ZIMOWA MILA GÓRSKA 2016/2017 - EDYCJA 4/6
Organiser : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Date : 2017-01-25
Place : Koszalin
Distance : 1.609 km
Registered : 80
Started : 80
Not finished : 0
Finished : 80
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70
Classification by czasu netto.
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MStart timeNet
time
1.609km
Clock
time
1.609km
GapPace
min/km
Pace
km/h
       
1ORZECHOWSKI Kamil 149KOSZALINM-181M 100:00:0100:06:34.4000:06:35.85 4:0414,7
2SZEWCZUK Paweł 94ROSNOWOM-301M 200:00:0200:06:51.6500:06:54.25+00:00:174:1514,1
3SZULC Arek 41ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-401M 300:00:0800:07:05.5500:07:14.35+00:00:314:2413,6
4JAŹWIŃSKI Dawid 133TKKF KoszalinKOSZALINM-131M 400:00:0200:07:07.9500:07:09.95+00:00:334:2513,6
5KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 500:00:0200:07:09.4500:07:12.35+00:00:354:2713,5
6WEBER Paweł 169KOSZALINM-302M 600:00:0200:07:13.2500:07:15.70+00:00:384:2813,4
7SIWIK Stanisław 93283. KRTKOSZALINM-303M 700:00:0300:07:18.7000:07:22.20+00:00:444:3213,2
8BESZTERDA Sebastian 45NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-402M 800:00:0500:07:38.6500:07:44.00+00:01:044:4512,6
9KISIELIŃSKI Igor 115TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 900:00:0600:07:42.3500:07:48.35+00:01:074:4612,5
10IWANIEC Dariusz 8TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-403M 1000:00:0300:07:42.5500:07:45.65+00:01:084:4612,5
11KUŁAKOWSKI Dawid 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-404M 1100:00:2500:07:46.2500:08:11.30+00:01:114:4912,4
12PERCZYŃSKI Jarosław 189BEZ FORMYROSNOWOM-405M 1200:00:0600:07:46.8000:07:52.95+00:01:124:4912,4
13RUTKOWSKI Ryszard 162RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-503M 1300:00:0300:07:46.9000:07:50.20+00:01:124:5012,4
14MICHALSKI Jakub 83KOSZALINM-406M 1400:00:1200:07:48.3000:08:00.85+00:01:134:5012,4
15BESZTERDA Jakub 61KOSZALINM-132M 1500:00:0500:07:53.3500:07:58.50+00:01:184:5312,3
16GOTOWAŁA Rafał 81KOSZALINM-407M 1600:00:1200:07:53.5500:08:06.40+00:01:194:5412,2
17GOŁDYN Marek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-304M 1700:01:2400:07:56.4000:09:20.50+00:01:224:5512,2
18KAMYK Piotr 183MH SERWIS IT :)KOSZALINM-305M 1800:00:0400:07:56.8500:08:01.60+00:01:224:5612,2
19ZIOMEK Dariusz 77TKKF KOSZALINKOSZALINM-408M 1900:00:0600:07:56.9500:08:03.60+00:01:224:5612,2
20MICERSKI Tomasz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 2000:00:0300:08:00.4500:08:03.85+00:01:264:5812,1
21MOSIOŁEK Piotr 184KOSZALINM-4010M 2100:00:1300:08:02.4500:08:15.50+00:01:284:5912,0
22WILKOWSKI Krzysztof 70KOSZALINM-306M 2200:00:0500:08:03.1000:08:08.90+00:01:285:0012,0
23TESKA Bartosz 123TKKF KOSZALINKOSZALINM-4011M 2300:00:0600:08:07.4500:08:14.35+00:01:335:0311,9
24RUTKOWSKI Artur 192SIANÓWM-182M 2400:00:0100:08:08.7000:08:10.60+00:01:345:0311,9
25JAROSZ Dariusz 9TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4012M 2500:01:2300:08:08.9000:09:32.60+00:01:345:0311,9
26DZIĘBOWSKI Mariusz 95KOSZALINM-307M 2600:00:0900:08:13.1000:08:22.25+00:01:385:0611,8
27PUŚCIAN Krzysztof 156GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4013M 2700:00:0700:08:18.2500:08:25.30+00:01:435:0911,6
27SOKOŁOWSKI Maciej 140KOSZALINM-308M 2800:00:2000:08:18.2500:08:38.60+00:01:435:0911,6
29KILAR Tomasz 196KOSZALINM-4014M 2900:00:1500:08:25.2000:08:40.95+00:01:505:1311,5
30WAWRZYN Grzegorz 76KOSZALINM-4015M 3000:00:0700:08:28.6000:08:36.40+00:01:545:1611,4
31OSTROWSKI Krzysztof 194KOSZALINM-4016M 3100:00:1300:08:41.1500:08:55.05+00:02:065:2411,1
32DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-4017M 3200:00:5000:08:42.1000:09:32.70+00:02:075:2411,1
33KOPCZEWSKI Dariusz 107KOSZALINM-504M 3300:00:1700:08:44.7000:09:02.05+00:02:105:2611,0
34ZDROWIECKI Artur 65KOSZALINM-309M 3400:00:1000:08:47.8500:08:58.60+00:02:135:2711,0
35OSIPIK Radek 170KOSZALINM-4018M 3500:00:1800:08:59.1000:09:17.90+00:02:245:3410,8
36CHOŁUJ Jarek 158ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4019M 3600:00:0700:08:59.3500:09:07.00+00:02:245:3510,7
37GROCHOWSKI Rafał 177KOSZALINM-4020M 3700:00:1300:09:01.5500:09:14.60+00:02:275:3610,7
38ZIĘBA Paweł 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-4021M 3800:00:0600:09:04.2000:09:10.85+00:02:295:3710,7
39RYBARCZYK Ireneusz 200DUNOWOM-3010M 3900:00:1000:09:05.3000:09:16.05+00:02:305:3910,6
40WOJCIECHOWSKI Andrzej 40KOSZALINM-4022M 4000:00:0400:09:14.7500:09:19.10+00:02:405:4410,4
41OSIPIK Szymon 157KOSZALINM-Dzieci1M 4100:00:1800:09:16.1000:09:34.70+00:02:415:4510,4
42MIĄSEK Ryszard 161MANOWOM-4023M 4200:00:1700:09:28.1500:09:45.90+00:02:535:5210,2
43MARKOWSKI Andrzej 178TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 4300:00:0400:09:29.9000:09:34.10+00:02:555:5410,2
44SEEWALD Jan 146KOSZALINM-4024M 4400:00:1500:09:35.6500:09:50.95+00:03:015:5710,1
45KOZŁOWIECKI Waldek 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 4500:00:1100:09:36.0500:09:47.85+00:03:015:5710,1
46FAJGIER Tomasz 129MANOWOM-4025M 4600:00:0300:09:39.3000:09:42.95+00:03:045:5910,0
47KLENIEWSKI Piotr 179KOSZALINM-505M 4700:00:0200:09:53.2500:09:55.55+00:03:186:089,8
48KOSECKI Tomasz 91KOSZALINM-3011M 4800:00:1700:10:02.8000:10:20.25+00:03:286:149,6
49KARNICKI Zygmunt 108TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 4900:00:0400:10:06.4500:10:10.65+00:03:326:169,6
50SKRZYPEK Marcin 74NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-3012M 5000:00:1600:10:09.3500:10:25.75+00:03:346:189,5
51JUSZCZAK Krzysztof 190KOSZALINM-604M 5100:00:1600:10:14.0500:10:30.50+00:03:396:219,4
52PANCERZYŃSKI Łukasz 180KOSZALINM-3013M 5200:00:1000:10:16.4500:10:26.50+00:03:426:229,4
53HELLER Zdzisław 132NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 5300:00:1400:10:40.1500:10:54.30+00:04:056:379,1
54ŚMIAŁKOWSKI Bartosz 144SIANÓWM-3014M 5400:00:2200:12:16.0000:12:38.60+00:05:417:377,9
55RYBARCZYK Tomasz 136DUNOWOM-3015M 5500:00:1400:12:22.9500:12:37.60+00:05:487:417,8
56BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-701M 5600:00:0900:14:16.4500:14:25.50+00:07:428:516,8
57ZDROWIECKI Igor 127KOSZALINM-Dzieci2M 5700:00:0900:14:19.0500:14:29.00+00:07:448:546,7
Total 57 results.