ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1801:15:32226:08:0932 168,000517,77
2NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2103:53:47217:22:1329 279,00-2889288,21
3BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1803:04:00225:26:0022 891,00-927786,50
4SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-1005486,40
5KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2005:09:37220:11:1420 597,00-11571565,12
6BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2108:31:00217:24:0020 348,00-11820185,89
7KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2113:27:36214:24:4616 968,00-15200302,57
8KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2108:51:00220:45:1916 673,00-15495113,37
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2101:20:01217:30:2016 651,00-15517541,82
10KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1800:57:00217:04:0016 079,00-1608952,92
11KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2109:18:27218:26:0915 949,00-16219302,34
12MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:50:25219:02:5115 774,00-16394326,85
13JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD2002:47:13167:55:2615 288,00-16880691,08
14FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1902:47:08224:58:3514 000,00-18168188,51
15ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1500:30:00216:08:1513 684,00-18484307,97
16SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1600:46:29225:26:0312 715,00-19453339,37
17SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2101:27:32225:52:3312 702,00-19466181,60
18OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2102:54:21213:29:2812 294,10-19873.9425,79
19STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2105:16:20195:53:4212 269,00-19899244,72
20NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2101:34:19196:47:1812 066,00-20102300,72
21KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1723:28:55169:01:3612 040,00-20128119,80
22RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-20698301,12
23BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2103:29:00218:00:0010 830,00-21338172,22
24BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2102:06:53153:58:1410 587,00-21581447,82
25BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:03:48217:22:4410 487,00-21681225,56
26BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2100:59:24217:24:5710 085,00-22083110,62
27KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka2003:41:13213:07:219 956,00-22212795,56
28KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski2002:23:18180:46:519 877,00-22291189,19
29KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1501:06:08217:11:408 504,00-23664198,27
30MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2102:02:04217:16:008 477,00-23691162,33
31KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2100:58:04215:57:368 473,00-2369580,08
32ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:06:04230:50:208 431,00-23737119,51
33DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1301:53:20209:12:418 356,00-23812341,20
34FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners2001:12:58202:29:178 144,00-24024114,21
35CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2102:22:57216:52:127 714,00-24454302,40
36DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1601:04:19203:15:537 611,00-24557202,85
37CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków2003:05:34221:30:237 518,00-2465076,06
38SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask2001:05:31218:34:407 446,00-24722186,65
39HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1902:01:22218:00:057 434,00-24734218,02
40SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2101:09:49192:34:057 357,00-24811264,36
41GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1500:55:24220:07:597 331,00-2483796,13
42DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2102:07:10228:33:097 317,00-24851107,57
43WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2103:17:00218:09:177 276,00-24892122,53
44MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:09:07216:30:397 237,70-24930.3126,91
45KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2101:32:51215:30:007 226,00-2494276,19
46SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1703:22:15216:31:037 087,00-2508191,12
47DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2100:52:39217:16:327 010,00-25158153,45
48MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2101:33:06192:38:536 853,00-25315127,34
49PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1900:33:59159:48:006 647,00-25521111,75
50TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1900:32:20224:55:496 617,00-25551170,59
51GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2101:38:39192:15:576 614,00-25554121,74
52SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1903:35:06196:59:456 509,00-25659106,81
53KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2101:08:23169:26:586 464,00-25704130,24
54SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię2001:31:11169:29:496 372,00-2579660,41
55ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1802:26:00217:16:006 323,00-2584552,40
56STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2100:45:10218:46:576 164,00-26004161,51
57GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska2001:08:04232:44:026 042,00-2612680,97
58SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1600:12:02217:49:395 968,00-26200109,80
59TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1910:03:55222:33:595 760,00-26408185,77
60KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka2000:15:00218:58:085 705,00-2646376,95
61JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka2001:01:24221:12:305 627,00-26541103,36
62WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2101:46:20217:09:025 597,00-26571131,87
63NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1900:38:22217:03:415 533,00-2663596,19
64GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2101:41:00168:58:395 432,00-26736201,00
65ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2100:36:27216:34:315 395,00-26773222,35
66JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2101:12:07212:55:205 330,00-2683851,66
67KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:44:00193:25:465 306,00-2686269,90
68WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1803:49:2954:06:535 299,00-26869181,60
69PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1809:35:3526:05:555 295,00-2687380,47
70KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1501:06:33217:43:505 177,00-2699169,75
71KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1900:58:0297:57:504 944,00-2722456,15
72PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1502:21:37193:19:004 934,00-27234511,38
73KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2101:59:45219:32:244 672,00-27496101,39
74FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2100:46:55216:49:574 617,00-27551160,38
75SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2101:13:50171:01:404 416,00-2775289,97
76MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1901:56:42218:30:054 373,00-27795105,48
77MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1803:14:28192:58:074 277,00-2789189,53
78GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2100:43:06181:50:084 265,00-2790349,47
79TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1902:06:24213:35:354 233,00-27935142,21
80ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2101:17:53216:53:164 195,00-2797366,36
81MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1801:16:37198:53:014 113,00-28055111,56
82GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka1202:01:08192:43:183 891,00-2827740,38
83KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2101:54:24193:37:573 877,00-2829193,66
84BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka2004:33:2173:03:323 807,00-2836147,26
85CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2102:02:04216:59:523 782,00-2838655,67
86SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1703:30:3303:30:333 761,00-2840737,11
87MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1600:56:08171:17:483 598,00-2857055,50
88SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1900:55:22217:25:333 552,00-2861644,83
89PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO2001:23:29121:22:543 533,00-2863541,41
90GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka2004:19:1197:39:593 485,00-28683155,19
91KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka1100:46:0088:00:003 399,00-2876943,07
92DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1801:28:01100:49:473 350,00-2881829,31
93DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2101:04:31214:15:473 325,00-2884366,32
94MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team2000:29:03192:38:293 243,00-2892590,88
95BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2100:58:55217:01:243 241,00-2892773,01
96DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1900:39:33216:55:033 136,00-2903256,83
97KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-2908496,97
98BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:08:55217:02:022 955,00-2921370,18
99PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1601:21:0957:04:362 953,00-2921585,87
100SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka1201:01:15226:50:522 798,00-2937045,71
101BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1904:32:1075:32:052 758,00-29410103,44
102LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW2000:22:56214:15:032 731,00-2943730,90
103ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka2001:14:27217:18:582 696,00-2947268,52
104NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1900:39:02168:58:112 621,00-2954735,88
105MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2101:26:51206:44:132 569,00-29599194,60
106GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1601:32:45169:33:462 536,00-2963239,47
107KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1405:00:0405:00:042 518,00-2965084,45
108GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:31:19192:31:182 397,00-2977136,75
109SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1601:00:59192:59:442 316,00-2985247,91
110KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1302:06:07169:41:302 279,00-2988975,79
111HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:55:54192:37:352 096,00-30072121,36
112SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1902:38:0927:08:492 088,00-3008056,07
113KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-3018766,22
114KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:47:44168:58:411 966,00-3020221,07
115ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2002:21:00216:57:001 951,00-3021735,47
116SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:39:31217:10:091 852,50-30315.556,71
117MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:06:44122:14:351 840,00-3032867,19
118SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-3033630,17
119BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1903:51:5973:46:371 805,00-3036399,39
120WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1501:42:10217:23:411 798,00-3037069,40
121TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1900:33:17168:46:391 754,00-3041426,45
122JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1903:54:0227:40:221 744,00-30424101,03
123DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO2001:31:07168:24:491 733,00-3043541,20
124BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1404:09:3304:09:331 700,00-30468100,00
125NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-3048823,36
126ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1902:21:0302:21:031 673,00-3049537,07
127BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka1200:30:00120:30:021 620,00-3054825,05
128OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka2001:12:56169:51:561 615,00-3055320,35
129WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka2001:22:1396:13:261 550,00-3061858,11
130LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1401:18:03169:53:191 526,00-3064280,42
131KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1400:45:12216:48:461 462,00-3070631,69
132MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka2000:48:23168:58:521 410,00-3075835,00
133SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1900:36:3249:20:081 366,00-3080234,07
134ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka2000:48:20173:50:501 360,00-3080834,98
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
135KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1701:40:0001:40:001 352,00-3081616,22
136PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka2000:52:08192:55:061 333,00-3083534,90
137NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-3085343,82
138DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska2001:47:5497:50:101 311,00-3085728,27
139MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1702:49:20171:01:021 265,00-3090351,17
140GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1600:40:17149:45:571 248,00-3092022,33
141KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-310277,30
142ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-3114214,00
143SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1702:53:0402:53:041 019,00-3114922,06
144SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1706:00:0006:00:00992,00-3117620,00
145CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-3122926,38
146WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1602:25:1002:25:10901,00-3126750,27
147DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1501:52:4599:06:13850,00-3131824,15
148CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1603:43:3603:43:36845,00-3132336,04
149SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1700:47:5897:36:35833,00-3133545,16
150MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1400:46:1348:53:22795,00-3137323,26
151SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1801:53:2801:53:28684,00-3148422,53
152KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1300:47:1048:26:36632,00-3153610,24
153KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1902:14:1802:14:18620,00-3154820,03
154BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1901:08:3301:08:33556,00-316128,88
155PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1600:16:32192:16:19541,00-316277,66
156SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2100:53:3025:15:48541,00-316276,51
157DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1300:39:0000:39:00486,00-316826,25
158SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1802:07:1051:37:07476,00-3169218,16
159DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1302:29:5898:06:35445,00-3172319,19
160DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1602:04:5601:14:21385,00-317836,28
161SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka1101:29:5101:29:51358,00-3181019,64
162KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:42:2524:30:46345,00-318235,54
163ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1307:00:0007:00:00342,00-3182610,13
164ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka2000:31:1248:34:44232,60-31935.44,04
165MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-319493,90
166SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1601:05:0034:09:05215,00-319536,64
167WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1300:52:0000:52:00214,00-319543,00
168ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-320254,35
169KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1400:11:5800:11:5847,00-321210,71
170CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka2008:00:0008:00:001,85-32166.1530,30
171KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1300:13:5700:13:570,00-321681,02
Znaleziono 171 wynik(ów)