ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1702:43:52274:08:0935 924,000585,84
2NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2002:13:52251:43:4431 935,00-3989315,70
3KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2010:00:32260:49:3227 682,00-8242442,86
4BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1704:42:00273:26:0027 466,00-845893,10
5BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2005:55:00265:24:0026 506,00-9418200,90
6KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2009:01:00268:45:1924 565,00-11359131,87
7KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka1901:40:40268:11:1422 530,00-13394580,84
8SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2014:32:00112:40:0022 114,00-1381086,40
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2001:50:01259:18:1320 041,00-15883604,24
10MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2002:35:03267:02:5118 550,00-17374364,78
11KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1700:56:00241:04:0017 566,00-1835856,47
12KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2001:22:27266:26:0917 449,00-18475322,81
13KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka1907:53:44266:49:4115 706,00-202181 117,58
14ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1400:46:00240:08:1515 684,00-20240345,97
15FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1802:20:06245:22:0015 586,00-20338214,11
16OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2002:43:05260:14:4715 299,10-20624.9499,10
17JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD1902:47:13167:55:2615 288,00-20636691,08
18NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2004:00:44265:12:3115 087,00-20837339,02
19SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2002:19:30250:49:4714 240,00-21684202,41
20BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:26:58249:13:5413 838,00-22086640,17
21KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1601:50:25265:01:3613 542,00-22382136,06
22STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:58:13258:14:5013 308,00-22616254,82
23SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1500:44:59249:26:0313 073,00-22851340,87
24BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2003:50:00266:00:0012 482,00-23442205,39
25RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2000:15:00145:53:0011 470,00-24454301,12
26BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:26:44262:34:2311 130,00-24794242,83
27ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2003:42:38269:24:2011 110,00-24814152,65
28MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2002:15:00264:30:3911 018,70-24905.3231,01
29CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2002:37:53257:29:5910 767,00-25157366,73
30FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners1901:30:02270:50:2010 711,00-25213152,02
31BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:59:24217:24:5710 085,00-25839110,62
32KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2002:55:24254:58:2410 070,00-2585486,78
33KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski1902:23:18180:46:519 877,00-26047189,19
34MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2001:50:03241:16:009 552,00-26372183,92
35WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2003:15:00266:09:179 068,00-26856146,04
36SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1601:56:30264:31:039 055,00-26869117,70
37SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask1900:23:45257:44:088 959,00-26965235,85
38DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1501:34:32250:03:558 892,00-27032236,87
39SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1803:40:16268:59:458 880,00-27044138,99
40KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1401:06:08217:11:408 504,00-27420198,27
41KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2001:05:39255:58:488 495,00-2742987,11
42HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1800:18:30266:00:058 229,00-27695234,85
43ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1701:28:00265:16:008 184,00-2774067,80
44SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2001:22:20240:34:058 153,00-27771293,34
45KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2002:13:24265:53:148 097,00-27827145,60
46GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1400:45:54268:07:597 947,00-27977104,15
47DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2001:10:35265:16:327 906,00-28018163,47
48KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1800:38:15265:57:507 748,00-2817687,41
49PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1801:50:26255:48:007 695,00-28229132,96
50TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1801:47:46250:17:277 606,00-28318191,60
51CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków1903:05:34221:30:237 518,00-2840676,06
52MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:00:14242:35:237 490,00-28434139,50
53DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2002:07:10228:33:097 317,00-28607107,57
54GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska1902:14:01280:44:027 275,00-2864994,60
55TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1801:05:18270:33:597 191,00-28733238,69
56NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1802:26:58241:03:416 821,00-29103122,08
57WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2001:10:01265:09:026 723,00-29201155,10
58SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1502:15:39265:49:396 675,00-29249156,13
59JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2002:30:20253:47:006 641,00-2928357,10
60GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2001:38:39192:15:576 614,00-29310121,74
61SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2001:31:53261:11:596 550,00-29374129,63
62SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię1901:31:11169:29:496 372,00-2955260,41
63KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka1901:31:05266:58:086 246,00-2967885,09
64STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2000:45:10218:46:576 164,00-29760161,51
65PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1401:40:07241:19:005 972,00-29952527,73
66GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2000:43:00240:58:395 950,00-29974221,00
67KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1400:37:00265:43:505 934,00-2999078,76
68ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2000:52:01264:34:315 894,00-30030236,87
69JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka1901:01:24221:12:305 627,00-30297103,36
70KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2001:23:10265:04:515 625,00-30299124,30
71KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:44:00193:25:465 306,00-3061869,90
72WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1703:49:2954:06:535 299,00-30625181,60
73PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1709:35:3526:05:555 295,00-3062980,47
74MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1802:12:39266:30:055 253,00-30671123,94
75ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2000:54:10253:55:304 981,00-3094377,59
76FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2000:46:55216:49:574 617,00-31307160,38
77TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1800:28:34259:47:444 555,00-31369149,40
78PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO1900:55:24231:52:074 394,00-3153051,45
79CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2000:36:01264:59:524 380,00-3154468,11
80MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1703:14:28192:58:074 277,00-3164789,53
81GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:43:06181:50:084 265,00-3165949,47
82BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1802:34:03243:32:054 218,00-31706115,32
83MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1701:16:37198:53:014 113,00-31811111,56
84DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1801:47:16240:55:034 037,00-3188769,86
85KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:54:24193:37:573 877,00-3204793,66
86WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka1904:27:11264:13:263 850,00-3207475,53
87BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka1904:33:2173:03:323 807,00-3211747,26
88SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1603:30:3303:30:333 761,00-3216337,11
89MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team1900:41:54240:38:293 678,00-3224696,55
90MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1500:56:08171:17:483 598,00-3232655,50
91NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1801:55:33240:39:173 565,00-3235959,98
92SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1800:55:22217:25:333 552,00-3237244,83
93GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka1904:19:1197:39:593 485,00-32439155,19
94DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1701:28:01100:49:473 350,00-3257429,31
95DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2001:04:31214:15:473 325,00-3259966,32
96ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka1901:58:39265:18:583 248,00-3267691,68
97BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2000:58:55217:01:243 241,00-3268373,01
98LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW1900:27:03231:35:583 147,00-3277735,87
99KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:21:1185:29:463 084,00-3284096,97
100BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:08:55217:02:022 955,00-3296970,18
101PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1501:21:0957:04:362 953,00-3297185,87
102BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1802:35:21241:46:372 939,00-32985110,92
103GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:30:53240:31:182 758,00-3316642,78
104MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2001:26:51206:44:132 569,00-33355194,60
105GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1501:32:45169:33:462 536,00-3338839,47
106KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1305:00:0405:00:042 518,00-3340684,45
107WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1401:30:06241:23:412 484,00-3344095,94
108SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1500:40:57240:59:442 446,00-3347851,36
109HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2000:45:22264:37:352 328,00-33596135,16
110PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka1901:02:11264:55:062 123,70-33800.387,61
111SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1802:38:0927:08:492 088,00-3383656,07
112ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1900:51:00240:57:002 059,00-3386536,87
113KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2002:23:52120:04:591 981,00-3394366,22
114KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:47:44168:58:411 966,00-3395821,07
115MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka1901:20:57269:50:401 903,00-3402141,62
116SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:39:31217:10:091 852,50-34071.556,71
117MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:06:44122:14:351 840,00-3408467,19
118SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:52:04120:49:161 832,00-3409230,17
119KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1300:27:49263:24:351 801,00-3412339,36
120TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1800:33:17168:46:391 754,00-3417026,45
121JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1803:54:0227:40:221 744,00-34180101,03
122OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka1900:34:25241:51:561 736,00-3418821,98
123DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO1901:31:07168:24:491 733,00-3419141,20
124BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1304:09:3304:09:331 700,00-34224100,00
125ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka1901:20:39269:50:501 686,00-3423841,49
126NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-3424423,36
127ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1802:21:0302:21:031 673,00-3425137,07
128LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1301:18:03169:53:191 526,00-3439880,42
129SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1800:36:3249:20:081 366,00-3455834,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
130KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1601:40:0001:40:001 352,00-3457216,22
131SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1601:19:59240:51:531 320,00-3460465,48
132NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:00119:59:001 315,00-3460943,82
133DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska1901:47:5497:50:101 311,00-3461328,27
134MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1602:49:20171:01:021 265,00-3465951,17
135GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1500:40:17149:45:571 248,00-3467622,33
136KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:27:2148:27:371 141,00-347837,30
137ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-3489814,00
138SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1602:53:0402:53:041 019,00-3490522,06
139SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1606:00:0006:00:00992,00-3493220,00
140CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2008:15:0056:30:00939,00-3498526,38
141WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1502:25:1002:25:10901,00-3502350,27
142PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1500:33:07240:16:19867,00-3505712,37
143DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1401:52:4599:06:13850,00-3507424,15
144CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1503:43:3603:43:36845,00-3507936,04
145MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1300:46:1348:53:22795,00-3512923,26
146SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1701:53:2801:53:28684,00-3524022,53
147KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1802:14:1802:14:18620,00-3530420,03
148KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:52:05264:30:46596,00-353289,85
149BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1801:08:3301:08:33556,00-353688,88
150SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2000:53:3025:15:48541,00-353836,51
151SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1702:07:1051:37:07476,00-3544818,16
152DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1502:04:5601:14:21385,00-355396,28
153ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka1900:31:1248:34:44232,60-35691.44,04
154MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-357053,90
155SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1501:05:0034:09:05215,00-357096,64
156ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-357814,35
157KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1300:11:5800:11:5847,00-358770,71
158CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka1908:00:0008:00:001,85-35922.1530,30
Znaleziono 158 wynik(ów)