ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
270
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 67.5km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaTeam13.5km27km40.5km54km67.5km
       
1DZIĘGIELOWSKI Paweł
KOKOT Krzysztof
38NiewybieganiMMNiewybiegani02:20:3404:24:4406:38:3308:43:2210:53:40
2KRUPA Przemysław
FRĄCZ Tomasz
111INEE Industry TeamMMINEE Industry Team02:25:2804:31:5606:48:1709:00:1811:06:32
3PĘPEK Łukasz
ŻUŁAWSKI Dariusz
183Godziszka teamMM02:20:3304:25:5506:43:5208:54:1211:14:39
4PERYKASZA Paweł
GRZELAK Adrian
182#JanuszeTrailuMMGrupaLuktrans.pl02:31:1104:43:1107:00:3209:10:2511:21:01
5KWIECIEŃ Arek
FRANCUZ Konrad
125Vege SkundleniMMVege Skundleni02:35:3905:04:0107:38:4910:22:5312:59:34
6TRZEJA ZDANOWSKA Dorota
BRYJA Wojciech
231VlaDOR_Imperium Sportu TeamMIXImperium Sportu Team02:48:1305:14:2408:09:4210:50:4613:28:46
7PAZDA-POZORSKA Malgorzata 284OPEN KMUAY RUNNING TEAM02:38:3705:12:5707:51:4110:37:3113:31:03
8FICEK Roman 43OPEN MMUAY RUNNING TEAM02:26:1205:13:0108:10:1311:01:2413:56:45
9WANTUCH Marcin 236OPEN M02:31:3305:10:5008:05:3110:59:0914:03:31
10KWIATKOWSKA Kinga 123OPEN KAlpin Sport Team02:38:3905:12:5607:52:2210:41:1214:03:42
11DROZD Maciej
KAMINSKI Jacek
35Jeszcze nie wiemyMM03:01:3905:35:5408:27:1511:10:3214:06:58
12MISKIEWICZ Mariusz 157OPEN MBiegiem przez Chybie02:12:3704:38:2407:23:1910:14:2414:11:46
13KUŚMIERSKI Michał 122OPEN MUltra Beskid Sport/ BB Runners02:38:1405:27:3908:32:5311:26:2914:24:33
14SIWA Kinga
HEROK Joanna
197Głupia i GłupszaKKGłupia i Głupsza03:10:0706:04:4808:48:5611:38:1114:27:43
15ŁYSIAK Sylwia
GRAMZA Katarzyna
133ŚNIEŻNE ZADYMIARYKKRozbiegany Rawicz03:04:1505:52:2608:47:4511:30:0614:42:52
16SWOBODA Marek
WYBIERAŁA Andrzej
220P....ne KomandosyMM02:25:2805:18:3107:26:5511:30:0614:42:52
17MIROSŁAW Ernest 156OPEN M02:49:3005:36:4508:33:0211:22:3014:44:51
18NOWAKOWSKI Paweł 167OPEN MMojeUltraBieganie.pl02:52:0705:48:4708:42:0811:38:0914:48:16
19CZAJKA Karol 23OPEN MAktywny Krępiec!02:50:3505:34:2108:24:4011:34:3815:08:07
20MALEC Arkadiusz
KONDRATIUK Ira
138BBrunnersMIXBBrunners03:35:0006:29:5709:15:3312:03:3515:08:10
21ZIELIŃSKI Andrzej 261OPEN M02:48:3305:40:1008:39:2411:44:3515:13:25
22ŁĄK Tomek
HYSKI Mateusz
131DrwaleMM03:04:0005:52:0908:46:4211:50:2415:40:52
23SIEDLOK Damian
STRZAŁKA Marek
209MonsteryMMMonstery03:12:5006:09:0408:59:3612:03:2815:46:26
24NAUDZIUNAS Agnieszka
SZKOŁA Wojciech
163Natural Born RunnersMIXNatural Born Runners03:29:1007:27:2811:22:0513:31:2416:05:28
25JANERKA Marzka 69OPEN KDziabnięci02:51:5505:56:2409:20:1812:36:2916:07:43
26SACEWICZ Marek
ZAWADKA Andrzej
204RUN EXPERT TEAMMMRUN EXPERT TEAM03:05:3806:34:0209:30:1813:00:3516:08:28
27PAŁACHA Anna
GROMADA Piotr
174TakLubię TSAMIXTakLubię TSA03:37:1006:45:3710:03:5113:07:2516:16:52
28ORLOW Kuba 172OPEN MYNWA03:01:4906:14:1209:28:2312:50:0016:21:48
29MAZUREK Roman 151OPEN M03:03:5606:22:5609:42:1913:03:4716:27:08
30PACZUSKI Michał 173OPEN MForever Young Lodz02:52:1006:04:2909:20:2012:47:3016:34:55
31MATLOK Marek 148OPEN MBiegaj z Pileckim03:01:0806:12:2009:23:1713:03:1516:47:12
32KAROLAK Ania 87OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:05:3606:20:0909:36:1613:07:4616:47:38
33MATUSIAK Michał 149OPEN MRowery Małgośka03:17:2206:37:2009:59:2213:12:1316:50:08
34KRĘCIELEWSKI Tomek 109OPEN MXsPowerDrink02:55:5106:34:0310:29:4513:42:5516:58:21
35BOGDANOWICZ Beata
MASIULANIEC Agata
13Biegowy ŚwiatKKBiegowy Świat03:09:4907:01:4309:53:0313:57:1317:04:32
36KOCHANOWSKI Michał 95OPEN MNight Runners03:01:5306:12:4109:26:2113:19:2417:15:35
37ZAGÓRSKI Mariusz 253OPEN MNiemo Adventure02:47:5205:29:2308:20:3811:13:1517:30:34
38WŁODARCZYK Teresa
BĄK Andrzej
244SPCMIXSPC03:43:0007:00:5910:34:5413:35:5617:41:39
39CZUPKIEWICZ Michał 26OPEN MRajsport Active02:47:0105:52:5009:38:5713:06:2517:44:35
40DATA Tomasz 29OPEN M197203:32:5406:57:5110:13:0514:03:3717:51:14
41BŁASZKOWSKA Mariola
BŁASZKOWSKI Daniel
10MAJ.R RawiczMIXMAJ.R Rawicz03:32:4207:17:4310:39:1014:01:4417:52:19
42TOMIK Małgorzata 230OPEN KMountain Fuel Polska03:06:3706:35:4310:16:1714:00:3017:53:23
43MADEJCZYK Sebastian 136OPEN MTUCHÓW03:39:0706:51:5910:19:1013:56:4918:31:02
44STANOWSKI Grzegorz 216OPEN M197103:09:1406:32:5710:18:3014:05:5718:35:41
45BERNACKI Eugeniusz 9OPEN MGPRS Hydrokop03:06:2006:40:5110:21:1014:30:0018:41:23
46NYKA Jan 169OPEN M#runultratrail02:38:3905:38:0509:26:0514:03:4318:42:47
47CZOSNOWSKI Tomasz 25OPEN MOTK Rzeźnik / Inżynieria Biegania03:33:0907:00:5910:32:1714:25:1018:47:35
48LEŚNIEWICZ Tomasz
KLIMIUK Grzegorz
128Oślepieni od światełMM03:42:0508:43:5011:38:3615:10:3418:50:11
49BOGDAŁ Andrzej 12OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:3106:18:5210:18:5714:42:0419:17:07
50BARTNIAK Kamil 5OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:3006:20:0310:19:4214:42:0419:17:07
51PAWLIK Michał 283OPEN M03:16:2107:01:3010:46:4715:09:3019:27:24
52KIERSNOWSKI Krzysztof 93OPEN M03:23:0807:01:5710:39:1414:44:2219:28:15
53DEINIUK Roman 32OPEN MBagazowo.pl03:20:2106:47:3810:29:5314:58:3119:30:04
54MYCH Bartosz 161OPEN M03:22:3507:21:4711:24:0015:35:2820:01:00
55ZAMARSKA Małgorzata 257OPEN KIRONia03:30:0107:23:2411:30:0416:16:4820:14:49
56KRZYWAŃSKA Monika
BARCZYK Agnieszka
113SiSTARSKKSiSTARS04:07:1809:59:2513:35:0617:09:2820:16:09
57FEODORÓW Wojciech 42OPEN MSkurczyByki03:12:0206:28:1109:53:2113:46:2120:22:08
58SĄDEL Krzysztof
STRONIKOWSKI Wojciech
207Run for funMM03:48:5407:03:5411:31:3815:40:3520:41:20
59KAROLAK Asia 88OPEN KMUAY RUNNING TEAM03:28:3607:23:2211:21:1816:15:4421:21:28
60SALAMON Klaudia 205OPEN K03:20:0806:41:0111:30:1916:08:4421:26:49
61GRYCKO Konrad 59OPEN MHARDE DRANIE03:20:1407:13:4011:29:3716:25:5921:45:56
62WEINBERG Kamil 238OPEN MBiegiem po Piwo / Dziady OCR03:24:2107:17:5411:26:1615:46:3022:14:04
63LIPOK Lucjan 130OPEN M02:52:5206:15:2110:13:3818:22:4022:38:45
64DZISZKIEWICZ Grzegorz 39OPEN M03:51:5009:07:4912:57:1718:01:2222:42:27
65HEIDECK Daniel 64OPEN M03:09:2706:21:3109:30:3512:58:4622:43:45
66MARCZAK Michał 144OPEN M12tri.pl03:18:3307:08:4510:36:5919:36:2323:04:58
67RÓŻANKOWSKA Aleksandra 201OPEN KSTRZELBY Z BRIXTON04:10:0008:23:1613:03:3118:21:2323:08:08
68BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemek
19RajszystokMM03:44:0606:36:4110:19:2613:08:0323:21:26
69POWROŹNA Mariola 193OPEN KNight Runners Śląsk03:48:5208:11:0712:44:0617:26:5223:30:13
70WIKTOROWICZ Tomasz 241OPEN M03:34:40
71KOSTRZEWSKI Sławomir 104OPEN M03:30:1308:48:5013:43:59
72GRZYBOWSKI Marek 62OPEN M03:31:5316:16:53
73RATYŃSKI Bartłomiej 199OPEN M03:33:4307:27:3612:07:2618:52:26
74DACZYŃSKI Michał 28OPEN MVege Runners03:45:0107:59:4912:33:3918:05:44
75MIGACZ Dawid 155OPEN M03:16:5907:28:0711:17:1116:19:45
76KUCZEK Katarzyna 117OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:5110:06:45
77KACZMAREK Pawel 80OPEN MJajecznica Na Maśle Team03:24:1107:11:55
78PAWLIK Jakub 178OPEN M1x103:15:1608:04:4413:10:50
79STRONIKOWSKI Kamil 218OPEN M03:24:2407:55:5715:40:35
80MAKOS Adam 137OPEN M03:49:0709:41:42
81CZYŻ Łukasz 27OPEN MSklep Biegacza Running Team03:32:09
82GRYGIEL Marek 60OPEN MJacekBiega Running Team03:05:22
83KWOLEK Anna 126OPEN K05:01:1511:43:13
84ZASŁONKA Konrad 258OPEN MOby przed limitem03:14:5306:35:5409:29:10
85JANIEC Robert 70OPEN MPOLSKI KLUB ALPEJSKI02:51:0106:42:07
86WILK Dawid 242OPEN MSocios Silesia Race03:24:25
87URBANEK Dariusz 232OPEN MOby przed limitem03:28:4507:22:56
88FOLARON Rafał 45OPEN M04:22:0710:11:32
89MORCINEK Marcin 159OPEN MBluszcza03:07:3606:50:3211:09:2916:06:35
90KUNKEL Anna 119OPEN KPGB Sportowa Paczka04:23:5009:27:3214:36:4319:37:07
91MAŁKOWSKI Bogdan 141OPEN MSPARTANIE DZIECIOM04:30:0709:41:4115:33:4621:32:42
92ŻURAWSKI Sławomir 264OPEN MPGB Sportowa Paczka03:36:4807:19:12
93PIETROSZEK Rafał 186OPEN MAktywna Pszczyna03:33:4207:27:2512:07:28
94PIŃKOWSKA Patrycja 187OPEN KUltra Beskid Sport04:42:0311:14:1518:05:44
95WOJNOWSKA Agata 247OPEN K05:01:1411:43:1219:35:35
96WIECZORKIEWICZ Agnieszka 240OPEN K05:01:1411:43:1219:35:36
97JAWORSKA Anna 74OPEN K03:33:0207:17:06
98JAŚKOWIAK Tomasz 73OPEN M03:21:3307:49:5613:18:50
99PAŁKOWSKA Agata 175OPEN KRunning Obsesion Team04:03:1909:03:1814:09:12
100NOWICKA Małgorzata
KACZOROWSKI Przemysław
168Kaczor z kompaniąMIXKaczor z kompanią03:25:3406:51:57
101JUSZKO Krzysztof 79OPEN M03:14:3706:36:4410:39:42
102KOWALSKI Maciej 107OPEN MLOTOS Running Team03:27:5907:19:1911:18:0015:49:57
103OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 171OPEN KKolorowa Drużyna Nessi03:10:4506:33:4910:54:5714:29:52
104MARMUROWICZ Krystian 145OPEN MKolorowa Drużyna Nessi03:47:1710:06:43
105FIJAŁKOWSKI Radosław 44OPEN MCROSSFIT GCW03:41:1008:56:0013:41:59
106WARKOCZ Marcin 237OPEN MSon of Jupiter04:12:2810:09:2615:54:05
107CUPRYŚ Marcin 22OPEN M02:58:4707:53:51
108NIEMCZOK Daniel 164OPEN MPKO Bank Polski03:46:0008:11:2512:57:17
109SZEREMETA Andrzej 223OPEN MPZU Sport Team03:37:0006:55:40
110MACKIEWICZ Artur 135OPEN MDługobieganie03:18:0507:04:2111:38:0716:41:48
111KORBUT Radosław 101OPEN MKoniuchy OCR03:42:5708:05:4113:58:5620:47:10
112MĘKARSKA Małgorzata 152OPEN K03:45:1707:45:4511:43:2120:41:20
113JANIK Joanna 71OPEN K03:48:2707:52:5912:07:26
114NIEMCZOK Izabela 165OPEN K03:48:2609:39:5014:28:21
115PTAK Jarek 196OPEN M03:49:1009:39:50
116DYDUŁA Łukasz 36OPEN MItal Car Team03:18:0406:58:3011:00:4316:04:43
117DYDUŁA Renata 37OPEN KItal Car Team03:17:5606:57:5411:00:3516:04:42
118KARPIŃSKI Robert 89OPEN MSpartanie Dzieciom04:58:04
119WĘGLARZ Czesław 239OPEN MMulti Fit03:01:5706:21:3509:50:4913:25:21
120PODSADNIUK Mateusz 189OPEN MHarde Dranie03:29:0207:11:5211:28:51
121HALEK Przemek 63OPEN M03:30:3007:42:41
122M Beata 134OPEN KUltra Beskid Sport04:42:0311:14:1518:05:43
123SIERADZKI Rafał 210OPEN MGCW03:43:03
124POPŁAWSKI Piotr 191OPEN MPGB Sportowa Paczka04:23:5009:27:3314:36:4219:37:06
125BORAWSKI Juliusz
WITOS Mateusz
14BSB Vege RunnersMMVege Runners02:35:4105:04:0107:46:2113:06:11
126ZAJĄC Monika 254OPEN K04:29:4209:58:5415:52:55
127ZAJĄC Adam 255OPEN MW Pogoni Za Duchem04:22:1809:58:58
128KOMODZIŃSKI Szymon 98OPEN M04:26:5809:31:5314:15:24
129KOPACZEWSKI Tomasz 100OPEN M03:41:1008:47:44
130LINTERMANS Frank 129OPEN MFLIN Consulting03:35:5807:56:3913:30:49
131VINCENT Chloe 234OPEN K03:35:5307:20:4411:53:0822:03:58
132DECLERCQ Ann 31OPEN K06:03:2714:56:50
133PEETERS Wim 181OPEN Mcoyote sports team04:52:18
134GNOT Katarzyna 54OPEN K04:22:0809:41:4115:33:4621:32:43
135WOJCIECHOWSKI Przemysław 246ChampionMan TeamOPEN M04:05:0111:29:5816:04:5920:50:59
136GABRYŚ Natalia 203OPEN K04:25:0409:59:1421:37:02
137NADROWSKI Piotr 162OPEN M04:28:28
138NOSALIK Marek 166OPEN MMTA02:21:0905:08:4108:26:2411:49:56
139MALISZEWSKA Marta 139OPEN K04:03:1509:01:1514:59:37
140SZABELAK Witold 221OPEN M04:03:1509:01:1314:59:37
141PIETRASINA Jarek 185OPEN M02:45:4505:52:3009:33:30
142GOLKA Beata 55OPEN K04:29:4109:58:5515:52:56
143ZAWIŚLAK Dorota 260OPEN K04:05:0208:53:2315:54:3419:54:59
144PATEREK Agata 177OPEN K04:05:0308:53:2315:54:3420:51:56
145KRZYŻANOWSKI Przemyslaw
MŁYNARCZYK Tatiana
114Sweet Focia TeamMIXHusaria Race Team03:33:0808:45:4414:13:15
146MICHALAK Sebastian
DOBAJ Katarzyna
153GepardyMIXGepardy03:48:55
147SITKO Grzegorz 212OPEN MBrothers Team-Jak daleko nogi poniosą03:39:2407:55:09
148DĄBROWSKI Sławek 30OPEN M197503:52:0608:16:2113:07:4418:52:40
149HOWANIEC-SIWEK Anna 66OPEN K04:12:2810:09:28
150GLISZCZYŃSKI Mirosław 53OPEN MTarnogórskie Łazęgi05:28:3417:19:00
151KWIECIEŃ Zbigniew 124OPEN MFaudana03:32:5908:08:4313:51:06
152KOWALCZYK Paweł 106OPEN MKĘCKIEHARPAGANY03:09:4607:39:5118:36:5722:09:26
153BORREMANS Valentin 15OPEN MSmoking Hot Trail Club03:33:0007:56:3913:30:49
154MICHALCZEWSKA Marzena 154OPEN K04:12:2510:09:23
155JUSTYNA JAWOREK Youstka Ya Raramuri 78OPEN KUltra Pasterze05:13:24
156LASOTA Rafał 127OPEN MAnngellsRun05:42:4312:37:1620:37:10
157MOTYLEWSKA Marta 160RykowiskoOPEN KRykowisko03:49:3808:59:39
158BRYGIER Jacek 17RykowiskoOPEN M03:49:3908:59:41
159WRONA Mariusz 251OPEN M02:33:4505:25:1908:25:55
160MATYJA Adam 150OPEN M02:40:0305:33:2908:42:1512:51:14
161PODRAZA Tadeusz 188OPEN MUltraTarnów03:25:5207:04:2311:09:14
162KASZTELANIC Rafał 90OPEN M03:39:4907:46:0611:49:3416:08:01
163GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 57MMTruchtacz Mysłowice03:12:48
164KACZOREK Marcin 81OPEN M03:22:3607:19:57
165MALKUSZ Aleksandra 140OPEN KCórki Foki05:30:0010:42:1623:20:47
166RATYŃSKI Wojciech 198OPEN M03:12:0606:53:30
167MARCULA Bartłomiej 143OPEN M04:59:03
168KUŚMIEREK Tomasz 121OPEN M04:34:51
169DŻUGAN Witold 40OPEN M03:24:1207:06:2511:16:2215:41:28
170BRZOZOWSKI Jarek 18OPEN MPassion Life Joy03:04:2706:17:3310:50:1917:04:36
171WÓJCIK Dawid 250OPEN MArue Capoeira Polska04:15:15
172KRUPA Piotr 110OPEN M2Mass Running Team04:05:0011:29:5822:51:55
173VAN GOMPEL Mervyn 233OPEN M03:35:5607:20:4511:53:0822:03:58
174WAGENAARS Mark 235OPEN M04:36:5409:37:0814:38:0120:22:51
175SKRZYPCZYNSKI Rafal 213OPEN M04:16:21
176BUKOWSKI Marek 20OPEN M04:00:0007:27:3712:07:2718:52:00
177KALEMBKIEWICZ Piotr 83OPEN MMirotrans03:33:1707:30:5011:44:07
178TARGIEL Damian 227OPEN MInvictus 3City03:09:2606:48:1510:50:16
179FRĄCKOWIAK Jacek
FRĄCKOWIAK Przemysław
47Runner's Power ŚremMMRunner's Power Śrem03:05:3407:03:5720:48:21
180SMOŁA Grzegorz 215OPEN MAPTEKI ZDROWE CENY03:28:3407:25:0211:53:4516:47:41
181MARCINIAK Jarosław 142OPEN M04:22:0810:11:33
182KRAWCZYK Dawid 108OPEN MBiegaj z Bananem03:32:5607:38:5312:39:2318:16:10
183POSTAWA Radosław 192OPEN MSTARGARD04:13:0510:03:3716:06:1923:19:46
184KOLOCH Michał 97OPEN M03:32:5707:22:5611:20:37
185RYBAK Aneta 202OPEN K04:32:14
186ŁUBIEŃSKI Wojciech 132OPEN M03:39:39
187SZABLICKI Aleksy 222OPEN MWKB META Lubliniec03:48:2508:53:4014:21:18
188SZPULARZ Adam 225OPEN MBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:4208:49:1113:30:3123:14:24
189GĘBKA Małgorzata 52OPEN KBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:4608:49:1113:30:3123:14:24
190BEDNARZ Marta 8OPEN K03:40:4108:24:2813:28:5122:43:45
191MATEJCZUK Marcin 147OPEN MWitos i Julek to pizdy02:56:0106:17:2809:35:0313:26:11
192KUCZEK Grzegorz 118OPEN MKeiko05:24:08
193OCHWAT Adam 170OPEN MADS Masna03:14:3808:03:14
194WOJTYŁO Piotr
GANCARZ Paweł
249AnngellsRunMMKRÓLOWIE05:42:4312:37:1420:37:10
195MALEŃSKI Maciek 373Gang ŁysychOPEN M04:14:2214:28:22
196PRZYBYLAK Tomasz 195OPEN M04:12:13
197JURZAK Marek 76OPEN MIPA KMP B-B03:32:4807:39:13
198SIKORA Michał 211OPEN MBLUSZCZA / DRUŻYNA GŁODA02:48:4205:59:3909:23:5812:53:16
199JASEK Piotr 72OPEN MGrupa Kryzys03:04:2309:26:00
200ŚLIWA Grzegorz 226OPEN M.get lost03:29:1108:04:4413:10:51
201KUCHARSKI Waldemar 116OPEN M03:27:0007:27:5512:39:2317:31:21
202WOJCIECHOWSKI Rafał
KAWALEC Przemysław
245KRÓLOWIEMMKRÓLOWIE05:04:2012:37:34
203MIKOŁAJCZAK Magdalena 266OPEN K08:35:1419:10:33
204LEJA Piotr 268OPEN M02:33:3005:14:5008:21:4612:04:09
205BYTNIEWSKI Darek 21OPEN MTeam PKO Silesia Marathon02:47:5706:01:5909:59:1614:01:11
206JANCZULEWICZ Slawek 68OPEN M04:27:2610:03:5016:15:53
207KAMUSIŃSKI Grzegorz 85OPEN MApteki Zdrowe Ceny03:29:4607:23:2611:53:46
208WRONA Agi 2OPEN K03:20:0007:36:2018:01:5122:14:30
209BĄK Jarek
JUSIŃSKI Robert
7Zabiegany WołominMMZabiegany Wołomin02:32:5005:21:45
Niesklasyfikowani
PIETRAKOWSKI Grzegorz 184OPEN M03:25:20 DNF DNF DNF DNF DNF
ZIENIEWICZ Marlena 262OPEN K04:13:35 DNF DNF DNF DNF DNF
JURA Mariusz 75OPEN M03:26:14 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 212 wynik(ów)