ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 185
Ukończyło : 0
Na trasie : 185
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 35 055,56 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-454K 4EMET-IMPEX SA2316:28:0088:40:0017 433,00066,20
2KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+2M 5Załoga Filipka2006:17:5382:08:0915 800,00-1633278,16
3JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-455K 5WODBUD2232:50:0323:55:2612 411,00-5022587,00
4MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:25:4975:02:5111 704,00-5729222,55
5FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 16Katowickie Wodociągi S.A2101:44:3976:38:508 925,00-8508102,69
6KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2204:12:2076:11:148 307,00-9126205,39
7SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 21Załoga Filipka1801:06:1781:26:037 619,00-9814214,54
8SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 12POH WOD BUD2305:04:2784:57:547 395,00-10038111,34
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2311:00:1373:37:376 909,00-10524272,24
10RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4515K 15EMET-IMPEX SA2304:00:0073:53:006 807,00-10626161,53
11ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-4510K 10Załoga Filipka1700:51:1572:08:156 731,00-10702170,68
12KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-453K 3Załoga Filipka2001:07:0073:04:006 454,00-1097920,24
13PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4519K 19Katowickie Wodociągi S.A2102:05:2087:48:006 344,00-11089105,74
14NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-4510M 18Wodociągi Ostrzeszowskie2303:11:1676:35:066 187,00-11246186,93
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
15BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka2009:17:0033:26:005 403,00-1203019,50
16WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4519M 31Załoga Filipka2003:49:2954:06:535 299,00-12134181,60
17PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 56Katowickie Wodociągi S.A2009:35:3526:05:555 295,00-1213880,47
18GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4524K 24Załoga Filipka1700:35:0176:07:595 199,00-1223465,23
19OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 8Katowickie Wodociągi S.A2303:49:3966:31:264 942,10-12490.9182,19
20BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4524M 37Sosnowieckie Wodociągi S.A.2303:44:2973:24:574 793,00-1264033,93
21KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+1M 3Sosnowieckie Wodociągi S.A.2305:21:3174:26:094 747,00-12686150,07
22BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-457K 7EMET-IMPEX SA2304:24:5374:00:004 716,00-1271767,96
23STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:50:5966:26:014 522,00-1291175,31
24DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4525M 40Tour de Jafar1800:41:1282:32:324 514,00-12919119,76
25KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-455M 10Załoga Filipka2202:44:3874:44:224 462,00-12971347,59
26TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A2101:47:1487:48:074 396,00-13037105,86
27NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 51Załoga Filipka2102:26:4473:03:414 378,00-1305575,15
28NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2302:04:4066:29:274 268,00-1316570,63
29BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+7M 14Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2301:15:2457:03:493 966,00-13467132,61
30GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4534M 52Załoga Filipka2301:17:5373:28:583 899,00-1353456,32
31BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:49:2673:41:383 853,00-1358084,07
32ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+6M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2302:18:1787:10:333 837,00-1359655,08
33BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 2Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2301:08:3873:24:003 819,00-13614117,48
34BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4544M 66Załoga Filipka2204:33:2173:03:323 807,00-1362647,26
35SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4545M 67Załoga Filipka1903:30:3303:30:333 761,00-1367237,11
36KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 30Katowickie Wodociągi S.A2302:18:5376:19:243 741,00-1369270,87
37MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+10M 22MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2301:29:3072:30:223 673,00-1376066,20
38KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+15M 39PWiK Wodzisław Śląski2202:57:3630:55:173 652,00-1378165,82
39KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4512M 20Warsztat Office2100:47:5925:57:503 477,00-1395639,57
40KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4540K 44Załoga Filipka1300:46:0088:00:003 399,00-1403443,07
41FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 23Vege Runners2201:34:0972:52:503 285,00-1414847,53
42SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4521K 21Załoga Filipka1803:27:4549:49:393 241,00-1419255,19
43SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4526M 41biegam bo lubię2201:33:1349:29:493 193,00-1424030,30
44DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4513M 24Katowickie Wodociągi S.A1501:11:1663:56:353 152,00-14281140,38
45SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4515M 26Active Run Łask2202:24:3867:38:323 114,00-1431982,59
46CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 17Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2301:58:5872:52:123 069,00-14364103,96
47WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4511K 11Tour de Jafar2303:51:0074:09:173 019,00-1441444,12
48PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4548M 72Załoga Filipka1801:21:0957:04:362 953,00-1448085,87
49STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 33Katowickie Wodociągi S.A2302:06:4842:10:252 917,00-1451681,31
50KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2301:48:2970:52:102 915,00-1451848,35
51MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4529K 32Sosnowieckie Wodociągi S.A.2103:19:5874:30:052 887,00-1454670,75
52KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4523K 23Załoga Filipka1701:59:2173:43:502 790,00-1464337,94
53BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 57Załoga Filipka2104:32:1075:32:052 758,00-14675103,44
54KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2300:06:3972:32:182 748,00-1468582,86
55SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4514M 25Katowickie Wodociągi S.A2302:39:0048:34:052 630,00-1480376,89
56MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4533M 48Załoga Filipka2000:38:3986:57:042 584,00-1484971,25
57DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4518M 29Biegacze Celebryci2300:43:5384:05:212 565,00-1486833,75
58KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4541K 45MPWiK Brodnica2301:41:3674:13:122 547,00-1488673,49
59KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4546K 50Warsztat Office1605:00:0405:00:042 518,00-1491584,45
60DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4512K 12Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2301:24:5873:16:322 515,00-1491865,10
61KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4526K 28Załoga Filipka2203:18:2074:58:082 488,00-1494532,65
62PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4540M 61KB HERMES GRYFINO2201:23:4563:53:082 472,00-1496128,40
63DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4542M 64Załoga Filipka2001:46:3264:59:382 464,00-1496921,26
64MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-456K 6Załoga Filipka2302:37:4925:16:002 404,00-1502952,52
65SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4527M 42Wodociągi Głuchołazy2102:53:0752:59:452 386,00-1504740,70
66SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+22M 68Wamar2101:37:4949:25:332 380,00-1505329,75
67GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4522K 22Hanysy ze Śląska2201:38:0764:44:022 365,00-1506825,87
68MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-458K 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:50:2872:30:392 362,70-15070.350,86
69TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A2101:36:1378:33:592 315,00-1511877,17
70KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4520M 32Załoga Filipka2302:39:2947:27:452 309,00-1512438,42
71GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4546M 69Załoga Filipka2200:40:4373:39:592 268,00-1516582,29
72ROSA Barbara 127TYCHYK 16-459K 9Załoga Filipka2304:17:3748:34:312 254,00-15179100,89
73MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4532K 36Santander Bank Polska SA2000:56:5872:58:072 177,00-1525646,24
74MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4532M 47Załoga Filipka1800:54:4375:17:482 173,00-1526034,96
75SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4549M 75Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:38:0927:08:492 088,00-1534556,07
76WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4513K 13Esanitki2301:51:3449:09:022 044,00-1538959,48
77KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2300:23:5173:43:112 014,00-1541925,68
78KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4528K 31Załoga Filipka2301:01:3173:25:462 001,00-1543240,63
79HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+14M 38Załoga Filipka2101:41:3474:00:051 995,00-1543855,14
80KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4520K 20Tour de Jafar2302:21:0773:40:381 994,00-1543948,54
81KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 19Załoga Filipka1901:07:3849:01:361 978,00-1545523,13
82GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4517K 17Załoga Filipka2300:39:0048:58:391 956,00-1547771,00
83ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4529M 44PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2000:20:0049:16:001 937,00-1549616,00
84CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 26KB HERMES GRYFINO2303:19:0548:59:521 902,00-1553131,76
85SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4547K 51Załoga Filipka1801:16:4272:59:441 880,00-1555337,45
86ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4537K 41Załoga Filipka2201:48:2649:18:581 862,00-1557139,51
87NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4545K 49Załoga Filipka1101:24:5873:39:381 853,00-1558062,04
88TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 25Załoga Filipka2101:57:5773:16:001 820,00-1561360,96
89KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4530M 45Katowickie Wodociągi S.A1702:28:3325:11:401 812,00-1562195,54
90BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4536K 40Załoga Filipka2103:51:5973:46:371 805,00-1562899,39
91JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4531M 46Tour de Jafar2300:30:1866:08:141 780,00-1565316,44
92CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+13M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków2200:53:4475:31:461 755,00-1567820,17
93JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+6K 56Załoga Filipka2103:54:0227:40:221 744,00-15689101,03
94DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4533K 37Załoga Filipka2100:59:4272:55:031 706,00-1572732,17
95BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4551M 78Załoga Filipka1604:09:3304:09:331 700,00-15733100,00
96NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4552M 79Załoga Filipka2303:17:2903:17:291 680,00-1575323,36
97ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4553K 59Nolato Stargard2102:21:0302:21:031 673,00-1576037,07
98ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4522M 34Katowickie Wodociągi S.A2300:45:5848:24:431 582,00-1585124,68
99NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4536M 55Załoga Filipka2101:52:2267:44:221 556,00-1587721,28
100LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4539M 59ECO-FLOW2201:02:2444:07:191 542,00-1589117,34
101GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4527K 29Załoga Filipka1400:48:1480:10:521 521,00-1591218,02
102MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+16M 49MK Team2202:55:3924:38:291 440,00-1599340,39
103BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 34KB HERMES GRYFINO2301:01:2473:01:241 403,00-1603029,04
104KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+23M 71MPGK Stargard2300:49:2448:58:411 402,00-1603114,85
105MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4517M 28Katowickie Wodociągi S.A2302:34:0126:36:591 379,00-1605497,58
106MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 33ZwiK2301:05:4875:36:301 367,00-1606651,99
107SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4554M 82Załoga Filipka2100:36:3249:20:081 366,00-1606734,07
108KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4555M 83Załoga Filipka1901:40:0001:40:001 352,00-1608116,22
109JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+18M 53Załoga Filipka2200:23:2739:42:101 280,00-1615328,77
110BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4541M 62Załoga Filipka1400:30:0148:30:021 266,00-1616720,38
111BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 30KB HERMES GRYFINO2301:10:3073:02:021 264,00-1616930,26
112SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4518K 18Załoga Filipka1901:24:5972:31:031 242,00-1619112,62
113GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4525K 27Załoga Filipka1801:04:1856:31:221 200,00-1623318,94
114GATTI Marco 63ITALYM 46+21M 63Italy2300:36:1748:54:291 174,00-1625913,76
115SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4549K 54Załoga Filipka2301:08:2848:49:161 164,00-1626915,94
116KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4556M 84Katowickie Wodociągi S.A2300:27:2148:27:371 141,00-162927,30
117DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4554K 60Hanysy ze Śląska2201:37:2873:50:101 133,00-1630023,70
118SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4538K 42Załoga Filipka1400:54:4882:28:121 100,00-1633318,44
119DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4531K 35Biegacze Celebryci2301:04:5522:41:401 044,00-1638920,64
120PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4534K 38Załoga Filipka2201:07:0472:55:061 033,00-1640014,90
121ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4561K 68Załoga Filipka2305:26:0002:43:001 026,00-1640714,00
122KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 76Biegacze Celebryci2301:34:2424:56:081 021,00-1641232,97
123SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4557M 85Wodociągi Głuchołazy1902:53:0402:53:041 019,00-1641422,06
124KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4543M 65Biegacze Celebryci2301:37:5701:37:571 000,00-1643322,57
125SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4528M 43Tour de Jafar2300:58:0400:58:04996,00-1643720,72
126SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4558M 86Załoga Filipka1906:00:0006:00:00992,00-1644120,00
127WET Adam 238TYCHYM 46+20M 60Załoga Filipka1700:49:2825:23:41977,00-1645638,28
128PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4523M 35Katowickie Wodociągi S.A1702:06:0073:19:00968,00-1646525,90
129CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4559M 87Załoga Filipka2308:15:0056:30:00939,00-1649426,38
130SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4560M 88Załoga Filipka900:52:4600:52:46921,00-165126,54
131WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4564K 71Załoga Filipka1802:25:1002:25:10901,00-1653250,27
132NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4556K 62Załoga Filipka2323:00:0095:59:00865,00-1656828,82
133CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 67Sosnowieckie Wodociągi1803:43:3603:43:36845,00-1658836,04
134CHOWANIOK Anna 112USTROŃK 16-4539K 43Team Panienka z okienka2300:31:2950:14:28839,00-1659426,76
135WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4535K 39Załoga Filipka2201:59:0072:13:26817,00-1661632,09
136MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 80Katowickie Wodociągi S.A1600:46:1348:53:22795,00-1663823,26
137GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4538M 58OPWiK Ostrołęka2300:32:0648:31:18730,00-1670312,21
138KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1600:28:4770:50:52715,00-1671815,41
139SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4562M 90Vege Runners2001:53:2801:53:28684,00-1674922,53
140TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4550M 77Zabiegani Przysieki2100:46:3900:46:39643,00-167909,65
141FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+17M 50Katowickie Wodociągi S.A2301:39:3671:57:13633,00-1680033,60
142KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4566K 73Załoga Filipka1500:47:1048:26:36632,00-1680110,24
143KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4563M 91Załoga Filipka2102:14:1802:14:18620,00-1681320,03
144OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4551K 57Załoga Filipka2200:51:5125:51:56607,00-168266,77
145LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4550K 55Załoga Filipka1601:56:3449:53:19586,00-1684738,71
146HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+24M 73MZWiK Słupca2301:37:2548:37:35572,00-1686133,59
147ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2200:24:0072:57:00568,00-1686515,97
148BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 69Załoga Filipka2101:08:3301:08:33556,00-168778,88
149SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4563K 70Tour de Jafar2300:53:3025:15:48541,00-168926,51
150DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4561M 89Tour de Jafar1700:59:1100:59:11538,00-1689516,84
151SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4548K 52Team Panienka z okienka1900:36:2573:40:42532,00-1690132,24
152KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1501:41:3001:41:30524,00-1690910,97
153PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4564M 92Załoga Filipka701:49:2001:49:20499,00-1693411,09
154DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4565M 93Tour de Jafar1500:39:0000:39:00486,00-169476,25
155SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:10:0901:10:09480,70-16952.314,66
156ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4542K 46Załoga Filipka2201:00:0601:00:06476,00-1695711,43
157SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4567K 74Vege Runners2002:07:1051:37:07476,00-1695718,16
158MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4557K 63Tour de Jafar1900:38:3976:13:35471,00-1696221,31
159GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4558K 65Załoga Filipka1800:39:4500:39:45460,00-169738,07
160SKIBA Monika 241WODZISŁAW ŚLK 16-4555K 61EMET-IMPEX SA1200:54:1000:54:10449,00-169847,56
161MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4535M 54Załoga Filipka2200:59:5400:59:54447,00-1698610,72
162CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4568K 75Załoga Filipka701:45:0049:40:00447,00-1698614,65
163MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4569K 76Hanysy ze Śląska1001:20:0001:20:00429,00-170046,60
164DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4570K 77Załoga Filipka1802:04:5601:14:21385,00-170486,28
165PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 66Załoga Filipka1800:16:3148:16:19361,00-170725,11
166SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4571K 78Załoga Filipka1301:29:5101:29:51358,00-1707519,64
167KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+7K 64Biegacze Celebryci2300:42:2524:30:46345,00-170885,54
168ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 94PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1507:00:0007:00:00342,00-1709110,13
169CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4566M 96Załoga Filipka702:47:0002:47:00305,00-171288,57
170DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4552K 58KB HERMES GRYFINO2200:24:4900:24:49272,00-171614,73
171SZWEDOWSKI Karol 206BRODNICAM 16-4553M 81MPWiK Brodnica1800:42:0000:42:00253,00-171807,81
172JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4565K 72ZAŁOGA FILIPKA1101:04:0001:04:00243,00-171905,40
173ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4573K 80Załoga Filipka2200:31:1248:34:44232,60-17200.44,04
174MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4574K 81MK Team2300:40:5600:40:56219,00-172143,90
175DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+5K 53Sosnowieckie Wodociągi S.A.1502:06:3502:06:35215,00-172189,31
176SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4575K 82Załoga Filipka1801:05:0034:09:05215,00-172186,64
177WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4576K 83Załoga Filipka1500:52:0000:52:00214,00-172193,00
178ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4568M 98Załoga Filipka2300:25:3400:25:34143,00-172904,35
179KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4577K 84Załoga Filipka1600:11:5800:11:5847,00-173860,71
180CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4578K 85Załoga Filipka2208:00:0008:00:001,85-17431.1530,30
181KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4570M 100Active Run Łask1500:13:5700:13:570,00-174331,02
182SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4567M 97Załoga Filipka909:44:1611:37:360,00-1743318,96
Znaleziono 182 wynik(ów)