ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1802:43:52274:08:0935 924,000585,84
2NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2101:31:00289:22:1332 653,00-3271332,82
3BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1809:02:00297:26:0030 584,00-5340113,30
4BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2107:39:00289:24:0029 500,00-6424217,95
5KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:52:50288:32:1828 597,00-7327453,57
6KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2105:12:00292:45:1927 418,00-8506138,57
7MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2107:40:08291:02:5123 941,00-11983509,34
8KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2002:31:41292:11:1423 523,00-12401612,29
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2103:34:30287:30:1022 744,00-13180664,81
10SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-1381086,40
11KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1803:05:00289:04:0020 802,00-1512268,80
12KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2101:53:55290:26:0919 029,00-16895344,07
13STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2106:50:45284:59:1818 217,00-17707392,72
14KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka2006:56:10289:40:2218 174,00-177501 272,07
15OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2100:32:24278:39:2715 705,10-20218.9510,19
16ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1500:46:00240:08:1515 684,00-20240345,97
17FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1902:20:06245:22:0015 586,00-20338214,11
18JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD2002:47:13167:55:2615 288,00-20636691,08
19NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2104:00:44265:12:3115 087,00-20837339,02
20SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2100:33:18293:21:0214 776,00-21148206,48
21BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2101:19:25280:22:2414 175,00-21749645,19
22BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2105:05:00278:13:1113 829,00-22095275,25
23KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1701:50:25265:01:3613 542,00-22382136,06
24SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1600:44:59249:26:0313 073,00-22851340,87
25MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2106:07:00288:30:3913 062,70-22861.3274,92
26ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2103:44:57299:10:2612 973,00-22951189,92
27BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2100:15:00290:00:0012 920,00-23004211,59
28CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2101:57:14284:29:1512 203,00-23721375,28
29RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-24454301,12
30FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners2001:30:02270:50:2010 711,00-25213152,02
31KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2100:32:51287:20:0910 588,00-2533692,44
32BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2100:59:24217:24:5710 085,00-25839110,62
33KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski2002:23:18180:46:519 877,00-26047189,19
34MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2103:31:21280:53:259 800,00-26124182,36
35WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2102:11:00290:09:179 800,00-26124153,26
36MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2101:50:03241:16:009 552,00-26372183,92
37SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1701:24:10288:31:039 543,00-26381122,67
38SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1902:10:01292:59:459 535,00-26389149,76
39ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1802:18:00289:16:009 357,00-2656777,50
40KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2101:49:59283:21:139 318,00-26606166,71
41SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask2000:23:45257:44:088 959,00-26965235,85
42DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1601:34:32250:03:558 892,00-27032236,87
43KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2100:21:59288:32:228 847,00-2707792,12
44SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2101:14:14288:34:058 845,00-27079323,69
45DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2100:52:19289:16:328 716,00-27208170,70
46HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1900:58:16290:00:058 587,00-27337248,17
47KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1501:06:08217:11:408 504,00-27420198,27
48TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1901:04:57300:12:548 308,00-27616204,10
49DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2102:17:08293:19:258 243,00-27681140,14
50SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię2001:31:09289:29:498 001,00-2792375,85
51GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1500:45:54268:07:597 947,00-27977104,15
52TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1901:26:37294:33:597 850,00-28074258,80
53KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1900:38:15265:57:507 748,00-2817687,41
54PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1901:50:26255:48:007 695,00-28229132,96
55WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2102:34:40289:09:027 670,00-28254177,75
56CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków2003:05:34221:30:237 518,00-2840676,06
57SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2100:47:49283:28:027 333,00-28591146,17
58GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska2002:14:01280:44:027 275,00-2864994,60
59ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2102:24:31288:34:317 141,00-28783287,48
60SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1601:34:16289:49:397 116,00-28808189,95
61GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2100:52:18286:10:036 856,00-29068124,07
62NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1902:26:58241:03:416 821,00-29103122,08
63STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2101:17:10291:59:406 663,00-29261168,28
64JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2102:30:20253:47:006 641,00-2928357,10
65KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka2001:31:05266:58:086 246,00-2967885,09
66PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1501:40:07241:19:005 972,00-29952527,73
67GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2100:43:00240:58:395 950,00-29974221,00
68KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1500:37:00265:43:505 934,00-2999078,76
69ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2101:21:25283:29:265 871,00-3005392,72
70JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka2001:01:24221:12:305 627,00-30297103,36
71KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2101:23:10265:04:515 625,00-30299124,30
72KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:44:00193:25:465 306,00-3061869,90
73CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2102:28:19288:59:525 301,00-3062380,75
74WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1803:49:2954:06:535 299,00-30625181,60
75PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1809:35:3526:05:555 295,00-3062980,47
76MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1902:12:39266:30:055 253,00-30671123,94
77FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2101:27:10286:28:205 083,00-30841180,25
78TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1900:35:48290:20:304 801,00-31123154,55
79MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1800:45:20301:32:314 725,00-31199127,51
80PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO2000:55:24231:52:074 394,00-3153051,45
81MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1803:14:28192:58:074 277,00-3164789,53
82GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2100:43:06181:50:084 265,00-3165949,47
83BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1902:34:03243:32:054 218,00-31706115,32
84NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1900:45:31288:50:334 161,00-3176367,99
85DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1901:47:16240:55:034 037,00-3188769,86
86KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2101:54:24193:37:573 877,00-3204793,66
87WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka2004:27:11264:13:263 850,00-3207475,53
88BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka2004:33:2173:03:323 807,00-3211747,26
89SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1703:30:3303:30:333 761,00-3216337,11
90MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team2000:41:54240:38:293 678,00-3224696,55
91MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1600:56:08171:17:483 598,00-3232655,50
92SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1900:55:22217:25:333 552,00-3237244,83
93GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka2004:19:1197:39:593 485,00-32439155,19
94DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1801:28:01100:49:473 350,00-3257429,31
95DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2101:04:31214:15:473 325,00-3259966,32
96ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka2001:58:39265:18:583 248,00-3267691,68
97BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2100:58:55217:01:243 241,00-3268373,01
98LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW2000:27:03231:35:583 147,00-3277735,87
99GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:30:04288:31:183 121,00-3280348,84
100KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-3284096,97
101BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:08:55217:02:022 955,00-3296970,18
102PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1601:21:0957:04:362 953,00-3297185,87
103BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1902:35:21241:46:372 939,00-32985110,92
104PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka2001:15:55288:55:062 587,80-33336.2118,55
105MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2101:26:51206:44:132 569,00-33355194,60
106HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:45:57288:37:352 559,00-33365148,92
107GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1601:32:45169:33:462 536,00-3338839,47
108KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1405:00:0405:00:042 518,00-3340684,45
109WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1501:30:06241:23:412 484,00-3344095,94
110SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1600:40:57240:59:442 446,00-3347851,36
111MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka2000:39:54293:50:402 285,00-3363946,96
112ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2002:05:00288:57:002 254,00-3367039,37
113SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1902:38:0927:08:492 088,00-3383656,07
114KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1401:03:03292:01:242 087,00-3383744,66
115KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-3394366,22
116KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:47:44168:58:411 966,00-3395821,07
117ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka2000:39:31293:50:501 944,00-3398046,51
118SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:39:31217:10:091 852,50-34071.556,71
119MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:06:44122:14:351 840,00-3408467,19
120SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-3409230,17
121TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1900:33:17168:46:391 754,00-3417026,45
122JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1903:54:0227:40:221 744,00-34180101,03
123OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka2000:34:25241:51:561 736,00-3418821,98
124DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO2001:31:07168:24:491 733,00-3419141,20
125BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1404:09:3304:09:331 700,00-34224100,00
126NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-3424423,36
127ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1902:21:0302:21:031 673,00-3425137,07
128LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1401:18:03169:53:191 526,00-3439880,42
129SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1900:36:3249:20:081 366,00-3455834,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
130KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1701:40:0001:40:001 352,00-3457216,22
131SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1701:19:59240:51:531 320,00-3460465,48
132NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-3460943,82
133DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska2001:47:5497:50:101 311,00-3461328,27
134MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1702:49:20171:01:021 265,00-3465951,17
135GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1600:40:17149:45:571 248,00-3467622,33
136KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-347837,30
137ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-3489814,00
138SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1702:53:0402:53:041 019,00-3490522,06
139SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1706:00:0006:00:00992,00-3493220,00
140CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-3498526,38
141WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1602:25:1002:25:10901,00-3502350,27
142PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1600:33:07240:16:19867,00-3505712,37
143DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1501:52:4599:06:13850,00-3507424,15
144CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1603:43:3603:43:36845,00-3507936,04
145MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1400:46:1348:53:22795,00-3512923,26
146SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1801:53:2801:53:28684,00-3524022,53
147KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1902:14:1802:14:18620,00-3530420,03
148KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:52:05264:30:46596,00-353289,85
149BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1901:08:3301:08:33556,00-353688,88
150SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2100:53:3025:15:48541,00-353836,51
151SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1802:07:1051:37:07476,00-3544818,16
152DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1602:04:5601:14:21385,00-355396,28
153ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka2000:31:1248:34:44232,60-35691.44,04
154MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-357053,90
155SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1601:05:0034:09:05215,00-357096,64
156ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-357814,35
157KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1400:11:5800:11:5847,00-358770,71
158CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka2008:00:0008:00:001,85-35922.1530,30
Znaleziono 158 wynik(ów)