Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2023-02-11 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 288 |
Wystartowało : | 240 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 240 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Bez Barier - K | Kobiety | Bez Barier - M | Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Masters Kobiet | Masters Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Turbacz 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANIK Anna | 173 | BOGUCHWAŁA | Masters Kobiet | 00:00:00 | |||
2 | GÓRALIK Sylwia | 158 | MYŚLENICE | Masters Kobiet | 00:00:01 | 02:02:22 | ||
3 | CZERWIEC Jola | 132 | SKOMIELNA BIAŁA | Masters Kobiet | 00:00:02 | 02:38:26 | ||
4 | PIĄTEK Beata | 1014 | Masters Kobiet | 00:00:03 | 02:09:01 | |||
5 | FORNALIK Barbara | 146 | UKLEJNA | KRZYSZKOWICE | Masters Kobiet | 00:00:03 | 02:31:21 | |
6 | RAMUS-BLACHUTA Katarzyna | 279 | RABA WYŻNA | Masters Kobiet | 00:00:03 | 02:51:37 | ||
7 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 285 | GORĄCY POTOK TEAM | BOGDANIEC | Masters Kobiet | 00:00:04 | 02:04:40 | |
8 | KOWALSKA Dorota | 198 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Masters Kobiet | 00:00:04 | 02:32:12 | |
9 | TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata | 327 | WKURW_TEAM | ZAGNAŃSK | Masters Kobiet | 00:00:05 | ||
10 | PIĘTKA Marzena | 265 | SUNFIT STUDIO | LEGIONOWO | Masters Kobiet | 00:00:05 | 02:40:36 | |
11 | MISZCZAK Katarzyna | 241 | MIRAZ RACE TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters Kobiet | 00:00:05 | 03:29:00 | |
Przekroczony limit czasu: 05:30:00 | ||||||||
12 | POLOK Monika | 270 | MIRAZ RACE TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters Kobiet | 00:00:05 | 04:21:32 | |
13 | CEBO Agnieszka | 117 | BYTOM | Masters Kobiet | 00:00:06 | 03:25:13 | ||
14 | FLAGA Iwona | 143 | LOS PANTALONES ROJOS | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:07 | 02:16:42 | |
15 | SZMATŁOCH Iwona | 317 | ŚLĄSK RUNNERS | CHORZÓW BATORY | Masters Kobiet | 00:00:07 | 03:28:57 | |
16 | BIELEC Kinga | 108 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:08 | 02:29:03 | |
17 | KRAJEWSKA Bernadeta | 200 | TARNÓW | Masters Kobiet | 00:00:08 | 02:46:21 | ||
18 | ŁUKASIEWICZ-ŁUSZCZEK Katarzyna | 1002 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:08 | 02:56:29 | ||
19 | PIĘKOŚ Monika | 263 | HUNTERS OCR TEAM | TARNÓW | Masters Kobiet | 00:00:08 | 03:01:09 | |
20 | MICHALAK Magdalena | 237 | ULTRA WAY TEAM | GDAŃSK | Masters Kobiet | 00:00:08 | 04:21:27 | |
21 | PIOTROWICZ Małgorzata | 266 | INFINITY-GYM | PROSZOWICE | Masters Kobiet | 00:00:09 | 02:47:52 | |
22 | DUDEK Joanna | 136 | TARNÓW | Masters Kobiet | 00:00:09 | 02:54:27 | ||
23 | GRĘBOWSKA Dagmara | 160 | ŁÓDŹ | Masters Kobiet | 00:00:09 | 03:03:28 | ||
24 | KAŹMIERCZAK Aleksandra | 183 | SKORUPA SPORT | WOLA | Masters Kobiet | 00:00:09 | 03:07:03 | |
25 | KLOZIK Agnieszka | 190 | 4A | ŁAZISKA GÓRNE | Masters Kobiet | 00:00:09 | 03:10:41 | |
26 | KURANT Elena | 209 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:10 | 02:16:43 | ||
27 | JANEK Weronika | 171 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters Kobiet | 00:00:10 | 02:36:34 | ||
28 | TARADAJ Paulina | 320 | LACHO TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:10 | 02:47:02 | |
29 | ŁAPA Aleksandra | 223 | 4A | PSZCZYNA | Masters Kobiet | 00:00:10 | 03:20:54 | |
30 | WIŚNIEWSKA Justyna | 334 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters Kobiet | 00:00:11 | 02:55:46 | ||
31 | DASZKOWSKA Olga | 133 | KRAKOW | Masters Kobiet | 00:00:12 | |||
32 | KĘDZIORA Marta | 184 | ŻUBRY RACE TEAM | WOLA BATORSKA | Masters Kobiet | 00:00:12 | 02:50:45 | |
33 | KURAS Olga | 210 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:13 | 02:40:16 | |
34 | PIEJKO Joanna | 261 | BŁĘKITNA XVII-TKA | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:13 | 02:52:04 | |
35 | PUPEK Anna | 276 | KRAKOW | Masters Kobiet | 00:00:13 | 02:57:38 | ||
36 | PUDZISZ Katarzyna | 275 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:13 | 03:00:26 | ||
37 | RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika | 282 | STOWARZYSZENIE BIEGNIJ Z POMOCĄ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | Masters Kobiet | 00:00:14 | 03:11:59 | |
38 | SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka | 315 | ULTRA TRAIL® MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:15 | 02:50:04 | |
39 | WOJTAL Marta | 337 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | Masters Kobiet | 00:00:15 | 03:13:07 | |
40 | CINAL Agnieszka | 125 | CZERWIONKA - LESZCZYNY | Masters Kobiet | 00:00:17 | 03:00:59 | ||
41 | ZET Luli | 348 | RZESZÓW | Masters Kobiet | 00:00:18 | 02:28:14 | ||
42 | KOBA Ania | 191 | ROZBIEGANE MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE WIEŚ | Masters Kobiet | 00:00:18 | 02:38:02 | |
43 | WIKŁACZ Aneta | 333 | ACTIVA24 ANETA WIKŁACZ | KOMORÓW | Masters Kobiet | 00:00:19 | 02:46:11 | |
44 | TARGOSZ Justyna | 322 | UNICORN BB | BIELSKO-BIAŁA | Masters Kobiet | 00:00:19 | 02:59:07 | |
45 | MIŁEK Katarzyna | 240 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:19 | 03:38:08 | ||
46 | LACH- PAPCIAK Katarzyna | 211 | FORGE YOUR FUTURE /BIEGAMDLAZDROWIA.PL | JAWOR | Masters Kobiet | 00:00:20 | 03:11:20 | |
47 | KUCZYŃSKA Magdalena | 204 | OPACZ KOLONIA | Masters Kobiet | 00:00:21 | 02:45:47 | ||
48 | OSTASZEWSKA Marta | 253 | ROZBIEGANE MICHAŁOWICE | REGUŁY | Masters Kobiet | 00:00:21 | 02:46:10 | |
49 | DZIURZYŃSKA Ulka | 141 | VEGE RUNNERS | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:21 | 03:37:07 | |
50 | STEPKOWSKA Berta | 307 | UMCS_BIEGA/ ROBERT MROZEK TRI TEAM | LUBLIN | Masters Kobiet | 00:00:23 | 02:43:55 | |
51 | PIOTROWSKA Edyta | 267 | BRACTWO BIEGOWE BGK | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:23 | 02:52:25 | |
52 | WALCZYŃSKA Katarzyna | 330 | CIĘCINA | Masters Kobiet | 00:00:24 | 03:30:00 | ||
53 | CYBULSKA Dominika | 128 | WYDOLNOŚĆ.PL | LUBLIN | Masters Kobiet | 00:00:24 | 02:54:27 | |
54 | KOZANECKA Joanna | 199 | LUBONIOWKA TEAM | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:24 | 02:56:35 | |
55 | WYSZKOWSKA Marzena | 342 | BANANA TEAM | TYCHY | Masters Kobiet | 00:00:24 | 03:11:03 | |
56 | SŁOTWIŃSKA Sylwia | 297 | UMCS BIEGA/WYDOLNOSC.PL | LUBLIN | Masters Kobiet | 00:00:24 | 03:20:36 | |
57 | RĄB Agnieszka | 281 | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:00:28 | 02:42:45 | ||
58 | SMOROŃ Barbara | 298 | WIELICZKA | Masters Kobiet | 00:01:24 | 02:34:43 |
Znaleziono 58 wynik(ów)