ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1809:35:30154:08:0926 422,000448,34
2SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-430886,40
3BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1806:39:00153:26:0015 291,00-1113160,30
4JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD2002:47:13167:55:2615 288,00-11134691,08
5KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2004:13:21148:11:1413 557,00-12865352,32
6MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:32:35147:02:5113 055,00-13367262,71
7NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2106:23:43145:22:1312 589,00-13833163,23
8GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2101:18:04145:35:0412 076,00-14346430,45
9RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-14952301,12
10KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1801:26:00145:04:0011 293,00-1512936,51
11FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1901:19:22161:30:1011 175,00-15247132,90
12BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2107:54:00145:24:0010 940,00-15482166,94
13SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1603:27:03153:26:0310 263,00-16159278,83
14SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2100:06:43154:20:1110 213,00-16209123,06
15ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1500:16:00144:08:1510 178,00-16244239,68
16NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2101:22:54146:43:179 707,00-16715266,60
17BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2105:19:25138:58:479 648,00-16774390,69
18KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:52:11146:26:099 470,00-16952216,62
19STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:57:17142:14:499 393,00-17029210,99
20BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2104:28:00146:00:008 558,00-17864125,31
21KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2101:25:00148:45:198 183,00-1823982,97
22OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2101:33:45136:01:418 110,10-18311.9293,14
23KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka2006:01:42119:15:537 742,00-18680622,62
24BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:09:37145:24:577 733,00-1868987,28
25BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:34:15147:09:537 653,00-18769143,52
26KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski2003:28:15103:07:287 405,00-19017136,90
27KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1505:36:11145:11:406 932,00-19490156,58
28MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2103:33:39145:16:006 804,00-19618133,20
29DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1601:36:02154:03:216 716,00-19706179,32
30PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1900:33:59159:48:006 647,00-19775111,75
31KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2107:22:11140:15:506 596,00-1982661,41
32FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners2001:00:03154:41:096 332,00-2009087,02
33ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2104:11:09126:46:326 139,00-2028381,63
34MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2100:52:00144:50:086 025,00-20397110,33
35SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask2000:53:37121:51:195 887,00-20535164,07
36GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2101:10:28142:21:345 864,00-2055893,63
37GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1500:44:09100:07:595 803,00-2061973,37
38SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2101:10:49144:34:055 803,00-20619208,54
39KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2108:07:26141:23:195 657,00-20765138,39
40HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1903:30:51146:00:055 607,00-20815156,48
41KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2104:22:16120:28:425 588,00-20834116,04
42STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2100:59:46148:38:235 538,00-20884145,57
43TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1900:51:27155:57:275 521,00-20901135,62
44SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1602:02:59145:49:395 457,00-20965103,04
45WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1803:49:2954:06:535 299,00-21123181,60
46PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1809:35:3526:05:555 295,00-2112780,47
47DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1301:44:16141:46:085 169,00-21253222,32
48DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2103:20:21147:12:145 022,00-2140072,27
49WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2102:37:00146:09:175 017,00-2140577,94
50DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2100:30:42145:16:325 005,00-21417106,72
51KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1900:58:0297:57:504 944,00-2147856,15
52CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2100:51:12144:52:124 883,00-21539181,60
53SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię2001:32:58121:29:494 784,00-2163845,37
54KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2100:48:51144:35:104 705,00-2171750,36
55SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1904:06:54124:59:454 688,00-2173476,44
56NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1902:26:4473:03:414 378,00-2204475,15
57SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1703:03:49144:31:034 344,00-2207844,14
58KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1500:42:19145:43:504 323,00-2209958,24
59KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka2003:00:00146:58:084 212,00-2221056,47
60GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2101:05:00144:58:394 032,00-22390151,00
61JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka2000:48:16144:30:484 020,00-2240277,96
62MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1901:12:44146:30:053 944,00-2247893,95
63KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:39:00145:25:463 942,00-2248061,50
64TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1901:00:56150:33:593 876,00-22546125,60
65BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka2004:33:2173:03:323 807,00-2261547,26
66ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2100:31:13144:34:313 769,00-22653168,54
67SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1703:30:3303:30:333 761,00-2266137,11
68GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2102:08:29120:37:093 632,00-2279042,15
69PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO2001:23:29121:22:543 533,00-2288941,41
70MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:49:00144:30:393 531,70-22890.365,28
71GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka2004:19:1197:39:593 485,00-22937155,19
72KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka1100:46:0088:00:003 399,00-2302343,07
73JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2100:59:16141:30:153 385,00-2303734,59
74GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska2001:55:32160:44:023 352,00-2307057,01
75DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1801:28:01100:49:473 350,00-2307229,31
76ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1801:30:00145:16:003 347,00-2307527,70
77MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1800:55:34144:58:073 309,00-2311368,33
78WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2101:35:44121:09:023 183,00-2323988,25
79GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka1202:26:57121:49:123 138,00-2328434,30
80PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1502:34:46145:19:003 120,00-23302479,63
81KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2101:34:38147:12:473 104,00-2331870,53
82KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-2333896,97
83KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1701:13:04145:01:363 066,00-2335636,17
84TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1901:06:46142:25:363 017,00-23405100,83
85MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team2000:45:19120:38:292 975,00-2344789,93
86PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1601:21:0957:04:362 953,00-2346985,87
87SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2101:02:43124:04:042 943,00-2347960,94
88ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2101:48:58146:14:442 918,00-2350445,99
89CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków2000:56:26130:47:112 907,00-2351534,37
90MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1600:49:48123:17:482 867,00-2355544,98
91BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1904:32:1075:32:052 758,00-23664103,44
92FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2100:52:41140:06:412 683,00-23739108,41
93CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2100:32:56120:59:522 612,00-2381042,10
94MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1800:38:3986:57:042 584,00-2383871,25
95KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1405:00:0405:00:042 518,00-2390484,45
96LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW2001:03:2792:56:092 446,00-2397627,63
97DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1900:26:24144:55:032 439,00-2398346,18
98SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1901:37:4949:25:332 380,00-2404229,75
99ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka2002:32:0197:18:582 261,00-2416152,83
100SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka1202:12:12154:07:222 226,00-2419637,22
101NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1900:47:00121:07:102 143,00-2427929,29
102DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2100:58:57118:11:042 106,00-2431641,06
103SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1902:38:0927:08:492 088,00-2433456,07
104BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2101:37:37121:01:242 060,00-2436244,75
105GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:44:31144:31:182 025,00-2439730,55
106KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-2444166,22
107GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1600:39:08141:00:341 938,00-2448430,19
108KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2101:58:01145:37:571 937,00-2448544,82
109SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1601:16:4272:59:441 880,00-2454237,45
110NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4546K 50Załoga Filipka901:24:5873:39:381 853,00-2456962,04
111MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:06:44122:14:351 840,00-2458267,19
112SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-2459030,17
113BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1903:51:5973:46:371 805,00-2461799,39
114BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:08:47121:02:021 761,00-2466140,49
115JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1903:54:0227:40:221 744,00-24678101,03
116BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1404:09:3304:09:331 700,00-24722100,00
117NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-2474223,36
118ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1902:21:0302:21:031 673,00-2474937,07
119BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka1200:30:00120:30:021 620,00-2480225,05
120WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka2001:22:1396:13:261 550,00-2487258,11
121HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:56:40144:37:351 528,00-2489491,46
122SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:39:59145:10:091 492,70-24929.345,52
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
123KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:49:2448:58:411 402,00-2502014,85
124KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1301:25:02145:41:301 397,00-2502532,50
125MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2102:34:0126:36:591 379,00-2504397,58
126SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1900:36:3249:20:081 366,00-2505634,07
127KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1701:40:0001:40:001 352,00-2507016,22
128TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1900:51:3896:46:391 347,00-2507520,51
129ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2001:46:00144:57:001 330,00-2509227,57
130NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-2510743,82
131DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska2001:47:5497:50:101 311,00-2511128,27
132OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka2001:14:03145:51:561 277,00-2514514,16
133GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1600:40:17149:45:571 248,00-2517422,33
134DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO2000:48:49144:24:491 205,00-2521719,76
135KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-252817,30
136LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1401:43:58145:53:191 099,00-2532362,20
137PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka2001:07:0472:55:061 033,00-2538914,90
138ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-2539614,00
139SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1702:53:0402:53:041 019,00-2540322,06
140SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1706:00:0006:00:00992,00-2543020,00
141WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1500:49:2825:23:41977,00-2544538,28
142CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-2548326,38
143MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka2000:52:15120:43:05931,00-2549122,94
144ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka2000:51:41120:42:40913,00-2550923,21
145KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1400:28:44142:49:25902,00-2552020,25
146WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1602:25:1002:25:10901,00-2552150,27
147DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1501:52:4599:06:13850,00-2557224,15
148CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1603:43:3603:43:36845,00-2557736,04
149SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1700:47:5897:36:35833,00-2558945,16
150MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1400:46:1348:53:22795,00-2562723,26
151SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1801:53:2801:53:28684,00-2573822,53
152KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1300:47:1048:26:36632,00-2579010,24
153KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1902:14:1802:14:18620,00-2580220,03
154BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1901:08:3301:08:33556,00-258668,88
155SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2100:53:3025:15:48541,00-258816,51
156DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1300:39:0000:39:00486,00-259366,25
157SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1802:07:1051:37:07476,00-2594618,16
158MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1700:38:3976:13:35471,00-2595121,31
159DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1302:29:5898:06:35445,00-2597719,19
160MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4565K 72Hanysy ze Śląska801:20:0001:20:00429,00-259936,60
161DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1602:04:5601:14:21385,00-260376,28
162PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1600:16:3148:16:19361,00-260615,11
163SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka1101:29:5101:29:51358,00-2606419,64
164KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:42:2524:30:46345,00-260775,54
165ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1307:00:0007:00:00342,00-2608010,13
166JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4568K 75ZAŁOGA FILIPKA901:04:0001:04:00243,00-261795,40
167ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka2000:31:1248:34:44232,60-26189.44,04
168MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-262033,90
169SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1601:05:0034:09:05215,00-262076,64
170WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1300:52:0000:52:00214,00-262083,00
171ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-262794,35
172KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1400:11:5800:11:5847,00-263750,71
173CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka2008:00:0008:00:001,85-26420.1530,30
174KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1300:13:5700:13:570,00-264221,02
Znaleziono 174 wynik(ów)