ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2005:46:21337:22:1340 931,000436,64
2KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1701:48:15346:08:0938 733,00-2198618,70
3KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2011:29:29334:18:5236 625,00-4306549,12
4BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2007:00:00337:24:0033 783,00-7148251,41
5KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2003:10:00340:45:1932 485,00-8446143,77
6BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1709:02:00297:26:0030 584,00-10347113,30
7GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2004:02:55340:19:4026 340,00-14591735,53
8KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka1903:07:37340:11:1426 141,00-14790664,47
9KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2010:31:18338:26:0924 878,00-16053430,33
10MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:16:20339:02:5124 317,00-16614521,74
11KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka1905:25:59336:05:5122 134,00-187971 516,52
12SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2014:32:00112:40:0022 114,00-1881786,40
13KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1703:05:00289:04:0020 802,00-2012968,80
14STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:21:38338:43:5220 042,00-20889419,40
15OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2002:39:25331:24:5718 913,10-22017.9595,94
16NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2003:44:36340:55:0317 648,00-23283376,11
17BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2005:52:12330:53:1717 056,00-23875806,18
18SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2001:35:49348:37:0916 479,00-24452253,74
19FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1802:20:06245:22:0015 586,00-25345214,11
20JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD1902:47:13167:55:2615 288,00-25643691,08
21ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2003:00:09316:24:3713 989,00-26942204,51
22BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2003:08:00314:00:0013 901,00-27030227,38
23BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2005:05:00278:13:1113 829,00-27102275,25
24KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1601:50:25265:01:3613 542,00-27389136,06
25CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:34:29332:22:0013 513,00-27418408,02
26MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2006:07:00288:30:3913 062,70-27868.3274,92
27FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners1900:59:01346:46:3012 318,00-28613176,99
28MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2000:40:50337:16:0011 568,00-29363218,54
29RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2000:15:00145:53:0011 470,00-29461301,12
30KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2001:00:43335:45:0711 385,00-29546102,46
31WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2003:30:00338:09:1711 364,00-29567175,70
32SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask1901:51:52336:20:5510 854,00-30077291,74
33MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:08:16336:21:2710 631,00-30300195,71
34KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2001:22:41338:54:4710 253,00-30678180,87
35KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2000:42:55336:41:3110 141,00-30790106,02
36BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:59:24217:24:5710 085,00-30846110,62
37DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2001:13:48337:16:329 967,00-30964181,85
38KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski1902:23:18180:46:519 877,00-31054189,19
39HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1803:15:37338:00:059 842,00-31089285,18
40TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1802:02:22348:03:069 628,00-31303252,36
41SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2001:12:09312:34:059 624,00-31307352,26
42SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię1901:31:10337:29:499 593,00-3133890,93
43SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1601:24:10288:31:039 543,00-31388122,67
44SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1802:10:01292:59:459 535,00-31396149,76
45ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1702:18:00289:16:009 357,00-3157477,50
46STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2002:01:22339:32:099 253,00-31678235,41
47TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1801:06:18342:33:599 021,00-31910297,23
48WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2001:17:37337:09:028 849,00-32082198,91
49DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2000:24:38346:54:538 598,00-32333144,92
50ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2002:04:12336:34:318 450,00-32481330,64
51CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków1900:54:22312:43:378 444,00-3248786,19
52JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2003:06:16324:23:248 038,00-3289359,68
53GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska1900:35:51352:44:027 903,00-33028111,98
54KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1800:38:15265:57:507 748,00-3318387,41
55PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1801:50:26255:48:007 695,00-33236132,96
56SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2000:47:49283:28:027 333,00-33598146,17
57GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2001:06:00336:58:397 277,00-33654271,00
58KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2002:44:59340:34:217 092,00-33839163,49
59GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2000:52:18286:10:036 856,00-34075124,07
60NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1802:26:58241:03:416 821,00-34110122,08
61ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2001:14:58338:23:466 766,00-34165107,93
62KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka1901:31:05266:58:086 246,00-3468585,09
63JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka1900:48:38312:23:565 980,00-34951122,58
64FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2002:16:00330:19:055 939,00-34992188,32
65CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2001:00:55336:59:525 722,00-3520989,42
66TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1800:49:04338:19:335 595,00-35336173,33
67KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:44:00193:25:465 306,00-3562569,90
68WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1703:49:2954:06:535 299,00-35632181,60
69PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1709:35:3526:05:555 295,00-3563680,47
70MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1802:12:39266:30:055 253,00-35678123,94
71MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1700:27:52347:01:314 897,00-36034129,16
72NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1800:23:45336:51:584 513,00-3641873,00
73PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO1900:55:24231:52:074 394,00-3653751,45
74MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1703:14:28192:58:074 277,00-3665489,53
75MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team1900:55:29336:38:294 274,00-36657104,51
76GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:43:06181:50:084 265,00-3666649,47
77DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1701:17:59340:01:584 249,00-3668237,39
78BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1802:34:03243:32:054 218,00-36713115,32
79DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1801:47:16240:55:034 037,00-3689469,86
80KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:54:24193:37:573 877,00-3705493,66
81WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka1904:27:11264:13:263 850,00-3708175,53
82BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka1904:33:2173:03:323 807,00-3712447,26
83SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1603:30:3303:30:333 761,00-3717037,11
84LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW1900:43:56312:25:363 731,00-3720043,05
85SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1800:55:22217:25:333 552,00-3737944,83
86GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka1904:19:1197:39:593 485,00-37446155,19
87GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:31:15336:31:183 482,00-3744954,87
88BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:16:30313:02:023 387,00-3754481,41
89DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2001:04:31214:15:473 325,00-3760666,32
90ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka1901:58:39265:18:583 248,00-3768391,68
91BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2000:58:55217:01:243 241,00-3769073,01
92BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1800:17:07313:46:373 152,00-37779113,04
93KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:21:1185:29:463 084,00-3784796,97
94PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka1901:03:45336:55:063 007,50-37923.5146,53
95MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:07:38339:19:502 837,00-38094116,27
96MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2001:26:51206:44:132 569,00-38362194,60
97HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2000:45:57288:37:352 559,00-38372148,92
98ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1901:15:00336:57:002 558,00-3837343,27
99MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka1900:20:23317:50:402 527,00-3840450,11
100KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:48:10312:58:412 522,00-3840927,26
101SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1802:38:0927:08:492 088,00-3884356,07
102KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2002:23:52120:04:591 981,00-3895066,22
103ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka1900:39:31293:50:501 944,00-3898746,51
104SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:39:31217:10:091 852,50-39078.556,71
105SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:52:04120:49:161 832,00-3909930,17
106TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1800:33:17168:46:391 754,00-3917726,45
107JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1803:54:0227:40:221 744,00-39187101,03
108OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka1900:34:25241:51:561 736,00-3919521,98
109DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO1901:31:07168:24:491 733,00-3919841,20
110NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-3925123,36
111ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1802:21:0302:21:031 673,00-3925837,07
112DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska1900:38:35313:50:101 532,00-3939932,83
113SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1800:36:3249:20:081 366,00-3956534,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
114KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1601:40:0001:40:001 352,00-3957916,22
115SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1601:19:59240:51:531 320,00-3961165,48
116NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:00119:59:001 315,00-3961643,82
117MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1602:49:20171:01:021 265,00-3966651,17
118KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:27:2148:27:371 141,00-397907,30
119ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-3990514,00
120SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1602:53:0402:53:041 019,00-3991222,06
121SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1606:00:0006:00:00992,00-3993920,00
122CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2008:15:0056:30:00939,00-3999226,38
123SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1701:53:2801:53:28684,00-4024722,53
124KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1802:14:1802:14:18620,00-4031120,03
125KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:52:05264:30:46596,00-403359,85
126BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1801:08:3301:08:33556,00-403758,88
127SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2000:53:3025:15:48541,00-403906,51
128SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1702:07:1051:37:07476,00-4045518,16
129ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka1900:31:1248:34:44232,60-40698.44,04
130MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-407123,90
131ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-407884,35
132CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka1908:00:0008:00:001,85-40929.1530,30
Znaleziono 132 wynik(ów)