ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1703:10:56250:08:0934 194,000556,37
2NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2002:09:53237:38:2231 368,00-2826312,65
3BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1703:27:00249:26:0025 047,00-914788,80
4BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2006:51:00241:24:0023 480,00-10714190,89
5SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2014:32:00112:40:0022 114,00-1208086,40
6KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2014:17:14238:56:1321 881,00-12313375,17
7KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka1902:09:51244:11:1421 597,00-12597570,04
8KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2007:21:00244:45:1919 714,00-14480117,67
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2001:19:04241:08:5518 535,00-15659563,83
10KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1700:56:00241:04:0017 566,00-1662856,47
11MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:34:46243:02:5116 972,00-17222350,35
12KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:29:49242:26:0916 406,00-17788309,24
13ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1400:46:00240:08:1515 684,00-18510345,97
14FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1802:20:06245:22:0015 586,00-18608214,11
15JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD1902:47:13167:55:2615 288,00-18906691,08
16SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2002:19:30250:49:4714 240,00-19954202,41
17OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2001:30:08231:27:0613 412,10-20781.9456,32
18NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2001:16:14244:34:5913 186,00-21008316,97
19BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2005:17:32235:16:0413 116,00-21078598,47
20SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1500:44:59249:26:0313 073,00-21121340,87
21KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka1905:31:37238:55:3812 688,00-21506949,37
22STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2005:16:20195:53:4212 269,00-21925244,72
23KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1623:28:55169:01:3612 040,00-22154119,80
24BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2003:28:00242:00:0011 684,00-22510185,42
25RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2000:15:00145:53:0011 470,00-22724301,12
26BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:03:48217:22:4410 487,00-23707225,56
27BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:59:24217:24:5710 085,00-24109110,62
28KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski1902:23:18180:46:519 877,00-24317189,19
29MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2001:50:03241:16:009 552,00-24642183,92
30FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners1901:55:38240:48:199 543,00-24651134,21
31MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2004:12:00240:30:399 431,70-24762.3185,98
32KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2002:32:54235:08:279 074,00-2512083,82
33DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1501:34:32250:03:558 892,00-25302236,87
34ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:18:05254:28:178 835,00-25359125,21
35SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask1901:53:15233:48:108 618,00-25576230,79
36CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:57:00240:52:128 513,00-25681327,49
37KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1401:06:08217:11:408 504,00-25690198,27
38DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1201:53:20209:12:418 356,00-25838341,20
39SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1602:20:35240:31:038 344,00-25850103,85
40WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2003:30:00242:09:178 172,00-26022136,84
41SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2001:22:20240:34:058 153,00-26041293,34
42HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1803:31:06242:00:058 082,00-26112229,20
43SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1803:25:44244:59:457 773,00-26421124,64
44PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1801:50:26255:48:007 695,00-26499132,96
45TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1801:47:46250:17:277 606,00-26588191,60
46CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków1903:05:34221:30:237 518,00-2667676,06
47MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:00:14242:35:237 490,00-26704139,50
48KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2001:16:43243:56:207 484,00-26710143,75
49ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1702:11:00241:16:007 436,00-2675861,60
50DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2000:32:12241:16:327 381,00-26813157,00
51GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1400:55:24220:07:597 331,00-2686396,13
52DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2002:07:10228:33:097 317,00-26877107,57
53KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2001:32:51215:30:007 226,00-2696876,19
54KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1801:34:12241:57:506 877,00-2731777,70
55NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1802:26:58241:03:416 821,00-27373122,08
56TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1802:36:48246:33:596 647,00-27547219,88
57GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2001:38:39192:15:576 614,00-27580121,74
58SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię1901:31:11169:29:496 372,00-2782260,41
59STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2000:45:10218:46:576 164,00-28030161,51
60WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2001:00:06241:09:026 076,00-28118136,31
61SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1500:40:32241:49:396 074,00-28120111,79
62GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska1901:08:04232:44:026 042,00-2815280,97
63PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1401:40:07241:19:005 972,00-28222527,73
64GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2000:43:00240:58:395 950,00-28244221,00
65KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1402:43:13241:43:505 767,00-2842776,41
66KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka1900:18:20242:58:085 763,00-2843177,69
67JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka1901:01:24221:12:305 627,00-28567103,36
68ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2000:15:53240:34:315 498,00-28696226,79
69JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2001:12:07212:55:205 330,00-2886451,66
70KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:44:00193:25:465 306,00-2888869,90
71WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1703:49:2954:06:535 299,00-28895181,60
72PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1709:35:3526:05:555 295,00-2889980,47
73KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2002:18:20245:14:005 218,00-28976112,04
74MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1802:47:43242:30:054 837,00-29357115,52
75FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2000:46:55216:49:574 617,00-29577160,38
76SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2000:32:58241:00:284 560,00-2963490,98
77TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1800:57:36239:42:224 460,00-29734147,38
78PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO1900:55:24231:52:074 394,00-2980051,45
79MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1703:14:28192:58:074 277,00-2991789,53
80GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:43:06181:50:084 265,00-2992949,47
81BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1802:34:03243:32:054 218,00-29976115,32
82ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2001:17:53216:53:164 195,00-2999966,36
83CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2000:52:10240:59:524 124,00-3007062,83
84MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1701:16:37198:53:014 113,00-30081111,56
85DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1801:47:16240:55:034 037,00-3015769,86
86KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:54:24193:37:573 877,00-3031793,66
87BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka1904:33:2173:03:323 807,00-3038747,26
88SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1603:30:3303:30:333 761,00-3043337,11
89MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team1900:41:54240:38:293 678,00-3051696,55
90MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1500:56:08171:17:483 598,00-3059655,50
91NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1801:55:33240:39:173 565,00-3062959,98
92SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1800:55:22217:25:333 552,00-3064244,83
93GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka1904:19:1197:39:593 485,00-30709155,19
94DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1701:28:01100:49:473 350,00-3084429,31
95DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2001:04:31214:15:473 325,00-3086966,32
96BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2000:58:55217:01:243 241,00-3095373,01
97LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW1900:27:03231:35:583 147,00-3104735,87
98KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:21:1185:29:463 084,00-3111096,97
99BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:08:55217:02:022 955,00-3123970,18
100PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1501:21:0957:04:362 953,00-3124185,87
101BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1802:35:21241:46:372 939,00-31255110,92
102ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka1900:45:31241:18:582 821,00-3137373,30
103GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:30:53240:31:182 758,00-3143642,78
104MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2001:26:51206:44:132 569,00-31625194,60
105GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1501:32:45169:33:462 536,00-3165839,47
106KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1305:00:0405:00:042 518,00-3167684,45
107WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1401:30:06241:23:412 484,00-3171095,94
108SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1500:40:57240:59:442 446,00-3174851,36
109KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1202:06:07169:41:302 279,00-3191575,79
110HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2000:55:54192:37:352 096,00-32098121,36
111SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1802:38:0927:08:492 088,00-3210656,07
112ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1900:51:00240:57:002 059,00-3213536,87
113KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2002:23:52120:04:591 981,00-3221366,22
114KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:47:44168:58:411 966,00-3222821,07
115SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:39:31217:10:091 852,50-32341.556,71
116MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:06:44122:14:351 840,00-3235467,19
117SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:52:04120:49:161 832,00-3236230,17
118TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1800:33:17168:46:391 754,00-3244026,45
119JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1803:54:0227:40:221 744,00-32450101,03
120OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka1900:34:25241:51:561 736,00-3245821,98
121DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO1901:31:07168:24:491 733,00-3246141,20
122PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka1901:00:08240:55:061 715,40-32478.660,39
123BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1304:09:3304:09:331 700,00-32494100,00
124NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-3251423,36
125ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1802:21:0302:21:031 673,00-3252137,07
126KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1300:28:43238:59:441 652,00-3254236,54
127WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka1901:22:1396:13:261 550,00-3264458,11
128LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1301:18:03169:53:191 526,00-3266880,42
129MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka1900:48:23168:58:521 410,00-3278435,00
130SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1800:36:3249:20:081 366,00-3282834,07
131ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka1900:48:20173:50:501 360,00-3283434,98
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
132KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1601:40:0001:40:001 352,00-3284216,22
133SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1601:19:59240:51:531 320,00-3287465,48
134NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:00119:59:001 315,00-3287943,82
135DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska1901:47:5497:50:101 311,00-3288328,27
136MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1602:49:20171:01:021 265,00-3292951,17
137GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1500:40:17149:45:571 248,00-3294622,33
138KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:27:2148:27:371 141,00-330537,30
139ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-3316814,00
140SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1602:53:0402:53:041 019,00-3317522,06
141SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1606:00:0006:00:00992,00-3320220,00
142CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2008:15:0056:30:00939,00-3325526,38
143WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1502:25:1002:25:10901,00-3329350,27
144PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1500:33:07240:16:19867,00-3332712,37
145DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1401:52:4599:06:13850,00-3334424,15
146CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1503:43:3603:43:36845,00-3334936,04
147MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1300:46:1348:53:22795,00-3339923,26
148SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1701:53:2801:53:28684,00-3351022,53
149KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1200:47:1048:26:36632,00-3356210,24
150KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1802:14:1802:14:18620,00-3357420,03
151BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1801:08:3301:08:33556,00-336388,88
152SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2000:53:3025:15:48541,00-336536,51
153DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1200:39:0000:39:00486,00-337086,25
154SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1702:07:1051:37:07476,00-3371818,16
155DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1202:29:5898:06:35445,00-3374919,19
156DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1502:04:5601:14:21385,00-338096,28
157KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:42:2524:30:46345,00-338495,54
158ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1207:00:0007:00:00342,00-3385210,13
159ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka1900:31:1248:34:44232,60-33961.44,04
160MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-339753,90
161SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1501:05:0034:09:05215,00-339796,64
162WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1200:52:0000:52:00214,00-339803,00
163ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-340514,35
164KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1300:11:5800:11:5847,00-341470,71
165CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka1908:00:0008:00:001,85-34192.1530,30
166KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1200:13:5700:13:570,00-341941,02
Znaleziono 166 wynik(ów)