Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2022-02-12 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 354 |
Wystartowało : | 303 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 301 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 12:00 | 13:00 | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Masters Kobiet | Masters Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Turbacz 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRALIK Sylwia | 167 | TKKF UKLEJNA | MYŚLENICE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:01 | |
2 | JACHYMIAK Robert | 182 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJ DZIECI | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:01 | |
3 | MISKIEWICZ Mariusz | 248 | SCI GE | MNICH | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:01 | |
4 | PACHUT Jerzy | 283 | BUTYJANA.PL | SŁOPNICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:01 | |
5 | SZCZECHLA Grzegorz | 337 | INOV 8 TEAM | USTROŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:01 | |
6 | MAREK Dariusz | 416 | #RÓBSWOJE | WIELICZKA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:01 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | MAJEWSKA Joanna | 239 | PGE RUN OBRÓT | RZESZÓW | Masters Kobiet | DQ | 00:00:01 DQ | |
8 | ZARĘBA Dariusz | 1018 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | ||
9 | BOCHENEK Magdalena | 109 | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:02 | |
10 | DRABIK - SŁOMKA Małgorzata | 142 | ŁYCZANKA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:02 | ||
11 | DYGACZ Agnieszka | 146 | LHOTSE TEAM / 42K PRO TEAM | CHORZÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:02 | |
12 | GAŁDYN Kamil | 160 | GORĄCY POTOK TEAM | SZAFLARY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
13 | GUBAŁA Arkadiusz | 174 | GRUPETTO GORLICE | BUGAJ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
14 | KLIMCZAK Piotr | 201 | DONT GIVE UP! | BALIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
15 | KRZYSTYNIAK Robert | 217 | GORĄCY POTOK TEAM | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
16 | LABURDA Kinga | 223 | BRZYSKI TRI TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:02 | |
17 | MASTELA Andrzej | 244 | LUBIEŃ | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | ||
18 | PACHURA Kinga | 282 | ULTRA BABIA | MSZANA DOLNA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:02 | |
19 | PAWLIKOWSKI Michał | 290 | GLICZARÓW DOLNY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | ||
20 | SUROWIEC Michał | 334 | MOJE BIEGANIE | WOJKOWICE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
21 | SYSKA Jacek | 335 | NOWY TARG | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | ||
22 | TUSZYŃSKI Zygmunt | 358 | PGE RUN OBRÓT | RZESZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
23 | BIERNAWSKI Piotr | 415 | KS KANDAHAR | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
24 | HAŁAJKO Mateusz | 417 | PGE RUN OBRÓT | KRASNE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |
25 | KUPIS Łukasz | 1047 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:02 | |||
DQ | RACZEK Radosław | 305 | GORĄCY POTOK TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | DQ | 00:00:02 DQ | |
27 | BIGOŚ Monika | 106 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
28 | BOCZKOWSKA Justyna | 110 | ZAKOPANE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
29 | CHWESIUK Paweł | 126 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
30 | CZYŻ Grzegorz | 133 | GRUPA AZOTY-AUTOMATYKA TARNÓW | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | |
31 | GĘBUSIA Grzegorz | 165 | STARACHOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
32 | KOWALIK Marcin | 212 | PGE RUN OBRÓT | RZESZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | |
33 | LEWANDOWSKI Paweł | 228 | RZESZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
34 | NOWAK Oskar | 268 | RABKA-ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
35 | WIECZOREK Agata | 365 | TARNOBRZEG | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
36 | BIENIAS Łukasz | 2 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | DZIERŻONIÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | |
37 | DYLĄG Andrzej | 1040 | PIEKIEŁKO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
38 | SZCZĘSNA Edyta | 338 | CZECHOWICE - DZIEDZICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
39 | SZATANIK Zbigniew | 336 | UJSOŁY | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
40 | WALASZCZYK Sławomir | 1010 | JASŁO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
41 | BORYCKI Mirosław | 115 | CHORZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
42 | BOHUN Dawid | 111 | PEPITKA TEAM | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |
43 | HEBDA Adrian | 176 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
44 | JASNOCH Marcin | 188 | STS BIEGATON | MIKOŁÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |
45 | JURA Maciej | 193 | ITMBW KRAKÓW | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |
46 | KNAPIK Krzysztof | 202 | BRZEZIE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
47 | LATALA Krzysztof | 224 | GO APTIV! | PAWŁÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |
48 | ŁAPA Piotr | 232 | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | PSZCZYNA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |
49 | NAMIOTA Urszula | 262 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:04 | |
50 | SUJAK Mirosław | 331 | MIŃSK MAZOWIECKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
51 | TOPOLSKI Marcin | 351 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |
52 | PIECUCH Karolina | 405 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
53 | SIUTA Jakub | 1046 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:04 | |||
54 | ULIKOWSKA Martyna | 402 | ZAŁOGA GÓRSKA | GOŚCINO | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:04 | |
MANJURA Tomasz | 242 | CSC ADVENTURE ACADEMY | CHORZÓW | Senior Mężczyzn | DNF | 00:00:04 DNF | ||
ZAKRZYŃSKI Paweł | 385 | CSC ADVENTURE ACADEMY | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | DNF | 00:00:04 DNF | ||
57 | MILEWSKI Mateusz | 104 | BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZE | MROZY | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | |
58 | BOŃSKA Karolina | 113 | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:05 | |
59 | CYBULSKA Dominika | 127 | WYDOLNOŚĆ.PL | LUBLIN | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:05 | |
60 | FILIPOWSKI Rafał | 153 | KUBAPIECHTEAM | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | |
61 | KOSIERADZKI Łukasz | 209 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
62 | KOZIEŁ Grzegorz | 214 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | CHORZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | |
63 | KUSION Anna | 220 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:05 | |
64 | NAMIOTA Marek | 263 | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
65 | PABIS Szymon | 281 | KARNIOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
66 | SŁOTWIŃSKA Sylwia | 318 | WYDOLNOSC.PL | LUBLIN | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:05 | |
67 | URBANIAK Łukasz | 361 | KARNIOWICE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
68 | WĘGIEL Marcin | 364 | PKO BANK POLSKI | JASŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | |
69 | WOJTOWICZ Stanislaw | 378 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
70 | WOŁOSZYN Piotr | 379 | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | |
71 | ZASADA Bartek | 388 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
72 | PACIOREK Ewa | 401 | KOBIETA BIEGA | MARKI | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:05 | |
73 | CYBULSKI Piotr | 128 | LUBLIN | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
74 | CHOMICZ Krzysztof | 125 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
75 | DUBOWIECKI Witek | 143 | CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE | WROCŁAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | |
76 | JATCZAK Monika | 189 | KROSNO | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
77 | KOTECKA Edyta | 210 | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:06 | |
78 | NOWORYTA Grzegorz | 271 | AKTYWNA DOLINA KARPIA | RUDZE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | |
79 | SOBCZAK Aleksandra | 319 | PRZYSUCHA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
80 | TROJANOWSKI Artur | 352 | KB WIKON NOWA SÓL | BOBROWNIKI | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | |
81 | WILK Michał | 369 | NOKIA KRAKOW | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | |
82 | PIEGZA Tomasz | 400 | ŁOWICZKI | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
83 | TOMECKA Aleksandra | 419 | ULTRA TRAIL MAŁOPOLSKA TEAM | KRAKOW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:06 | |
84 | JANISZEWSKI Piotr | 1050 | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
85 | MITAS Dariusz | 1071 | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
86 | SZYMASZEK Artur | 343 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
87 | BABIARZ Andrzej | 101 | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | ZIELONKA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
88 | STELMACH Damian | 1015 | DOGOŃ GM/ GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | BRWINÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
89 | BRODACKI Wiesław | 1027 | 40 - LATEK TYCHY | TYCHY | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
90 | NOWAK Dawid | 1035 | MIKOŁÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
91 | GAWRON Tomasz | 161 | EL LOBO NEGRO | LUBSKO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
92 | GONET Radosław | 166 | GONET TEAM | KROSNO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
93 | GRZYMAŁA Krzysztof | 173 | CHATA BIEGACZA K34 | WROCŁAW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
94 | JACKOWSKI Zbigniew | 183 | ŚWIĘTOKRZYSKI WLÓCZYKIJ | JĘDRZEJÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
95 | JONIK Anna | 245 | KROSNA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
96 | OSUCH Katarzyna | 277 | PERŁA TELATYN | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:07 | |
97 | SIKORA Tomasz | 316 | ARTUR.KUREK.PRO | STRYSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | |
98 | TULA Renata | 355 | NEW BALANCE RUN CLUB | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:07 | |
99 | ZAJDER Paweł | 384 | SANDOMIERZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
100 | ZBIJOWSKA Ewelina | 390 | HATI TEAM | BIELSKO BIAŁA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:07 | |
101 | CABAŃSKA Dorota | 120 | ŁOMIANKI | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
102 | DALGIEWICZ Dariusz | 134 | ŁOMIANKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
103 | HOŁDA Jerzy | 177 | HOLDASY / DŻRT | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | |
104 | JAGIEŁOWICZ Rafał | 184 | KLĘCZANY | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
105 | JANIK Jacek | 186 | BOGUCHWAŁA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
106 | KOMENZA Marcin | 206 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
107 | OSYSZKO Izabela | 278 | WOLSKI KOLEKTYW BIEGOWY | NOWY WIŚNICZ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:08 | |
108 | PUCHAŁA Łukasz | 303 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
109 | RZYMOWSKA Krystyna | 314 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
110 | TYSZER Pawel | 360 | MAJA TEAM | LUZINO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:08 | |
111 | WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga | 367 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:08 | |
112 | DUDEK Monika | 144 | LUBENIA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
113 | DYTLOF Marcin | 148 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
114 | KIERYS Renata | 198 | CICHE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
115 | KIWIOR Izabela | 200 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
116 | PIOTROWSKA Edyta | 296 | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
117 | SULKA Gabriel | 332 | NKK - KOMPEX | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:09 | |
118 | WOŹNIAK Janusz | 381 | JANUSZ WOŹNIAK | SKOŁYSZYN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:09 | |
119 | TYNUS Grzegorz | 1061 | NKK | FRYDMAN | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:09 | |
120 | DORDZIK Katarzyna | 1045 | GDYNIA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
121 | ANTOLAK Maciej | 100 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
122 | DZIŻA-URBANIAK Natalia | 152 | KARNIOWICE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
123 | GÓRECKI Łukasz | 168 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
124 | GRĘBOWSKA Dagmara | 171 | ŁÓDŹ | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
125 | MYRGORODSKYI Viktor | 258 | KĘPNO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
126 | REDEK Sylwia | 309 | TEAM ZABIEGANEDNI | WIĄZOWNA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:10 | |
127 | RUTA Maciej | 313 | ŁÓDŹRUNCREW | ŁÓDŹ | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | |
128 | SZYSZKA Tomasz | 344 | KB OMB | OŻARÓW MAZOWIECKI | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | |
129 | WOŹNIAK Lidia | 380 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:10 | |
130 | JANIK Anna | 185 | BOGUCHWAŁA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
131 | IBRAHIM Shadi | 179 | LUBLIN | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
132 | GELETA Marek | 164 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | ||
133 | PABIAN Paweł | 280 | NOCNY BÓR TEAM | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:10 | |
134 | DOMIN Marcin | 140 | NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:11 | |
135 | KOBA Ania | 203 | MICHAŁOWICE WIEŚ | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:11 | ||
136 | MORAWSKA Anna | 254 | KONDYCJA | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:11 | |
137 | NOWAKOWSKA Beata | 269 | RACE FIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE | HIPOLITÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:11 | |
138 | NAPIERAŁA Marcin | 264 | KOZIEGŁOWY | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:11 | ||
139 | PRUCHNIEWSKA Agnieszka | 301 | ROKIETNICA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:11 | ||
140 | WĘGRZYN Katarzyna | 1049 | NOWY TARG | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:11 | ||
141 | PACIA Sebastian | 1017 | ŁAŃCUT | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:11 | ||
142 | TURLEJ Dariusz | 357 | KONDYCJA | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:11 | |
143 | CHACHLOWSKI Łukasz | 122 | KRAKOW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:12 | ||
144 | SOŁTYSIAK Marta | 322 | ŁÓDŹ | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:12 | ||
145 | STANKIEWICZ Anna | 324 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | CZARNY LAS | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:12 | |
146 | ŚLIWA Agnieszka | 346 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:12 | |
147 | TARGOSZ Justyna | 348 | BIELSKO-BIAŁA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:12 | ||
148 | ZIMNOTA Łukasz | 394 | NOWA WIES | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:12 | ||
149 | . . | 1066 | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:12 | |||
150 | WAJDA Adam | 362 | BIELSKO-BAIALA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:12 | ||
151 | SOKOŁOWSKI Artur | 320 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:12 | |
152 | BULANDA Barbara | 118 | ŻUBRY BOCHNIA | BOCHNIA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:13 | |
153 | FORMAS Adrian | 154 | HATI TEAM | BESTWINA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | |
154 | JAROSZ Paweł | 187 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | ||
155 | KUSZKA Michał | 34 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | |
156 | WIERTELORZ Paweł | 368 | BIELSKO-BIAŁA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | ||
157 | NOWAK Paulina | 409 | UNIT37 | TARNÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:13 | |
158 | OSINSKI Norbert | 276 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | ||
159 | OSZYWA Damian | 279 | DAMCZI RUN | KIELCE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | |
160 | BAGNOWSKI Łukasz | 102 | SOSNOWIEC | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:13 | ||
161 | HORBATIUK Lidiia | 178 | RUN21 | KRAKOW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:13 | |
162 | GAIDA Jan | 156 | BIEGAM BO CHCĘ | MIASTECZKO ŚLĄSKIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:14 | |
163 | KATOLIK Jolanta | 195 | CROSSTRENING RACIBÓRZ | RACIBÓRZ | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:14 | |
164 | MIELCZAREK Mateusz | 246 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:14 | |
165 | KOWALIK Marcin | 408 | SPARTAN TRAINING GROUP SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:14 | |
166 | KUCAK Daniel | 1062 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:14 | ||
167 | TULIK Przemysław | 356 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:14 | ||
168 | KOCJAN Rafał | 205 | OLKUSZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:14 | ||
169 | PLUCIŃSKI Jakub | 298 | DRAGON RUNNERS | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:15 | |
170 | SZNAJDER Jarosław | 341 | RUNPROGRESS | DOBCZYCE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:15 | |
171 | PIECUCH Marcin | 403 | ZAŁOGA GÓRSKA | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:15 | |
172 | DZIOBOŃ Marcin | 150 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
173 | NOWIŃSKI Marcin | 270 | DRAGON RUNNERS | TARNÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:15 | |
174 | WOJTYCZKA Katarzyna | 1029 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:15 | |
175 | WOJTYCZKA Wojciech | 1028 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:15 | |
176 | DZIÓBEK Sylwia | 151 | WIELICZKA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
177 | CHADUŁA Adrian | 123 | NIENAŻARTE MISIE | WITKOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | |
178 | GAWROŃSKI Sebastian | 163 | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | |
179 | PŁYWACZ Wojciech | 299 | CZWARTUNIO TEAM | ŚLESZOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | |
180 | BUGAJ Krzysztof | 117 | NIENAŻARTE MISIE | KŁOMNICE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | |
181 | KABZIŃSKI Marcin | 194 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
182 | JĘDRZEJCZYK Zbigniew | 191 | STRZESZYN BIEGA | POZNAŃ | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | |
183 | GRAJ Marianna | 170 | STRZESZYN BIEGA | POZNAŃ | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:16 | |
184 | KĄDZIOŁKA Anna | 197 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
185 | STEFANIUK Marzena | 327 | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | RADZYMIN | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:17 | |
186 | GÓRNA Anita | 169 | LPP TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:17 | |
187 | SKIBA Maciej | 317 | GOR3CA TEAM/SKIBASPORT.PL | KRYNICA ZD | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
188 | SZRENIAWA Waldemar | 342 | MIRAZ RACE TEAM | NIEPOŁOMICE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
189 | PIECUCH Małgorzata | 406 | PRZEWORSK | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:17 | ||
190 | GAJDA Marcin | 157 | CZWARTUNIO TEAM | MUCHARZ | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
191 | NIECHWIEJ Michał | 266 | NRPS | FILIPOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
192 | ŁAPA Aleksandra | 231 | 4A | PSZCZYNA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:18 | |
193 | MIŚ Paweł | 251 | CZWARTUNIO TEAM | HUCISKO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:18 | |
194 | PIĘTKA Marzena | 294 | LEGIONOWO | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:18 | ||
195 | BOSAK Dominik | 410 | GÓRKA TEAM | SUŁOSZOWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:18 | |
196 | FILAS Rafał | 404 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:18 | ||
197 | GRYZ Jacek | 172 | SUNFIT STUDIO | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:18 | |
198 | BORUCKI Jakub | 114 | DRUŻYNA MUFY | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:18 | |
199 | WOJTON Malgorzata | 1013 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:19 | |
200 | KWAK Łukasz | 221 | CZWARTUNIO TEAM | STRYSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:19 | |
201 | MARTYNA Bogusz | 243 | PX 28 AZYMUT 300 TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:19 | |
202 | ZAUCHA Mateusz | 389 | LKS BURZYN | BURZYN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:19 | |
203 | ŻYŁKA Piotr | 399 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:19 | ||
204 | KAŹMIERCZAK Aleksandra | 196 | SKORUPA TEAM | WOLA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:19 | |
205 | SOKÓŁ Sylwia | 321 | SĘDZISZÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:19 | ||
206 | NIECIĄG Sabina | 267 | CZWARTUNIO TEAM | ŚLESZOWICE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:19 | |
207 | STACHOWSKI Damian | 323 | CZWARTUNIO TEAM | STRYSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:19 | |
208 | DASZKOWSKA Olga | 135 | BŁĘKITNA XVII-TKA | KRAKOW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:20 | |
209 | MROZIK Magdalena | 256 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:20 | |
210 | ZWIERZYŃSKI Roman | 397 | LECĘ BO CHCĘ | LUTYNIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:20 | |
211 | BEDNARZ Jakub | 105 | THE BEZ TEAMU/BIEGANIE NA SZCZYTACH | ZAKOPANE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:20 | |
212 | GWOŹDZIEWICZ Tomasz | 175 | BYTOM | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:20 | ||
213 | RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika | 311 | GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:20 | |
214 | DYDERSKA Wioletta | 145 | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:20 | ||
215 | WINIARCZYK Adrian | 370 | STARY KONIK | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:20 | ||
216 | PIEJKO Joanna | 292 | BŁĘKITNA XVII-TKA | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:21 | |
217 | CZACHURSKI Mateusz | 414 | EX TEAM | BOCHNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | |
218 | PALUCH Piotr | 284 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | ||
219 | WIECZOREK Dominik | 366 | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | ||
220 | JAWORSKI Mateusz | 190 | GÓRKI WIELKIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | ||
221 | PALUCH Karol | 285 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | ||
222 | WYSZKOWSKA Marzena | 382 | TYCHY | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
223 | ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina | 392 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
224 | KRUPA Roman | 215 | DZIANISZ | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
225 | MOSKWA Magdalena | 255 | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
226 | BOBINSKA Marta | 108 | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
227 | STUDNIK Agu | 329 | HURAGAN LIGOTA | RUDA ŚLĄSKA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:22 | |
228 | PAWELCZYK Krzysztof | 412 | KIELCE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
229 | SURDEL Ola | 333 | PADEREK TEAM | LEBOSZOWICE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:23 | |
230 | DZIEDZIC Grzegorz | 149 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
231 | IMIOŁEK Arkadiusz | 180 | ED-CERT | PILCHOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | |
232 | PUDZISZ Piotr | 304 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
233 | BOJARUN Marek | 112 | ZDROWO POBIEGANY | LEGIONOWO | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | |
234 | MISZCZAK Katarzyna | 249 | MIRAZ RACE TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:24 | |
235 | GAWRON Jarosław | 162 | GERIATRIC ROOM | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | |
236 | KWIATKOWSKA Martyna | 222 | MIRAZ RACE TEAM | CHORZÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:24 | |
237 | PILISZEK Krzysztof | 295 | KNURÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
238 | CEBO Agnieszka | 121 | MIRAZ RACE TEAM | BYTOM | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:24 | |
239 | WARDAK Karol | 363 | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
240 | WIŚNIOWSKA Katarzyna | 373 | ZAKOPANE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
241 | SZLĘZAK Sławomir | 274 | MIRAZ RACE TEAM | CHORZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:25 | |
242 | STWORA Arkadiusz | 330 | MIKOŁÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
243 | ŁUKAWSKI Marcin | 1067 | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
244 | WALCZAK Jan | 1065 | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
245 | MAKARENKOV Sergii | 240 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | MILANÓWEK | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | |
246 | MILARSKI Andrzej | 247 | SKAWINA BIEGA | SKAWINA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | |
247 | WOJCIESZAK Klaudia | 376 | LEGIONOWO | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
248 | ADAMOWSKI Marcin | 1063 | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
249 | CZOCHARA Marta | 131 | OPOLE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
250 | ŁUSZCZYK Magdalena | 235 | KLUB BIEGACZA MIA | JASIENIEC | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:27 | |
251 | ZWAAN Johan | 396 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
252 | JOZEFIAK Marta | 192 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
253 | CZOCHARA Robert | 132 | OPOLE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
254 | ZAJĄC Andrzej | 1012 | MAŁOPOLSKA ULTRA TRIAL /GRUPALUKTRANS.PL | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:28 | |
255 | ŁUSZCZYK Andrzej | 234 | KLUB BIEGACZA MILA | ŁYCHOWSKA WOLA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:28 | |
256 | CZAPSKI Piotr | 130 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
257 | GUBERNIAK-ZAJĄC Renata | 1011 | ULTRA-TRAIL MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:28 | |
258 | PAWELEC Krystyna | 289 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PIASTÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | |
259 | DRABIK-SŁOMKA Małgorzata | 1069 | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
260 | WAŁDOWSKA Natalia | 1057 | BYDGOSZCZ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | ||
261 | OSIECKA Beata | 1052 | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
262 | KOSZYCKA Dorota | 1058 | DUBIECKO | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | ||
263 | CHOJNACKI Mikolaj | 124 | WARSAW RUN CLUB | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:30 | |
264 | WIŚNIEWSKI Michał | 372 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:31 | ||
265 | RÓŻAŃSKA Monika | 312 | PABIANICE | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:00:31 | ||
266 | ZARZECZNY Radosław | 387 | JUNIOR AMATOR SUPERSTAR | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:32 | |
267 | MISZTAL Rafał | 250 | LOS PANTALONES ROJOS | CHRZANÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:32 | |
268 | TRZECIECKA Magdalena | 354 | BRAK | ŁÓDŹ | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:32 | |
268 | DOBROWOLSKA Natalia | 139 | ŁÓDŹ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:32 | ||
270 | GÓRKA Bogumił | 411 | GÓRKA TEAM | ZAKOPANE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:34 | |
271 | POTAŚ Dariusz | 420 | ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:34 | |
272 | OCHNICKI Jakub | 272 | PABIANICE | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:34 | ||
273 | DOROBISZ Wojtek | 141 | CHORZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:35 | ||
273 | KUBIK Maciej | 218 | SUPERAUTO.PL | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:35 | |
275 | KISIAŁA Filip | 199 | TATA WOJTUSIA | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | |
276 | KONOPKA Szymon | 207 | ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIE | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | |
277 | MRÓZ Bartłomiej | 257 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | ||
278 | ŚLEDZIOWSKI Andrzej | 345 | LACHO TEAM | KRAOW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | |
279 | LOSOR Andrzej | 1043 | PRÓSZKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | ||
280 | DŁUGOSZ Marcin | 137 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | ||
281 | WRÓBEL Aleksander | 1068 | TYCHY | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
282 | LISZKOWSKI Artur | 230 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
283 | STEFANOWSKI Dominik | 418 | ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAM | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | |
284 | TIČINOVIĆ Daniel | 349 | BŁĘKITNA XVII-TKA | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | |
285 | MAGOCSY Adam | 236 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:46 | ||
285 | MAGOCSY Justyna | 237 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
287 | MITIS Marek | 252 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:53 | ||
288 | GALEWICZ Katarzyna | 159 | LIBERTÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:01:00 | ||
289 | WIŚNIOWSKI Bartosz | 374 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:03 | ||
290 | PIECZARKOWSKA-MRÓZ Zuzanna | 291 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:01:24 | |
291 | GAWLIK Tomasz | 413 | PSZCZYNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:45 | ||
292 | MALSKI Tomasz | 241 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:08 | ||
293 | IZDEBSKI Mariusz | 181 | OSV TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:17 | |
294 | PASTERNAK Stanisław | 288 | OLKUSZBIEGA.PL | OLKUSZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:11 | |
295 | NICIEJA Anna | 265 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | 00:05:26 | ||
296 | TRZCIONKOWSKI Mariusz | 353 | OSV TEAM | OLKUSZ | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:35 | |
297 | STARZAK Paweł | 326 | ZLO$NIK BIEGA | SKAWINA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:20 | |
298 | STRUK Jacek | 328 | BIAŁOBRZEGI | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:22 | ||
299 | FRANCZAK Katarzyna | 1070 | 13:00 | 00:00:00 | 00:14:33 | |||
300 | CAPUTA Tomasz | 407 | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:18:18 | ||
301 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 465 | OKIEM WILKA | ŻARKI | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:59:46 | |
302 | KOZIOŁ Artur | 1014 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | |||
303 | DAUKSZO Maciej | 136 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 |
Znaleziono 303 wynik(ów)