ZIMOWE ROZTOCZE 30KM
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKawęczynek
14km
   
1CICHORZ Jacek 1BIEGAJĄCY ŚWIDNIKBYSTRZEJOWICE DRUGIESenior Mężczyzn00:00:0001:12:47
2WRÓBLEWSKI Robert 2LUBLINSenior Mężczyzn00:00:0001:06:34
3PÓŹNIAK Sebastian 2087JÓZEFÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:24:27
4MATUSZEWSKI Arkadiusz 27ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0001:22:52
5KURZAWSKI Marek 28SPEEDCHRZASZCZSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn00:00:0001:46:48
6KOWALSKI Łukasz 3BYCHAWA RUNNER'SOSMOLICE PIERWSZEMaster Mężczyzn00:00:0001:26:38
7DEC Piotr 30:)LUBYCZA KRÓLEWSKAWeteran Mężczyzn00:00:0001:22:49
8DUDA Natalia 3002OSP NIEMCENIEMCESenior Kobiet00:00:0001:34:28
9KONOPKA Sylwia 3003Weteran Kobiet00:00:00
10JASIŃSKA Anna 3005BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Kobiet00:00:0001:36:45
11KOSTRUBIEC Tomasz 3006SKARABEUSZ SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn00:00:0001:20:56
12KOWALSKI Krzysztof 3007HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:28:14
13KRACZKOWSKI Krzysztof 30088 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0001:41:20
14KSENIAK Tomasz 3010ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0001:27:14
15LITWINEK Marek 3011WKURW_TEAMLUBARTÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:33:15
16MĄCZKA Anna 3012RZESZÓWWeteran Kobiet00:00:0001:26:48
17NADOLSKI Michał 3013SITNOMaster Mężczyzn00:00:0001:27:03
18OCHNIK Barbara 3014ADAMÓWMaster Kobiet00:00:0001:40:42
19OCHNIK Przemysław 3015ADAMÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:40:36
20PAWEŁ Bednarz 3016ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0001:26:54
21PUDŁOWSKI Adam 3017CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:41:31
22RUDNIK Jarosław 3018ZABIEGANY WOŁOMINPASEKWeteran Mężczyzn00:00:0001:32:36
23RZEMIŃSKI Jacek 3019STRÓŻEWeteran Mężczyzn00:00:0001:26:31
24SMOLUCH Ryszard 3021ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:00
25SASIN Andrzej 3020ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Mężczyzn00:00:0001:34:47
26SMYKA Michał 3022CIECIERZYNSenior Mężczyzn00:00:0001:25:13
27SZABATOWSKI Bartłomiej 3023BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0001:36:33
28SZCZYPKOWSKI Krzysztof 3024ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0001:37:35
29TAJCHMAN Jarosław 3025STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:24
30TOKARZ Robert 3026TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:41:00
31TYMICKI Zbigniew 3027WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:25:34
32OBSZYNSKI Marcin 31FIZJO&GYMBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0001:12:19
33ALTBAUM-BŁAZIK Marta 32FIZJO&GYMBIŁGORAJSenior Kobiet00:00:0001:30:38
34P-CHA Jarecki 33ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0001:25:23
35WRÓBEL Krzysztof 3030BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0001:36:27
36WODYŃSKA Dagmara 3031EQUIDO TEAMNOWY SĄCZWeteran Kobiet00:00:0001:37:26
37WODYŃSKI Jacek 3032NOWY SĄCZWeteran Mężczyzn00:00:0001:37:31
38RYMARZ Robert 5BYCHAWA RUNNER'SBYCHAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:25:17
39TARNOWSKA Ewa 6LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINSenior Kobiet00:00:0001:29:36
40SZYSZKOWSKI Włodzimierz 7DUKE NULEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:46:25
41ZAKROCZYMSKI Michal 8WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:33:03
42JABŁOŃSKI Maciej 9ZAMOŚĆSenior Mężczyzn00:00:0001:20:31
43ZATORSKI Andrzej 43STARACHOWICEDinozaur Mężczyzn00:00:0001:41:15
44ŁUCZAK-POKÓJ Barbara 48SARZYNASenior Kobiet00:00:0001:51:34
45PĄCZKA Przemysław 49BRZÓZKA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0001:25:39
46PÓŹNIAK Mateusz 44TARTAK DŁUGIMaster Mężczyzn00:00:0001:24:12
47WNUCZEK Łukasz 3028SWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0001:21:05
48ŁASKAWSKA Justyna 2059WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0002:05:15
49BRYKSA Iwona 3001OPOLEWeteran Kobiet00:00:0002:07:01
50ANDRZEJEWSKI Marcin 10ZAMOSCMaster Mężczyzn00:00:0001:45:33
51WÓJTOWICZ Paweł 3029LUBLINLUBLINMaster Mężczyzn00:00:0002:05:31
52JAREMEK Wojciech 3004ZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0002:06:48
53JUSZCZYK Małgorzata 2034NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Kobiet00:00:0002:12:03
54SZCZEPOCKI Andrzej 2105NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Mężczyzn00:00:0002:11:42
Niesklasyfikowani
BŁAZIK Mateusz 47BIŁGORAJSenior MężczyznDNF01:30:55 DNF
Znaleziono 55 wynik(ów)