ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 185
Ukończyło : 0
Na trasie : 185
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 35 070,78 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-454K 4EMET-IMPEX SA2314:32:00112:40:0022 114,00086,40
2KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+2M 5Załoga Filipka2006:59:33130:08:0921 225,00-889329,34
3JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-455K 5WODBUD2200:58:59143:55:2614 347,00-7767663,89
4BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka2009:45:00129:26:0012 568,00-954653,70
5KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2206:20:55124:11:1411 796,00-10318331,52
6MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:25:4975:02:5111 704,00-10410222,55
7RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4515K 15EMET-IMPEX SA2306:34:00121:53:0011 345,00-10769297,10
8GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2303:43:15117:00:5410 870,00-11244399,44
9SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 12POH WOD BUD2302:49:12112:19:2110 107,00-12007122,50
10FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 16Katowickie Wodociągi S.A2101:16:02136:39:2410 098,00-12016117,89
11KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-453K 3Załoga Filipka2001:37:00121:04:009 742,00-1237231,05
12ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-4510K 10Załoga Filipka1701:03:4696:08:159 533,00-12581224,68
13NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-4510M 18Wodociągi Ostrzeszowskie2303:33:06124:18:189 290,00-12824235,07
14STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2306:26:45117:10:198 907,00-13207197,80
15NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2303:58:50111:53:458 552,00-13562121,67
16BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 2Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2308:03:00121:24:008 448,00-13666154,26
17SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 21Załoga Filipka1801:34:14129:26:038 083,00-14031234,56
18KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-455M 10Załoga Filipka2206:01:42119:15:537 742,00-14372622,62
19KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+15M 39PWiK Wodzisław Śląski2203:28:15103:07:287 405,00-14709136,90
20BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-457K 7EMET-IMPEX SA2302:15:15122:00:007 383,00-14731102,46
21BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.2305:29:20112:18:327 261,00-14853138,35
22OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 8Katowickie Wodociągi S.A2303:08:40115:16:107 129,10-14984.9260,78
23KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+1M 3Sosnowieckie Wodociągi S.A.2301:15:24122:26:096 949,00-15165179,86
24BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+7M 14Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2305:04:2894:57:366 805,00-15309239,72
25BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4524M 37Sosnowieckie Wodociągi S.A.2302:50:14121:24:576 576,00-1553880,24
26PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4519K 19Katowickie Wodociągi S.A2102:05:2087:48:006 344,00-15770105,74
27ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+6M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2304:11:09126:46:326 139,00-1597581,63
28SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4515M 26Active Run Łask2200:53:37121:51:195 887,00-16227164,07
29GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4524K 24Załoga Filipka1700:44:09100:07:595 803,00-1631173,37
30KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2301:35:48118:53:505 632,00-1648272,57
31WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4519M 31Załoga Filipka2000:38:23102:06:535 616,00-16498196,52
32KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 30Katowickie Wodociągi S.A2304:22:16120:28:425 588,00-16526116,04
33FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 23Vege Runners2202:46:5899:11:395 546,00-1656875,14
34DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4525M 40Tour de Jafar1801:20:53130:40:055 537,00-16577147,43
35MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+10M 22MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2301:39:49120:39:085 509,00-16605100,32
36MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-456K 6Załoga Filipka2302:37:40121:16:005 485,00-16629105,46
37PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 56Katowickie Wodociągi S.A2009:35:3526:05:555 295,00-1681980,47
38SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4514M 25Katowickie Wodociągi S.A2303:44:17120:34:055 095,00-17019180,95
39GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4534M 52Załoga Filipka2301:23:58117:30:375 065,00-1704985,46
40TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A2100:59:55132:24:594 994,00-17120125,59
41KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4512M 20Warsztat Office2100:58:0297:57:504 944,00-1717056,15
42SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4526M 41biegam bo lubię2201:32:58121:29:494 784,00-1733045,37
43SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4521K 21Załoga Filipka1802:50:18121:49:394 731,00-1738392,29
44CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 17Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2301:16:20120:52:124 691,00-17423164,29
45SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4527M 42Wodociągi Głuchołazy2104:06:54124:59:454 688,00-1742676,44
46STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 33Katowickie Wodociągi S.A2300:39:41112:19:064 565,00-17549121,70
47DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4512K 12Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2302:01:11121:16:324 475,00-17639102,05
48NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 51Załoga Filipka2102:26:4473:03:414 378,00-1773675,15
49DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4513M 24Katowickie Wodociągi S.A1502:23:32113:54:554 320,00-17794186,22
50KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4520M 32Załoga Filipka2302:02:17111:34:164 290,00-1782454,47
51HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+14M 38Załoga Filipka2104:33:23122:00:054 234,00-17880113,55
52WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4511K 11Tour de Jafar2304:45:00122:09:174 211,00-1790364,20
53KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4523K 23Załoga Filipka1705:26:56121:43:504 109,00-1800555,48
54DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4518M 29Biegacze Celebryci2300:59:01118:11:093 987,00-1812757,01
55KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2301:33:56110:17:203 824,00-1829040,34
56BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4544M 66Załoga Filipka2204:33:2173:03:323 807,00-1830747,26
57SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4545M 67Załoga Filipka1903:30:3303:30:333 761,00-1835337,11
58JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+18M 53Załoga Filipka2200:44:58125:39:413 702,00-1841259,14
59MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4530K 33Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:03:46122:30:053 693,00-1842188,44
60GATTI Marco 63ITALYM 46+21M 63Italy2302:08:29120:37:093 632,00-1848242,15
61KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2302:44:45113:47:173 629,00-18485101,97
62KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4526K 28Załoga Filipka2202:52:50122:58:083 623,00-1849148,97
63ROSA Barbara 127TYCHYK 16-459K 9Załoga Filipka2302:41:53120:34:313 551,00-18563159,73
64PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4540M 61KB HERMES GRYFINO2201:23:29121:22:543 533,00-1858141,41
65GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4546M 69Załoga Filipka2204:19:1197:39:593 485,00-18629155,19
66KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4540K 44Załoga Filipka1300:46:0088:00:003 399,00-1871543,07
67TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A2101:56:13126:33:593 372,00-18742109,15
68DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4542M 64Załoga Filipka2001:28:01100:49:473 350,00-1876429,31
69GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4517K 17Załoga Filipka2301:50:00120:58:393 256,00-18858121,00
70SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4518K 18Załoga Filipka1903:08:00120:31:033 220,00-1889432,72
71WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4513K 13Esanitki2301:35:44121:09:023 183,00-1893188,25
72GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4527K 29Załoga Filipka1402:26:57121:49:123 138,00-1897634,30
73KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4541K 45MPWiK Brodnica2301:21:1185:29:463 084,00-1903096,97
74MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+16M 49MK Team2200:45:19120:38:292 975,00-1913989,93
75KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4530M 45Katowickie Wodociągi S.A1701:18:05121:11:402 971,00-19143110,55
76PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4548M 72Załoga Filipka1801:21:0957:04:362 953,00-1916185,87
77SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4528M 43Tour de Jafar2301:02:43124:04:042 943,00-1917160,94
78CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+13M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków2200:56:26130:47:112 907,00-1920734,37
79MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4532M 47Załoga Filipka1800:49:48123:17:482 867,00-1924744,98
80MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4532K 36Santander Bank Polska SA2001:03:2796:58:072 815,00-1929958,25
81MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-458K 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:24:00120:30:392 800,70-19313.355,94
82GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4522K 22Hanysy ze Śląska2200:48:40112:44:022 785,00-1932932,26
83TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 25Załoga Filipka2101:34:52121:01:192 782,00-1933295,59
84BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 57Załoga Filipka2104:32:1075:32:052 758,00-19356103,44
85KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4520K 20Tour de Jafar2302:46:09123:40:432 705,00-1940962,55
86JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4531M 46Tour de Jafar2302:40:27108:20:322 632,00-1948228,80
87CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 26KB HERMES GRYFINO2300:32:56120:59:522 612,00-1950242,10
88NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4545K 49Załoga Filipka1101:19:18121:39:382 591,00-1952385,28
89ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4529M 44PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2001:16:00121:16:002 584,00-1953021,40
90MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4533M 48Załoga Filipka2000:38:3986:57:042 584,00-1953071,25
91KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4546K 50Warsztat Office1605:00:0405:00:042 518,00-1959684,45
92LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4539M 59ECO-FLOW2201:03:2792:56:092 446,00-1966827,63
93SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+22M 68Wamar2101:37:4949:25:332 380,00-1973429,75
94FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+17M 50Katowickie Wodociągi S.A2302:12:51122:10:042 306,00-1980891,76
95KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4529K 32Załoga Filipka2301:34:24121:25:462 288,00-1982657,20
96ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4537K 41Załoga Filipka2202:32:0197:18:582 261,00-1985352,83
97PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4523M 35Katowickie Wodociągi S.A1701:14:31121:19:002 249,00-1986548,29
98NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4536M 55Załoga Filipka2100:47:00121:07:102 143,00-1997129,29
99DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4533K 37Załoga Filipka2100:39:00120:55:032 135,00-1997940,17
100DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4531K 35Biegacze Celebryci2300:58:57118:11:042 106,00-2000841,06
101SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4549M 75Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:38:0927:08:492 088,00-2002656,07
102BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 34KB HERMES GRYFINO2301:37:37121:01:242 060,00-2005444,75
103KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 76Biegacze Celebryci2302:23:52120:04:591 981,00-2013366,22
104KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 19Załoga Filipka1901:07:3849:01:361 978,00-2013623,13
105SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4547K 51Załoga Filipka1801:16:4272:59:441 880,00-2023437,45
106MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4528K 30ZwiK2301:06:44122:14:351 840,00-2027467,19
107SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4549K 54Załoga Filipka2300:52:04120:49:161 832,00-2028230,17
108BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4536K 40Załoga Filipka2103:51:5973:46:371 805,00-2030999,39
109BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 31KB HERMES GRYFINO2301:08:47121:02:021 761,00-2035340,49
110JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+6K 56Załoga Filipka2103:54:0227:40:221 744,00-20370101,03
111BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4551M 78Załoga Filipka1604:09:3304:09:331 700,00-20414100,00
112NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4552M 79Załoga Filipka2303:17:2903:17:291 680,00-2043423,36
113ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4553K 59Nolato Stargard2102:21:0302:21:031 673,00-2044137,07
114BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4541M 62Załoga Filipka1400:30:00120:30:021 620,00-2049425,05
115GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4538M 58OPWiK Ostrołęka2301:34:12120:31:181 605,00-2050923,38
116ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4522M 34Katowickie Wodociągi S.A2300:45:5848:24:431 582,00-2053224,68
117GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4525K 27Załoga Filipka1800:41:15104:33:181 563,00-2055124,16
118WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4535K 39Załoga Filipka2201:22:1396:13:261 550,00-2056458,11
119SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4538K 42Załoga Filipka1401:14:27122:25:371 435,00-2067923,90
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
120KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+23M 71MPGK Stargard2300:49:2448:58:411 402,00-2071214,85
121MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4517M 28Katowickie Wodociągi S.A2302:34:0126:36:591 379,00-2073597,58
122SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4554M 82Załoga Filipka2100:36:3249:20:081 366,00-2074834,07
123KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4555M 83Załoga Filipka1901:40:0001:40:001 352,00-2076216,22
124TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4550M 77Zabiegani Przysieki2100:51:3896:46:391 347,00-2076720,51
125NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4556K 62Załoga Filipka2323:00:00119:59:001 315,00-2079943,82
126DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4554K 60Hanysy ze Śląska2201:47:5497:50:101 311,00-2080328,27
127HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+24M 73MZWiK Słupca2301:13:32120:37:351 229,00-2088575,29
128SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.2301:46:14121:10:091 164,80-20949.235,39
129KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4556M 84Katowickie Wodociągi S.A2300:27:2148:27:371 141,00-209737,30
130ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2201:19:00120:57:001 131,00-2098324,97
131PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4534K 38Załoga Filipka2201:07:0472:55:061 033,00-2108114,90
132ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4561K 68Załoga Filipka2305:26:0002:43:001 026,00-2108814,00
133KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1501:44:1797:41:301 024,00-2109022,33
134SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4557M 85Wodociągi Głuchołazy1902:53:0402:53:041 019,00-2109522,06
135KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4543M 65Biegacze Celebryci2301:37:5701:37:571 000,00-2111422,57
136SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4558M 86Załoga Filipka1906:00:0006:00:00992,00-2112220,00
137WET Adam 238TYCHYM 46+20M 60Załoga Filipka1700:49:2825:23:41977,00-2113738,28
138CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4559M 87Załoga Filipka2308:15:0056:30:00939,00-2117526,38
139MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4535M 54Załoga Filipka2200:52:15120:43:05931,00-2118322,94
140OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4551K 57Załoga Filipka2201:14:55121:51:56929,00-2118510,55
141SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4560M 88Załoga Filipka900:52:4600:52:46921,00-211936,54
142ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4542K 46Załoga Filipka2200:51:41120:42:40913,00-2120123,21
143WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4564K 71Załoga Filipka1802:25:1002:25:10901,00-2121350,27
144DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4561M 89Tour de Jafar1701:52:4599:06:13850,00-2126424,15
145CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 67Sosnowieckie Wodociągi1803:43:3603:43:36845,00-2126936,04
146CHOWANIOK Anna 112USTROŃK 16-4539K 43Team Panienka z okienka2300:31:2950:14:28839,00-2127526,76
147SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4548K 52Team Panienka z okienka1900:47:5897:36:35833,00-2128145,16
148GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4558K 65Załoga Filipka1800:31:50110:47:17801,00-2131314,18
149MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 80Katowickie Wodociągi S.A1600:46:1348:53:22795,00-2131923,26
150KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1600:28:4770:50:52715,00-2139915,41
151DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4552K 58KB HERMES GRYFINO2200:43:1996:24:49712,00-2140211,74
152SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4562M 90Vege Runners2001:53:2801:53:28684,00-2143022,53
153KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4566K 73Załoga Filipka1500:47:1048:26:36632,00-2148210,24
154KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4563M 91Załoga Filipka2102:14:1802:14:18620,00-2149420,03
155LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4550K 55Załoga Filipka1601:56:3449:53:19586,00-2152838,71
156SZWEDOWSKI Karol 206BRODNICAM 16-4553M 81MPWiK Brodnica1800:55:14126:15:33585,00-2152918,82
157BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 69Załoga Filipka2101:08:3301:08:33556,00-215588,88
158SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4563K 70Tour de Jafar2300:53:3025:15:48541,00-215736,51
159PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4564M 92Załoga Filipka701:49:2001:49:20499,00-2161511,09
160DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4565M 93Tour de Jafar1500:39:0000:39:00486,00-216286,25
161SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4567K 74Vege Runners2002:07:1051:37:07476,00-2163818,16
162MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4557K 63Tour de Jafar1900:38:3976:13:35471,00-2164321,31
163SKIBA Monika 241WODZISŁAW ŚLK 16-4555K 61EMET-IMPEX SA1200:54:1000:54:10449,00-216657,56
164CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4568K 75Załoga Filipka701:45:0049:40:00447,00-2166714,65
165DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+5K 53Sosnowieckie Wodociągi S.A.1502:29:5898:06:35445,00-2166919,19
166MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4569K 76Hanysy ze Śląska1001:20:0001:20:00429,00-216856,60
167DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4570K 77Załoga Filipka1802:04:5601:14:21385,00-217296,28
168PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 66Załoga Filipka1800:16:3148:16:19361,00-217535,11
169SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4571K 78Załoga Filipka1301:29:5101:29:51358,00-2175619,64
170KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+7K 64Biegacze Celebryci2300:42:2524:30:46345,00-217695,54
171ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 94PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1507:00:0007:00:00342,00-2177210,13
172CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4566M 96Załoga Filipka702:47:0002:47:00305,00-218098,57
173JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4565K 72ZAŁOGA FILIPKA1101:04:0001:04:00243,00-218715,40
174ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4573K 80Załoga Filipka2200:31:1248:34:44232,60-21881.44,04
175MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4574K 81MK Team2300:40:5600:40:56219,00-218953,90
176SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4575K 82Załoga Filipka1801:05:0034:09:05215,00-218996,64
177WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4576K 83Załoga Filipka1500:52:0000:52:00214,00-219003,00
178ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4568M 98Załoga Filipka2300:25:3400:25:34143,00-219714,35
179KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4577K 84Załoga Filipka1600:11:5800:11:5847,00-220670,71
180CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4578K 85Załoga Filipka2208:00:0008:00:001,85-22112.1530,30
181KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4570M 100Active Run Łask1500:13:5700:13:570,00-221141,02
182SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4567M 97Załoga Filipka909:44:1611:37:360,00-2211418,96
Znaleziono 182 wynik(ów)