ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2002:41:09420:23:5852 398,000553,77
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2010:59:41428:05:5450 497,00-1901705,35
3BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2009:45:00385:24:0037 457,00-14941318,01
4KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2008:10:00364:45:1936 240,00-16158152,57
5KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2002:17:25410:26:0931 003,00-21395511,69
6GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2001:24:31385:00:1529 126,00-23272801,54
7OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2003:46:28422:20:4526 870,10-25527.9806,15
8MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:16:20339:02:5124 317,00-28081521,74
9STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:39:22424:53:1923 658,00-28740472,14
10BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:20:21409:53:4722 971,00-294271 059,26
11SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2014:32:00112:40:0022 114,00-3028486,40
12BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2017:35:43432:15:0022 104,00-30294375,77
13SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2000:34:51408:32:4919 717,00-32681334,76
14NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2003:44:36340:55:0317 648,00-34750376,11
15BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2004:02:00386:00:0017 151,00-35247275,17
16CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2000:41:54417:20:1916 327,00-36071421,29
17MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:42:15432:35:2414 131,00-38267255,64
18ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2003:00:09316:24:3713 989,00-38409204,51
19MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2001:34:14385:16:0013 899,00-38499275,79
20MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2006:07:00288:30:3913 062,70-39335.3274,92
21WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2003:09:00386:09:1712 952,00-39446194,83
22DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2002:44:44409:16:3212 947,00-39451237,28
23DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2002:16:05447:50:3512 374,00-40024226,48
24ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2005:51:11384:34:3111 725,00-40673460,53
25RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2000:15:00145:53:0011 470,00-40928301,12
26KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2001:00:43335:45:0711 385,00-41013102,46
27KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2000:20:49384:42:0411 150,00-41248119,06
28KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2001:22:41338:54:4710 253,00-42145180,87
29BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:59:24217:24:5710 085,00-42313110,62
30SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2000:25:47360:34:059 863,00-42535361,27
31SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2000:52:13387:11:249 418,00-42980188,79
32STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2002:01:22339:32:099 253,00-43145235,41
33WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2001:17:37337:09:028 849,00-43549198,91
34KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2002:08:35387:55:558 209,00-44189190,85
35GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2001:04:00360:58:398 055,00-44343301,00
36JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2003:06:16324:23:248 038,00-4436059,68
37ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2000:59:30361:21:297 506,00-44892120,50
38FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2001:04:00385:07:307 138,00-45260204,09
39GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2000:52:18286:10:036 856,00-45542124,07
40CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2000:36:10384:59:526 380,00-46018100,30
41KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:44:00193:25:465 306,00-4709269,90
42GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:43:06181:50:084 265,00-4813349,47
43MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:50:41434:51:374 249,00-48149182,85
44BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:10:44385:02:024 235,00-48163102,67
45DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2001:12:59431:57:154 208,00-4819081,10
46KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:54:24193:37:573 877,00-4852193,66
47GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:31:15336:31:183 482,00-4891654,87
48BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2000:58:55217:01:243 241,00-4915773,01
49KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:49:25360:58:413 091,00-4930733,60
50KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:21:1185:29:463 084,00-4931496,97
51MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2001:26:51206:44:132 569,00-49829194,60
52HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2000:45:57288:37:352 559,00-49839148,92
53SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:38:32385:10:092 211,40-50186.667,89
54KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2002:23:52120:04:591 981,00-5041766,22
55SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:52:04120:49:161 832,00-5056630,17
56NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-5071823,36
57NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:00119:59:001 315,00-5108343,82
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
58KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:27:2148:27:371 141,00-512577,30
59ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-5137214,00
60CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2008:15:0056:30:00939,00-5145926,38
61SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2001:04:01385:15:48893,00-515059,59
62KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:52:05264:30:46596,00-518029,85
63MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-521793,90
64ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-522554,35
Znaleziono 64 wynik(ów)