ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.20160:22:00.018d 15:52:5652 985,000798,57
2BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu20098:47:12.016d 01:24:0037 457,00-15528318,01
3KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka20060:40:15.015d 04:45:1936 240,00-16745152,57
4KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka19078:09:10.017d 22:56:4128 929,00-240562 002,51
5MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.20033:51:56.014d 03:02:5124 317,00-28668521,74
6STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.20034:35:06.017d 16:53:1923 658,00-29327472,14
7SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD20029:03:02.017d 00:32:4919 717,00-33268334,76
8NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie20029:09:13.014d 04:55:0317 648,00-35337376,11
9CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie20028:27:00.018d 11:06:0916 897,00-36088424,84
10FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A18026:33:39.010d 05:22:0015 586,00-37399214,11
11KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka16028:41:38.011d 01:01:3613 542,00-39443136,06
12SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask19020:41:30.017d 17:36:2613 331,00-39654357,17
13DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci20029:00:01.019d 04:20:3312 787,00-40198240,09
14KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka20031:48:41.018d 23:43:5612 447,00-40538128,56
15KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A20012:35:11.016d 00:42:0411 150,00-41835119,06
16STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A20015:42:29.018d 16:48:3611 066,00-41919283,43
17BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.20013:08:20.09d 01:24:5710 085,00-42900110,62
18SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A20016:05:21.015d 00:34:059 863,00-43122361,27
19SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię19009:09:30.014d 01:29:499 593,00-4339290,93
20SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy18030:58:43.012d 04:59:459 535,00-43450149,76
21SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar20009:21:43.016d 03:11:249 418,00-43567188,79
22ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ17027:59:00.012d 01:16:009 357,00-4362877,50
23DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar15011:33:36.010d 10:03:558 892,00-44093236,87
24KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A14012:33:48.09d 01:11:408 504,00-44481198,27
25DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A12017:03:40.08d 17:12:418 356,00-44629341,20
26JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar20014:17:53.013d 12:23:248 038,00-4494759,68
27KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office18005:56:18.011d 01:57:507 748,00-4523787,41
28ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A20010:52:59.015d 01:21:297 506,00-45479120,50
29MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka17011:59:29.016d 06:09:227 269,00-45716160,81
30GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka20011:30:09.011d 22:10:036 856,00-46129124,07
31NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka18008:59:30.016d 12:48:406 082,00-4690394,11
32PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A14020:10:42.010d 01:19:005 972,00-47013527,73
33WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka17009:56:22.02d 06:06:535 299,00-47686181,60
34LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW19005:46:15.016d 15:36:554 809,00-4817656,60
35PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO19005:18:35.09d 15:52:074 394,00-4859151,45
36DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka17006:50:35.014d 04:01:584 249,00-4873637,39
37BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka18010:38:18.010d 03:32:054 218,00-48767115,32
38KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci20008:05:12.08d 01:37:573 877,00-4910893,66
39BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka19012:20:47.03d 01:03:323 807,00-4917847,26
40SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka16003:30:33.00d 03:30:333 761,00-4922437,11
41MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka19006:42:24.016d 05:50:403 715,00-4927070,56
42MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka15005:58:27.07d 03:17:483 598,00-4938755,50
43GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka19011:27:26.04d 01:39:593 485,00-49500155,19
44GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka20006:03:16.014d 00:31:183 482,00-4950354,87
45PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka15005:18:15.02d 09:04:362 953,00-5003285,87
46MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A20009:00:26.08d 14:44:132 569,00-50416194,60
47ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ19021:20:00.014d 00:57:002 558,00-5042743,27
48SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.18003:35:06.01d 03:08:492 088,00-5089756,07
49TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki18002:11:34.07d 00:46:391 754,00-5123126,45
50BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka13004:09:33.00d 04:09:331 700,00-51285100,00
51NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka20003:17:29.00d 03:17:291 680,00-5130523,36
52BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka11002:52:39.05d 00:30:021 620,00-5136525,05
53SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka18001:56:40.02d 01:20:081 366,00-5161934,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
54KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka16001:40:00.00d 01:40:001 352,00-5163316,22
55KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A20001:29:52.02d 00:27:371 141,00-518447,30
56SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy16002:53:04.00d 02:53:041 019,00-5196622,06
57SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka16006:00:00.00d 06:00:00992,00-5199320,00
58CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka20032:45:30.02d 08:30:00939,00-5204626,38
59SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4559M 86Załoga Filipka6000:52:46.00d 00:52:46921,00-520646,54
60DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar14002:51:56.04d 03:06:13850,00-5213524,15
61SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners17001:53:28.00d 01:53:28684,00-5230122,53
62KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka18002:14:18.00d 02:14:18620,00-5236520,03
63PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4563M 91Załoga Filipka4001:49:20.00d 01:49:20499,00-5248611,09
64DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar12000:39:00.00d 00:39:00486,00-524996,25
65CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4565M 94Załoga Filipka4002:47:00.00d 02:47:00305,00-526808,57
66ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka20000:25:34.00d 00:25:34143,00-528424,35
67KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask12000:13:57.00d 00:13:570,00-529851,02
68SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4568M 97Załoga Filipka6009:44:16.00d 11:37:360,00-5298518,96
Znaleziono 68 wynik(ów)