ZIMOWE ROZTOCZE 30KM
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKawęczynek
14km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TAJCHMAN Jarosław 3025STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn1M 200:00:0001:10:2402:31:53.6502:31:53.65 5:2511,1
2OBSZYNSKI Marcin 31FIZJO&GYMBIŁGORAJMaster Mężczyzn2M 300:00:0001:12:1902:32:05.8502:32:05.85+00:00:125:2511,0
3WNUCZEK Łukasz 3028SWIDNIKMaster Mężczyzn3M 600:00:0001:21:0502:53:52.3502:53:52.35+00:21:586:129,7
4RYMARZ Robert 5BYCHAWA RUNNER'SBYCHAWAMaster Mężczyzn4M 900:00:0001:25:1703:01:45.5503:01:45.55+00:29:516:299,2
5PĄCZKA Przemysław 49BRZÓZKA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn5M 1000:00:0001:25:3903:04:13.5503:04:13.55+00:32:196:349,1
6PÓŹNIAK Sebastian 2087JÓZEFÓWMaster Mężczyzn6M 1100:00:0001:24:2703:05:43.2503:05:43.25+00:33:496:379,0
7P-CHA Jarecki 33ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn7M 1400:00:0001:25:2303:07:47.7503:07:47.75+00:35:546:428,9
8NADOLSKI Michał 3013SITNOMaster Mężczyzn8M 1800:00:0001:27:0303:15:52.4003:15:52.40+00:43:586:598,6
9KOWALSKI Łukasz 3BYCHAWA RUNNER'SOSMOLICE PIERWSZEMaster Mężczyzn9M 2000:00:0001:26:3803:17:10.9003:17:10.90+00:45:177:028,5
10LITWINEK Marek 3011WKURW_TEAMLUBARTÓWMaster Mężczyzn10M 2200:00:0001:33:1503:23:48.8003:23:48.80+00:51:557:168,2
11PÓŹNIAK Mateusz 44TARTAK DŁUGIMaster Mężczyzn11M 2300:00:0001:24:1203:25:21.6003:25:21.60+00:53:277:208,2
12SZABATOWSKI Bartłomiej 3023BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMaster Mężczyzn12M 2500:00:0001:36:3303:38:42.1503:38:42.15+01:06:487:487,7
13WRÓBEL Krzysztof 3030BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn13M 2600:00:0001:36:2703:38:42.4503:38:42.45+01:06:487:487,7
14OCHNIK Przemysław 3015ADAMÓWMaster Mężczyzn14M 2700:00:0001:40:3603:40:55.1503:40:55.15+01:09:017:537,6
15SZCZYPKOWSKI Krzysztof 3024ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn15M 3200:00:0001:37:3503:45:16.1503:45:16.15+01:13:228:027,5
16PUDŁOWSKI Adam 3017CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn16M 3700:00:0001:41:3104:08:04.4004:08:04.40+01:36:108:516,8
17ANDRZEJEWSKI Marcin 10ZAMOSCMaster Mężczyzn17M 3900:00:0001:45:3304:32:24.0004:32:24.00+02:00:309:436,2
18WÓJTOWICZ Paweł 3029LUBLINLUBLINMaster Mężczyzn18M 4000:00:0002:05:3104:34:51.2004:34:51.20+02:02:579:486,1
19JAREMEK Wojciech 3004ZAMOŚĆMaster Mężczyzn19M 4100:00:0002:06:4804:35:31.7504:35:31.75+02:03:389:506,1
Znaleziono 19 wynik(ów)