ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 185
Ukończyło : 0
Na trasie : 185
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 35 055,56 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-454K 4EMET-IMPEX SA2309:53:0064:40:0012 619,00044,70
2JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-455K 5WODBUD2232:50:0323:55:2612 411,00-208587,00
3KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+2M 5Załoga Filipka2005:42:3358:08:0912 200,00-419214,98
4FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 16Katowickie Wodociągi S.A2115:33:3715:33:377 762,00-485784,68
5MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:22:3551:02:517 616,00-5003164,37
6SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 21Załoga Filipka1800:45:5157:26:037 274,00-5345199,50
7KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2210:04:0052:11:146 329,00-6290191,22
8PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4519K 19Katowickie Wodociągi S.A2115:48:0015:48:005 449,00-717088,29
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
9BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka2009:17:0033:26:005 403,00-721619,50
10GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2303:34:3247:41:145 321,00-7298146,84
11WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4519M 31Załoga Filipka2003:49:2954:06:535 299,00-7320181,60
12PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 56Katowickie Wodociągi S.A2009:35:3526:05:555 295,00-732480,47
13KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-453K 3Załoga Filipka2001:45:0049:04:004 941,00-767815,96
14GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4524K 24Załoga Filipka1700:28:5728:07:594 885,00-773460,95
15ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-4510K 10Załoga Filipka1700:40:5948:08:154 871,00-7748130,68
16NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-4510M 18Wodociągi Ostrzeszowskie2303:44:3448:53:094 408,00-8211116,42
17RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4515K 15EMET-IMPEX SA2302:00:0049:53:004 375,00-8244109,31
18DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4525M 40Tour de Jafar1800:54:3158:57:293 976,00-8643105,28
19SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4545M 67Załoga Filipka1903:30:3303:30:333 761,00-885837,11
20KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+15M 39PWiK Wodzisław Śląski2202:57:3630:55:173 652,00-896765,82
21NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 51Załoga Filipka2102:00:4249:03:413 610,00-900961,71
22TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A2115:48:0715:48:073 483,00-913688,29
23KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4512M 20Warsztat Office2100:47:5925:57:503 477,00-914239,57
24KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-455M 10Załoga Filipka2202:00:2352:23:043 475,00-9144266,11
25BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 2Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2302:53:5749:24:003 447,00-917292,00
26SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 12POH WOD BUD2302:45:0056:26:533 318,00-930183,35
27SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4521K 21Załoga Filipka1803:27:4549:49:393 241,00-937855,19
28BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+7M 14Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2303:15:0343:23:393 200,00-941992,67
29BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-457K 7EMET-IMPEX SA2304:00:0050:00:003 195,00-942437,86
30SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4526M 41biegam bo lubię2201:33:1349:29:493 193,00-942630,30
31BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.2303:22:4849:21:113 191,00-942877,26
32KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 30Katowickie Wodociągi S.A2304:07:2246:35:583 138,00-948151,61
33NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2302:27:1849:22:133 115,00-950456,54
34GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4534M 52Załoga Filipka2302:21:1746:23:313 048,00-957147,28
35OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 8Katowickie Wodociągi S.A2302:57:3343:21:193 044,10-9574.9114,13
36KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4540K 44Załoga Filipka1301:14:0264:00:002 970,00-964935,06
37PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4548M 72Załoga Filipka1801:21:0957:04:362 953,00-966685,87
38STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 33Katowickie Wodociągi S.A2302:06:4842:10:252 917,00-970281,31
39KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2304:46:4048:32:182 706,00-991381,48
40MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+10M 22MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2301:42:3248:23:082 673,00-994648,19
41SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4514M 25Katowickie Wodociągi S.A2302:39:0048:34:052 630,00-998976,89
42STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2302:13:2524:06:212 608,00-1001156,27
43ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+6M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2303:48:1559:45:002 569,00-1005036,90
44KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4546K 50Warsztat Office1605:00:0405:00:042 518,00-1010184,45
45MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-456K 6Załoga Filipka2302:37:4925:16:002 404,00-1021552,52
46DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4513M 24Katowickie Wodociągi S.A1501:56:4048:56:232 395,00-10224115,18
47SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4527M 42Wodociągi Głuchołazy2102:53:0752:59:452 386,00-1023340,70
48SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+22M 68Wamar2101:37:4949:25:332 380,00-1023929,75
49GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4522K 22Hanysy ze Śląska2201:38:0764:44:022 365,00-1025425,87
50DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4518M 29Biegacze Celebryci2302:34:3652:18:372 343,00-1027630,51
51KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4520M 32Załoga Filipka2302:39:2947:27:452 309,00-1031038,42
52BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4544M 66Załoga Filipka2204:19:3349:03:322 307,00-1031228,57
53WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4511K 11Tour de Jafar2301:13:0050:09:172 259,00-1036031,53
54ROSA Barbara 127TYCHYK 16-459K 9Załoga Filipka2304:17:3748:34:312 254,00-10365100,89
55KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2301:32:3848:32:262 245,00-1037420,03
56FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 23Vege Runners2201:20:0023:35:202 180,00-1043931,65
57KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4523K 23Załoga Filipka1702:16:4149:43:502 179,00-1044030,24
58KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+1M 3Sosnowieckie Wodociągi S.A.2302:03:2626:26:092 141,00-1047855,57
59GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4546M 69Załoga Filipka2201:56:1949:39:592 122,00-1049774,03
60CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 17Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2302:15:3448:52:122 114,00-1050570,40
61SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4549M 75Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:38:0927:08:492 088,00-1053156,07
62SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4515M 26Active Run Łask2200:51:3250:19:182 065,00-1055441,69
63WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4513K 13Esanitki2301:51:3449:09:022 044,00-1057559,48
64MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4533M 48Załoga Filipka2002:51:4759:44:432 028,00-1059157,09
65KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 19Załoga Filipka1901:07:3849:01:361 978,00-1064123,13
66GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4517K 17Załoga Filipka2300:39:0048:58:391 956,00-1066371,00
67ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4529M 44PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2000:20:0049:16:001 937,00-1068216,00
68DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4542M 64Załoga Filipka2000:48:2352:16:221 914,00-1070519,16
69CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 26KB HERMES GRYFINO2303:19:0548:59:521 902,00-1071731,76
70MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4529K 32Sosnowieckie Wodociągi S.A.2101:25:2650:30:051 863,00-1075644,12
71ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4537K 41Załoga Filipka2201:48:2649:18:581 862,00-1075739,51
72KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4541K 45MPWiK Brodnica2302:10:3647:19:541 847,00-1077245,83
73KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4526K 28Załoga Filipka2202:55:2050:58:081 837,00-1078224,35
74KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4530M 45Katowickie Wodociągi S.A1702:28:3325:11:401 812,00-1080795,54
75KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4528K 31Załoga Filipka2301:25:5249:25:461 770,00-1084924,76
76JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+6K 56Załoga Filipka2103:54:0227:40:221 744,00-10875101,03
77BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4551M 78Załoga Filipka1604:09:3304:09:331 700,00-10919100,00
78NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4552M 79Załoga Filipka2303:17:2903:17:291 680,00-1093923,36
79ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4553K 59Nolato Stargard2102:21:0302:21:031 673,00-1094637,07
80MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4532K 36Santander Bank Polska SA2002:18:4724:58:071 656,00-1096336,23
81TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A2102:14:4254:33:591 620,00-1099944,45
82DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4512K 12Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2302:10:4349:16:321 605,00-1101456,95
83KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2300:25:0249:21:081 596,00-1102320,67
84HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+14M 38Załoga Filipka2101:31:2150:00:051 595,00-1102441,10
85ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4522M 34Katowickie Wodociągi S.A2300:45:5848:24:431 582,00-1103724,68
86MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-458K 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.2303:57:4948:30:391 571,70-11047.341,67
87LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4539M 59ECO-FLOW2201:02:2444:07:191 542,00-1107717,34
88MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4532M 47Załoga Filipka1803:17:4803:17:481 478,00-1114124,94
89MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+16M 49MK Team2202:55:3924:38:291 440,00-1117940,39
90KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+23M 71MPGK Stargard2300:49:2448:58:411 402,00-1121714,85
91KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4520K 20Tour de Jafar2301:03:4744:38:181 388,00-1123131,33
92MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4517M 28Katowickie Wodociągi S.A2302:34:0126:36:591 379,00-1124097,58
93BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 57Załoga Filipka2103:32:0503:32:051 366,00-1125346,24
94SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4554M 82Załoga Filipka2100:36:3249:20:081 366,00-1125334,07
95KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4555M 83Załoga Filipka1901:40:0001:40:001 352,00-1126716,22
96TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 25Załoga Filipka2100:36:0140:30:381 339,00-1128039,36
97JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4531M 46Tour de Jafar2300:29:2944:11:561 338,00-1128112,00
98GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4527K 29Załoga Filipka1402:32:1227:41:191 337,00-1128215,79
99PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4540M 61KB HERMES GRYFINO2200:32:1448:34:261 336,00-1128315,39
100SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4547K 51Załoga Filipka1801:27:0848:59:441 333,00-1128624,42
101JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+18M 53Załoga Filipka2200:23:2739:42:101 280,00-1133928,77
102BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4541M 62Załoga Filipka1400:30:0148:30:021 266,00-1135320,38
103GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4525K 27Załoga Filipka1801:04:1856:31:221 200,00-1141918,94
104GATTI Marco 63ITALYM 46+21M 63Italy2300:36:1748:54:291 174,00-1144513,76
105SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4549K 54Załoga Filipka2301:08:2848:49:161 164,00-1145515,94
106KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4556M 84Katowickie Wodociągi S.A2300:27:2148:27:371 141,00-114787,30
107DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4533K 37Załoga Filipka2100:47:1848:55:031 068,00-1155120,15
108DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4531K 35Biegacze Celebryci2301:04:5522:41:401 044,00-1157520,64
109NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4545K 49Załoga Filipka1101:12:5125:39:381 027,00-1159236,29
110ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4561K 68Załoga Filipka2305:26:0002:43:001 026,00-1159314,00
111KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 76Biegacze Celebryci2301:34:2424:56:081 021,00-1159832,97
112SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4557M 85Wodociągi Głuchołazy1902:53:0402:53:041 019,00-1160022,06
113KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4543M 65Biegacze Celebryci2301:37:5701:37:571 000,00-1161922,57
114SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4528M 43Tour de Jafar2300:58:0400:58:04996,00-1162320,72
115SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4558M 86Załoga Filipka1906:00:0006:00:00992,00-1162720,00
116BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 34KB HERMES GRYFINO2301:17:0525:01:24977,00-1164219,74
117WET Adam 238TYCHYM 46+20M 60Załoga Filipka1700:49:2825:23:41977,00-1164238,28
118CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4559M 87Załoga Filipka2308:15:0056:30:00939,00-1168026,38
119CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+13M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków2200:55:1500:55:15938,00-1168110,17
120SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4560M 88Załoga Filipka900:52:4600:52:46921,00-116986,54
121WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4564K 71Załoga Filipka1802:25:1002:25:10901,00-1171850,27
122MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 33ZwiK2301:12:2644:28:11901,00-1171836,49
123DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4554K 60Hanysy ze Śląska2204:59:2249:50:10854,00-1176518,66
124CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 67Sosnowieckie Wodociągi1803:43:3603:43:36845,00-1177436,04
125BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 30KB HERMES GRYFINO2301:17:0225:02:02843,00-1177619,81
126CHOWANIOK Anna 112USTROŃK 16-4539K 43Team Panienka z okienka2300:31:2950:14:28839,00-1178026,76
127MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 80Katowickie Wodociągi S.A1600:46:1348:53:22795,00-1182423,26
128BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4524M 37Sosnowieckie Wodociągi S.A.2301:24:5701:24:57763,00-118565,05
129BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4536K 40Załoga Filipka2102:59:0401:46:37763,00-1185642,13
130GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4538M 58OPWiK Ostrołęka2300:32:0648:31:18730,00-1188912,21
131PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4523M 35Katowickie Wodociągi S.A1703:04:0049:19:00727,00-1189219,50
132SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4518K 18Załoga Filipka1900:45:4448:31:03725,00-118947,37
133SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4562M 90Vege Runners2001:53:2801:53:28684,00-1193522,53
134TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4550M 77Zabiegani Przysieki2100:46:3900:46:39643,00-119769,65
135KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4566K 73Załoga Filipka1500:47:1048:26:36632,00-1198710,24
136KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4563M 91Załoga Filipka2102:14:1802:14:18620,00-1199920,03
137OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4551K 57Załoga Filipka2200:51:5125:51:56607,00-120126,77
138LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4550K 55Załoga Filipka1601:56:3449:53:19586,00-1203338,71
139NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4536M 55Załoga Filipka2100:43:1400:43:14579,00-120408,01
140HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+24M 73MZWiK Słupca2301:37:2548:37:35572,00-1204733,59
141BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 69Załoga Filipka2101:08:3301:08:33556,00-120638,88
142PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4534K 38Załoga Filipka2200:29:0424:55:06546,00-120738,30
143SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4538K 42Załoga Filipka1401:03:4256:29:59544,00-120759,35
144SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4563K 70Tour de Jafar2300:53:3025:15:48541,00-120786,51
145DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4561M 89Tour de Jafar1700:59:1100:59:11538,00-1208116,84
146KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1501:41:3001:41:30524,00-1209510,97
147KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1600:29:3447:31:37517,00-1210210,58
148PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4564M 92Załoga Filipka701:49:2001:49:20499,00-1212011,09
149DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4565M 93Tour de Jafar1500:39:0000:39:00486,00-121336,25
150ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2201:15:0048:57:00486,00-1213314,87
151SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:10:0901:10:09480,70-12138.314,66
152ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4542K 46Załoga Filipka2201:00:0601:00:06476,00-1214311,43
153SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4567K 74Vege Runners2002:07:1051:37:07476,00-1214318,16
154GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4558K 65Załoga Filipka1800:39:4500:39:45460,00-121598,07
155SKIBA Monika 241WODZISŁAW ŚLK 16-4555K 61EMET-IMPEX SA1200:54:1000:54:10449,00-121707,56
156MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4535M 54Załoga Filipka2200:59:5400:59:54447,00-1217210,72
157CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4568K 75Załoga Filipka701:45:0049:40:00447,00-1217214,65
158MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4569K 76Hanysy ze Śląska1001:20:0001:20:00429,00-121906,60
159NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4556K 62Załoga Filipka2323:00:0071:59:00393,00-1222613,10
160DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4570K 77Załoga Filipka1802:04:5601:14:21385,00-122346,28
161PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 66Załoga Filipka1800:16:3148:16:19361,00-122585,11
162SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4571K 78Załoga Filipka1301:29:5101:29:51358,00-1226119,64
163KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+7K 64Biegacze Celebryci2300:42:2524:30:46345,00-122745,54
164ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 94PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1507:00:0007:00:00342,00-1227710,13
165CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4566M 96Załoga Filipka702:47:0002:47:00305,00-123148,57
166MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4557K 63Tour de Jafar1901:01:5701:02:41290,00-1232913,43
167SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4548K 52Team Panienka z okienka1903:28:4816:02:14282,00-1233722,29
168DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4552K 58KB HERMES GRYFINO2200:24:4900:24:49272,00-123474,73
169SZWEDOWSKI Karol 206BRODNICAM 16-4553M 81MPWiK Brodnica1800:42:0000:42:00253,00-123667,81
170JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4565K 72ZAŁOGA FILIPKA1101:04:0001:04:00243,00-123765,40
171ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4573K 80Załoga Filipka2200:31:1248:34:44232,60-12386.44,04
172WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4535K 39Załoga Filipka2200:24:5948:13:26231,00-123889,37
173MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4574K 81MK Team2300:40:5600:40:56219,00-124003,90
174DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+5K 53Sosnowieckie Wodociągi S.A.1502:06:3502:06:35215,00-124049,31
175SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4575K 82Załoga Filipka1801:05:0034:09:05215,00-124046,64
176WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4576K 83Załoga Filipka1500:52:0000:52:00214,00-124053,00
177ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4568M 98Załoga Filipka2300:25:3400:25:34143,00-124764,35
178KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4577K 84Załoga Filipka1600:11:5800:11:5847,00-125720,71
179CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4578K 85Załoga Filipka2208:00:0008:00:001,85-12617.1530,30
180KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4570M 100Active Run Łask1500:13:5700:13:570,00-126191,02
181FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+17M 50Katowickie Wodociągi S.A2300:54:0200:54:020,00-126197,45
182SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4567M 97Załoga Filipka909:44:1611:37:360,00-1261918,96
Znaleziono 182 wynik(ów)