ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2102:50:55443:59:0655 538,000578,29
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2106:14:11447:52:5652 985,00-2553798,57
3BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2109:45:00385:24:0037 457,00-18081318,01
4KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2108:10:00364:45:1936 240,00-19298152,57
5KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:17:25410:26:0931 003,00-24535511,69
6GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2101:24:31385:00:1529 126,00-26412801,54
7OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2103:46:28422:20:4526 870,10-28667.9806,15
8MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:16:20339:02:5124 317,00-31221521,74
9STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:39:22424:53:1923 658,00-31880472,14
10BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2101:20:21409:53:4722 971,00-325671 059,26
11SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-3342486,40
12BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2117:35:43432:15:0022 104,00-33434375,77
13SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2100:34:51408:32:4919 717,00-35821334,76
14NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2103:44:36340:55:0317 648,00-37890376,11
15BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2104:02:00386:00:0017 151,00-38387275,17
16CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2100:46:33443:06:0916 897,00-38641424,84
17MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2101:39:36446:58:1115 333,00-40205274,64
18ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2103:00:09316:24:3713 989,00-41549204,51
19MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2101:34:14385:16:0013 899,00-41639275,79
20MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2106:07:00288:30:3913 062,70-42475.3274,92
21WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2103:09:00386:09:1712 952,00-42586194,83
22DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2102:44:44409:16:3212 947,00-42591237,28
23DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2100:55:56460:20:3312 787,00-42751240,09
24KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2102:49:31455:43:5612 447,00-43091128,56
25ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2105:51:11384:34:3111 725,00-43813460,53
26RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-44068301,12
27KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2100:20:49384:42:0411 150,00-44388119,06
28STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2102:20:58448:48:3611 066,00-44472283,43
29KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2101:22:41338:54:4710 253,00-45285180,87
30BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2100:59:24217:24:5710 085,00-45453110,62
31SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2100:25:47360:34:059 863,00-45675361,27
32SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2100:52:13387:11:249 418,00-46120188,79
33WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2101:17:37337:09:028 849,00-46689198,91
34KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2102:08:35387:55:558 209,00-47329190,85
35GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2101:04:00360:58:398 055,00-47483301,00
36JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2103:06:16324:23:248 038,00-4750059,68
37ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2100:59:30361:21:297 506,00-48032120,50
38FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2101:04:00385:07:307 138,00-48400204,09
39GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2100:52:18286:10:036 856,00-48682124,07
40CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2100:36:10384:59:526 380,00-49158100,30
41KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:44:00193:25:465 306,00-5023269,90
42DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2100:42:23456:06:444 640,00-5089888,60
43GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2100:43:06181:50:084 265,00-5127349,47
44MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:50:41434:51:374 249,00-51289182,85
45BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:10:44385:02:024 235,00-51303102,67
46KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2101:54:24193:37:573 877,00-5166193,66
47GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:31:15336:31:183 482,00-5205654,87
48BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2100:58:55217:01:243 241,00-5229773,01
49KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:49:25360:58:413 091,00-5244733,60
50KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-5245496,97
51MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2101:26:51206:44:132 569,00-52969194,60
52HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:45:57288:37:352 559,00-52979148,92
53SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:38:32385:10:092 211,40-53326.667,89
54KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-5355766,22
55SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-5370630,17
56NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-5385823,36
57NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-5422343,82
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
58KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-543977,30
59ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-5451214,00
60CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-5459926,38
61SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2101:04:01385:15:48893,00-546459,59
62KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:52:05264:30:46596,00-549429,85
63MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-553193,90
64ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-553954,35
Znaleziono 64 wynik(ów)