ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2003:54:33357:16:4344 594,000477,62
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2017:31:48357:00:5741 176,00-3418591,16
3KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1701:48:15346:08:0938 733,00-5861618,70
4KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2008:10:00364:45:1936 240,00-8354152,57
5BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2001:00:47361:24:0034 050,00-10544268,18
6BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1709:02:00297:26:0030 584,00-14010113,30
7GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2001:50:37362:23:0828 113,00-16481773,54
8KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka1902:03:50364:11:1427 116,00-17478698,34
9KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2002:16:08362:26:0926 607,00-17987453,44
10MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:16:20339:02:5124 317,00-20277521,74
11KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka1905:35:04359:41:5224 122,00-204721 654,19
12SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2014:32:00112:40:0022 114,00-2248086,40
13KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1703:05:00289:04:0020 802,00-2379268,80
14STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:54:33350:09:4220 545,00-24049432,21
15OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2002:11:25351:55:0220 416,10-24177.9634,57
16SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2004:03:21373:23:3618 676,00-25918304,29
17BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2002:36:47346:24:4318 352,00-26242876,99
18NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2003:44:36340:55:0317 648,00-26946376,11
19BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2007:12:00362:00:0016 193,00-28401255,39
20FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1802:20:06245:22:0015 586,00-29008214,11
21JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD1902:47:13167:55:2615 288,00-29306691,08
22ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2003:00:09316:24:3713 989,00-30605204,51
23BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2005:05:00278:13:1113 829,00-30765275,25
24CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:34:29332:22:0013 513,00-31081408,02
25MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2002:38:57361:16:0013 173,00-31421252,50
26MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2006:07:00288:30:3913 062,70-31531.3274,92
27WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2003:55:00362:09:1712 445,00-32149191,55
28FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners1900:59:01346:46:3012 318,00-32276176,99
29MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:20:52360:16:4411 539,00-33055211,14
30RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2000:15:00145:53:0011 470,00-33124301,12
31KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2001:00:43335:45:0711 385,00-33209102,46
32DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2003:30:47361:16:3211 231,00-33363222,79
33SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask1900:28:04359:19:4711 215,00-33379297,02
34KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2000:38:22360:43:0410 769,00-33825114,05
35KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2001:22:41338:54:4710 253,00-34341180,87
36BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:59:24217:24:5710 085,00-34509110,62
37HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1800:28:19362:00:0510 022,00-34572292,01
38KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski1902:23:18180:46:519 877,00-34717189,19
39SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2000:25:47360:34:059 863,00-34731361,27
40TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1802:02:22348:03:069 628,00-34966252,36
41SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię1901:31:10337:29:499 593,00-3500190,93
42SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1802:10:01292:59:459 535,00-35059149,76
43ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1702:18:00289:16:009 357,00-3523777,50
44STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2002:01:22339:32:099 253,00-35341235,41
45CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków1900:56:50358:09:139 213,00-3538196,36
46TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1801:06:18342:33:599 021,00-35573297,23
47DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2000:28:29359:22:049 014,00-35580150,93
48SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2001:30:52363:39:588 987,00-35607179,83
49WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2001:17:37337:09:028 849,00-35745198,91
50ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2000:40:46360:34:318 762,00-35832342,13
51GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2001:04:00360:58:398 055,00-36539301,00
52JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2003:06:16324:23:248 038,00-3655659,68
53GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska1900:35:51352:44:027 903,00-36691111,98
54KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1800:38:15265:57:507 748,00-3684687,41
55PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1801:50:26255:48:007 695,00-36899132,96
56KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2002:05:46363:51:247 579,00-37015172,84
57ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2000:59:30361:21:297 506,00-37088120,50
58GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2000:52:18286:10:036 856,00-37738124,07
59NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1802:26:58241:03:416 821,00-37773122,08
60FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2000:53:01362:50:246 534,00-38060196,38
61MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1702:20:06369:29:526 528,00-38066136,61
62JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka1900:51:12360:23:176 306,00-38288141,56
63KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka1901:31:05266:58:086 246,00-3834885,09
64MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team1904:37:44360:38:296 173,00-38421158,39
65CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2001:12:29360:59:526 129,00-3846595,60
66TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1802:06:39361:10:216 085,00-38509184,95
67KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:44:00193:25:465 306,00-3928869,90
68WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1703:49:2954:06:535 299,00-39295181,60
69PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1709:35:3526:05:555 295,00-3929980,47
70MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1802:12:39266:30:055 253,00-39341123,94
71NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1800:23:45336:51:584 513,00-4008173,00
72LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW1900:51:42360:06:254 418,00-4017651,56
73PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO1900:55:24231:52:074 394,00-4020051,45
74MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1703:14:28192:58:074 277,00-4031789,53
75GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:43:06181:50:084 265,00-4032949,47
76DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1701:17:59340:01:584 249,00-4034537,39
77BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1802:34:03243:32:054 218,00-40376115,32
78DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1801:47:16240:55:034 037,00-4055769,86
79KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:54:24193:37:573 877,00-4071793,66
80WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka1904:27:11264:13:263 850,00-4074475,53
81BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka1904:33:2173:03:323 807,00-4078747,26
82BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:09:01361:02:023 801,00-4079392,06
83SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1800:55:22217:25:333 552,00-4104244,83
84GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka1904:19:1197:39:593 485,00-41109155,19
85GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:31:15336:31:183 482,00-4111254,87
86DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2000:13:37370:27:533 441,00-4115368,87
87MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka1901:07:41365:50:403 327,00-4126765,78
88ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka1901:58:39265:18:583 248,00-4134691,68
89BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2000:58:55217:01:243 241,00-4135373,01
90BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1800:17:07313:46:373 152,00-41442113,04
91KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:49:25360:58:413 091,00-4150333,60
92KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:21:1185:29:463 084,00-4151096,97
93PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka1901:03:45336:55:063 007,50-41586.5146,53
94MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:07:38339:19:502 837,00-41757116,27
95MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2001:26:51206:44:132 569,00-42025194,60
96HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2000:45:57288:37:352 559,00-42035148,92
97ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1901:15:00336:57:002 558,00-4203643,27
98SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1802:38:0927:08:492 088,00-4250656,07
99KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2002:23:52120:04:591 981,00-4261366,22
100ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka1900:39:31293:50:501 944,00-4265046,51
101SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:39:31217:10:091 852,50-42741.556,71
102SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:52:04120:49:161 832,00-4276230,17
103TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1800:33:17168:46:391 754,00-4284026,45
104JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1803:54:0227:40:221 744,00-42850101,03
105OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka1900:34:25241:51:561 736,00-4285821,98
106DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO1901:31:07168:24:491 733,00-4286141,20
107NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-4291423,36
108ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1802:21:0302:21:031 673,00-4292137,07
109DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska1900:38:35313:50:101 532,00-4306232,83
110SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1800:36:3249:20:081 366,00-4322834,07
111NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:00119:59:001 315,00-4327943,82
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
112KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:27:2148:27:371 141,00-434537,30
113ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-4356814,00
114CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2008:15:0056:30:00939,00-4365526,38
115SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1701:53:2801:53:28684,00-4391022,53
116KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1802:14:1802:14:18620,00-4397420,03
117KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:52:05264:30:46596,00-439989,85
118BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1801:08:3301:08:33556,00-440388,88
119SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2000:53:3025:15:48541,00-440536,51
120SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1702:07:1051:37:07476,00-4411818,16
121ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka1900:31:1248:34:44232,60-44361.44,04
122MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-443753,90
123ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-444514,35
124CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka1908:00:0008:00:001,85-44592.1530,30
Znaleziono 124 wynik(ów)