ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1805:38:44178:08:0929 858,000502,51
2SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-774486,40
3NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2122:50:41169:22:1321 412,00-8446227,57
4BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1805:56:00177:26:0018 005,00-1185369,00
5KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2007:31:54172:11:1415 339,00-14519391,35
6JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD2002:47:13167:55:2615 288,00-14570691,08
7BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2110:46:00169:24:0014 384,00-15474173,69
8MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:09:29171:02:5113 857,00-16001287,87
9GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2102:07:49170:52:0313 800,00-16058476,95
10KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1802:07:00169:04:0012 976,00-1688241,92
11KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2102:21:17170:26:0912 349,00-17509257,18
12KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1723:28:55169:01:3612 040,00-17818119,80
13SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1604:40:33177:26:0312 033,00-17825329,27
14RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-18388301,12
15FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1901:19:22161:30:1011 175,00-18683132,90
16ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1500:22:00168:08:1511 152,00-18706257,68
17SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2101:13:17177:42:1310 875,00-18983141,95
18NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2101:31:02172:52:5910 858,00-19000284,61
19STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:01:40166:20:3810 839,00-19019232,70
20BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2102:06:53153:58:1410 587,00-19271447,82
21KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2103:10:00172:45:1910 410,00-1944884,67
22KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski2002:23:18180:46:519 877,00-19981189,19
23KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2111:58:19165:49:369 525,00-20333204,06
24OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2102:22:12164:59:319 430,10-20427.9339,74
25BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2101:14:13169:24:579 119,00-20739100,62
26BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2102:24:00170:00:008 926,00-20932135,37
27BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:11:45169:24:378 428,00-21430157,54
28KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka2006:01:42119:15:537 742,00-22116622,62
29KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2101:30:31167:51:457 443,00-2241569,94
30FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners2001:08:33178:47:357 293,00-22565101,23
31KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1505:36:11145:11:406 932,00-22926156,58
32ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:36:29183:04:246 885,00-2297397,19
33MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2103:33:39145:16:006 804,00-23054133,20
34GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1501:17:08172:07:596 747,00-2311185,97
35DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1601:36:02154:03:216 716,00-23142179,32
36HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1903:15:04170:00:056 659,00-23199195,63
37PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1900:33:59159:48:006 647,00-23211111,75
38SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask2000:56:41170:11:136 607,00-23251174,46
39SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2101:28:15168:34:056 603,00-23255235,43
40KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2101:08:23169:26:586 464,00-23394130,24
41SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię2001:31:11169:29:496 372,00-2348660,41
42DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1302:15:18161:48:026 269,00-23589265,58
43DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2102:18:13179:43:386 159,00-2369991,13
44WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2103:05:00170:09:176 108,00-2375093,62
45MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2100:52:00144:50:086 025,00-23833110,33
46TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1901:18:25178:57:595 941,00-23917158,54
47CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2101:31:11168:52:125 912,00-23946214,48
48GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2101:10:28142:21:345 864,00-2399493,63
49SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1904:00:19172:59:455 725,00-2413391,79
50DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2101:57:49169:16:325 720,00-24138136,60
51STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2100:59:46148:38:235 538,00-24320145,57
52SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1602:02:59145:49:395 457,00-24401103,04
53GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2101:41:00168:58:395 432,00-24426201,00
54WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1803:49:2954:06:535 299,00-24559181,60
55PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1809:35:3526:05:555 295,00-2456380,47
56KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2100:44:06169:26:205 247,00-2461153,25
57KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1900:58:0297:57:504 944,00-2491456,15
58SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1701:37:45168:31:034 913,00-2494549,93
59GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska2001:26:12184:44:024 889,00-2496970,24
60KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka2002:56:20170:58:084 793,00-2506564,07
61CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków2004:30:52174:45:064 678,00-2518050,28
62TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1902:03:40174:33:594 539,00-25319147,56
63SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2101:13:50171:01:404 416,00-2544289,97
64NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1902:26:4473:03:414 378,00-2548075,15
65KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1500:42:19145:43:504 323,00-2553558,24
66ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2101:09:50168:34:314 310,00-25548183,39
67MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2102:35:00168:30:394 120,70-25737.375,27
68WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2101:36:39169:09:024 102,00-25756100,37
69ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1811:00:00169:16:004 056,00-2580233,60
70JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka2000:48:16144:30:484 020,00-2583877,96
71MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1901:12:44146:30:053 944,00-2591493,95
72KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:39:00145:25:463 942,00-2591661,50
73BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka2004:33:2173:03:323 807,00-2605147,26
74FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2102:41:55170:11:423 790,00-26068149,02
75SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1703:30:3303:30:333 761,00-2609737,11
76KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2102:14:22172:19:473 645,00-2621381,26
77GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2102:08:29120:37:093 632,00-2622642,15
78MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1600:56:08171:17:483 598,00-2626055,50
79PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1500:48:41169:19:003 593,00-26265492,43
80PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO2001:23:29121:22:543 533,00-2632541,41
81GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka2004:19:1197:39:593 485,00-26373155,19
82TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1901:36:07168:20:503 429,00-26429122,98
83GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka1200:52:53172:09:333 414,00-2644435,78
84KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka1100:46:0088:00:003 399,00-2645943,07
85JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2100:59:16141:30:153 385,00-2647334,59
86DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1801:28:01100:49:473 350,00-2650829,31
87MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1800:55:34144:58:073 309,00-2654968,33
88SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1901:01:30169:25:333 232,00-2662639,80
89MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1800:50:31181:57:233 204,00-2665487,48
90KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2102:34:50169:37:573 184,00-2667472,32
91KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-2677496,97
92MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team2000:45:19120:38:292 975,00-2688389,93
93PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1601:21:0957:04:362 953,00-2690585,87
94ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2101:48:58146:14:442 918,00-2694045,99
95DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2101:34:17166:19:362 802,00-2705656,06
96BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1904:32:1075:32:052 758,00-27100103,44
97NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1900:39:02168:58:112 621,00-2723735,88
98CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2100:32:56120:59:522 612,00-2724642,10
99GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1601:32:45169:33:462 536,00-2732239,47
100KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1405:00:0405:00:042 518,00-2734084,45
101LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW2001:03:2792:56:092 446,00-2741227,63
102DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1900:26:24144:55:032 439,00-2741946,18
103BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2100:59:05169:01:242 407,00-2745154,02
104KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1302:06:07169:41:302 279,00-2757975,79
105ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka2002:32:0197:18:582 261,00-2759752,83
106SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka1202:12:12154:07:222 226,00-2763237,22
107BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:07:59169:02:022 171,00-2768750,68
108SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1902:38:0927:08:492 088,00-2777056,07
109GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:44:31144:31:182 025,00-2783330,55
110KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-2787766,22
111KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:47:44168:58:411 966,00-2789221,07
112SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1601:16:4272:59:441 880,00-2797837,45
113NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4546K 50Załoga Filipka901:24:5873:39:381 853,00-2800562,04
114MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:06:44122:14:351 840,00-2801867,19
115SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-2802630,17
116BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1903:51:5973:46:371 805,00-2805399,39
117HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:43:33168:37:351 796,00-28062105,24
118TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1900:33:17168:46:391 754,00-2810426,45
119JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1903:54:0227:40:221 744,00-28114101,03
120DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO2001:31:07168:24:491 733,00-2812541,20
121BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1404:09:3304:09:331 700,00-28158100,00
122NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-2817823,36
123ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1902:21:0302:21:031 673,00-2818537,07
124BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka1200:30:00120:30:021 620,00-2823825,05
125OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka2001:12:56169:51:561 615,00-2824320,35
126WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka2001:22:1396:13:261 550,00-2830858,11
127LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1401:18:03169:53:191 526,00-2833280,42
128ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2001:33:00168:57:001 509,00-2834929,87
129SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:39:59145:10:091 492,70-28365.345,52
130MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka2000:48:23168:58:521 410,00-2844835,00
131MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2102:34:0126:36:591 379,00-2847997,58
132SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1900:36:3249:20:081 366,00-2849234,07
133ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka2000:48:20173:50:501 360,00-2849834,98
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
134KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1701:40:0001:40:001 352,00-2850616,22
135NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-2854343,82
136DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska2001:47:5497:50:101 311,00-2854728,27
137MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1702:49:20171:01:021 265,00-2859351,17
138GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1600:40:17149:45:571 248,00-2861022,33
139KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-287177,30
140KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1400:37:37170:29:231 067,00-2879122,88
141PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka2001:07:0472:55:061 033,00-2882514,90
142ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-2883214,00
143SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1702:53:0402:53:041 019,00-2883922,06
144SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1706:00:0006:00:00992,00-2886620,00
145WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1500:49:2825:23:41977,00-2888138,28
146CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-2891926,38
147WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1602:25:1002:25:10901,00-2895750,27
148DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1501:52:4599:06:13850,00-2900824,15
149CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1603:43:3603:43:36845,00-2901336,04
150SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1700:47:5897:36:35833,00-2902545,16
151MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1400:46:1348:53:22795,00-2906323,26
152SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1801:53:2801:53:28684,00-2917422,53
153KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1300:47:1048:26:36632,00-2922610,24
154KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1902:14:1802:14:18620,00-2923820,03
155BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1901:08:3301:08:33556,00-293028,88
156SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2100:53:3025:15:48541,00-293176,51
157DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1300:39:0000:39:00486,00-293726,25
158SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1802:07:1051:37:07476,00-2938218,16
159DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1302:29:5898:06:35445,00-2941319,19
160DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1602:04:5601:14:21385,00-294736,28
161PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1600:16:3148:16:19361,00-294975,11
162SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka1101:29:5101:29:51358,00-2950019,64
163KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:42:2524:30:46345,00-295135,54
164ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1307:00:0007:00:00342,00-2951610,13
165JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4568K 75ZAŁOGA FILIPKA901:04:0001:04:00243,00-296155,40
166ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka2000:31:1248:34:44232,60-29625.44,04
167MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-296393,90
168SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1601:05:0034:09:05215,00-296436,64
169WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1300:52:0000:52:00214,00-296443,00
170ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-297154,35
171KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1400:11:5800:11:5847,00-298110,71
172CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka2008:00:0008:00:001,85-29856.1530,30
173KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1300:13:5700:13:570,00-298581,02
Znaleziono 173 wynik(ów)