beskid Sport04:42:0311:14:15
177M Beata 134OPEN KUltra Beskid Sport04:42:0311:14:15
178WOJCIECHOWSKI Przemysław 246ChampionMan TeamOPEN M04:05:0111:29:58
179KRUPA Piotr 110OPEN M2Mass Running Team04:05:0011:29:58
180WOJNOWSKA Agata 247OPEN K05:01:1411:43:12
181WIECZORKIEWICZ Agnieszka 240OPEN K05:01:1411:43:12
182KWOLEK Anna 126OPEN K05:01:1511:43:13
183WOJTYŁO Piotr
GANCARZ Paweł
249AnngellsRunMMKRÓLOWIE05:42:4312:37:14
184LASOTA Rafał 127OPEN MAnngellsRun05:42:4312:37:16
185WOJCIECHOWSKI Rafał
KAWALEC Przemysław
245KRÓLOWIEMMKRÓLOWIE05:04:2012:37:34
186MALEŃSKI Maciek 373Gang ŁysychOPEN M04:14:2214:28:22
187DECLERCQ Ann 31OPEN K06:03:2714:56:50
188GRZYBOWSKI Marek 62OPEN M03:31:5316:16:53
189GLISZCZYŃSKI Mirosław 53OPEN MTarnogórskie Łazęgi05:28:3417:19:00
190MIKOŁAJCZAK Magdalena 266OPEN K08:35:1419:10:33
191WIKTOROWICZ Tomasz 241OPEN M03:34:40
192CZYŻ Łukasz 27OPEN MSklep Biegacza Running Team03:32:09
193GRYGIEL Marek 60OPEN MJacekBiega Running Team03:05:22
194WILK Dawid 242OPEN MSocios Silesia Race03:24:25
195KARPIŃSKI Robert 89OPEN MSpartanie Dzieciom04:58:04
196SIERADZKI Rafał 210OPEN MGCW03:43:03
197PEETERS Wim 181OPEN Mcoyote sports team04:52:18
198NADROWSKI Piotr 162OPEN M04:28:28
199MICHALAK Sebastian
DOBAJ Katarzyna
153GepardyMIXGepardy03:48:55
200JUSTYNA JAWOREK Youstka Ya Raramuri 78OPEN KUltra Pasterze05:13:24
201GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 57MMTruchtacz Mysłowice03:12:48
202MARCULA Bartłomiej 143OPEN M04:59:03
203KUŚMIEREK Tomasz 121OPEN M04:34:51
204WÓJCIK Dawid 250OPEN MArue Capoeira Polska04:15:15
205SKRZYPCZYNSKI Rafal 213OPEN M04:16:21
206RYBAK Aneta 202OPEN K04:32:14
207ŁUBIEŃSKI Wojciech 132OPEN M03:39:39
208KUCZEK Grzegorz 118OPEN MKeiko05:24:08
209PRZYBYLAK Tomasz 195OPEN M04:12:13
Niesklasyfikowani
PIETRAKOWSKI Grzegorz 184OPEN M03:25:20 DNF DNF
ZIENIEWICZ Marlena 262OPEN K04:13:35 DNF DNF
JURA Mariusz 75OPEN M03:26:14 DNF DNF
Znaleziono 212 wynik(ów)