ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 185
Ukończyło : 0
Na trasie : 185
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 35 055,56 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-455K 5WODBUD2232:50:0323:55:2612 411,000587,00
2FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 16Katowickie Wodociągi S.A2115:33:3715:33:377 762,00-464984,68
3SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 21Załoga Filipka1817:52:3409:26:036 421,00-5990182,78
4KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+2M 5Załoga Filipka2010:08:0910:08:095 700,00-6711132,82
5PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4519K 19Katowickie Wodociągi S.A2115:48:0015:48:005 449,00-696288,29
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
6SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-454K 4EMET-IMPEX SA2316:40:0016:40:004 708,00-770319,50
7GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4524K 24Załoga Filipka1706:30:5704:07:594 472,00-793955,93
8SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4545M 67Załoga Filipka1903:30:3303:30:333 761,00-865037,11
9MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2303:51:2103:02:513 587,00-8824108,18
10TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A2115:48:0715:48:073 483,00-892888,29
11BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka2009:26:0009:26:002 725,00-96869,50
12KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4512M 20Warsztat Office2101:57:5001:57:502 658,00-975330,04
13WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4519M 31Załoga Filipka2006:06:5306:06:532 649,00-976293,58
14KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4546K 50Warsztat Office1605:00:0405:00:042 518,00-989384,45
15DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4525M 40Tour de Jafar1803:27:5803:27:582 369,00-1004263,91
16KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4540K 44Załoga Filipka1316:00:0016:00:001 943,00-104684,70
17BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4551M 78Załoga Filipka1604:09:3304:09:331 700,00-10711100,00
18NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4552M 79Załoga Filipka2303:17:2903:17:291 680,00-1073123,36
19ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4553K 59Nolato Stargard2102:21:0302:21:031 673,00-1073837,07
20SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4526M 41biegam bo lubię2201:29:4901:29:491 599,00-1081215,20
21KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2204:11:1404:11:141 535,00-1087650,83
22KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-453K 3Załoga Filipka2001:04:0001:04:001 501,00-109103,99
23PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4548M 72Załoga Filipka1802:36:4204:46:561 490,00-1092127,80
24MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4532M 47Załoga Filipka1803:17:4803:17:481 478,00-1093324,94
25GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4522K 22Hanysy ze Śląska2217:38:4416:44:021 441,00-1097011,46
26SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+22M 68Wamar2102:17:2001:25:331 430,00-1098117,98
27SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4527M 42Wodociągi Głuchołazy2104:59:4504:59:451 367,00-1104418,64
28BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 57Załoga Filipka2103:32:0503:32:051 366,00-1104546,24
29KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4555M 83Załoga Filipka1901:40:0001:40:001 352,00-1105916,22
30KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-455M 10Załoga Filipka2203:29:3103:29:311 314,00-11097102,51
31MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4529K 32Sosnowieckie Wodociągi S.A.2104:52:3202:30:051 272,00-1113931,46
32FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 23Vege Runners2201:30:5501:30:551 257,00-1115418,02
33STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:10:0901:10:091 213,00-1119811,17
34NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2302:29:1401:22:131 211,00-1120025,51
35NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 51Załoga Filipka2101:42:0801:03:411 207,00-1120420,57
36KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+1M 3Sosnowieckie Wodociągi S.A.2303:58:2602:26:091 170,00-1124126,39
37SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4514M 25Katowickie Wodociągi S.A2301:38:4100:34:051 164,00-1124741,76
38KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 30Katowickie Wodociągi S.A2301:21:3101:21:311 151,00-1126014,63
39GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2301:10:2701:10:271 102,00-1130929,55
40ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4561K 68Załoga Filipka2305:26:0002:43:001 026,00-1138514,00
41SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4557M 85Wodociągi Głuchołazy1902:53:0402:53:041 019,00-1139222,06
42KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4543M 65Biegacze Celebryci2301:37:5701:37:571 000,00-1141122,57
43SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4528M 43Tour de Jafar2300:58:0400:58:04996,00-1141520,72
44SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4558M 86Załoga Filipka1906:00:0006:00:00992,00-1141920,00
45KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 19Załoga Filipka1901:01:3601:01:36942,00-1146911,12
46NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-4510M 18Wodociągi Ostrzeszowskie2301:16:2701:16:27939,00-1147215,01
47CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+13M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków2200:55:1500:55:15938,00-1147310,17
48KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2301:30:0301:30:03937,00-1147412,10
49SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 12POH WOD BUD2301:15:0914:17:45936,00-1147520,87
50OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 8Katowickie Wodociągi S.A2302:16:0400:56:49935,30-11475.736,90
51BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:10:3601:10:36922,00-1148912,17
52SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4560M 88Załoga Filipka900:52:4600:52:46921,00-114906,54
53WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4513K 13Esanitki2301:21:1901:09:02919,00-1149223,92
54ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4522M 34Katowickie Wodociągi S.A2301:09:0001:09:00912,00-1149914,26
55STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 33Katowickie Wodociągi S.A2301:17:2301:17:23909,00-1150224,00
56BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-457K 7EMET-IMPEX SA2302:00:0002:00:00901,00-115109,80
57WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4564K 71Załoga Filipka1802:25:1002:25:10901,00-1151050,27
58JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4531M 46Tour de Jafar2301:02:3101:02:31892,00-115197,41
59PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4540M 61KB HERMES GRYFINO2201:03:4301:03:43892,00-1151910,30
60KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4528K 31Załoga Filipka2301:25:4601:25:46877,00-1153412,26
61DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4518M 29Biegacze Celebryci2302:36:5011:27:46876,00-1153513,90
62CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 67Sosnowieckie Wodociągi1803:43:3603:43:36845,00-1156636,04
63TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A2106:33:5906:33:59841,00-1157011,42
64KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4523K 23Załoga Filipka1703:22:1701:43:50832,00-1157910,81
65HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+14M 38Załoga Filipka2103:18:1202:00:05819,00-1159223,70
66DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4513M 24Katowickie Wodociągi S.A1501:52:3300:56:23808,00-1160338,13
67RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4515K 15EMET-IMPEX SA2302:26:5001:53:00806,00-1160518,41
68KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2301:00:5501:00:55802,00-1160910,39
69WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4511K 11Tour de Jafar2302:09:1702:09:17799,00-1161213,02
70JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+6K 56Załoga Filipka2103:40:2203:40:22794,00-1161746,24
71BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 2Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2301:59:0901:24:00783,00-1162842,25
72SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4515M 26Active Run Łask2201:02:3301:02:33767,00-1164410,82
73MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4533M 48Załoga Filipka2000:57:1109:03:40765,00-1164619,91
74BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4524M 37Sosnowieckie Wodociągi S.A.2301:24:5701:24:57763,00-116485,05
75BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4536K 40Załoga Filipka2102:59:0401:46:37763,00-1164842,13
76KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+23M 71MPGK Stargard2300:58:4100:58:41753,00-116588,02
77ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+6M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:14:5801:14:58749,00-1166212,74
78SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4554M 82Załoga Filipka2101:20:0801:20:08747,00-1166427,02
79SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4549M 75Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:56:5700:56:57739,00-1167220,10
80KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+15M 39PWiK Wodzisław Śląski2200:52:2700:52:27700,00-1171110,01
81MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-456K 6Załoga Filipka2302:05:4201:16:00700,00-1171124,52
82SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4562M 90Vege Runners2001:53:2801:53:28684,00-1172722,53
83MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+10M 22MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2301:00:2001:00:20675,00-1173612,12
84LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4539M 59ECO-FLOW2200:48:0300:48:03661,00-117507,74
85GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4534M 52Załoga Filipka2300:59:1100:59:11661,00-117507,12
86DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4533K 37Załoga Filipka2100:55:0300:55:03654,00-1175712,00
87ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4529M 44PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2001:16:0001:16:00644,00-117675,30
88TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4550M 77Zabiegani Przysieki2100:46:3900:46:39643,00-117689,65
89GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4517K 17Załoga Filipka2300:58:3900:58:39638,00-1177325,00
90KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4526K 28Załoga Filipka2204:28:2002:58:08638,00-117739,05
91KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4541K 45MPWiK Brodnica2301:17:2501:17:25634,00-1177710,40
92DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4512K 12Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2301:16:3201:16:32633,00-117788,21
93GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4525K 27Załoga Filipka1801:41:3601:41:36633,00-1177810,02
94GATTI Marco 63ITALYM 46+21M 63Italy2300:41:3500:41:35621,00-117907,26
95KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4563M 91Załoga Filipka2102:14:1802:14:18620,00-1179120,03
96WET Adam 238TYCHYM 46+20M 60Załoga Filipka1701:23:4101:23:41607,00-1180424,13
97PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 56Katowickie Wodociągi S.A2002:05:5502:05:55607,00-118047,42
98NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4536M 55Załoga Filipka2100:43:1400:43:14579,00-118328,01
99DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4531K 35Biegacze Celebryci2302:02:1802:02:18574,00-1183711,00
100BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 69Załoga Filipka2101:08:3301:08:33556,00-118558,88
101BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+7M 14Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2301:51:4201:51:42552,00-118598,14
102DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4542M 64Załoga Filipka2000:40:0000:40:00543,00-118685,85
103DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4561M 89Tour de Jafar1700:59:1100:59:11538,00-1187316,84
104KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4520K 20Tour de Jafar2302:12:4402:58:00533,00-1187810,41
105SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4549K 54Załoga Filipka2300:49:1600:49:16526,00-118857,00
106KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1501:41:3001:41:30524,00-1188710,97
107GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4527K 29Załoga Filipka1401:46:3702:28:01520,00-118914,83
108MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4532K 36Santander Bank Polska SA2000:58:0700:58:07506,00-1190511,22
109ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-4510K 10Załoga Filipka1700:14:4000:08:15503,00-1190812,00
110PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4564M 92Załoga Filipka701:49:2001:49:20499,00-1191211,09
111KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4520M 32Załoga Filipka2300:47:5300:47:53495,00-119167,71
112KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4530M 45Katowickie Wodociągi S.A1701:11:4001:11:40492,00-1191925,86
113DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4565M 93Tour de Jafar1500:39:0000:39:00486,00-119256,25
114SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:10:0901:10:09480,70-11930.314,66
115ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4542K 46Załoga Filipka2201:00:0601:00:06476,00-1193511,43
116SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4521K 21Załoga Filipka1801:49:3901:49:39472,00-1193910,36
117GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4558K 65Załoga Filipka1800:39:4500:39:45460,00-119518,07
118MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 33ZwiK2301:04:1501:04:15455,00-1195615,32
119SKIBA Monika 241WODZISŁAW ŚLK 16-4555K 61EMET-IMPEX SA1200:54:1000:54:10449,00-119627,56
120MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4535M 54Załoga Filipka2200:59:5400:59:54447,00-1196410,72
121SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4547K 51Załoga Filipka1800:59:4400:59:44444,00-119677,34
122BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 34KB HERMES GRYFINO2301:01:2401:01:24444,00-119678,63
123TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 25Załoga Filipka2101:30:0901:30:26439,00-1197210,32
124MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+16M 49MK Team2200:38:2900:38:29432,00-119795,67
125MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4569K 76Hanysy ze Śląska1001:20:0001:20:00429,00-119826,60
126MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 80Katowickie Wodociągi S.A1600:53:2200:53:22426,00-1198513,21
127OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4551K 57Załoga Filipka2201:51:5601:51:56421,00-119905,39
128CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 26KB HERMES GRYFINO2300:59:5200:59:52399,00-120128,31
129ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4537K 41Załoga Filipka2201:18:5801:18:58398,00-120136,64
130GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4546M 69Załoga Filipka2201:39:5901:39:59398,00-1201320,33
131CHOWANIOK Anna 112USTROŃK 16-4539K 43Team Panienka z okienka2300:48:2309:59:26397,00-1201412,43
132KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 76Biegacze Celebryci2300:31:0500:31:05391,00-120205,01
133DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4570K 77Załoga Filipka1802:04:5601:14:21385,00-120266,28
134GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4538M 58OPWiK Ostrołęka2300:31:1800:31:18365,00-120466,11
135SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4571K 78Załoga Filipka1301:29:5101:29:51358,00-1205319,64
136PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4534K 38Załoga Filipka2200:55:0600:55:06357,00-120545,40
137BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 30KB HERMES GRYFINO2301:02:0201:02:02357,00-120548,91
138NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4545K 49Załoga Filipka1101:39:3801:39:38357,00-1205415,47
139BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4544M 66Załoga Filipka2201:03:3201:03:32345,00-120664,47
140ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 94PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1507:00:0007:00:00342,00-1206910,13
141BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4541M 62Załoga Filipka1400:30:0200:30:02330,00-120814,55
142SKRZYPCZAK Mirosław 53CHORZÓWM 46+29M 95Hanysy ze Śląska200:01:2700:01:27326,00-1208520,20
143MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4517M 28Katowickie Wodociągi S.A2301:15:2301:15:23325,00-1208630,79
144KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4556M 84Katowickie Wodociągi S.A2300:27:3700:27:37313,00-120981,00
145CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4566M 96Załoga Filipka702:47:0002:47:00305,00-121068,57
146MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4557K 63Tour de Jafar1901:01:5701:02:41290,00-1212113,43
147SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4548K 52Team Panienka z okienka1900:46:2100:49:06282,00-1212911,49
148MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-458K 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.2300:45:5900:30:39279,70-12131.39,69
149DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4552K 58KB HERMES GRYFINO2200:24:4900:24:49272,00-121394,73
150SZCZUR Monika 285MAINTALK 16-4572K 79Załoga Filipka200:55:3500:55:35272,00-121395,01
151CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 17Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2300:52:1200:52:12267,00-1214417,44
152SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4563K 70Tour de Jafar2301:15:4801:15:48267,00-121444,00
153SZWEDOWSKI Karol 206BRODNICAM 16-4553M 81MPWiK Brodnica1800:42:0000:42:00253,00-121587,81
154DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4554K 60Hanysy ze Śląska2201:50:1001:50:10253,00-121585,57
155SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4538K 42Załoga Filipka1401:17:4501:41:13250,00-121614,18
156JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4565K 72ZAŁOGA FILIPKA1101:04:0001:04:00243,00-121685,40
157SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4518K 18Załoga Filipka1900:31:0300:31:03242,00-121692,46
158KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2300:38:0800:32:18240,00-121719,61
159CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4559M 87Załoga Filipka2308:30:0008:30:00227,00-121846,44
160MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4574K 81MK Team2300:40:5600:40:56219,00-121923,90
161DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+5K 53Sosnowieckie Wodociągi S.A.1502:06:3502:06:35215,00-121969,31
162WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4576K 83Załoga Filipka1500:52:0000:52:00214,00-121973,00
163ROSA Barbara 127TYCHYK 16-459K 9Załoga Filipka2300:34:3100:34:31203,00-122088,66
164HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+24M 73MZWiK Słupca2300:37:3500:37:35190,00-1222111,07
165PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 66Załoga Filipka1800:16:1900:16:19180,00-122312,55
166KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1600:31:4400:31:44173,00-122382,82
167KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4566K 73Załoga Filipka1501:00:0400:26:36170,00-122413,20
168KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+7K 64Biegacze Celebryci2300:30:4600:30:46152,00-122592,45
169ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4568M 98Załoga Filipka2300:25:3400:25:34143,00-122684,35
170PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4523M 35Katowickie Wodociągi S.A1701:19:0001:19:00139,00-122723,64
171ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2200:57:0000:57:00136,00-122751,80
172CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4568K 75Załoga Filipka701:40:0001:40:00136,00-122754,46
173SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4575K 82Załoga Filipka1810:09:0510:09:05126,00-122853,79
174ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4573K 80Załoga Filipka2200:34:4400:34:44122,50-12288.52,07
175WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4535K 39Załoga Filipka2200:13:2600:13:26109,00-123023,94
176SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4567K 74Vege Runners2000:20:0900:20:0984,00-123273,25
177NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4556K 62Załoga Filipka2323:59:0023:59:0051,00-123601,70
178KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4577K 84Załoga Filipka1600:11:5800:11:5847,00-123640,71
179CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4578K 85Załoga Filipka2208:00:0008:00:001,85-12409.1530,30
180DUDZIK Rafal 284KOZYM 16-4569M 99Bieganie i góry to stan umysłu200:46:4400:46:441,00-124108,00
181LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4550K 55Załoga Filipka1601:53:1901:53:191,00-1241028,10
182KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4570M 100Active Run Łask1500:13:5700:13:570,00-124111,02
183JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+18M 53Załoga Filipka2200:23:2000:23:200,00-124119,51
184FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+17M 50Katowickie Wodociągi S.A2300:54:0200:54:020,00-124117,45
185SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4567M 97Załoga Filipka909:44:1611:37:360,00-1241118,96
Znaleziono 185 wynik(ów)