Organizator : | FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. |
Data : | 2021-06-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 17693 km |
Zgłoszonych : | 285 |
Wystartowało : | 192 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 192 |
Na trasie : | 0 |
Pokonaliśmy już wspólnie 48 285,17 km
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
spalonych kalorii,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | Dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZWEDOWSKI Karol | 206 | BRODNICA | M 16-45 | MPWiK Brodnica | 30 | 57,21 | ||
2 | SZYMCZAK Michał | 245 | TYCHY | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 67,53 | ||
3 | CAŁUJEK Piotr | 70 | LESZNO | M 16-45 | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie | 30 | 602,66 | ||
4 | SZAFARZ Adam | 26 | SKOŁYSZYN | M 16-45 | Tour de Jafar | 30 | 221,82 | ||
5 | NOCULAK Adam | 23 | KUŹNIKI | M 16-45 | Wodociągi Ostrzeszowskie | 30 | 528,14 | ||
6 | DRABIEC Dobromir | 116 | TYCHY | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 43,02 | ||
7 | KATOLICKI Bartosz | 2 | TORUŃ | M 16-45 | Warsztat Office | 30 | 181,12 | ||
8 | KABUS Adam | 105 | GOSTYŃ | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 150,75 | ||
9 | SŁOWIK Andrzej | 120 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 743,30 | ||
10 | FURMAN Paweł | 108 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 424,79 | ||
11 | TUREK Krzysztof | 150 | JASŁO | M 16-45 | Zabiegani Przysieki | 30 | 26,45 | ||
12 | MADALIŃSKI Przemysław | 18 | SKOŁYSZYN | M 16-45 | Fabryka Armatur JAFAR S.A. | 30 | 871,55 | ||
13 | KURKOWSKI Jarosław | 59 | SOSNOWIEC | M 16-45 | Sosnowieckie Wodociągi S.A. | 30 | 1 173,46 | ||
14 | KANIA Łukasz | 183 | GOSTYŃ | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 2 722,95 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km | |||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | CHUDZIK Mateusz | 281 | GOSZCZANÓW | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 8,57 | ||
16 | NIERADZIK Marek | 180 | GOSTYŃ | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 119,07 | ||
17 | DUDA Kamil | 25 | JASŁO | M 16-45 | Tour de Jafar | 30 | 24,15 | ||
18 | ROMAN Tomasz | 161 | ŁOBODNO | M 16-45 | PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ | 30 | 66,27 | ||
19 | GALOCH Józef | 166 | JEDLINA | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 155,19 | ||
20 | ŁAPETA Paweł | 16 | BABY | M 16-45 | PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ | 30 | 124,30 | ||
21 | MYCH Bartosz | 219 | TYCHY | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 146,55 | ||
22 | DUDZIK Rafal | 284 | KOZY | M 16-45 | Bieganie i góry to stan umysłu | 30 | 39,93 | ||
23 | SZCZĘŚNIAK Przemek | 195 | GŁUCHOŁAZY | M 16-45 | Wodociągi Głuchołazy | 30 | 149,76 | ||
24 | ŻOGAŁA Jan | 115 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 252,58 | ||
25 | SOCHA Jacek | 149 | JASŁO | M 16-45 | biegam bo lubię | 30 | 121,22 | ||
26 | NIEDŹWIEDZCY Artur Ania | 133 | LUBIN | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 23,36 | ||
27 | SOLECKI Dawid | 194 | KRAKÓW | M 16-45 | Vege Runners | 30 | 103,59 | ||
28 | SKALSKI-KUŚNIERCZUK Michał | 72 | ZABRZE | M 16-45 | EMET-IMPEX SA | 30 | 168,16 | ||
DNC | KAMIŃSKI Dawid | 97 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 7,30 | ||
30 | KOVALIUK Eduard | 84 | POZNAŃ | M 16-45 | Biegacze Celebryci | 30 | 93,66 | ||
31 | STERA Michał | 98 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 380,36 | ||
32 | JANIK Tomasz | 93 | OSOBNICA | M 16-45 | Tour de Jafar | 30 | 59,68 | ||
33 | GALOCH Marcin | 128 | MAINTAL | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 151,38 | ||
34 | DRABEK Wojciech | 146 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 618,16 | ||
35 | SZYMAŃCZYK Dariusz | 157 | TYCHY | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 34,07 | ||
36 | KUREK Łukasz | 159 | RYBNIK | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 88,23 | ||
37 | BANASZ Rafał | 160 | MIĘDZYRZECZE | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 138,80 | ||
38 | BRODECKI Krzysztof | 255 | WARSZAWA | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 159,72 | ||
39 | SIERACKI Adam | 216 | STUDZIENICE | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 20,00 | ||
40 | KUBIAK Przemysław | 211 | STRZEGOM | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 191,88 | ||
41 | SUKIENNIK Wojciech | 269 | BIERUŃ | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 26,54 | ||
42 | SĘK Piotr | 151 | WARSZAWA | M 16-45 | Fabryka Armatur JAFAR S.A. | 30 | 56,07 | ||
43 | PINDYK Pawel | 282 | RODGAU | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 33,87 | ||
44 | GRZYMAŁA Jacek | 28 | OSTROŁĘKA | M 16-45 | OPWiK Ostrołęka | 30 | 132,24 | ||
45 | MAZUREK Patryk | 102 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 1 629,02 | ||
46 | SMOLIŃSKI Kamil | 176 | PŁOCK | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 37,11 | ||
DNC | KURZAK Michał | 169 | KOBIÓR | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 16,22 | ||
48 | PIECH Michał | 155 | STUDZIENICE | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 623,35 | ||
49 | SOŁTYSIK Daniel | 14 | DĄBROWA GÓRNICZA | M 16-45 | POH WOD BUD | 30 | 532,77 | ||
50 | STOJ Tomek | 8 | HARKLOWA | M 16-45 | Fabryka Armatur JAFAR S.A. | 30 | 599,39 | ||
51 | KŁYK Paweł | 123 | BOJSZOWY | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 284,07 | ||
52 | GRASELA Ernest | 6 | JASŁO | M 16-45 | Fabryka Armatur JAFAR S.A. | 30 | 59,48 | ||
53 | LEWANDOWSKI Adam | 27 | PABIANICE | M 16-45 | ECO-FLOW | 30 | 56,60 | ||
54 | BARAN Krzysztof | 24 | ZŁOCIENIEC | M 16-45 | Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu | 30 | 499,51 | ||
55 | DŁUSKI Mirosław | 221 | JASŁO | M 16-45 | Tour de Jafar | 30 | 344,62 | ||
56 | MARCZAK Sebastian | 174 | WOLA | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 218,66 | ||
57 | PIOTROWSKI Adrian | 247 | KATOWICE | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 277,73 | ||
58 | KOZŁOWSKI Paweł | 113 | RUDA ŚLĄSKA | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 189,45 | ||
59 | SOWIŃSKI Mariusz | 62 | ŁASK | M 16-45 | Active Run Łask | 30 | 601,34 | ||
60 | PRUSZANOW Marcin | 29 | GRYFINO | M 16-45 | KB HERMES GRYFINO | 30 | 51,45 | ||
61 | BARGIEŁ Piotr | 186 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 47,26 | ||
62 | SZCZĘŚNIAK Przemek | 196 | GŁUCHOŁAZY | M 16-45 | Wodociągi Głuchołazy | 30 | 22,06 | ||
DNC | DUBIEL Przemyslaw | 250 | JASŁO | M 16-45 | Tour de Jafar | 30 | 6,25 | ||
DNC | KOWALSKI Tomasz | 259 | BYDGOSZCZ | M 16-45 | Active Run Łask | 30 | 1,02 | ||
65 | KISIECKI Damian | 218 | TYCHY | M 16-45 | Katowickie Wodociągi S.A | 30 | 765,01 | ||
66 | BARAŃSKI Szymon | 252 | ZAWIDZ | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 100,00 | ||
67 | MAKSYM Michał | 179 | PIASEK | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 156,93 | ||
68 | WIDERA Bartosz | 192 | JANKOWICE | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 306,15 | ||
69 | CHOLEWA Adam | 141 | PIASEK | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 26,38 | ||
70 | BUCZYŃSKI Radosław | 51 | GLIWICE | M 16-45 | Sosnowieckie Wodociągi S.A. | 30 | 110,62 | ||
71 | DRABER Piotr | 54 | POZNAŃ | M 16-45 | Biegacze Celebryci | 30 | 240,09 | ||
DNC | ŻMIJ Mikołaj | 125 | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | M 16-45 | Załoga Filipka | 30 | 4,35 |
Znaleziono 72 wynik(ów)