ZIMOWA MILA GÓRSKA 2016/2017 - EDYCJA 4/6

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2017-01-25
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
80
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
80
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.609km
Czas
brutto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ORZECHOWSKI Kamil 149KOSZALINM-181M 100:00:0100:06:34.4000:06:35.85 4:0414,7
2SZEWCZUK Paweł 94ROSNOWOM-301M 200:00:0200:06:51.6500:06:54.25+00:00:174:1514,1
3SZULC Arek 41ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-401M 300:00:0800:07:05.5500:07:14.35+00:00:314:2413,6
4JAŹWIŃSKI Dawid 133TKKF KoszalinKOSZALINM-131M 400:00:0200:07:07.9500:07:09.95+00:00:334:2513,6
5KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 500:00:0200:07:09.4500:07:12.35+00:00:354:2713,5
6WEBER Paweł 169KOSZALINM-302M 600:00:0200:07:13.2500:07:15.70+00:00:384:2813,4
7SIWIK Stanisław 93283. KRTKOSZALINM-303M 700:00:0300:07:18.7000:07:22.20+00:00:444:3213,2
8KONKEL Agnieszka 166KOSZALINK-301K 100:00:0200:07:30.7500:07:33.70+00:00:564:4012,9
9BESZTERDA Sebastian 45NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-402M 800:00:0500:07:38.6500:07:44.00+00:01:044:4512,6
10KISIELIŃSKI Igor 115TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 900:00:0600:07:42.3500:07:48.35+00:01:074:4612,5
11IWANIEC Dariusz 8TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-403M 1000:00:0300:07:42.5500:07:45.65+00:01:084:4612,5
12KUŁAKOWSKI Dawid 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-404M 1100:00:2500:07:46.2500:08:11.30+00:01:114:4912,4
13PERCZYŃSKI Jarosław 189BEZ FORMYROSNOWOM-405M 1200:00:0600:07:46.8000:07:52.95+00:01:124:4912,4
14RUTKOWSKI Ryszard 162RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-503M 1300:00:0300:07:46.9000:07:50.20+00:01:124:5012,4
15MICHALSKI Jakub 83KOSZALINM-406M 1400:00:1200:07:48.3000:08:00.85+00:01:134:5012,4
16BESZTERDA Jakub 61KOSZALINM-132M 1500:00:0500:07:53.3500:07:58.50+00:01:184:5312,3
17GOTOWAŁA Rafał 81KOSZALINM-407M 1600:00:1200:07:53.5500:08:06.40+00:01:194:5412,2
18GOŁDYN Marek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-304M 1700:01:2400:07:56.4000:09:20.50+00:01:224:5512,2
19KAMYK Piotr 183MH SERWIS IT :)KOSZALINM-305M 1800:00:0400:07:56.8500:08:01.60+00:01:224:5612,2
20ZIOMEK Dariusz 77TKKF KOSZALINKOSZALINM-408M 1900:00:0600:07:56.9500:08:03.60+00:01:224:5612,2
21MICERSKI Tomasz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 2000:00:0300:08:00.4500:08:03.85+00:01:264:5812,1
22MOSIOŁEK Piotr 184KOSZALINM-4010M 2100:00:1300:08:02.4500:08:15.50+00:01:284:5912,0
23WILKOWSKI Krzysztof 70KOSZALINM-306M 2200:00:0500:08:03.1000:08:08.90+00:01:285:0012,0
24TESKA Bartosz 123TKKF KOSZALINKOSZALINM-4011M 2300:00:0600:08:07.4500:08:14.35+00:01:335:0311,9
25RUTKOWSKI Artur 192SIANÓWM-182M 2400:00:0100:08:08.7000:08:10.60+00:01:345:0311,9
26JAROSZ Dariusz 9TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4012M 2500:01:2300:08:08.9000:09:32.60+00:01:345:0311,9
27CHODOR Martyna 2TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:00:0400:08:12.5000:08:17.40+00:01:385:0611,8
28DZIĘBOWSKI Mariusz 95KOSZALINM-307M 2600:00:0900:08:13.1000:08:22.25+00:01:385:0611,8
29PUŚCIAN Krzysztof 156GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4013M 2700:00:0700:08:18.2500:08:25.30+00:01:435:0911,6
29SOKOŁOWSKI Maciej 140KOSZALINM-308M 2800:00:2000:08:18.2500:08:38.60+00:01:435:0911,6
31KULCZYK Katarzyna 92KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-303K 300:00:0800:08:24.5000:08:32.95+00:01:505:1311,5
32KILAR Tomasz 196KOSZALINM-4014M 2900:00:1500:08:25.2000:08:40.95+00:01:505:1311,5
33WAWRZYN Grzegorz 76KOSZALINM-4015M 3000:00:0700:08:28.6000:08:36.40+00:01:545:1611,4
34CHODOR Izabela 3GORZEBĄDŹK-304K 400:00:1000:08:33.7000:08:44.10+00:01:595:1911,3
35OSTROWSKI Krzysztof 194KOSZALINM-4016M 3100:00:1300:08:41.1500:08:55.05+00:02:065:2411,1
36DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-4017M 3200:00:5000:08:42.1000:09:32.70+00:02:075:2411,1
37KOPCZEWSKI Dariusz 107KOSZALINM-504M 3300:00:1700:08:44.7000:09:02.05+00:02:105:2611,0
38HAŁAJKO Magdalena 150KOSZALINK-305K 500:00:0500:08:47.3500:08:53.00+00:02:125:2711,0
39ZDROWIECKI Artur 65KOSZALINM-309M 3400:00:1000:08:47.8500:08:58.60+00:02:135:2711,0
40OSIPIK Radek 170KOSZALINM-4018M 3500:00:1800:08:59.1000:09:17.90+00:02:245:3410,8
41CHOŁUJ Jarek 158ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4019M 3600:00:0700:08:59.3500:09:07.00+00:02:245:3510,7
42GROCHOWSKI Rafał 177KOSZALINM-4020M 3700:00:1300:09:01.5500:09:14.60+00:02:275:3610,7
43ZIĘBA Paweł 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-4021M 3800:00:0600:09:04.2000:09:10.85+00:02:295:3710,7
44KRZEWIŃSKA Małgorzata 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 600:00:0700:09:05.1000:09:13.00+00:02:305:3910,6
45RYBARCZYK Ireneusz 200DUNOWOM-3010M 3900:00:1000:09:05.3000:09:16.05+00:02:305:3910,6
46DĄBROWSKA Alicja 5TKKF KOSZALINSIANÓWK-502K 700:00:1000:09:12.3500:09:22.90+00:02:375:4210,5
47WOJCIECHOWSKI Andrzej 40KOSZALINM-4022M 4000:00:0400:09:14.7500:09:19.10+00:02:405:4410,4
48OSIPIK Szymon 157KOSZALINM-Dzieci1M 4100:00:1800:09:16.1000:09:34.70+00:02:415:4510,4
49GRABOWSKA-LESISZ Aneta 122KOSZALINK-306K 800:00:0600:09:23.9500:09:30.25+00:02:495:5010,3
50MIĄSEK Ryszard 161MANOWOM-4023M 4200:00:1700:09:28.1500:09:45.90+00:02:535:5210,2
51MARKOWSKI Andrzej 178TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 4300:00:0400:09:29.9000:09:34.10+00:02:555:5410,2
52SEEWALD Jan 146KOSZALINM-4024M 4400:00:1500:09:35.6500:09:50.95+00:03:015:5710,1
53ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 68KOSZALINK-307K 900:00:0600:09:35.8000:09:41.80+00:03:015:5710,1
54KOZŁOWIECKI Waldek 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 4500:00:1100:09:36.0500:09:47.85+00:03:015:5710,1
55FAJGIER Tomasz 129MANOWOM-4025M 4600:00:0300:09:39.3000:09:42.95+00:03:045:5910,0
56KLENIEWSKI Piotr 179KOSZALINM-505M 4700:00:0200:09:53.2500:09:55.55+00:03:186:089,8
57KOSECKI Tomasz 91KOSZALINM-3011M 4800:00:1700:10:02.8000:10:20.25+00:03:286:149,6
58ŻELECHOWSKA Magdalena 186KOSZALINK-401K 1000:00:0500:10:02.9500:10:08.30+00:03:286:149,6
58KOSECKA Sylwia 173KOSZALINK-181K 1100:00:1700:10:02.9500:10:19.95+00:03:286:139,6
60KARNICKI Zygmunt 108TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 4900:00:0400:10:06.4500:10:10.65+00:03:326:169,6
61SKRZYPEK Marcin 74NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-3012M 5000:00:1600:10:09.3500:10:25.75+00:03:346:189,5
62MAZUREK Barbara 171BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-308K 1200:00:1600:10:13.8500:10:30.35+00:03:396:219,4
63JUSZCZAK Krzysztof 190KOSZALINM-604M 5100:00:1600:10:14.0500:10:30.50+00:03:396:219,4
64PANCERZYŃSKI Łukasz 180KOSZALINM-3013M 5200:00:1000:10:16.4500:10:26.50+00:03:426:229,4
65HELLER Zdzisław 132NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 5300:00:1400:10:40.1500:10:54.30+00:04:056:379,1
66BORSUK Dorota 153KOSZALINK-402K 1300:00:0700:11:03.3500:11:10.40+00:04:286:518,7
67NOWACKA Elżbieta 187KOSZALINK-403K 1400:00:1100:11:32.9500:11:44.15+00:04:587:108,4
68ŚMIAŁKOWSKI Bartosz 144SIANÓWM-3014M 5400:00:2200:12:16.0000:12:38.60+00:05:417:377,9
69BOBOWSKA Katarzyna 176KOSZALINK-182K 1500:00:1100:12:18.3500:12:29.35+00:05:437:387,9
70ŻELIK Beata 193KOSZALINK-404K 1600:00:0900:12:20.4500:12:30.10+00:05:467:407,8
71RYBARCZYK Tomasz 136DUNOWOM-3015M 5500:00:1400:12:22.9500:12:37.60+00:05:487:417,8
72SEEWALD Julia 38KOSZALINK-Dzieci1K 1700:00:1600:12:32.6500:12:48.70+00:05:587:477,7
73SEEWALD Agnieszka 98KOSZALINK-309K 1800:00:1600:12:36.3000:12:52.35+00:06:017:497,7
74MAZUREK Hanna 145BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-131K 1900:00:1400:13:00.1500:13:14.40+00:06:258:047,4
75KURCZ Barbara 185BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-405K 2000:00:1500:13:15.1000:13:30.25+00:06:408:137,3
76WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 164BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3010K 2100:00:1200:13:17.6500:13:29.90+00:06:438:157,3
77RYBARCZYK Nina 199DUNOWOK-Dzieci2K 2200:00:2500:13:58.7000:14:24.55+00:07:248:416,9
78ŚMIAŁKOWSKA Małgorzata 59SIANÓWK-3011K 2300:00:2600:14:04.0500:14:30.05+00:07:298:446,9
79BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-701M 5600:00:0900:14:16.4500:14:25.50+00:07:428:516,8
80ZDROWIECKI Igor 127KOSZALINM-Dzieci2M 5700:00:0900:14:19.0500:14:29.00+00:07:448:546,7
Znaleziono 80 wynik(ów)