ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2103:16:33404:24:2550 283,000533,76
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2105:23:54402:19:3646 833,00-3450655,09
3BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2109:45:00385:24:0037 457,00-12826318,01
4KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2108:10:00364:45:1936 240,00-14043152,57
5KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:17:25410:26:0931 003,00-19280511,69
6GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2101:24:31385:00:1529 126,00-21157801,54
7KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka2004:32:46406:56:2327 381,00-229021 881,63
8KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2002:03:50364:11:1427 116,00-23167698,34
9MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:16:20339:02:5124 317,00-25966521,74
10OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2102:13:44400:31:3324 212,10-26070.9735,20
11BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2102:44:44397:05:2022 508,00-277751 053,41
12SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-2816986,40
13STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:55:18398:11:4922 110,00-28173456,09
14SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2100:34:51408:32:4919 717,00-30566334,76
15NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2103:44:36340:55:0317 648,00-32635376,11
16BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2104:02:00386:00:0017 151,00-33132275,17
17CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2103:07:50374:31:5115 814,00-34469418,03
18FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1902:20:06245:22:0015 586,00-34697214,11
19JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD2002:47:13167:55:2615 288,00-34995691,08
20ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2103:00:09316:24:3713 989,00-36294204,51
21MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2101:34:14385:16:0013 899,00-36384275,79
22BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2105:05:00278:13:1113 829,00-36454275,25
23MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2106:07:00288:30:3913 062,70-37220.3274,92
24MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2101:04:11408:07:1212 994,00-37289235,61
25WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2103:09:00386:09:1712 952,00-37331194,83
26DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2102:44:44409:16:3212 947,00-37336237,28
27TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1902:51:06418:27:5112 323,00-37960328,70
28FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners2000:59:01346:46:3012 318,00-37965176,99
29SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask2000:59:10387:14:0211 863,00-38420322,40
30ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2105:51:11384:34:3111 725,00-38558460,53
31RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-38813301,12
32KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2101:00:43335:45:0711 385,00-38898102,46
33KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2100:20:49384:42:0411 150,00-39133119,06
34DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2101:21:41419:54:3611 062,00-39221206,82
35KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2101:22:41338:54:4710 253,00-40030180,87
36BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2100:59:24217:24:5710 085,00-40198110,62
37HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1900:28:19362:00:0510 022,00-40261292,01
38KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski2002:23:18180:46:519 877,00-40406189,19
39SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2100:25:47360:34:059 863,00-40420361,27
40SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię2001:31:10337:29:499 593,00-4069090,93
41SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1902:10:01292:59:459 535,00-40748149,76
42SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2100:52:13387:11:249 418,00-40865188,79
43STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2102:01:22339:32:099 253,00-41030235,41
44CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków2000:56:50358:09:139 213,00-4107096,36
45TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1901:06:18342:33:599 021,00-41262297,23
46WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2101:17:37337:09:028 849,00-41434198,91
47KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2102:08:35387:55:558 209,00-42074190,85
48GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2101:04:00360:58:398 055,00-42228301,00
49JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2103:06:16324:23:248 038,00-4224559,68
50GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska2000:35:51352:44:027 903,00-42380111,98
51KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1900:38:15265:57:507 748,00-4253587,41
52PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1901:50:26255:48:007 695,00-42588132,96
53ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2100:59:30361:21:297 506,00-42777120,50
54TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1902:58:58404:56:377 403,00-42880212,38
55FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2101:04:00385:07:307 138,00-43145204,09
56GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2100:52:18286:10:036 856,00-43427124,07
57NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1902:26:58241:03:416 821,00-43462122,08
58JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka2000:25:21375:42:436 398,00-43885151,05
59CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2100:36:10384:59:526 380,00-43903100,30
60KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka2001:31:05266:58:086 246,00-4403785,09
61MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team2004:37:44360:38:296 173,00-44110158,39
62NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1901:53:03396:48:406 082,00-4420194,11
63KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:44:00193:25:465 306,00-4497769,90
64MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1902:12:39266:30:055 253,00-45030123,94
65LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW2000:26:44399:36:554 809,00-4547456,60
66PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO2000:55:24231:52:074 394,00-4588951,45
67GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2100:43:06181:50:084 265,00-4601849,47
68BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:10:44385:02:024 235,00-46048102,67
69BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1902:34:03243:32:054 218,00-46065115,32
70DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1901:47:16240:55:034 037,00-4624669,86
71KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2101:54:24193:37:573 877,00-4640693,66
72WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka2004:27:11264:13:263 850,00-4643375,53
73BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka2004:33:2173:03:323 807,00-4647647,26
74MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka2000:32:57389:50:403 715,00-4656870,56
75MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:51:02413:04:453 564,00-46719150,46
76SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1900:55:22217:25:333 552,00-4673144,83
77GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka2004:19:1197:39:593 485,00-46798155,19
78GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:31:15336:31:183 482,00-4680154,87
79DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2100:13:37370:27:533 441,00-4684268,87
80ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka2001:58:39265:18:583 248,00-4703591,68
81BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2100:58:55217:01:243 241,00-4704273,01
82BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1900:17:07313:46:373 152,00-47131113,04
83KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:49:25360:58:413 091,00-4719233,60
84KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-4719996,97
85PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka2001:03:45336:55:063 007,50-47275.5146,53
86MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2101:26:51206:44:132 569,00-47714194,60
87HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:45:57288:37:352 559,00-47724148,92
88ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2001:15:00336:57:002 558,00-4772543,27
89SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:38:32385:10:092 211,40-48071.667,89
90SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1902:38:0927:08:492 088,00-4819556,07
91ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka2000:32:35389:50:502 086,00-4819755,18
92KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-4830266,22
93SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-4845130,17
94TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1900:33:17168:46:391 754,00-4852926,45
95JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1903:54:0227:40:221 744,00-48539101,03
96OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka2000:34:25241:51:561 736,00-4854721,98
97DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO2001:31:07168:24:491 733,00-4855041,20
98NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-4860323,36
99ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1902:21:0302:21:031 673,00-4861037,07
100DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska2000:38:35313:50:101 532,00-4875132,83
101SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1900:36:3249:20:081 366,00-4891734,07
102NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-4896843,82
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
103KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-491427,30
104ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-4925714,00
105CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-4934426,38
106SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2101:04:01385:15:48893,00-493909,59
107KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1902:14:1802:14:18620,00-4966320,03
108KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:52:05264:30:46596,00-496879,85
109BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1901:08:3301:08:33556,00-497278,88
110ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka2000:31:1248:34:44232,60-50050.44,04
111MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-500643,90
112ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-501404,35
113CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka2008:00:0008:00:001,85-50281.1530,30
Znaleziono 113 wynik(ów)