ZIMOWE ROZTOCZE 30KM
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKawęczynek
14km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WRÓBLEWSKI Robert 2LUBLINSenior Mężczyzn1M 100:00:0001:06:3402:20:37.2002:20:37.20 5:0111,9
2TAJCHMAN Jarosław 3025STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn1M 200:00:0001:10:2402:31:53.6502:31:53.65+00:11:165:2511,1
3OBSZYNSKI Marcin 31FIZJO&GYMBIŁGORAJMaster Mężczyzn2M 300:00:0001:12:1902:32:05.8502:32:05.85+00:11:285:2511,0
4CICHORZ Jacek 1BIEGAJĄCY ŚWIDNIKBYSTRZEJOWICE DRUGIESenior Mężczyzn2M 400:00:0001:12:4702:42:33.4002:42:33.40+00:21:565:4810,3
5DEC Piotr 30:)LUBYCZA KRÓLEWSKAWeteran Mężczyzn1M 500:00:0001:22:4902:51:04.5502:51:04.55+00:30:276:069,8
6WNUCZEK Łukasz 3028SWIDNIKMaster Mężczyzn3M 600:00:0001:21:0502:53:52.3502:53:52.35+00:33:156:129,7
7MATUSZEWSKI Arkadiusz 27ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn2M 700:00:0001:22:5202:54:08.3502:54:08.35+00:33:316:139,6
8KOSTRUBIEC Tomasz 3006SKARABEUSZ SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn3M 800:00:0001:20:5602:57:35.8002:57:35.80+00:36:586:209,5
9RYMARZ Robert 5BYCHAWA RUNNER'SBYCHAWAMaster Mężczyzn4M 900:00:0001:25:1703:01:45.5503:01:45.55+00:41:086:299,2
10PĄCZKA Przemysław 49BRZÓZKA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn5M 1000:00:0001:25:3903:04:13.5503:04:13.55+00:43:366:349,1
11PÓŹNIAK Sebastian 2087JÓZEFÓWMaster Mężczyzn6M 1100:00:0001:24:2703:05:43.2503:05:43.25+00:45:066:379,0
12TYMICKI Zbigniew 3027WARSZAWAWeteran Mężczyzn4M 1200:00:0001:25:3403:06:48.2503:06:48.25+00:46:116:409,0
13SMYKA Michał 3022CIECIERZYNSenior Mężczyzn3M 1300:00:0001:25:1303:07:36.0003:07:36.00+00:46:586:429,0
14P-CHA Jarecki 33ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn7M 1400:00:0001:25:2303:07:47.7503:07:47.75+00:47:106:428,9
15RZEMIŃSKI Jacek 3019STRÓŻEWeteran Mężczyzn5M 1500:00:0001:26:3103:09:50.8003:09:50.80+00:49:136:468,8
16PAWEŁ Bednarz 3016ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn6M 1600:00:0001:26:5403:11:06.6003:11:06.60+00:50:296:498,8
17JABŁOŃSKI Maciej 9ZAMOŚĆSenior Mężczyzn4M 1700:00:0001:20:3103:12:24.6003:12:24.60+00:51:476:528,7
18NADOLSKI Michał 3013SITNOMaster Mężczyzn8M 1800:00:0001:27:0303:15:52.4003:15:52.40+00:55:156:598,6
19ZAKROCZYMSKI Michal 8WARSZAWAWeteran Mężczyzn7M 1900:00:0001:33:0303:16:11.4003:16:11.40+00:55:347:008,6
20KOWALSKI Łukasz 3BYCHAWA RUNNER'SOSMOLICE PIERWSZEMaster Mężczyzn9M 2000:00:0001:26:3803:17:10.9003:17:10.90+00:56:337:028,5
21KOWALSKI Krzysztof 3007HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn8M 2100:00:0001:28:1403:21:00.0003:21:00.00+01:00:227:108,4
22LITWINEK Marek 3011WKURW_TEAMLUBARTÓWMaster Mężczyzn10M 2200:00:0001:33:1503:23:48.8003:23:48.80+01:03:117:168,2
23PÓŹNIAK Mateusz 44TARTAK DŁUGIMaster Mężczyzn11M 2300:00:0001:24:1203:25:21.6003:25:21.60+01:04:447:208,2
24WODYŃSKI Jacek 3032NOWY SĄCZWeteran Mężczyzn9M 2400:00:0001:37:3103:35:51.4503:35:51.45+01:15:147:427,8
25SZABATOWSKI Bartłomiej 3023BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMaster Mężczyzn12M 2500:00:0001:36:3303:38:42.1503:38:42.15+01:18:047:487,7
26WRÓBEL Krzysztof 3030BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn13M 2600:00:0001:36:2703:38:42.4503:38:42.45+01:18:057:487,7
27OCHNIK Przemysław 3015ADAMÓWMaster Mężczyzn14M 2700:00:0001:40:3603:40:55.1503:40:55.15+01:20:177:537,6
28KSENIAK Tomasz 3010ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn10M 2800:00:0001:27:1403:42:12.7003:42:12.70+01:21:357:567,6
29TOKARZ Robert 3026TARNÓWWeteran Mężczyzn11M 2900:00:0001:41:0003:42:50.5003:42:50.50+01:22:137:577,5
30ZATORSKI Andrzej 43STARACHOWICEDinozaur Mężczyzn1M 3000:00:0001:41:1503:43:20.8503:43:20.85+01:22:437:587,5
31SZYSZKOWSKI Włodzimierz 7DUKE NULEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn12M 3100:00:0001:46:2503:44:07.3003:44:07.30+01:23:308:007,5
32SZCZYPKOWSKI Krzysztof 3024ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn15M 3200:00:0001:37:3503:45:16.1503:45:16.15+01:24:388:027,5
33RUDNIK Jarosław 3018ZABIEGANY WOŁOMINPASEKWeteran Mężczyzn13M 3300:00:0001:32:3603:54:02.9003:54:02.90+01:33:258:217,2
34SASIN Andrzej 3020ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Mężczyzn14M 3400:00:0001:34:4703:54:03.1003:54:03.10+01:33:258:217,2
35KURZAWSKI Marek 28SPEEDCHRZASZCZSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn15M 3500:00:0001:46:4803:54:59.3003:54:59.30+01:34:228:237,1
36SMOLUCH Ryszard 3021ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn16M 3600:00:0004:04:32.0004:04:32.00+01:43:548:446,9
37PUDŁOWSKI Adam 3017CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn16M 3700:00:0001:41:3104:08:04.4004:08:04.40+01:47:278:516,8
38KRACZKOWSKI Krzysztof 30088 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn17M 3800:00:0001:41:2004:08:04.6004:08:04.60+01:47:278:516,8
39ANDRZEJEWSKI Marcin 10ZAMOSCMaster Mężczyzn17M 3900:00:0001:45:3304:32:24.0004:32:24.00+02:11:469:436,2
40WÓJTOWICZ Paweł 3029LUBLINLUBLINMaster Mężczyzn18M 4000:00:0002:05:3104:34:51.2004:34:51.20+02:14:149:486,1
41JAREMEK Wojciech 3004ZAMOŚĆMaster Mężczyzn19M 4100:00:0002:06:4804:35:31.7504:35:31.75+02:14:549:506,1
42SZCZEPOCKI Andrzej 2105NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Mężczyzn18M 4200:00:0002:11:4205:03:05.1505:03:05.15+02:42:2710:495,5
Niesklasyfikowani
BŁAZIK Mateusz 47BIŁGORAJSenior MężczyznDNF01:30:55 DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)