ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu34.2km
   
1UBER Marek 507KrakówKRAKÓWM4000:00:00
2KOSTYRA Patryk 185M2000:00:0003:31:00
2KOZIEŁ Szymon 188GolęczewoM3000:00:0003:37:08
4PUSKARCZYK Wojciech 304uks pogorzeM3000:00:0003:42:33
5SZPINDA Sebastian 364BiłgorajM3000:00:0003:32:54
6UCHMAN Natalia 392Tour de RunK3000:00:0004:48:20
7KAZIMIROW Aleksander 449MakiejewkaMAKIEJEWKAM3000:00:0202:29:14
8GARDENER Jacek 503WarszawaWARSZAWAM4000:00:0202:48:43
9BACHORSKI Tomasz 18OwsiszczeM4000:00:0202:52:02
10NIEZGODA Marcin 259KKB MOSiR KrosnoM2000:00:0202:46:50
11SOBAS Jacek 332Runnersclub.pl M3000:00:0202:21:23
12ZIMA Paweł 438KKB MOSiR KrosnoM3000:00:0202:33:55
13BONDARA Sylwia 504BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:0303:03:30
14MACHLOWSKI Łukasz 479KrakówKRAKÓWM2000:00:0302:36:10
15BRZEZIŃSKI Andrzej 43Night Runners PłockM4000:00:0302:50:57
16CIACH Wojciech 56KOPRZYWNICAM4000:00:0303:33:16
17CZYŻ Grzegorz 64Automatyka Tarnów-GRUPA AZOTYM4000:00:0302:35:05
18ARSENIUK Anna 484T.S. Opatrunki Toruń/OTK RzeźnikGÓRSKK3000:00:0402:58:52
19PIASECKA Monika 502PoznańPOZNAŃK4000:00:04
20BINIECKI Michał 32ChorzówM4000:00:0403:21:46
21GRYGO Krzysztof 120KS ŁomżanieM5000:00:0403:11:26
22JASTRZĄB Piotr 141LeskoM4000:00:0402:51:18
23KRAUSE Dariusz 192FORMA Wodzisław ŚląskiM4000:00:0403:25:31
24KRAWCZYK Paweł 193CW Reni SportM3000:00:0402:28:59
25PENAR Jarosław 283festina lenteM5000:00:0403:44:56
26ROGALA Maciej 314SM "ORŁOWIEC"M4000:00:0403:09:21
27WACH Zdzisław 394AugustówMężczyźni00:00:0403:42:04
28PREJZNAR Marcin 299NadoleM3000:00:0402:46:56
29LEŚNIAK Arkadiusz 505WarszawaWARSZAWAM3000:00:0504:11:53
30BARANOWSKI Jacek 509WarszawaWARSZAWAM3000:00:0503:02:37
31JAKUBOWICZ Katarzyna 136Gazele i GepardyK4000:00:0503:36:23
32WILK Dawid 409Night Runners ZabreM2000:00:0503:09:21
33PARTYKA Andrzej 458RzeszówRZESZÓWM3000:00:0503:59:53
34KRYGIER Marcin 478GdyniaGDYNIAM3000:00:0603:12:49
35BIŃKOWSKI Leon 501RadomRADOMM5000:00:0604:03:28
36FARON Agnieszka 2K3000:00:0603:24:04
37GAWLIK Piotr 98Yeah Buy Me cosmeticsM3000:00:0603:22:31
38KAMIŃSKI Paweł 153WarszawaM3000:00:0603:12:38
39KLIMCZEWSKI Andrzej 168Forever Young ŁódźM5000:00:0603:20:33
40MŁODZIKOWSKI Paweł 249KB V-Max AdamówM2000:00:0602:30:18
41PYRKOSZ Damian 306Rzeszowskie Gazele i Gepardy M4000:00:0603:20:30
42SUJAK Mirosław 352MKB DreptakM5000:00:0603:00:31
43WIECZOREK Marcin 405MosinaM3000:00:0602:57:55
44KILIAN Mateusz 165Józefińska Team KrakówM3000:00:0602:51:29
45BIENIECKA Anna 1K3000:00:0603:25:56
46MICHALSKI Ryszard 456WarszawaWARSZAWAM3000:00:0603:14:52
47AKSTINAS Petras 472vilniusVILNIUSM4000:00:0702:58:23
48BENESZ Robert 28Rzeszowskie Gazele i GepardyM4000:00:0703:31:58
49CEBERAK Bartosz 48LubartówM2000:00:0702:29:21
50CEBERAK Maciej 49LubartówM2000:00:0702:52:25
51HEC Piotr 125KrosnoM3000:00:0703:31:52
52KOMISARZ Tomasz 176Rzeszowskie Gazele i GepardyM3000:00:0702:46:54
53KONIECZNY Mariusz 179ańcutM5000:00:0703:29:36
54KRZYSZTOŃ Marcin 196GMP LASY - KRAŚNIKM3000:00:0702:38:56
55LESZCZYŃSKA Katarzyna 212Mosina BiegaK3000:00:0704:13:01
56REJDYCH Aleksander 312JacekBiega Running TeamM2000:00:0703:12:38
57WĘGRZYN Krzysztof 403Rzeszowskie Gazele i GepardyM4000:00:0703:10:02
58ZIOŁO Jarosław 439SanokM3000:00:0702:48:44
59WAWRESZUK Wiktor 450Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0803:28:04
60CHMIELOWSKI Andrzej 51Kraków M3000:00:0803:13:57
61DOMISZEWSKI Ignacy 80Ustrzyki DolneM2000:00:0802:38:21
62DYBALSKI Mariusz 84BełchatówM3000:00:0802:54:39
63GAŁASZKIEWICZ Karol 95Intersport / tri-zone.plM2000:00:0802:48:36
64PRZYBYŁA Marcin 302nutrend team / szczyrkM3000:00:0803:36:54
65SIWIECKI Tomasz 327Jasiek Mela TeamM4000:00:0803:05:50
66SZYBIAK Waldemar 370PrzemyślM5000:00:0803:29:34
67WÓJCIAK Wojciech 420Olszanica Bieszczadzkie WilkiM4000:00:0803:09:43
68NOWAK Piotr 262BieszczadyM4000:00:0803:40:18
69RZYWUCKI Wojtek 318Runnersclub.pl M4000:00:0802:48:30
70GRABOWSKA Maria 462TrzemesznoTRZEMESZNOK4000:00:0803:23:05
71SOPEL Arkadiusz 446otk RzeźnikGLIWICEM4000:00:0903:11:50
72CZECHOWICZ Mateusz 60Nowa RudaM2000:00:0902:57:54
73PRZYBYLAK Paweł 301Mosina BiegaM3000:00:0904:49:04
74SŁUJA Adam 331RaniżówM3000:00:0902:58:05
75ZAKRZEWSKI Aleksander 428ZgorzelecM4000:00:0902:51:34
76OLBRYŚ Stanisław Adam 270KB LegionowoM4000:00:0903:37:59
77GLUCK Witold 103M5000:00:1003:27:50
78JEŻYNA Marcin 143GŁĘBOKIE TALERZEM3000:00:1003:48:50
79KONIECZNY Jacek 178MosinaM4000:00:1004:13:00
80ZIELIŃSKI Wojciech 437M3000:00:1003:10:29
81USZYŃSKA Aldona 445GliwiceGLIWICEK4000:00:1103:23:03
82BASIS Marcin 21M4000:00:1102:51:56
83HYZIAK Jakub 127jj.runners GorliceM4000:00:1104:06:12
84KUŹNIAR Paweł 206LUKS KrośniankaM3000:00:1103:17:02
85MICHALSKI Arkadiusz 245Nowy Styl Running TeamM3000:00:1103:22:37
86NIŻNIK Marcin 261Nowy Styl Running TeamM3000:00:1103:22:48
87REMLEIN Katarzyna 313Kuźnia TriathlonuK3000:00:1103:44:28
88ZALEWSKI Piotr 429PMKWM2000:00:1103:57:03
89ŚWIDEREK Jacek 459JózefosławJÓZEFOSŁAWM3000:00:1103:03:25
90VARGA Jozef 488PreszowPRESZOWM4000:00:1202:55:13
91KOZŁOWSKA Marta 189K3000:00:1203:41:55
92TIMOFIEJUK Paweł 379Night Runners AlbatrosM3000:00:1203:12:35
93ZEMŁA Małgorzata 432K3000:00:1203:51:41
94OLESIAK Grzegorz 272Night RunnersM5000:00:1203:25:24
95SZYSZKOWSKI Włodzimierz 371Duke Nukem Prince of WarsawM4000:00:1204:10:15
96PASUTO Janusz 466MikolówMIKOLÓWM3000:00:1203:13:50
97BĄK Marek 24M&M UltraM4000:00:1303:30:13
98DOMIAN Marta 77WarszawaK3000:00:1304:11:16
99NAWROCIK Jakub 255PawłowiceM2000:00:1303:05:43
100SOBCZAK Marcin 334WarszawaM3000:00:1303:44:36
101ŻABA Igor 467BędzinBĘDZINM2000:00:1303:09:31
102ŚWIERCZEK Grzegorz 378M4000:00:1303:42:03
103TWARDY Stanislaw 461RzeszówRZESZÓWM3000:00:1304:24:39
104KAZIMIERCZAK Michał 470BytomBYTOMM2000:00:1403:13:49
105KOZA Jan 494MajdanMAJDANM2000:00:1403:53:42
106DANIEL Jarek 67MM UltraM3000:00:1403:28:12
107LESZCZYŃSKI Maciek 213M&M Ultra Bielsko-BałaM4000:00:1403:53:40
108MAJCHRZAK Tymoteusz 229ZAPIERDALACZEM3000:00:1403:03:18
109RACHOWSKI Michał 309Szczecin BiegaM3000:00:1404:54:27
110ROLLA Dorian 315WarzymiceM3000:00:1403:29:48
111WIERNUSZ Krzysztof 406Finisz RymanówM3000:00:1403:09:55
112WOJCIECHOWSKI Dariusz 469BochniaBOCHNIAM3000:00:1503:13:52
113BARTOSZ Marek 20krakówM3000:00:1503:04:40
114BRONCEL Sebastian 41TychyM4000:00:1503:10:09
115DERLATKA Paweł 72Nowa Huta TeamM3000:00:1503:08:37
116PITAS Andrzej 291ZAPIERDALACZE.PLM3000:00:1503:22:09
117STARZYŃSKI Piotr 344M4000:00:1503:48:37
118STOPA Michał 348ulicafinansowa.plM3000:00:15
119SURWIŁO Sandro 355BrzozyM3000:00:1503:36:03
120DERWICH Łukasz 74DuklaM4000:00:1503:33:45
121CIESLAK Marek 58M4000:00:1603:27:29
122DESSAUER Wioletta 75LubartówK4000:00:1602:58:41
123GÓRSKI Mariusz 111TychyM3000:00:1603:54:19
124KRZYSZTOŃ Piotr 197GMP LASY - KRAŚNIKM3000:00:1603:30:29
125MATUSZEWSKA Nina 236AlbatrosyK2000:00:1604:21:37
126TUROSZ Iwona 477AZS PWSZ SANOKLEŻAJSKK2000:00:1703:15:21
127FURMAN Tomasz 91Klub MatiegoM4000:00:1703:10:09
128KAWALEC Krzysztof 159Jabłonna Lubelska M3000:00:1703:24:44
129LEBDA Małgorzata 210KrakówK3000:00:1703:45:02
130PORĘBSKI Rafał 297M3000:00:1703:11:04
131WRONA Mateusz 468Nowa WieśNOWA WIEŚM2000:00:1703:20:38
132BRONISZEWSKI Jakub 42ZąbkiM4000:00:1804:07:17
133CHODAKOWSKI Marceli 53K.B.Geotermia UniejówM3000:00:1803:01:08
134MICHALCZYK Artur 243BochniaM5000:00:1804:01:48
135PLACZEK Paweł 293wetlinaM3000:00:1803:37:28
136SZPYT Ryszard 365BiłgorajM4000:00:1803:37:14
137DACHNO Marek 66Tomaszowice KoloniaM3000:00:1903:24:26
138KACZOREK Marcin 146VW GRUPA KACZOREKM4000:00:1903:09:06
139KORDOWICZ Łukasz 182BiłgorajM3000:00:1903:21:40
140KURA Tomasz 455GliwiceGLIWICEM4000:00:1903:25:42
141KONOPKA Slawek 486Nowy SączNOWY SĄCZM4000:00:2003:09:43
142CZYSZCZOŃ Andrzej 62Sportrun.pl warsztatformy.plM3000:00:2002:58:58
143GĄSZCZYK Grzegorz 100Nowa Huta TeamM4000:00:2003:35:17
144GRZEBIELUCH Katarzyna 121RybnikK3000:00:2003:37:53
145JAREMA Marek 140KrakówM4000:00:2003:27:06
146KMIEĆ Marcin 170BiłgorajM3000:00:2003:53:07
147SIKORA Michał 324GliwiceM3000:00:2003:02:31
148TUROSZ Zbigniew 388LeżajskM5000:00:2003:30:51
149DUBAJ Michał 82najkowcy.plM2000:00:2103:09:33
150KANIA Marian 155RybnikM4000:00:2103:32:41
151NOWICKI Artur 264Warsztat Formy TychyM3000:00:2103:22:59
152POŻAK Grzegorz 298Lubartów M3000:00:2102:45:29
153SZEWCZYK Katarzyna 363K2000:00:2104:03:31
154SZULC Sebastian 366M4000:00:2103:40:13
155TYROWICZ Agata 391WarszawaK3000:00:21
156DOROTA Zbigniew 81RUN RUN OLESZYCE M4000:00:2202:58:04
157JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 131MikołówK2000:00:2204:18:45
158KARUŚ Waldemar 15714 dasM4000:00:2203:24:56
159PIEKARSKI Andrzej 285Grodzisk MazowieckiM3000:00:2203:55:52
160SYSUŁA Janusz 357Pędziwiatr BiałystokM5000:00:2203:37:49
161ZAPŁATA Wojciech 430GorliceM3000:00:2203:41:03
162MAKOWSKI Łukasz 231M3000:00:2203:31:04
163RZESZÓTKO Leszek 497Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAM5000:00:2304:06:38
164GRONO Krzysztof 119V-Max AdamówM4000:00:2303:00:52
165KOBELUK Damian 171BiłgorajM3000:00:2303:39:52
166SOBULSKI Karol 336Kalińska TeamM4000:00:2303:27:48
167WAŁCZYK Krzysztof 397owceM3000:00:2303:34:41
168ZAJKOWSKI Jarosław 427pędziwiatr.białystokM4000:00:2303:07:33
169ŁOPATA Grzegorz 220Body4U TeamM3000:00:2303:09:56
170HORACZY Krzysztof 126bialystokM4000:00:2303:14:07
171RZESZÓTKO Marzena 496Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAK5000:00:2404:05:55
172OLESIEJUK Michal 498LubartówLUBARTÓWM2000:00:2404:05:10
173BOGUCKA Martyna 37Jacekbiega Running TeamK4000:00:2404:50:06
174BUSZ Jacek 47Drużyna KormoranaM3000:00:2403:43:23
175CHMIELEWSKI Tomasz 50WarszawaM3000:00:2403:42:32
176WARDZALA Anna 398Jacek BiegaKobiety00:00:2404:50:05
177ŁOCHAŃSKI Grzegorz 219BrysieM3000:00:2403:21:22
178KIRKIEWICZ Ireneusz 166OławaM4000:00:2503:35:11
179KRYPCZYK Michał 195M4000:00:2503:41:12
180LEBIODA Adam 211WUJEK BIEGA KATOWICEM4000:00:2503:15:02
181REDŁOWSKA Bożena 311WarszawaK3000:00:2503:55:40
182JAWORSKI Daniel 142Tomaszów MazowieckiM3000:00:2503:53:42
183OLEKSY Jarosław 271KS LIMANOWA FORRESTM5000:00:2503:23:25
184GRĘBOWIEC Mateusz 117LKS Tencza SandomierzM3000:00:2603:40:04
185MAŁŻ Daniel 233JaktorówM2000:00:2603:54:47
186MATUSZEWICZ Ewa 235KondycjaK5000:00:2603:41:04
187TOMALSKI Marcin 380KrakówM3000:00:2603:21:17
188ZMYSŁOWSKI Igor 440perfect runnerM2000:00:26
189ZWIERZCHOWSKI Andrzej 442BIEGUNKA TEAM POLSKAM3000:00:2602:51:42
190KOSANOVIĆ Nikola 495RakovicaRAKOVICAM3000:00:2704:15:03
191BIERĆ Jarek 31Pędziwiatr BiałystokM4000:00:2703:54:50
192BLUMENFELD Jacek 33M2000:00:2703:10:20
193FIEGA Ryszard 87Maraton Gorlice - Festiwal Biegowy KrynicaM5000:00:2704:02:40
194NIEDŹWIECKI Marek 256SKIPARK WYSOWA-ZDRÓJM5000:00:2704:17:25
195PIWOWARCZYK Piotr 292KrakówM3000:00:2703:46:03
196ZIELIŃSKA Beata 433Rutkow-ski Sports ClubK3000:00:2703:29:44
197ZMYSŁOWSKI Łukasz 441MotyczM3000:00:2704:07:07
198MOLL Bartosz 451TorońTOROŃM4000:00:2803:20:39
199WASIAK Michał 508RadomRADOMM3000:00:2803:50:26
200MĄCZYŃSKI Mateusz 242TSA SandomierzM3000:00:2803:11:25
201RUSNARCZYK Adam 31614das JarosławM2000:00:28
202WINIECKI Mateusz 410dź Running TeamM2000:00:2803:46:39
203ANDRUSZEWSKI Tomasz 13KB Geotermia UniejówM3000:00:2903:43:56
204BATOR Marek 22WarszawaM4000:00:2904:26:46
205GUTKOWSKI Tomek 122Trend Glass Running TeamM3000:00:2903:44:55
206KUKIER Andrzej 203M2000:00:3003:15:50
207ZYGMAŃSKA Monika 443Trend Glass Running TeamK3000:00:3004:06:04
208FALKOWSKI Piotr 4M4000:00:3103:25:08
209GŁUSZCZAK Jerzy 107M5000:00:3104:54:40
210KOTLARSKI Marcin 186Leśne CymbałyM3000:00:3103:50:02
211SZCZEPANEK Monika 360sport.sanea.plK4000:00:3103:36:26
212JAKUBOWSKI Wojciech 137KB Geotermia UniejówM4000:00:3204:18:20
213ŚMIECHOWICZ Filip 376M4000:00:3203:30:08
214DERSLEY Stephen 73PoznanM4000:00:3303:32:03
215MURAK Robert 253M3000:00:3303:14:21
216SOBCZAK Maciej 333Night RunnersM3000:00:3303:47:47
217WASYLÓW Jacek 399Spartakus PRZEMYŚLM3000:00:3303:14:10
218CHUDYBA Michał 55Leśne CymbałyM3000:00:3403:57:46
219CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikM3000:00:3403:09:42
220SOWIŃSKA Agata 343#JaNadalTymZyjeK3000:00:3403:42:06
221TRETER Sebastian 383Węgleszyn-OgrodyM2000:00:3403:19:18
222SŁOMIAK Marian 7M5000:00:3403:40:59
223CISEK Piotr 59Finisz RymanówM3000:00:3403:30:09
224KULAKOWSKI Piotr 204człapaczeM5000:00:3503:45:37
225SOLECKI Tomasz 339Bieruń Gomola Trans AircoM3000:00:3503:42:06
226WĄSOWSKA Jagoda 402Kalińska Team - PiasecznoK4000:00:3504:34:09
227WOJCIESZAK Ewa 416Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaK3000:00:3503:35:49
228DZIUBAN Łukasz 86GAJOWY Z ZAPOROWEGO MARATONUM3000:00:3603:20:17
229MAZURKIEWICZ Tomasz 239Zaporowy MaratonM4000:00:3603:20:16
230NALEPKA Zdzisław 254Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaM3000:00:3603:35:50
231SOSZYŃSKA Gosia 342człapaczeK5000:00:3604:18:32
232TYBUREK Michał 389LublinM3000:00:3603:08:52
233BEBELSKI Rafał 25KUŹNIA TRIATHLONUM3000:00:3703:40:42
234DZIEDZIC Artur 85Leśne CymbałyM3000:00:3704:06:11
235GRELA Marcin 115KrakowM3000:00:3703:25:30
236KUBICKI Darek 200WójtowoM3000:00:3703:05:32
237MAZUREK Michał 238Ortoreh TeamM3000:00:3703:42:09
238OBARSKI Norbert 266M5000:00:3704:17:13
239STRONKA Dawid 350200YRSM2000:00:3702:57:10
240WYSOCKI Arkadiusz 424bb runnerasM3000:00:3704:11:02
241MADEJSKI Sławomir 226Speleoklub Świętokrzyski KielceM3000:00:3703:20:24
242ZBIJOWSKA Ewelina 431bielsko-bialaK3000:00:3804:14:15
243WRÓBEL Łukasz 423KB Biała Biega, Międzyrzec PodlaskiM3000:00:3803:32:50
244KUBAS Michał 199Biegunka TeamM3000:00:38
245ADAMSKI Michał 10WOPM3000:00:3904:25:42
246KWARTA Tomasz 207WOPM3000:00:3904:25:47
247MAZUR-RUDNICKA Marlena 241WarszawaK2000:00:3904:12:24
248SZACHNA Krzysztof 358RunningCoupleM4000:00:3903:45:45
249SZWAJKA Aneta 367Stalowa WolaK4000:00:3903:44:16
250PARŚNIAK Michał 280Warszawa - Szlachetna PaczkaM2000:00:3904:11:55
251KOSIN Pawel 453KielceKIELCEM3000:00:39
252AKSAMIT Jakub 11KM AKTYWNI SochaczewM2000:00:4003:31:38
253BŁĄKAŁA Mateusz 35WarszawaM2000:00:4003:44:26
254BODNIAK Tomasz 36WOPM3000:00:4004:15:58
255JANIUK Jarosław 139BiałystokM4000:00:4003:15:43
256TRZCIELIŃSKI Roman 385PSY WarszawaMężczyźni00:00:4003:09:49
257ZAGDAŃSKI Robert 426MachnówkaM3000:00:4003:56:15
258GEZELA Mariusz 101BBL Poznań, Rodzina GezelaM3000:00:4103:52:03
259GRABIEC Marcin 112UKS Tiki-Taka KollbuszowaM3000:00:4102:50:53
260KASZYCKA Renata 158WOPK4000:00:4104:15:57
261KOSMALA Bartosz 184KrakówM4000:00:4103:41:51
262KOZDROWICKI Robert 187JGB SokółM4000:00:4102:39:30
263SAKOWSKA Aneta 320Maratonka GrajewoK4000:00:4104:30:55
264TUCZAPSKI Artur 386RzeszówM5000:00:4103:20:23
265GEZELA Robert 102Rodzna GezelaM3000:00:4203:52:02
266SIKORSKI Wojciech 325RARAMURI KluczborkM3000:00:4203:32:14
267PIKUŁA Marcin 485JasloJASLOM3000:00:4302:56:51
268KOŻUCH Rafał 190RedLineTeamM2000:00:4303:09:23
269PIETRUSZCZAK Agnieszka 286Tomaszów MazowieckiK4000:00:4303:30:01
270WIĄCEK Marcin 404JSC JasłoM3000:00:4303:31:00
271 ŚLĄCZKA Arek 372Finisz RymanówM3000:00:4303:56:10
272MARCIN Ignatowicz 464ZawadaZAWADAM3000:00:4302:53:01
273ALEKSANDROWICZ Łukasz 12Spartanie DzieciomM3000:00:4404:38:24
274MLOST Tomasz 247Endorfiny WadowiceM3000:00:4403:20:20
275SZWAJKA Jakub 368Stalowa WolaM2000:00:4403:36:14
275SZWAJKA Robert 369Stalowa WolaM4000:00:4403:35:44
277WOJCIECHOWSKI Wojciech 414M4000:00:4403:00:01
278WÓJTOWICZ Paweł 422biegajznami.plM3000:00:4403:13:22
279OGORZAŁEK Mateusz 268RedLineTeamM2000:00:4403:49:36
280GĄSIENICA-GROŃ Jan 465ZakopaneZAKOPANEM2000:00:4404:01:48
281CZEKAJ Maciej 499KielceKIELCEM3000:00:4502:59:56
282BĄK Adam 8M5000:00:4503:03:30
283KADZIK Marcin 148ZakopaneM2000:00:4503:29:45
284PUZIO Waldemar 305KB Maratończyk DębicaM5000:00:4503:57:12
285SIWIEC Tomasz 326RzeszówM3000:00:4503:37:57
286WORCH Paweł 417BłonieM3000:00:4503:37:15
287OSTROWSKI Michał 276Crazy GuidesM3000:00:4503:38:19
288KLAMUT Ryszard 447Jablonica PolskaJABLONICA POLSKAM5000:00:4503:39:24
289GAŁUSZKA Bogdan 97JGB "SOKÓŁ"M4000:00:4604:01:56
290KĄKOL Zbigniew 161Water TeamM3000:00:4603:17:00
291PORĘBA Eugeniusz 296MiechówM5000:00:4603:32:37
292SŁOMA Paweł 330Słomiane Bambusy M3000:00:4603:13:53
293WNĘK Paweł 413Water TeamM4000:00:4603:16:59
294STYCZEŃ Piotr 351BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3000:00:4603:15:32
295ŚLIWIŃSKI Andrzej 374KomańczaM5000:00:4603:27:36
296KOZŁOWSKA Agnieszka 500KielceKIELCEK4000:00:4603:16:28
297GAWLIK Sławek 99KRAKÓWM3000:00:4602:52:17
298JAKUBCZYK Dariusz 135BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3000:00:4703:15:11
299KITA Ewa 167K5000:00:4704:27:29
300KOCZWARA Tomek 172Radomyśl WielkiM3000:00:4702:45:48
301KWIATKOWSKI Michael 208Biali KenijczycyM2000:00:4703:28:28
302SADŁOCHA Jacek 319Monte CassinoM4000:00:4703:16:29
303MICHALIK Adam 244KrakówM4000:00:4803:52:47
304MOLTZAN Zbigniew 250ToruńM3000:00:4803:41:20
305MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 251ToruńK4000:00:4803:41:33
306ĆWIEK Dariusz 65dariusM4000:00:4804:01:00
307OPOZDA Michal 273KrakówM3000:00:4803:29:44
308KUSTROŃ Adam 448KrosnoKROSNOM5000:00:4803:33:56
309WŁODARCZYK Teresa 412BBL ToruńK4000:00:4904:17:33
310GÓRKA Marcin 110www.marcingorka.plM2000:00:4902:54:27
311MAJEWSKI Piotr 230JSC JasłoM3000:00:4903:29:10
312RUTKOWSKA Małgorzata 317Golub-DobrzyńK4000:00:4904:17:34
313SOKOL Tomasz 337yrardów M3000:00:4904:11:07
314TROCHIMCZYK Piotr 384PrzemyślM3000:00:4903:42:42
315SOKÓŁ Sylwia 338ZyrardówK3000:00:4904:11:06
316DAWGIERT Daniel 69Brygada Św.M3000:00:5003:54:28
317DEMBY Michał 71Mud GoatsM2000:00:5003:42:40
318GRANDA Marcin 113ZARZECZEM3000:00:5003:56:49
319KONIARZ Michał 177M4000:00:5003:16:41
320KRUDYSZ Przemysław 194M2000:00:5004:06:49
321STĘPIEŃ Tomasz 346Kielce Brygada Św.M3000:00:5003:26:04
322TOMECKO Józef 382MARAS teamMężczyźni00:00:5004:17:47
323ARKUSZYŃSKA Beata 16Time4RunningK4000:00:5003:54:27
324ARKUSZYŃSKI Paweł 17TIME4RUNNINGM4000:00:5103:54:25
325BŁAŻEJEWSKI Marcin 3414 das JarosławM3000:00:5104:45:09
326MACHNIKOWSKI Marek 223M4000:00:5103:29:05
327TURKO Katarzyna 387PKO Bank PolskiK4000:00:5104:42:15
328WÓJCIK Mirosław 421TIME4RUNNINGM4000:00:5103:24:26
329KACZMAREK Pawel 145KrakówM3000:00:5203:28:14
330NOWOSIELSKI Piotr 26514das JarosławM4000:00:5204:45:08
331SARAT Ewa 321TarnówK4000:00:5204:03:04
332ZIELIŃSKI Marcin 434Aktywna Strona ŻyciaM2000:00:5203:28:14
333PAŁASZYŃSKI Jacek 27787-600 LipnoM3000:00:5203:52:59
334PAŁASZYŃSKI Tomasz 278CzernikowoM4000:00:5203:52:59
335GRANDA Paweł 11421 DAPLOT JarosławM3000:00:5303:46:25
336IGNASZAK Marek 128Józefińsk Team KrakówMężczyźni00:00:5304:04:35
337LIGĘZA Joasia 216KrakówK4000:00:5303:28:22
338PERYKASZA Paweł 284Nightrunners Kraków M3000:00:5303:26:40
339WILGA Ewa 408Józefińska team KrakówK2000:00:5304:49:52
340ORACZ Sylwia 274Rozbujany Grubas z TarnowaK4000:00:5304:03:03
341KOLASIŃSKI Jaroslaw 493WarszawaWARSZAWAM5000:00:5403:47:03
342JUCHA Jacek 144CA Aktywni/CA BrokerM4000:00:5403:57:30
343PROŃCZUK Adam 300CA AktywniM4000:00:5403:51:09
344WISZNIEWSKI Karol 411AKS Polonia WarszawaM3000:00:5403:28:48
345WOŹNIACKA Joanna 418Kraków K2000:00:5404:15:27
346DOBAJ Katarzyna 76Spartanie DzieciomK3000:00:5504:35:44
347MROŻEK Andrzej 252KKB DYSTANS KRAKÓWMężczyźni00:00:5503:40:44
348NIEMCZYK Katarzyna 258KrakówK3000:00:5504:19:52
349SĘPKA Daria 322Spartanie DzieciomK4000:00:5504:45:10
350SZANECKI Jakub 359RzeszówM3000:00:5504:09:47
351ZIELIŃSKI Michał 436Spartanie DzieciomM4000:00:5604:45:12
352GWIZDAŁA Łukasz 123KrzeszowiceM3000:00:5603:28:26
353DOMISZEWSKI Wojciech 79Ustrzyki DolneM5000:00:5604:07:54
354JABŁONKA Bartosz 130DębieńskoM3000:00:5703:55:19
355KOŁODZIEJCZYK Dawid 174KrakówM3000:00:5703:42:07
356KUCHARSKI Darek 202Spartanie DzieciomM3000:00:5704:35:43
357LEŚNIEWSKI Michał 214SPARTANIE DZIECIOMM4000:00:5704:35:46
358MAZURKIEWICZ Wojciech 240Aktywna Strona ŻyciaM2000:00:5703:28:18
359SYPNIEWSKA Hanna 356GdyniaKobiety00:00:5703:50:04
360URBAŃSKI Józef 393KKB Mosir KrosnoM5000:00:5704:18:51
361ZATORSKI Andrzej 457StarachowiceSTARACHOWICEM5000:00:5704:43:38
362MADEYSKI Michał 227KrakówM3000:00:5803:22:51
363LIS Marek 217PoznanM2000:00:5803:40:06
364KUPCZAK Dawid 463Czerwionka-LeszczynyCZERWIONKA-LESZCZYNYM2000:00:5803:55:16
365FRESZEL Krzysztof 89BOERNEROWO BIEGAM3000:00:5904:17:05
366KAŹMIERCZAK Marcin 160SochaczewM2000:00:5903:41:59
367KHAN David 164Leszno M3000:00:5904:17:04
368POBŁOCKI Jan 295GdańskM5000:00:5903:20:37
369WYTYKOWSKA Joanna 425Rysie K3000:00:5903:33:46
370MAZIARZ Jakub 237MIELECM3000:00:5903:30:43
371DĄBROWSKA Anna 3K3000:01:00
372FORGEL Paweł 88RONIN CZERWIEŃSKM4000:01:0003:16:59
373KĘCIK Janusz 162Spartanie DzieciomMężczyźni00:01:0003:52:22
374KOŁKOWSKI Andrzej 173Spartanie DzieciomM4000:01:0003:41:29
375MARCZAK Albert 234M2000:01:0003:41:55
376CHOROŚ Piotr 54Vege RunnersM3000:01:0103:34:44
377GAJEWSKA Monika 93ToruńK3000:01:0104:19:10
378KOŁTUNICKI Krzysztof 175M3000:01:0103:43:35
379SKRZYPCZAK Piotr 9M3000:01:0103:52:08
380ARGALSKI Grzegorz 15KW TrójmiastoM4000:01:0104:19:13
381DUDEK Jan 481Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni00:01:0204:17:59
382MACIEJEWSKI Piotr 224LublinM3000:01:0203:34:51
383MŁODECKA Sylwia 248Spartanie DzieciomK4000:01:0203:46:01
384PYRZEWSKI Dariusz 307ToruńM4000:01:0204:19:11
385RAWŁUSZEWICZ Waldemar 310AsterinaM4000:01:0203:32:22
386ŚRODA Janusz 482Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM5000:01:0204:30:46
387PIĄTEK Roman 474KrakówKRAKÓWM4000:01:0304:27:38
388PATRYK Bałazy 475KrakowKRAKOWM3000:01:0304:42:39
389KACZOROWSKI Przemysław 147SzczecinM4000:01:0303:45:03
390KALINOWSKI Sławomir 149Husky teamM3000:01:0304:12:46
391KAIM Tomasz 473KrakowKRAKOWM3000:01:0404:27:37
392KUCA Roman 201PieniężnoM5000:01:0403:52:46
393PASELA Bartosz 282Smashing PąpkinsM3000:01:0404:00:44
394SUPROŃ Piotr 354ARCADIS RUNNING TEAMM3000:01:0403:44:59
395OKARMA Wojtek 269SPORESTM3000:01:0404:04:31
396TRZECIAK Rafał 491WarzyceWARZYCEM3000:01:0504:04:25
397GRODNA-PANTERA Angelika 118KW Warszawa K3000:01:0503:27:56
398PILECKI Maciej 288WrocławM3000:01:0503:32:20
399PYSIEWICZ Krzysztof 308niezrzeszonyM5000:01:0604:18:43
400SIELICKI Krzysztof 323M3000:01:0603:52:20
401ŁUBIEŃSKI Wojciech 221PoznańM3000:01:0603:39:05
402GAJEK Jarosław 480NiepołomiceNIEPOŁOMICEM4000:01:0704:42:36
403GŁEMBSKI Daniel 104M3000:01:0703:36:26
404GMITEREK Tomasz 108LublinM4000:01:0703:31:47
405MAŁYSZA Sławomir 232PZU SPORT TEAMM4000:01:0703:35:28
406SKALSKI Maciej Jakub 328BiałystokM3000:01:0705:15:22
407ŚWIDZIŃSKI Tomasz 377Vege RunnersM3000:01:0703:31:46
408GAJOS Daniel 94KrakówM3000:01:0803:24:27
409TYLEK Rafał 390M4000:01:0803:03:01
410STRABEL Łukasz 349HARPAGAN KUYAVIA BydgoszczM2000:01:0803:24:22
411APANASIEWICZ Bartosz 14centrum BydgoszczM3000:01:0803:59:27
412PLATA Tomasz 492KrakówKRAKÓWM4000:01:0904:36:21
413KOPER Jacek 180M4000:01:0904:20:33
414ŚMIECHOWICZ Gerard 375WarszawaM4000:01:0905:15:16
415SMURA Rafał 476TurekTUREKM2000:01:1004:17:05
416BURDA Andrzej 46Wiklinki Rudnik nad SanemM3000:01:1003:11:27
417KOPER Wiktor 181M2000:01:1003:34:12
418MIKSA Sławomir 246M4000:01:1004:04:47
419ŁUKASIK Andrzej 222LublinM5000:01:1004:26:47
420SABANOS Gejza 490PreszowPRESZOWM5000:01:1103:35:04
421BARANIAK Radosław 19LubońM4000:01:1102:51:28
422DĄBEK Paweł 70Wiklinki Rudnik nad SanemM4000:01:1103:51:31
423MADEJ Paweł 225KrakówM3000:01:1103:52:48
424LORINCOVA Stefania 489PreszowPRESZOWK3000:01:1204:16:02
425BRZOZOWSKI Jerzy 44RzeszówM3000:01:1204:07:42
426DARSKI Rafał 68WiryM4000:01:1203:04:13
427GAJEWSKA Justyna 92KrakówK3000:01:1203:57:41
428DOMINIAK Klaudia 78Wertykal bikeBoard TeamK3000:01:1203:43:40
429MARAS Ladislav 487PreszowPRESZOWM5000:01:1304:15:55
430BEM Jakub 27Nowa Huta TeamM2000:01:1303:40:55
431LACHOWICZ Przemek 209LibertówM3000:01:1303:32:25
432WENTLAND Tomasz 460KrakowKRAKOWM3000:01:1303:40:54
433WAŚKIEWICZ Zbigniew 400AWF KatowiceM4000:01:1404:27:58
434OBRZUT Bartek 267remska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka MałaM2000:01:1404:15:03
435BORKOWSKA Aneta 39StoczekK2000:01:1504:01:53
436BORKOWSKI Jakub 40UKA WarszawaM3000:01:1503:37:12
437GÓRALCZYK Andrzej 109KW KrakówM3000:01:1604:00:34
438PLASZCZYK Tomasz 294sport-evo gdańsk M3000:01:1704:07:55
439SZCZERBA Rafał 362M3000:01:1704:01:47
440DUJKA Dariusz 471Wola GutowskaWOLA GUTOWSKAM4000:01:1804:11:42
441HUZIOR Elżbieta 483OrzeszeORZESZEK4000:01:1805:15:06
442BUĆKO Artur 45Jelenia GóraM5000:01:1804:25:40
443STĘPIEŃ Wojciech 347Night Runners GliwiceM4000:01:1803:52:52
444LEŚNOWOLSKI Piotr 215Klub biegacza RTV EURO AGDM4000:01:1903:45:08
445SZCZEPAŃSKI Grzegorz 361Klub Biegacza Rtv Euro AgdM3000:01:1903:32:02
446BICZYK Adam 29Klub Biegacza RTV EURO AGDM3000:01:2005:15:08
447SKUBIS Barbara 452GliwiceGLIWICEK3000:01:2005:15:02
448SMYK Robert 454GliwiceGLIWICEM4000:01:2005:15:03
449GAŁECKI Tomasz 96Klub Biegacza EuroM4000:01:2103:41:38
450CHOCHÓŁ Paweł 52KrzeszowiceM4000:01:3303:44:07
451PIŁATOWSKI Andrzej 289stowarzyszenie biegów górskichM5000:01:4003:09:43
452TOMCZYK Michał 381InowrocławM3000:01:4303:49:53
453DUDEK Bartłomiej 8312tri.plM3000:01:4803:39:46
454KAMIŃSKA Jolanta 15112tri.plK2000:01:4803:15:19
455KAMIŃSKI Michał 15212tri.plM3000:01:4903:31:59
456KAMIŃSKI Robert 15412tri.plM3000:01:4903:36:16
Niesklasyfikowani
PIKOR Jacek 287biegusiem.plM40DNF03:25:54 DNF
KRZYŚKO Barbara 198Mitutoyo DEMA PWrK20DNF05:41:07 DNF
Znaleziono 458 wynik(ów)