ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 185
Ukończyło : 0
Na trasie : 185
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 35 134,77 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2303:26:39381:33:2947 526,000504,76
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2312:24:41381:28:2644 101,00-3425620,18
3BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka2003:18:00393:26:0041 620,00-5906147,30
4KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+2M 5Załoga Filipka2006:41:42370:08:0941 433,00-6093690,15
5KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2308:56:00388:45:1939 427,00-8099159,27
6BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 2Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2309:45:00385:24:0037 457,00-10069318,01
7KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+1M 3Sosnowieckie Wodociągi S.A.2302:48:00386:26:0929 197,00-18329488,40
8GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2301:24:31385:00:1529 126,00-18400801,54
9KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2200:19:15388:11:1427 267,00-20259699,69
10KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-455M 10Załoga Filipka2204:21:41382:37:0725 620,00-219061 756,53
11KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-453K 3Załoga Filipka2004:02:00361:04:0025 475,00-2205186,15
12MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2302:50:48363:02:5125 021,00-22505560,71
13SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-454K 4EMET-IMPEX SA2300:45:49400:40:0024 060,00-23466107,37
14OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 8Katowickie Wodociągi S.A2303:18:37380:27:5022 496,10-25029.9689,94
15STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2300:55:24386:36:2121 607,00-25919443,23
16FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 16Katowickie Wodociągi S.A2104:05:24396:02:1720 927,00-26599301,62
17BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+7M 14Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2304:20:53381:06:0820 753,00-26773968,44
18SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 12POH WOD BUD2301:20:19393:32:3519 402,00-28124325,72
19ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+6M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2303:31:11400:11:0418 730,00-28796335,28
20MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-458K 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:10:00336:30:3917 693,70-29832.3365,46
21NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-4510M 18Wodociągi Ostrzeszowskie2303:44:36340:55:0317 648,00-29878376,11
22BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-457K 7EMET-IMPEX SA2304:02:00386:00:0017 151,00-30375275,17
23KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 19Załoga Filipka1901:45:18361:01:3616 884,00-30642174,46
24JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-455K 5WODBUD2201:37:59359:55:2616 870,00-30656753,35
25KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4512M 20Warsztat Office2106:12:18361:57:5015 838,00-31688181,12
26CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 17Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2303:07:50374:31:5115 814,00-31712418,03
27SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 21Załoga Filipka1800:43:04369:26:0315 492,00-32034394,19
28MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-456K 6Załoga Filipka2301:34:14385:16:0013 899,00-33627275,79
29BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:05:00278:13:1113 829,00-33697275,25
30WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4511K 11Tour de Jafar2303:09:00386:09:1712 952,00-34574194,83
31FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 23Vege Runners2200:40:06394:00:3512 845,00-34681185,17
32WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4519M 31Załoga Filipka2001:34:57390:06:5312 637,00-34889306,15
33MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+10M 22MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2301:04:26386:03:1812 286,00-35240223,60
34DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4512K 12Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2302:04:24385:16:3212 008,00-35518231,31
35SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4515M 26Active Run Łask2200:59:10387:14:0211 863,00-35663322,40
36ROSA Barbara 127TYCHYK 16-459K 9Załoga Filipka2305:51:11384:34:3111 725,00-35801460,53
37TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A2104:22:36391:10:5311 628,00-35898283,79
38RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4515K 15EMET-IMPEX SA2300:15:00145:53:0011 470,00-36056301,12
39KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4520M 32Załoga Filipka2301:00:43335:45:0711 385,00-36141102,46
40KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2300:20:49384:42:0411 150,00-36376119,06
41SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4518K 18Załoga Filipka1900:41:13360:31:0311 009,00-36517137,58
42DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4518M 29Biegacze Celebryci2302:37:19395:37:4310 663,00-36863200,94
43KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 30Katowickie Wodociągi S.A2301:22:41338:54:4710 253,00-37273180,87
44TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A2102:00:49390:33:5910 232,00-37294333,47
45BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4524M 37Sosnowieckie Wodociągi S.A.2300:59:24217:24:5710 085,00-37441110,62
46HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+14M 38Załoga Filipka2100:28:19362:00:0510 022,00-37504292,01
47KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+15M 39PWiK Wodzisław Śląski2202:23:18180:46:519 877,00-37649189,19
48SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4514M 25Katowickie Wodociągi S.A2300:25:47360:34:059 863,00-37663361,27
49DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4525M 40Tour de Jafar1801:10:02371:06:019 794,00-37732261,28
50WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4513K 13Esanitki2300:41:10385:09:029 744,00-37782211,75
51SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4521K 21Załoga Filipka1801:37:51361:49:399 689,00-37837321,27
52SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4526M 41biegam bo lubię2201:31:10337:29:499 593,00-3793390,93
53SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4527M 42Wodociągi Głuchołazy2102:10:01292:59:459 535,00-37991149,76
54SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4528M 43Tour de Jafar2300:52:13387:11:249 418,00-38108188,79
55ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4529M 44PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2002:18:00289:16:009 357,00-3816977,50
56STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 33Katowickie Wodociągi S.A2302:01:22339:32:099 253,00-38273235,41
57CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+13M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków2200:56:50358:09:139 213,00-3831396,36
58GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4522K 22Hanysy ze Śląska2200:01:05400:44:028 463,00-39063121,44
59PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4519K 19Katowickie Wodociągi S.A2101:21:43399:48:008 450,00-39076144,40
60KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4520K 20Tour de Jafar2302:08:35387:55:558 209,00-39317190,85
61GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4517K 17Załoga Filipka2301:04:00360:58:398 055,00-39471301,00
62JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4531M 46Tour de Jafar2303:06:16324:23:248 038,00-3948859,68
63MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4517M 28Katowickie Wodociągi S.A2301:06:50376:07:477 845,00-39681530,57
64MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4532M 47Załoga Filipka1801:54:04363:17:487 809,00-39717146,55
65ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4522M 34Katowickie Wodociągi S.A2300:59:30361:21:297 506,00-40020120,50
66NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 51Załoga Filipka2100:38:12385:03:417 460,00-40066127,54
67MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4533M 48Załoga Filipka2001:51:26390:09:227 269,00-40257160,81
68FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+17M 50Katowickie Wodociągi S.A2301:04:00385:07:307 138,00-40388204,09
69GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4525K 27Załoga Filipka1801:26:54337:26:316 999,00-40527114,50
70GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4534M 52Załoga Filipka2300:52:18286:10:036 856,00-40670124,07
71TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 25Załoga Filipka2102:38:11385:47:186 771,00-40755198,47
72MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+16M 49MK Team2205:07:29360:38:296 481,00-41045159,62
73JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+18M 53Załoga Filipka2200:25:21375:42:436 398,00-41128151,05
74CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 26KB HERMES GRYFINO2300:36:10384:59:526 380,00-41146100,30
75KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4526K 28Załoga Filipka2201:31:05266:58:086 246,00-4128085,09
76KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4529K 32Załoga Filipka2301:44:00193:25:465 306,00-4222069,90
77PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 56Katowickie Wodociągi S.A2009:35:3526:05:555 295,00-4223180,47
78MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4530K 33Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:12:39266:30:055 253,00-42273123,94
79NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4536M 55Załoga Filipka2100:23:45336:51:584 513,00-4301373,00
80LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4539M 59ECO-FLOW2200:51:42360:06:254 418,00-4310851,56
81PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4540M 61KB HERMES GRYFINO2200:55:24231:52:074 394,00-4313251,45
82BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 34KB HERMES GRYFINO2301:01:26385:01:244 393,00-4313399,04
83MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4532K 36Santander Bank Polska SA2003:14:28192:58:074 277,00-4324989,53
84GATTI Marco 63ITALYM 46+21M 63Italy2300:43:06181:50:084 265,00-4326149,47
85DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4542M 64Załoga Filipka2001:17:59340:01:584 249,00-4327737,39
86BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 31KB HERMES GRYFINO2301:10:44385:02:024 235,00-43291102,67
87BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 57Załoga Filipka2102:34:03243:32:054 218,00-43308115,32
88DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4533K 37Załoga Filipka2101:47:16240:55:034 037,00-4348969,86
89KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4543M 65Biegacze Celebryci2301:54:24193:37:573 877,00-4364993,66
90WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4535K 39Załoga Filipka2204:27:11264:13:263 850,00-4367675,53
91GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4538M 58OPWiK Ostrołęka2300:31:12384:31:183 842,00-4368460,89
92BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4544M 66Załoga Filipka2204:33:2173:03:323 807,00-4371947,26
93SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4545M 67Załoga Filipka1903:30:3303:30:333 761,00-4376537,11
94ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4537K 41Załoga Filipka2201:02:54385:18:583 715,00-4381199,46
95MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4535M 54Załoga Filipka2200:32:57389:50:403 715,00-4381170,56
96SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+22M 68Wamar2100:55:22217:25:333 552,00-4397444,83
97GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4546M 69Załoga Filipka2204:19:1197:39:593 485,00-44041155,19
98PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4534K 38Załoga Filipka2201:03:44360:55:063 447,70-44078.3175,87
99DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4531K 35Biegacze Celebryci2300:13:37370:27:533 441,00-4408568,87
100BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4536K 40Załoga Filipka2100:17:07313:46:373 152,00-44374113,04
101KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+23M 71MPGK Stargard2300:49:25360:58:413 091,00-4443533,60
102KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4541K 45MPWiK Brodnica2301:21:1185:29:463 084,00-4444296,97
103PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4548M 72Załoga Filipka1801:21:0957:04:362 953,00-4457385,87
104ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2201:13:00384:57:002 858,00-4466847,07
105MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4528K 30ZwiK2301:07:38339:19:502 837,00-44689116,27
106CHOWANIOK Anna 112USTROŃK 16-4539K 43Team Panienka z okienka2300:32:14385:00:592 815,00-4471199,88
107HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+24M 73MZWiK Słupca2300:45:57288:37:352 559,00-44967148,92
108SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4547K 51Załoga Filipka1800:40:57240:59:442 446,00-4508051,36
109SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.2300:38:32385:10:092 211,40-45314.667,89
110SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4549M 75Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:38:0927:08:492 088,00-4543856,07
111ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4542K 46Załoga Filipka2200:32:35389:50:502 086,00-4544055,18
112SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4548K 52Team Panienka z okienka1901:55:32360:09:062 024,00-4550296,23
113KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 76Biegacze Celebryci2302:23:52120:04:591 981,00-4554566,22
114SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4549K 54Załoga Filipka2300:52:04120:49:161 832,00-4569430,17
115TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4550M 77Zabiegani Przysieki2100:33:17168:46:391 754,00-4577226,45
116JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+6K 56Załoga Filipka2103:54:0227:40:221 744,00-45782101,03
117OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4551K 57Załoga Filipka2200:34:25241:51:561 736,00-4579021,98
118DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4552K 58KB HERMES GRYFINO2201:31:07168:24:491 733,00-4579341,20
119NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4552M 79Załoga Filipka2303:17:2903:17:291 680,00-4584623,36
120ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4553K 59Nolato Stargard2102:21:0302:21:031 673,00-4585337,07
121DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4554K 60Hanysy ze Śląska2200:38:35313:50:101 532,00-4599432,83
122SZWEDOWSKI Karol 206BRODNICAM 16-4553M 81MPWiK Brodnica1801:32:14283:41:201 490,00-4603657,21
123SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4554M 82Załoga Filipka2100:36:3249:20:081 366,00-4616034,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
124KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4555M 83Załoga Filipka1901:40:0001:40:001 352,00-4617416,22
125NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4556K 62Załoga Filipka2323:00:00119:59:001 315,00-4621143,82
126MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4557K 63Tour de Jafar1902:49:20171:01:021 265,00-4626151,17
127KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+7K 64Biegacze Celebryci2302:15:27384:30:461 256,00-4627018,43
128GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4558K 65Załoga Filipka1800:40:17149:45:571 248,00-4627822,33
129PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 66Załoga Filipka1800:27:51360:16:191 153,00-4637316,48
130KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4556M 84Katowickie Wodociągi S.A2300:27:2148:27:371 141,00-463857,30
131CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 67Sosnowieckie Wodociągi1801:23:06387:43:361 068,00-4645846,05
132ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4561K 68Załoga Filipka2305:26:0002:43:001 026,00-4650014,00
133SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4557M 85Wodociągi Głuchołazy1902:53:0402:53:041 019,00-4650722,06
134SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4558M 86Załoga Filipka1906:00:0006:00:00992,00-4653420,00
135CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4559M 87Załoga Filipka2308:15:0056:30:00939,00-4658726,38
136WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4564K 71Załoga Filipka1802:25:1002:25:10901,00-4662550,27
137SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4563K 70Tour de Jafar2301:04:01385:15:48893,00-466339,59
138SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4562M 90Vege Runners2001:53:2801:53:28684,00-4684222,53
139KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4563M 91Załoga Filipka2102:14:1802:14:18620,00-4690620,03
140BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 69Załoga Filipka2101:08:3301:08:33556,00-469708,88
141SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4567K 74Vege Runners2002:07:1051:37:07476,00-4705018,16
142DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4570K 77Załoga Filipka1802:04:5601:14:21385,00-471416,28
143ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4573K 80Załoga Filipka2200:31:1248:34:44232,60-47293.44,04
144MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4574K 81MK Team2300:40:5600:40:56219,00-473073,90
145SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4575K 82Załoga Filipka1801:05:0034:09:05215,00-473116,64
146ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4568M 98Załoga Filipka2300:25:3400:25:34143,00-473834,35
147CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4578K 85Załoga Filipka2208:00:0008:00:001,85-47524.1530,30
Znaleziono 147 wynik(ów)