ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD1932:50:0323:55:2612 411,000587,00
2KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1705:59:5834:08:099 300,00-3111155,38
3SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2015:08:0040:40:008 935,00-347633,90
4FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1815:33:3715:33:377 762,00-464984,68
5SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1500:26:4233:26:036 662,00-5749189,40
6PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1815:48:0015:48:005 449,00-696288,29
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
7BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1709:17:0033:26:005 403,00-700819,50
8PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1709:35:3526:05:555 295,00-711680,47
9GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1400:28:5728:07:594 885,00-752660,95
10MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:09:0827:02:514 046,00-8365120,16
11SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1603:30:3303:30:333 761,00-865037,11
12RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2006:13:1525:53:003 656,00-875593,04
13KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski1902:57:3630:55:173 652,00-875965,82
14ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1401:36:5924:08:153 599,00-881295,68
15TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1815:48:0715:48:073 483,00-892888,29
16KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1800:47:5925:57:503 477,00-893439,57
17DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1500:54:0934:47:163 244,00-916785,77
18KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1702:17:0025:04:003 148,00-926312,50
19GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2002:05:5124:41:502 783,00-962876,74
20WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1706:06:5306:06:532 649,00-976293,58
21KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka1002:49:4240:00:002 648,00-976320,87
22STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2002:13:2524:06:212 608,00-980356,27
23KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka1903:31:0721:39:402 555,00-9856206,00
24KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1305:00:0405:00:042 518,00-989384,45
25MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2002:37:4925:16:002 404,00-1000752,52
26KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka1900:45:1928:11:142 269,00-1014258,63
27NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2002:36:4828:45:062 249,00-1016261,22
28FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners1901:20:0023:35:202 180,00-1023131,65
29PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1501:20:2434:01:082 167,00-1024454,04
30KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2002:03:2626:26:092 141,00-1027055,57
31SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1802:38:0927:08:492 088,00-1032356,07
32BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2002:17:0425:24:001 975,00-1043680,49
33NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2001:24:4925:22:131 932,00-1047940,05
34BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2003:47:0026:00:001 913,00-1049829,76
35NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1801:51:4925:03:411 833,00-1057832,39
36KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1402:28:3325:11:401 812,00-1059995,54
37ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1702:12:0025:16:001 764,00-1064714,60
38JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1803:54:0227:40:221 744,00-10667101,03
39BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1304:09:3304:09:331 700,00-10711100,00
40SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2001:07:3733:30:481 689,00-1072239,22
41OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2002:12:3424:56:491 683,10-10727.965,99
42NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-1073123,36
43ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1802:21:0302:21:031 673,00-1073837,07
44MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1702:18:4724:58:071 656,00-1075536,23
45KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1402:43:5825:43:501 627,00-1078421,73
46BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:05:4125:10:181 626,00-1078524,93
47SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1504:28:2025:49:391 625,00-1078633,77
48SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię1901:29:4901:29:491 599,00-1081215,20
49DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1201:53:1024:56:231 586,00-1082576,20
50MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:17:4523:30:411 573,00-1083828,15
51ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka1902:13:3625:18:581 515,00-1089627,24
52WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2004:10:0026:09:171 511,00-1090024,55
53MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1801:02:1226:30:051 505,00-1090636,08
54DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2001:02:1422:39:011 501,00-1091023,43
55MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1503:17:4803:17:481 478,00-1093324,94
56GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska1917:38:4416:44:021 441,00-1097011,46
57MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team1902:55:3924:38:291 440,00-1097140,39
58SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1802:17:2001:25:331 430,00-1098117,98
59GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2001:03:5723:57:441 411,00-1100014,85
60STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2001:15:1427:24:281 404,00-1100741,32
61MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2002:34:0126:36:591 379,00-1103297,58
62SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1804:59:4504:59:451 367,00-1104418,64
63BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1803:32:0503:32:051 366,00-1104546,24
64KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1601:40:0001:40:001 352,00-1105916,22
65SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask1901:19:2023:11:181 338,00-1107331,58
66GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka1102:32:1227:41:191 337,00-1107415,79
67WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2000:51:3425:09:021 334,00-1107730,52
68GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2000:50:3624:58:391 331,00-1108050,00
69KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka1903:12:0026:58:081 266,00-1114517,05
70DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1700:49:4023:43:521 216,00-1119512,28
71TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1800:53:3630:33:591 212,00-1119928,29
72GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka1902:51:1425:39:591 197,00-1121455,33
73KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2000:24:2225:06:321 182,00-1122915,40
74SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2001:38:4100:34:051 164,00-1124741,76
75JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka1901:08:0317:30:051 164,00-1124719,09
76BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:30:3022:38:191 162,00-1124914,77
77KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2001:21:3101:21:311 151,00-1126014,63
78KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2002:38:3521:14:011 135,00-1127610,18
79HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1800:43:0126:00:051 119,00-1129235,13
80TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1802:29:3221:50:061 105,00-1130634,23
81BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka1902:24:2125:03:321 094,00-1131713,90
82KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2001:06:5624:32:181 083,00-1132832,90
83KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2002:14:0427:14:181 076,00-1133521,22
84DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2001:04:5522:41:401 044,00-1136720,64
85NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4546K 50Załoga Filipka801:12:5125:39:381 027,00-1138436,29
86ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-1138514,00
87KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2001:34:2424:56:081 021,00-1139032,97
88SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1602:53:0402:53:041 019,00-1139222,06
89KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:37:5701:37:571 000,00-1141122,57
90SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2000:58:0400:58:04996,00-1141520,72
91SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1606:00:0006:00:00992,00-1141920,00
92CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:30:0124:52:12977,00-1143440,72
93BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2001:17:0525:01:24977,00-1143419,74
94WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1400:49:2825:23:41977,00-1143438,28
95DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2001:01:0425:16:32947,00-1146424,10
96KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1601:01:3601:01:36942,00-1146911,12
97KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:04:4024:52:38941,00-1147023,43
98CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków1900:55:1500:55:15938,00-1147310,17
99KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2001:30:0301:30:03937,00-1147412,10
100SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4559M 86Załoga Filipka600:52:4600:52:46921,00-114906,54
101ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2001:09:0001:09:00912,00-1149914,26
102BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka1101:22:3624:30:02902,00-1150915,55
103WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1502:25:1002:25:10901,00-1151050,27
104JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2001:02:3101:02:31892,00-115197,41
105PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO1901:03:4301:03:43892,00-1151910,30
106KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:25:4601:25:46877,00-1153412,26
107CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1503:43:3603:43:36845,00-1156636,04
108BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:17:0225:02:02843,00-1156819,81
109MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1700:57:1109:03:40765,00-1164619,91
110BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2001:24:5701:24:57763,00-116485,05
111BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1802:59:0401:46:37763,00-1164842,13
112KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:58:4100:58:41753,00-116588,02
113ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:14:5801:14:58749,00-1166212,74
114SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1801:20:0801:20:08747,00-1166427,02
115CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2016:00:3032:30:00715,00-1169620,18
116MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:07:3924:30:39713,70-11697.329,37
117CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2001:02:5224:59:52700,00-1171112,54
118SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1500:35:2724:59:44699,00-1171213,87
119KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:34:5424:27:37691,00-117202,28
120SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1701:53:2801:53:28684,00-1172722,53
121LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW1900:48:0300:48:03661,00-117507,74
122DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1800:55:0300:55:03654,00-1175712,00
123TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1800:46:3900:46:39643,00-117689,65
124GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1501:41:3601:41:36633,00-1177810,02
125GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:41:3500:41:35621,00-117907,26
126KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1802:14:1802:14:18620,00-1179120,03
127OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka1900:51:5125:51:56607,00-118046,77
128NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1800:43:1400:43:14579,00-118328,01
129BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1801:08:3301:08:33556,00-118558,88
130PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka1900:29:0424:55:06546,00-118658,30
131SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2000:53:3025:15:48541,00-118706,51
132DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1400:59:1100:59:11538,00-1187316,84
133SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:49:1600:49:16526,00-118857,00
134KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1201:41:3001:41:30524,00-1188710,97
135PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4563M 91Załoga Filipka401:49:2001:49:20499,00-1191211,09
136KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1202:24:4324:26:36494,00-119177,71
137DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1200:39:0000:39:00486,00-119256,25
138SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:10:0901:10:09480,70-11930.314,66
139ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka1901:00:0601:00:06476,00-1193511,43
140GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1500:39:4500:39:45460,00-119518,07
141MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:04:1501:04:15455,00-1195615,32
142MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka1900:59:5400:59:54447,00-1196410,72
143MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4565K 72Hanysy ze Śląska701:20:0001:20:00429,00-119826,60
144MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1300:53:2200:53:22426,00-1198513,21
145SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1600:23:2324:31:03415,00-119964,22
146ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2000:31:3724:34:31406,00-1200517,63
147DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska1900:38:5725:50:10395,00-120167,77
148PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1402:13:0025:19:00387,00-1202410,26
149DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1502:04:5601:14:21385,00-120266,28
150KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1300:29:1223:20:50369,00-120427,69
151GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:31:1800:31:18365,00-120466,11
152SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka1001:29:5101:29:51358,00-1205319,64
153KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:42:2524:30:46345,00-120665,54
154ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1207:00:0007:00:00342,00-1206910,13
155ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1902:39:0024:57:00341,00-1207012,97
156CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4565M 94Załoga Filipka402:47:0002:47:00305,00-121068,57
157MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1601:01:5701:02:41290,00-1212113,43
158SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1603:28:4816:02:14282,00-1212922,29
159DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO1900:24:4900:24:49272,00-121394,73
160SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka1101:17:4501:41:13250,00-121614,18
161JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4568K 75ZAŁOGA FILIPKA801:04:0001:04:00243,00-121685,40
162MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-121923,90
163DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1202:06:3502:06:35215,00-121969,31
164SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1501:05:0034:09:05215,00-121966,64
165WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1200:52:0000:52:00214,00-121973,00
166HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2000:37:3500:37:35190,00-1222111,07
167PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1500:16:1900:16:19180,00-122312,55
168SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1700:19:5724:51:09168,00-122436,57
169ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-122684,35
170CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4573K 80Załoga Filipka401:40:0001:40:00136,00-122754,46
171NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:0047:59:00135,00-122764,49
172ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka1900:34:4400:34:44122,50-12288.52,07
173WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka1900:13:2600:13:26109,00-123023,94
174KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1300:11:5800:11:5847,00-123640,71
175CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka1908:00:0008:00:001,85-12409.1530,30
176LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1301:53:1901:53:191,00-1241028,10
177KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1200:13:5700:13:570,00-124111,02
178FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2000:54:0200:54:020,00-124117,45
179SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4568M 97Załoga Filipka609:44:1611:37:360,00-1241118,96
Znaleziono 179 wynik(ów)