ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 185
Ukończyło : 0
Na trasie : 185
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 35 070,78 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+2M 5Załoga Filipka2001:51:23322:08:0937 541,000603,54
2NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2303:23:37309:31:1036 017,00-1524373,44
3BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka2012:42:00321:26:0033 922,00-3619126,30
4KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2313:21:53309:54:5033 702,00-3839517,90
5BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 2Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2304:38:00313:24:0031 206,00-6335233,74
6KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2304:38:00316:45:1930 056,00-7485140,77
7KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2202:34:33316:11:1424 451,00-13090641,95
8MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2307:40:08291:02:5123 941,00-13600509,34
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2301:29:01313:02:3723 854,00-13687695,52
10SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-454K 4EMET-IMPEX SA2300:38:50304:40:0023 182,00-1435998,90
11KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-453K 3Załoga Filipka2001:16:00313:04:0022 328,00-1521373,65
12KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+1M 3Sosnowieckie Wodociągi S.A.2302:34:23314:26:0921 439,00-16102377,04
13KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-455M 10Załoga Filipka2205:36:31312:05:1320 302,00-172391 394,58
14STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:03:18302:19:1618 780,00-18761402,06
15FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 16Katowickie Wodociągi S.A2101:19:18328:41:1517 697,00-19844246,15
16OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 8Katowickie Wodociągi S.A2301:52:59303:45:3417 185,10-20355.9548,45
17ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-4510K 10Załoga Filipka1700:20:00264:08:1516 516,00-21025363,97
18JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-455K 5WODBUD2200:41:21335:55:2615 822,00-21719711,52
19SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 12POH WOD BUD2301:32:54321:59:2615 615,00-21926229,65
20MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-458K 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.2304:44:00312:30:3915 236,70-22304.3336,36
21NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-4510M 18Wodociągi Ostrzeszowskie2304:00:44265:12:3115 087,00-22454339,02
22DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4513M 24Katowickie Wodociągi S.A1504:29:36311:44:5114 695,00-22846540,95
23BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+7M 14Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2301:19:25280:22:2414 175,00-23366645,19
24ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+6M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2303:00:09316:24:3713 989,00-23552204,51
25BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-457K 7EMET-IMPEX SA2303:08:00314:00:0013 901,00-23640227,38
26BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:05:00278:13:1113 829,00-23712275,25
27SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 21Załoga Filipka1800:43:49321:26:0313 690,00-23851343,52
28KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 19Załoga Filipka1901:50:25265:01:3613 542,00-23999136,06
29CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 17Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2301:57:14284:29:1512 203,00-25338375,28
30FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 23Vege Runners2201:00:07322:50:1811 493,00-26048164,07
31RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4515K 15EMET-IMPEX SA2300:15:00145:53:0011 470,00-26071301,12
32MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-456K 6Załoga Filipka2302:37:17313:16:0010 953,00-26588211,54
33SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4518K 18Załoga Filipka1902:35:36312:31:0310 746,00-26795134,91
34KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4520M 32Załoga Filipka2300:32:51287:20:0910 588,00-2695392,44
35WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4511K 11Tour de Jafar2303:30:00314:09:1710 566,00-26975164,31
36BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4524M 37Sosnowieckie Wodociągi S.A.2300:59:24217:24:5710 085,00-27456110,62
37KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+15M 39PWiK Wodzisław Śląski2202:23:18180:46:519 877,00-27664189,19
38WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4519M 31Załoga Filipka2001:02:49318:06:539 871,00-27670285,19
39MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+10M 22MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2303:31:21280:53:259 800,00-27741182,36
40KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2301:00:59312:47:199 743,00-27798104,15
41SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4515M 26Active Run Łask2200:55:40311:35:069 710,00-27831245,96
42SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4514M 25Katowickie Wodociągi S.A2301:12:09312:34:059 624,00-27917352,26
43PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4523M 35Katowickie Wodociągi S.A1704:07:17313:19:009 586,00-27955597,63
44DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4512K 12Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2302:25:31313:16:329 546,00-27995177,12
45SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4527M 42Wodociągi Głuchołazy2102:10:01292:59:459 535,00-28006149,76
46ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4529M 44PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2002:18:00289:16:009 357,00-2818477,50
47KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 30Katowickie Wodociągi S.A2301:49:59283:21:139 318,00-28223166,71
48TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A2101:45:31324:53:209 131,00-28410227,93
49DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4525M 40Tour de Jafar1801:34:32250:03:558 892,00-28649236,87
50HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+14M 38Załoga Filipka2100:55:19314:00:058 879,00-28662259,14
51TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A2101:55:27318:33:598 546,00-28995280,05
52KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4530M 45Katowickie Wodociągi S.A1701:06:08217:11:408 504,00-29037198,27
53DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4518M 29Biegacze Celebryci2300:38:24320:25:088 455,00-29086142,67
54CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+13M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków2200:54:22312:43:378 444,00-2909786,19
55SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4521K 21Załoga Filipka1802:38:44313:49:398 097,00-29444264,42
56SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4526M 41biegam bo lubię2201:31:09289:29:498 001,00-2954075,85
57WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4513K 13Esanitki2300:25:05313:09:027 985,00-29556184,67
58GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4524K 24Załoga Filipka1700:45:54268:07:597 947,00-29594104,15
59ROSA Barbara 127TYCHYK 16-459K 9Załoga Filipka2301:27:52312:34:317 892,00-29649317,66
60KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4523K 23Załoga Filipka1701:59:38313:43:507 766,00-29775105,87
61KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4512M 20Warsztat Office2100:38:15265:57:507 748,00-2979387,41
62PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4519K 19Katowickie Wodociągi S.A2101:50:26255:48:007 695,00-29846132,96
63STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 33Katowickie Wodociągi S.A2301:07:20313:02:247 646,00-29895193,34
64GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4522K 22Hanysy ze Śląska2200:46:00328:44:027 352,00-30189103,72
65SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4528M 43Tour de Jafar2300:47:49283:28:027 333,00-30208146,17
66JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4531M 46Tour de Jafar2300:52:48306:51:267 141,00-3040057,29
67GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4534M 52Załoga Filipka2300:52:18286:10:036 856,00-30685124,07
68NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 51Załoga Filipka2102:26:58241:03:416 821,00-30720122,08
69GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4517K 17Załoga Filipka2300:40:00312:58:396 504,00-31037241,00
70GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4525K 27Załoga Filipka1806:16:15316:49:036 346,00-31195104,56
71KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4520K 20Tour de Jafar2302:44:42316:48:176 337,00-31204143,20
72KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4526K 28Załoga Filipka2201:31:05266:58:086 246,00-3129585,09
73JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+18M 53Załoga Filipka2200:48:38312:23:565 980,00-31561122,58
74ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4522M 34Katowickie Wodociągi S.A2301:21:25283:29:265 871,00-3167092,72
75MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4517M 28Katowickie Wodociągi S.A2301:53:10305:17:575 598,00-31943382,92
76TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 25Załoga Filipka2102:17:26312:22:435 316,00-32225166,94
77KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4529K 32Załoga Filipka2301:44:00193:25:465 306,00-3223569,90
78CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 26KB HERMES GRYFINO2302:28:19288:59:525 301,00-3224080,75
79PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 56Katowickie Wodociągi S.A2009:35:3526:05:555 295,00-3224680,47
80MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4530K 33Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:12:39266:30:055 253,00-32288123,94
81FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+17M 50Katowickie Wodociągi S.A2301:27:10286:28:205 083,00-32458180,25
82MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4532M 47Załoga Filipka1800:55:53291:17:484 996,00-3254575,74
83MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4533M 48Załoga Filipka2000:45:20301:32:314 725,00-32816127,51
84PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4540M 61KB HERMES GRYFINO2200:55:24231:52:074 394,00-3314751,45
85MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4532K 36Santander Bank Polska SA2003:14:28192:58:074 277,00-3326489,53
86GATTI Marco 63ITALYM 46+21M 63Italy2300:43:06181:50:084 265,00-3327649,47
87BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 57Załoga Filipka2102:34:03243:32:054 218,00-33323115,32
88NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4536M 55Załoga Filipka2100:45:31288:50:334 161,00-3338067,99
89DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4533K 37Załoga Filipka2101:47:16240:55:034 037,00-3350469,86
90KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4543M 65Biegacze Celebryci2301:54:24193:37:573 877,00-3366493,66
91WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4535K 39Załoga Filipka2204:27:11264:13:263 850,00-3369175,53
92BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4544M 66Załoga Filipka2204:33:2173:03:323 807,00-3373447,26
93WET Adam 238TYCHYM 46+20M 60Załoga Filipka1701:44:28313:23:413 784,00-33757145,98
94SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4545M 67Załoga Filipka1903:30:3303:30:333 761,00-3378037,11
95LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4539M 59ECO-FLOW2200:43:56312:25:363 731,00-3381043,05
96MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+16M 49MK Team2200:41:54240:38:293 678,00-3386396,55
97BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 34KB HERMES GRYFINO2300:49:47313:01:243 597,00-3394480,46
98SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+22M 68Wamar2100:55:22217:25:333 552,00-3398944,83
99GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4546M 69Załoga Filipka2204:19:1197:39:593 485,00-34056155,19
100BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 31KB HERMES GRYFINO2301:16:30313:02:023 387,00-3415481,41
101DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4542M 64Załoga Filipka2001:28:01100:49:473 350,00-3419129,31
102DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4531K 35Biegacze Celebryci2301:04:31214:15:473 325,00-3421666,32
103ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4537K 41Załoga Filipka2201:58:39265:18:583 248,00-3429391,68
104BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4536K 40Załoga Filipka2100:17:07313:46:373 152,00-34389113,04
105GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4538M 58OPWiK Ostrołęka2300:30:04288:31:183 121,00-3442048,84
106KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4541K 45MPWiK Brodnica2301:21:1185:29:463 084,00-3445796,97
107PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4548M 72Załoga Filipka1801:21:0957:04:362 953,00-3458885,87
108KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1500:40:40313:41:302 826,00-3471587,07
109KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1600:44:04311:16:292 603,00-3493854,59
110PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4534K 38Załoga Filipka2201:15:55288:55:062 587,80-34953.2118,55
111HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+24M 73MZWiK Słupca2300:45:57288:37:352 559,00-34982148,92
112MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4535M 54Załoga Filipka2200:20:23317:50:402 527,00-3501450,11
113KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+23M 71MPGK Stargard2300:48:10312:58:412 522,00-3501927,26
114KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4546K 50Warsztat Office1605:00:0405:00:042 518,00-3502384,45
115ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2201:49:00312:57:002 467,00-3507442,07
116SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4547K 51Załoga Filipka1800:40:57240:59:442 446,00-3509551,36
117MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4528K 30ZwiK2302:17:03315:03:042 358,00-35183101,06
118CHOWANIOK Anna 112USTROŃK 16-4539K 43Team Panienka z okienka2300:22:50321:06:142 204,00-3533778,44
119SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4549M 75Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:38:0927:08:492 088,00-3545356,07
120KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 76Biegacze Celebryci2302:23:52120:04:591 981,00-3556066,22
121ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4542K 46Załoga Filipka2200:39:31293:50:501 944,00-3559746,51
122DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+5K 53Sosnowieckie Wodociągi S.A.1508:39:06242:06:351 931,00-3561050,93
123SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.2300:39:31217:10:091 852,50-35688.556,71
124SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4549K 54Załoga Filipka2300:52:04120:49:161 832,00-3570930,17
125LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4550K 55Załoga Filipka1600:58:02313:53:191 808,00-3573395,37
126TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4550M 77Zabiegani Przysieki2100:33:17168:46:391 754,00-3578726,45
127JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+6K 56Załoga Filipka2103:54:0227:40:221 744,00-35797101,03
128OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4551K 57Załoga Filipka2200:34:25241:51:561 736,00-3580521,98
129DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4552K 58KB HERMES GRYFINO2201:31:07168:24:491 733,00-3580841,20
130BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4551M 78Załoga Filipka1604:09:3304:09:331 700,00-35841100,00
131NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4552M 79Załoga Filipka2303:17:2903:17:291 680,00-3586123,36
132ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4553K 59Nolato Stargard2102:21:0302:21:031 673,00-3586837,07
133MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 80Katowickie Wodociągi S.A1600:43:00288:53:221 563,00-3597845,41
134DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4554K 60Hanysy ze Śląska2200:38:35313:50:101 532,00-3600932,83
135SZWEDOWSKI Karol 206BRODNICAM 16-4553M 81MPWiK Brodnica1801:32:14283:41:201 490,00-3605157,21
136SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4554M 82Załoga Filipka2100:36:3249:20:081 366,00-3617534,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
137KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4555M 83Załoga Filipka1901:40:0001:40:001 352,00-3618916,22
138SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4548K 52Team Panienka z okienka1901:19:59240:51:531 320,00-3622165,48
139NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4556K 62Załoga Filipka2323:00:00119:59:001 315,00-3622643,82
140MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4557K 63Tour de Jafar1902:49:20171:01:021 265,00-3627651,17
141GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4558K 65Załoga Filipka1800:40:17149:45:571 248,00-3629322,33
142KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4556M 84Katowickie Wodociągi S.A2300:27:2148:27:371 141,00-364007,30
143ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4561K 68Załoga Filipka2305:26:0002:43:001 026,00-3651514,00
144SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4557M 85Wodociągi Głuchołazy1902:53:0402:53:041 019,00-3652222,06
145SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4558M 86Załoga Filipka1906:00:0006:00:00992,00-3654920,00
146CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4559M 87Załoga Filipka2308:15:0056:30:00939,00-3660226,38
147WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4564K 71Załoga Filipka1802:25:1002:25:10901,00-3664050,27
148PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 66Załoga Filipka1800:33:07240:16:19867,00-3667412,37
149DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4561M 89Tour de Jafar1701:52:4599:06:13850,00-3669124,15
150CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 67Sosnowieckie Wodociągi1803:43:3603:43:36845,00-3669636,04
151SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4562M 90Vege Runners2001:53:2801:53:28684,00-3685722,53
152KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4566K 73Załoga Filipka1500:47:1048:26:36632,00-3690910,24
153KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4563M 91Załoga Filipka2102:14:1802:14:18620,00-3692120,03
154KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+7K 64Biegacze Celebryci2300:52:05264:30:46596,00-369459,85
155BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 69Załoga Filipka2101:08:3301:08:33556,00-369858,88
156SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4563K 70Tour de Jafar2300:53:3025:15:48541,00-370006,51
157DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4565M 93Tour de Jafar1500:39:0000:39:00486,00-370556,25
158SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4567K 74Vege Runners2002:07:1051:37:07476,00-3706518,16
159DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4570K 77Załoga Filipka1802:04:5601:14:21385,00-371566,28
160ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 94PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1507:00:0007:00:00342,00-3719910,13
161ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4573K 80Załoga Filipka2200:31:1248:34:44232,60-37308.44,04
162MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4574K 81MK Team2300:40:5600:40:56219,00-373223,90
163SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4575K 82Załoga Filipka1801:05:0034:09:05215,00-373266,64
164WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4576K 83Załoga Filipka1500:52:0000:52:00214,00-373273,00
165ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4568M 98Załoga Filipka2300:25:3400:25:34143,00-373984,35
166KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4577K 84Załoga Filipka1600:11:5800:11:5847,00-374940,71
167CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4578K 85Załoga Filipka2208:00:0008:00:001,85-37539.1530,30
168KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4570M 100Active Run Łask1500:13:5700:13:570,00-375411,02
Znaleziono 168 wynik(ów)