ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
270
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MTeam13.5km27km40.5km54km67.5km81km94.5km108km121.5km135kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                     
1DZIĘGIELOWSKI Paweł
KOKOT Krzysztof
38NiewybieganiMM1M 1Niewybiegani02:20:3404:24:4406:38:3308:43:2210:53:4013:03:5715:10:4917:24:5419:28:4221:52:0321:52:03.1521:52:03.15135,010002:03:489:436,202:11:12
2PĘPEK Łukasz
ŻUŁAWSKI Dariusz
183Godziszka teamMM2M 202:20:3304:25:5506:43:5208:54:1211:14:3913:26:1515:35:5317:42:2619:56:5622:07:0422:07:04.1022:07:04.10135,010002:05:219:496,102:12:42
3PERYKASZA Paweł
GRZELAK Adrian
182#JanuszeTrailuMM3M 3GrupaLuktrans.pl02:31:1104:43:1107:00:3209:10:2511:21:0113:34:0715:43:3918:22:3920:44:0323:17:3523:17:35.7523:17:35.75135,010002:09:3110:215,802:19:45
4KWIECIEŃ Arek
FRANCUZ Konrad
125Vege SkundleniMM4M 4Vege Skundleni02:35:3905:04:0107:38:4910:22:5312:59:3415:53:3918:36:3721:45:0421:45:04.2021:45:04.20108,08-202:28:2112:055,002:43:08
5DROZD Maciej
KAMINSKI Jacek
35Jeszcze nie wiemyMM5M 603:01:3905:35:5408:27:1511:10:3214:06:5817:03:0320:06:3622:46:5322:46:53.8522:46:53.85108,08-202:34:1512:394,702:50:51
6KRUPA Przemysław
FRĄCZ Tomasz
111INEE Industry TeamMM6M 9INEE Industry Team02:25:2804:31:5606:48:1709:00:1811:06:3214:11:4716:37:1416:37:14.3516:37:14.3594,57-302:06:1310:335,702:22:27
7ŁĄK Tomek
HYSKI Mateusz
131DrwaleMM7M 1303:04:0005:52:0908:46:4211:50:2415:40:5219:07:5422:21:4522:21:45.1022:21:45.1094,57-302:48:0914:114,203:11:40
8SACEWICZ Marek
ZAWADKA Andrzej
204RUN EXPERT TEAMMM8M 15RUN EXPERT TEAM03:05:3806:34:0209:30:1813:00:3516:08:2820:04:0222:55:5322:55:53.3022:55:53.3094,57-302:51:5114:334,103:16:33
9SIEDLOK Damian
STRZAŁKA Marek
209MonsteryMM9M 18Monstery03:12:5006:09:0408:59:3612:03:2815:46:2618:37:1918:37:19.9518:37:19.9581,06-402:50:3213:474,303:06:13
10SWOBODA Marek
WYBIERAŁA Andrzej
220P....ne KomandosyMM10M 2102:25:2805:18:3107:26:5511:30:0614:42:5220:35:0920:35:09.1020:35:09.1081,06-402:08:2315:143,903:25:51
11LEŚNIEWICZ Tomasz
KLIMIUK Grzegorz
128Oślepieni od światełMM11M 3803:42:0508:43:5011:38:3615:10:3418:50:1118:50:11.4018:50:11.4067,55-502:54:4516:443,603:46:02
12SĄDEL Krzysztof
STRONIKOWSKI Wojciech
207Run for funMM12M 4303:48:5407:03:5411:31:3815:40:3520:41:2020:41:20.9520:41:20.9567,55-503:15:0018:233,304:08:16
13BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemek
19RajszystokMM13M 5003:44:0606:36:4110:19:2613:08:0323:21:2623:21:26.9023:21:26.9067,55-502:48:3620:452,904:40:17
14BORAWSKI Juliusz
WITOS Mateusz
14BSB Vege RunnersMM14M 55Vege Runners02:35:4105:04:0107:46:2113:06:1113:06:11.9013:06:11.9054,04-602:28:2014:334,103:16:32
15WOJTYŁO Piotr
GANCARZ Paweł
249AnngellsRunMM15M 110KRÓLOWIE05:42:4312:37:1420:37:1020:37:10.3520:37:10.3540,53-705:42:4330:322,006:52:23
16FRĄCKOWIAK Jacek
FRĄCKOWIAK Przemysław
47Runner's Power ŚremMM16M 112Runner's Power Śrem03:05:3407:03:5720:48:2120:48:21.7520:48:21.7540,53-703:05:3430:491,906:56:07
17BĄK Jarek
JUSIŃSKI Robert
7Zabiegany WołominMM17M 114Zabiegany Wołomin02:32:5005:21:4505:21:45.6505:21:45.6527,02-802:32:5011:555,002:40:52
18WOJCIECHOWSKI Rafał
KAWALEC Przemysław
245KRÓLOWIEMM18M 136KRÓLOWIE05:04:2012:37:3412:37:34.5012:37:34.5027,02-805:04:2028:032,106:18:47
19GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 57MM19M 141Truchtacz Mysłowice03:12:4803:12:48.8003:12:48.8013,51-903:12:4814:164,203:12:48
Znaleziono 19 wynik(ów)