ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka1802:09:33202:08:0931 157,000507,48
2NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar2115:02:34193:22:1327 088,00-4069265,08
3SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA2114:32:00112:40:0022 114,00-904386,40
4BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka1804:29:00201:26:0020 342,00-1081571,80
5KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka2009:33:57196:11:1418 964,00-12193513,93
6BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu2109:33:00193:24:0017 503,00-13654175,32
7GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar2101:39:16193:45:2715 453,00-15704510,68
8MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:24:17195:02:5115 304,00-15853313,85
9JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD2002:47:13167:55:2615 288,00-15869691,08
10KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka1801:58:00193:04:0014 593,00-1656449,33
11KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.2112:49:26189:59:4813 356,00-17801262,66
12KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.2100:59:24194:26:0913 292,00-17865271,11
13KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka2101:44:00196:45:1913 264,00-1789398,47
14ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka1500:24:11192:08:1512 384,00-18773279,97
15FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A1901:32:45209:00:2112 323,00-18834148,90
16STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.2105:16:20195:53:4212 269,00-18888244,72
17NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie2101:34:19196:47:1812 066,00-19091300,72
18KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka1723:28:55169:01:3612 040,00-19117119,80
19SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka1604:40:33177:26:0312 033,00-19124329,27
20SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD2101:14:03201:24:1811 711,00-19446161,08
21RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA2100:15:00145:53:0011 470,00-19687301,12
22OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A2102:31:28188:31:1310 662,10-20494.9379,93
23BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2102:06:53153:58:1410 587,00-20570447,82
24BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA2104:39:00194:00:009 952,00-21205153,00
25BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.2103:11:00192:10:479 893,00-21264213,55
26KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski2002:23:18180:46:519 877,00-21280189,19
27BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.2101:14:13169:24:579 119,00-22038100,62
28KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka2002:19:08196:04:458 619,00-22538692,34
29FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners2001:12:58202:29:178 144,00-23013114,21
30ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:23:23206:52:187 847,00-23310108,30
31KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A1500:53:11193:11:407 768,00-23389166,60
32KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka2101:17:04186:05:037 758,00-2339971,84
33DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar1601:04:19203:15:537 611,00-23546202,85
34SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A2101:09:49192:34:057 357,00-23800264,36
35DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A1301:53:35185:27:597 315,00-23842303,83
36MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka2100:29:44193:16:007 236,00-23921138,01
37MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól2101:33:06192:38:536 853,00-24304127,34
38HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka1900:25:24194:00:056 829,00-24328202,17
39GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka1501:17:08172:07:596 747,00-2441085,97
40WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar2103:45:00194:09:176 714,00-24443108,81
41DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze2102:57:00193:16:326 657,00-24500146,34
42PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A1900:33:59159:48:006 647,00-24510111,75
43GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka2101:38:39192:15:576 614,00-24543121,74
44SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask2000:56:41170:11:136 607,00-24550174,46
45SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy1903:35:06196:59:456 509,00-24648106,81
46TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A1900:53:16204:16:526 492,00-24665168,78
47KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A2101:08:23169:26:586 464,00-24693130,24
48CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie2101:36:45192:52:126 382,00-24775250,09
49SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię2001:31:11169:29:496 372,00-2478560,41
50DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci2100:39:54204:51:416 337,00-2482092,81
51CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków2004:05:31197:22:306 322,00-2483566,18
52SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka1703:19:57192:31:036 136,00-2502162,37
53KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A2100:50:22192:45:006 075,00-2508263,27
54SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka1601:03:10193:49:395 931,00-25226109,06
55MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.2101:44:04192:30:395 676,70-25480.393,35
56KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka2004:38:20194:58:085 639,00-2551875,37
57STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A2100:59:46148:38:235 538,00-25619145,57
58GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka2101:41:00168:58:395 432,00-25725201,00
59TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A1901:38:37198:33:595 342,00-25815180,11
60KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka2101:44:00193:25:465 306,00-2585169,90
61WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka1803:49:2954:06:535 299,00-25858181,60
62PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A1809:35:3526:05:555 295,00-2586280,47
63ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1802:02:00193:16:005 089,00-2606842,20
64ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka2101:43:52192:34:315 019,00-26138213,95
65KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office1900:58:0297:57:504 944,00-2621356,15
66PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A1502:21:37193:19:004 934,00-26223511,38
67KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka1502:38:28193:43:504 908,00-2624966,22
68GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska2001:26:12184:44:024 889,00-2626870,24
69NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka1900:57:00193:03:414 853,00-2630490,87
70WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki2100:30:53193:09:024 455,00-26702107,38
71SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar2101:13:50171:01:404 416,00-2674189,97
72JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka2000:53:56196:39:324 371,00-2678692,34
73MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA1803:14:28192:58:074 277,00-2688089,53
74GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy2100:43:06181:50:084 265,00-2689249,47
75JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar2100:54:21186:46:444 252,00-2690542,65
76KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar2102:17:45196:37:184 181,00-2697691,59
77FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A2100:38:47193:36:214 154,00-27003154,04
78MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka1801:16:37198:53:014 113,00-27044111,56
79MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.1901:12:44146:30:053 944,00-2721393,95
80GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka1202:01:08192:43:183 891,00-2726640,38
81KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci2101:54:24193:37:573 877,00-2728093,66
82ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A2101:21:07194:00:593 870,00-2728761,44
83BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka2004:33:2173:03:323 807,00-2735047,26
84TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka1901:37:22193:09:253 777,00-27380131,64
85SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka1703:30:3303:30:333 761,00-2739637,11
86MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka1600:56:08171:17:483 598,00-2755955,50
87PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO2001:23:29121:22:543 533,00-2762441,41
88GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka2004:19:1197:39:593 485,00-27672155,19
89KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka1100:46:0088:00:003 399,00-2775843,07
90DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka1801:28:01100:49:473 350,00-2780729,31
91MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team2000:29:03192:38:293 243,00-2791490,88
92SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar1901:01:30169:25:333 232,00-2792539,80
93KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica2101:21:1185:29:463 084,00-2807396,97
94CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO2100:52:25192:59:522 965,00-2819249,03
95PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka1601:21:0957:04:362 953,00-2820485,87
96BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO2101:05:28193:01:242 864,00-2829363,93
97DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci2101:34:17166:19:362 802,00-2835556,06
98BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka1904:32:1075:32:052 758,00-28399103,44
99DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka1900:23:53192:55:032 705,00-2845251,19
100NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka1900:39:02168:58:112 621,00-2853635,88
101BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO2101:00:50193:02:022 554,00-2860359,75
102GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka1601:32:45169:33:462 536,00-2862139,47
103KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office1405:00:0405:00:042 518,00-2863984,45
104LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW2001:03:2792:56:092 446,00-2871127,63
105GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka2100:31:19192:31:182 397,00-2876036,75
106SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka1200:29:48200:37:022 382,00-2877539,24
107MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A2103:44:11196:12:462 348,00-28809166,75
108SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka1601:00:59192:59:442 316,00-2884147,91
109KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka1302:06:07169:41:302 279,00-2887875,79
110ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka2002:32:0197:18:582 261,00-2889652,83
111HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca2100:55:54192:37:352 096,00-29061121,36
112SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.1902:38:0927:08:492 088,00-2906956,07
113KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci2102:23:52120:04:591 981,00-2917666,22
114KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard2100:47:44168:58:411 966,00-2919121,07
115MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK2101:06:44122:14:351 840,00-2931767,19
116SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka2100:52:04120:49:161 832,00-2932530,17
117BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka1903:51:5973:46:371 805,00-2935299,39
118TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki1900:33:17168:46:391 754,00-2940326,45
119JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka1903:54:0227:40:221 744,00-29413101,03
120DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO2001:31:07168:24:491 733,00-2942441,20
121BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka1404:09:3304:09:331 700,00-29457100,00
122NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka2103:17:2903:17:291 680,00-2947723,36
123ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2001:47:00192:57:001 676,00-2948131,97
124ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard1902:21:0302:21:031 673,00-2948437,07
125BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka1200:30:00120:30:021 620,00-2953725,05
126OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka2001:12:56169:51:561 615,00-2954220,35
127WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka2001:22:1396:13:261 550,00-2960758,11
128LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka1401:18:03169:53:191 526,00-2963180,42
129SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.2100:39:59145:10:091 492,70-29664.345,52
130MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka2000:48:23168:58:521 410,00-2974735,00
131SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka1900:36:3249:20:081 366,00-2979134,07
132ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka2000:48:20173:50:501 360,00-2979734,98
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
133KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka1701:40:0001:40:001 352,00-2980516,22
134PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka2000:52:08192:55:061 333,00-2982434,90
135NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka2123:00:00119:59:001 315,00-2984243,82
136DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska2001:47:5497:50:101 311,00-2984628,27
137MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar1702:49:20171:01:021 265,00-2989251,17
138GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka1600:40:17149:45:571 248,00-2990922,33
139KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka1400:28:39191:50:171 242,00-2991527,71
140KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A2100:27:2148:27:371 141,00-300167,30
141ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka2105:26:0002:43:001 026,00-3013114,00
142SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy1702:53:0402:53:041 019,00-3013822,06
143SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka1706:00:0006:00:00992,00-3016520,00
144WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka1500:49:2825:23:41977,00-3018038,28
145CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka2108:15:0056:30:00939,00-3021826,38
146WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka1602:25:1002:25:10901,00-3025650,27
147DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar1501:52:4599:06:13850,00-3030724,15
148CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi1603:43:3603:43:36845,00-3031236,04
149SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka1700:47:5897:36:35833,00-3032445,16
150MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A1400:46:1348:53:22795,00-3036223,26
151SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners1801:53:2801:53:28684,00-3047322,53
152KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka1300:47:1048:26:36632,00-3052510,24
153KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka1902:14:1802:14:18620,00-3053720,03
154BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka1901:08:3301:08:33556,00-306018,88
155PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka1600:16:32192:16:19541,00-306167,66
156SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar2100:53:3025:15:48541,00-306166,51
157DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar1300:39:0000:39:00486,00-306716,25
158SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners1802:07:1051:37:07476,00-3068118,16
159DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.1302:29:5898:06:35445,00-3071219,19
160DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka1602:04:5601:14:21385,00-307726,28
161SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka1101:29:5101:29:51358,00-3079919,64
162KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci2100:42:2524:30:46345,00-308125,54
163ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1307:00:0007:00:00342,00-3081510,13
164ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka2000:31:1248:34:44232,60-30924.44,04
165MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team2100:40:5600:40:56219,00-309383,90
166SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka1601:05:0034:09:05215,00-309426,64
167WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka1300:52:0000:52:00214,00-309433,00
168ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka2100:25:3400:25:34143,00-310144,35
169KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka1400:11:5800:11:5847,00-311100,71
170CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka2008:00:0008:00:001,85-31155.1530,30
171KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask1300:13:5700:13:570,00-311571,02
Znaleziono 171 wynik(ów)