ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2014:32:00112:40:0022 114,00086,40
2KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1703:13:19106:08:0917 700,00-4414288,30
3JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD1902:03:25119:55:2613 785,00-8329643,00
4MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2005:25:4975:02:5111 704,00-10410222,55
5KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka1906:09:41100:11:1410 265,00-11849269,19
6SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2002:49:12112:19:2110 107,00-12007122,50
7ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1401:03:4696:08:159 533,00-12581224,68
8FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1801:44:3976:38:508 925,00-13189102,69
9BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1709:41:00105:26:008 612,00-1350231,20
10GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2004:02:5794:00:368 439,00-13675332,44
11KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1702:11:0097:04:008 170,00-1394424,91
12RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2002:00:0097:53:008 040,00-14074187,56
13SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1501:06:1781:26:037 619,00-14495214,54
14KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski1903:28:15103:07:287 405,00-14709136,90
15NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2001:17:1398:29:117 296,00-14818203,05
16BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2005:04:2894:57:366 805,00-15309239,72
17PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1802:05:2087:48:006 344,00-15770105,74
18NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2003:05:4192:33:456 149,00-1596588,83
19KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2001:36:4798:26:095 942,00-16172166,00
20GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1400:44:09100:07:595 803,00-1631173,37
21KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka1903:50:1694:05:555 796,00-16318455,30
22BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2002:58:0098:00:005 777,00-1633784,46
23FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners1902:46:5899:11:395 546,00-1656875,14
24OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2001:00:4991:37:385 401,10-16712.9199,99
25BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:45:2697:24:575 379,00-1673545,06
26WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1703:49:2954:06:535 299,00-16815181,60
27PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1709:35:3526:05:555 295,00-1681980,47
28SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask1902:59:0790:32:415 142,00-16972153,98
29BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2002:52:3797:24:004 987,00-17127131,09
30KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1800:58:0297:57:504 944,00-1717056,15
31TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1800:30:44108:24:074 720,00-17394111,87
32MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2001:18:4496:29:134 539,00-1757581,31
33STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:50:5966:26:014 522,00-1759275,31
34DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1500:41:1282:32:324 514,00-17600119,76
35GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2000:42:2893:01:434 411,00-1770361,90
36NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1802:26:4473:03:414 378,00-1773675,15
37STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2001:51:3799:49:304 314,00-17800118,28
38BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2000:42:0996:00:314 303,00-1781196,25
39KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2001:31:1795:34:004 124,00-1799056,06
40CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2001:28:5796:52:124 019,00-18095136,02
41SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1802:07:31100:59:453 841,00-1827360,96
42ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2002:18:1787:10:333 837,00-1827755,08
43BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka1904:33:2173:03:323 807,00-1830747,26
44SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1501:20:2197:49:393 792,00-1832262,20
45SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1603:30:3303:30:333 761,00-1835337,11
46MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2002:11:2797:16:003 748,00-1836676,42
47KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2002:18:5376:19:243 741,00-1837370,87
48DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2002:11:5297:16:323 707,00-1840780,79
49WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2002:50:0098:09:173 534,00-1858052,56
50GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka1904:19:1197:39:593 485,00-18629155,19
51KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka1000:46:0088:00:003 399,00-1871543,07
52DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2001:38:09107:49:063 383,00-1873146,72
53DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1701:28:01100:49:473 350,00-1876429,31
54MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1802:20:2098:30:053 212,00-1890277,52
55KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2002:41:1492:57:583 208,00-1890641,64
56SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię1901:33:1349:29:493 193,00-1892130,30
57DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1201:11:1663:56:353 152,00-18962140,38
58KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2001:21:1185:29:463 084,00-1903096,97
59KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka1903:18:4898:58:083 042,00-1907240,05
60KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1400:38:5897:43:502 960,00-1915440,10
61PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1501:21:0957:04:362 953,00-1916185,87
62JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka1902:15:2095:20:372 914,00-1920052,38
63MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1701:03:2796:58:072 815,00-1929958,25
64TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1801:07:39102:33:592 790,00-1932494,33
65GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska1900:48:40112:44:022 785,00-1932932,26
66BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1804:32:1075:32:052 758,00-19356103,44
67KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2000:06:3972:32:182 748,00-1936682,86
68KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2000:40:1287:35:542 695,00-1941933,71
69SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2002:39:0048:34:052 630,00-1948476,89
70MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1700:38:3986:57:042 584,00-1953071,25
71KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1305:00:0405:00:042 518,00-1959684,45
72ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2000:29:2296:34:312 511,00-19603105,92
73PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO1901:23:4563:53:082 472,00-1964228,40
74MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team1901:47:1696:38:292 462,00-1965283,40
75GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka1102:42:02100:11:162 460,00-1965427,08
76LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW1901:03:2792:56:092 446,00-1966827,63
77TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1802:25:4795:24:422 421,00-1969387,24
78SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1801:37:4949:25:332 380,00-1973429,75
79MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:50:2872:30:392 362,70-19751.350,86
80HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1800:50:2298:00:052 323,00-1979167,47
81ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka1902:32:0197:18:582 261,00-1985352,83
82MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1500:54:4375:17:482 173,00-1994134,96
83CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2000:37:1296:59:522 148,00-1996636,88
84CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków1900:46:20107:28:452 088,00-2002624,27
85SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1802:38:0927:08:492 088,00-2002656,07
86WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2001:51:3449:09:022 044,00-2007059,48
87KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2001:01:3173:25:462 001,00-2011340,63
88SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1602:07:0296:31:032 000,00-2011420,33
89KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2002:21:0773:40:381 994,00-2012048,54
90KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1601:07:3849:01:361 978,00-2013623,13
91GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2000:39:0048:58:391 956,00-2015871,00
92SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2000:51:2196:55:171 950,00-2016440,01
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
93ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1700:20:0049:16:001 937,00-2017716,00
94SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1501:16:4272:59:441 880,00-2023437,45
95NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4546K 50Załoga Filipka801:24:5873:39:381 853,00-2026162,04
96KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1402:28:3325:11:401 812,00-2030295,54
97BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1803:51:5973:46:371 805,00-2030999,39
98JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2000:30:1866:08:141 780,00-2033416,44
99GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2000:40:1296:16:311 780,00-2033420,92
100JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1803:54:0227:40:221 744,00-20370101,03
101DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1800:59:4272:55:031 706,00-2040832,17
102BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1304:09:3304:09:331 700,00-20414100,00
103NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2003:17:2903:17:291 680,00-2043423,36
104ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1802:21:0302:21:031 673,00-2044137,07
105SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2000:46:3196:49:161 667,00-2044722,71
106DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2001:01:0294:12:061 584,00-2053030,74
107ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2000:45:5848:24:431 582,00-2053224,68
108GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1500:41:15104:33:181 563,00-2055124,16
109NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1801:52:2267:44:221 556,00-2055821,28
110WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka1901:22:1396:13:261 550,00-2056458,11
111BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2001:01:2473:01:241 403,00-2071129,04
112KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2000:49:2448:58:411 402,00-2071214,85
113MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2002:34:0126:36:591 379,00-2073597,58
114MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2001:05:4875:36:301 367,00-2074751,99
115SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1800:36:3249:20:081 366,00-2074834,07
116KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1601:40:0001:40:001 352,00-2076216,22
117TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1800:51:3896:46:391 347,00-2076720,51
118NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2023:00:00119:59:001 315,00-2079943,82
119DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska1901:47:5497:50:101 311,00-2080328,27
120FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2001:15:2194:12:271 307,00-2080759,37
121PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1402:49:0097:19:001 290,00-2082434,70
122BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka1100:30:0148:30:021 266,00-2084820,38
123BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2001:10:3073:02:021 264,00-2085030,26
124GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2000:37:3896:31:181 152,00-2096219,26
125KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2000:27:2148:27:371 141,00-209737,30
126SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka1100:54:4882:28:121 100,00-2101418,44
127PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka1901:07:0472:55:061 033,00-2108114,90
128ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2005:26:0002:43:001 026,00-2108814,00
129KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1201:44:1797:41:301 024,00-2109022,33
130KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2001:34:2424:56:081 021,00-2109332,97
131SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1602:53:0402:53:041 019,00-2109522,06
132KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2001:37:5701:37:571 000,00-2111422,57
133SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1606:00:0006:00:00992,00-2112220,00
134WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1400:49:2825:23:41977,00-2113738,28
135ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1901:19:0096:57:00973,00-2114122,97
136CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2008:15:0056:30:00939,00-2117526,38
137SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4559M 86Załoga Filipka600:52:4600:52:46921,00-211936,54
138WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1502:25:1002:25:10901,00-2121350,27
139HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2001:05:4296:37:35852,00-2126252,22
140DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1401:52:4599:06:13850,00-2126424,15
141CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1503:43:3603:43:36845,00-2126936,04
142SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1600:47:5897:36:35833,00-2128145,16
143GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1500:31:50110:47:17801,00-2131314,18
144MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1300:46:1348:53:22795,00-2131923,26
145KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1300:28:4770:50:52715,00-2139915,41
146DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO1900:43:1996:24:49712,00-2140211,74
147SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1701:53:2801:53:28684,00-2143022,53
148KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1200:47:1048:26:36632,00-2148210,24
149KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1802:14:1802:14:18620,00-2149420,03
150OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka1900:51:5125:51:56607,00-215076,77
151LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1301:56:3449:53:19586,00-2152838,71
152BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1801:08:3301:08:33556,00-215588,88
153SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2000:53:3025:15:48541,00-215736,51
154DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1200:39:0000:39:00486,00-216286,25
155SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2001:10:0901:10:09480,70-21633.314,66
156ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka1901:00:0601:00:06476,00-2163811,43
157SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1702:07:1051:37:07476,00-2163818,16
158MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1600:38:3976:13:35471,00-2164321,31
159MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka1900:59:5400:59:54447,00-2166710,72
160DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1202:29:5898:06:35445,00-2166919,19
161MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4565K 72Hanysy ze Śląska701:20:0001:20:00429,00-216856,60
162DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1502:04:5601:14:21385,00-217296,28
163PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1500:16:3148:16:19361,00-217535,11
164SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka1001:29:5101:29:51358,00-2175619,64
165KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2000:42:2524:30:46345,00-217695,54
166ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1207:00:0007:00:00342,00-2177210,13
167JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4568K 75ZAŁOGA FILIPKA801:04:0001:04:00243,00-218715,40
168ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka1900:31:1248:34:44232,60-21881.44,04
169MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2000:40:5600:40:56219,00-218953,90
170SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1501:05:0034:09:05215,00-218996,64
171WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1200:52:0000:52:00214,00-219003,00
172ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2000:25:3400:25:34143,00-219714,35
173KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1300:11:5800:11:5847,00-220670,71
174CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka1908:00:0008:00:001,85-22112.1530,30
175KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1200:13:5700:13:570,00-221141,02
176SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4568M 97Załoga Filipka609:44:1611:37:360,00-2211418,96
Znaleziono 176 wynik(ów)