ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu34.2km
   
1SOBAS Jacek 332Runnersclub.pl M3000:00:0202:21:23
2KRAWCZYK Paweł 193CW Reni SportM3000:00:0402:28:59
3KAZIMIROW Aleksander 449MakiejewkaMAKIEJEWKAM3000:00:0202:29:14
4CEBERAK Bartosz 48LubartówM2000:00:0702:29:21
5MŁODZIKOWSKI Paweł 249KB V-Max AdamówM2000:00:0602:30:18
6ZIMA Paweł 438KKB MOSiR KrosnoM3000:00:0202:33:55
7CZYŻ Grzegorz 64Automatyka Tarnów-GRUPA AZOTYM4000:00:0302:35:05
8MACHLOWSKI Łukasz 479KrakówKRAKÓWM2000:00:0302:36:10
9DOMISZEWSKI Ignacy 80Ustrzyki DolneM2000:00:0802:38:21
10KRZYSZTOŃ Marcin 196GMP LASY - KRAŚNIKM3000:00:0702:38:56
11KOZDROWICKI Robert 187JGB SokółM4000:00:4102:39:30
12POŻAK Grzegorz 298Lubartów M3000:00:2102:45:29
13KOCZWARA Tomek 172Radomyśl WielkiM3000:00:4702:45:48
14NIEZGODA Marcin 259KKB MOSiR KrosnoM2000:00:0202:46:50
15KOMISARZ Tomasz 176Rzeszowskie Gazele i GepardyM3000:00:0702:46:54
16PREJZNAR Marcin 299NadoleM3000:00:0402:46:56
17RZYWUCKI Wojtek 318Runnersclub.pl M4000:00:0802:48:30
18GAŁASZKIEWICZ Karol 95Intersport / tri-zone.plM2000:00:0802:48:36
19GARDENER Jacek 503WarszawaWARSZAWAM4000:00:0202:48:43
20ZIOŁO Jarosław 439SanokM3000:00:0702:48:44
21GRABIEC Marcin 112UKS Tiki-Taka KollbuszowaM3000:00:4102:50:53
22BRZEZIŃSKI Andrzej 43Night Runners PłockM4000:00:0302:50:57
23JASTRZĄB Piotr 141LeskoM4000:00:0402:51:18
24BARANIAK Radosław 19LubońM4000:01:1102:51:28
25KILIAN Mateusz 165Józefińska Team KrakówM3000:00:0602:51:29
26ZAKRZEWSKI Aleksander 428ZgorzelecM4000:00:0902:51:34
27ZWIERZCHOWSKI Andrzej 442BIEGUNKA TEAM POLSKAM3000:00:2602:51:42
28BASIS Marcin 21M4000:00:1102:51:56
29BACHORSKI Tomasz 18OwsiszczeM4000:00:0202:52:02
30GAWLIK Sławek 99KRAKÓWM3000:00:4602:52:17
31CEBERAK Maciej 49LubartówM2000:00:0702:52:25
32MARCIN Ignatowicz 464ZawadaZAWADAM3000:00:4302:53:01
33GÓRKA Marcin 110www.marcingorka.plM2000:00:4902:54:27
34DYBALSKI Mariusz 84BełchatówM3000:00:0802:54:39
35VARGA Jozef 488PreszowPRESZOWM4000:00:1202:55:13
36PIKUŁA Marcin 485JasloJASLOM3000:00:4302:56:51
37STRONKA Dawid 350200YRSM2000:00:3702:57:10
38CZECHOWICZ Mateusz 60Nowa RudaM2000:00:0902:57:54
39WIECZOREK Marcin 405MosinaM3000:00:0602:57:55
40DOROTA Zbigniew 81RUN RUN OLESZYCE M4000:00:2202:58:04
41SŁUJA Adam 331RaniżówM3000:00:0902:58:05
42AKSTINAS Petras 472vilniusVILNIUSM4000:00:0702:58:23
43DESSAUER Wioletta 75LubartówK4000:00:1602:58:41
44ARSENIUK Anna 484T.S. Opatrunki Toruń/OTK RzeźnikGÓRSKK3000:00:0402:58:52
45CZYSZCZOŃ Andrzej 62Sportrun.pl warsztatformy.plM3000:00:2002:58:58
46CZEKAJ Maciej 499KielceKIELCEM3000:00:4502:59:56
47WOJCIECHOWSKI Wojciech 414M4000:00:4403:00:01
48SUJAK Mirosław 352MKB DreptakM5000:00:0603:00:31
49GRONO Krzysztof 119V-Max AdamówM4000:00:2303:00:52
50CHODAKOWSKI Marceli 53K.B.Geotermia UniejówM3000:00:1803:01:08
51SIKORA Michał 324GliwiceM3000:00:2003:02:31
52BARANOWSKI Jacek 509WarszawaWARSZAWAM3000:00:0503:02:37
53TYLEK Rafał 390M4000:01:0803:03:01
54MAJCHRZAK Tymoteusz 229ZAPIERDALACZEM3000:00:1403:03:18
55ŚWIDEREK Jacek 459JózefosławJÓZEFOSŁAWM3000:00:1103:03:25
56BONDARA Sylwia 504BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:0303:03:30
57BĄK Adam 8M5000:00:4503:03:30
58DARSKI Rafał 68WiryM4000:01:1203:04:13
59BARTOSZ Marek 20krakówM3000:00:1503:04:40
60KUBICKI Darek 200WójtowoM3000:00:3703:05:32
61NAWROCIK Jakub 255PawłowiceM2000:00:1303:05:43
62SIWIECKI Tomasz 327Jasiek Mela TeamM4000:00:0803:05:50
63ZAJKOWSKI Jarosław 427pędziwiatr.białystokM4000:00:2303:07:33
64DERLATKA Paweł 72Nowa Huta TeamM3000:00:1503:08:37
65TYBUREK Michał 389LublinM3000:00:3603:08:52
66KACZOREK Marcin 146VW GRUPA KACZOREKM4000:00:1903:09:06
67ROGALA Maciej 314SM "ORŁOWIEC"M4000:00:0403:09:21
68WILK Dawid 409Night Runners ZabreM2000:00:0503:09:21
69KOŻUCH Rafał 190RedLineTeamM2000:00:4303:09:23
70ŻABA Igor 467BędzinBĘDZINM2000:00:1303:09:31
71DUBAJ Michał 82najkowcy.plM2000:00:2103:09:33
72CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikM3000:00:3403:09:42
73WÓJCIAK Wojciech 420Olszanica Bieszczadzkie WilkiM4000:00:0803:09:43
74KONOPKA Slawek 486Nowy SączNOWY SĄCZM4000:00:2003:09:43
75PIŁATOWSKI Andrzej 289stowarzyszenie biegów górskichM5000:01:4003:09:43
76TRZCIELIŃSKI Roman 385PSY WarszawaMężczyźni00:00:4003:09:49
77WIERNUSZ Krzysztof 406Finisz RymanówM3000:00:1403:09:55
78ŁOPATA Grzegorz 220Body4U TeamM3000:00:2303:09:56
79WĘGRZYN Krzysztof 403Rzeszowskie Gazele i GepardyM4000:00:0703:10:02
80BRONCEL Sebastian 41TychyM4000:00:1503:10:09
81FURMAN Tomasz 91Klub MatiegoM4000:00:1703:10:09
82BLUMENFELD Jacek 33M2000:00:2703:10:20
83ZIELIŃSKI Wojciech 437M3000:00:1003:10:29
84PORĘBSKI Rafał 297M3000:00:1703:11:04
85MĄCZYŃSKI Mateusz 242TSA SandomierzM3000:00:2803:11:25
86GRYGO Krzysztof 120KS ŁomżanieM5000:00:0403:11:26
87BURDA Andrzej 46Wiklinki Rudnik nad SanemM3000:01:1003:11:27
88SOPEL Arkadiusz 446otk RzeźnikGLIWICEM4000:00:0903:11:50
89TIMOFIEJUK Paweł 379Night Runners AlbatrosM3000:00:1203:12:35
90KAMIŃSKI Paweł 153WarszawaM3000:00:0603:12:38
91REJDYCH Aleksander 312JacekBiega Running TeamM2000:00:0703:12:38
92KRYGIER Marcin 478GdyniaGDYNIAM3000:00:0603:12:49
93WÓJTOWICZ Paweł 422biegajznami.plM3000:00:4403:13:22
94KAZIMIERCZAK Michał 470BytomBYTOMM2000:00:1403:13:49
95PASUTO Janusz 466MikolówMIKOLÓWM3000:00:1203:13:50
96WOJCIECHOWSKI Dariusz 469BochniaBOCHNIAM3000:00:1503:13:52
97SŁOMA Paweł 330Słomiane Bambusy M3000:00:4603:13:53
98CHMIELOWSKI Andrzej 51Kraków M3000:00:0803:13:57
99HORACZY Krzysztof 126bialystokM4000:00:2303:14:07
100WASYLÓW Jacek 399Spartakus PRZEMYŚLM3000:00:3303:14:10
101MURAK Robert 253M3000:00:3303:14:21
102MICHALSKI Ryszard 456WarszawaWARSZAWAM3000:00:0603:14:52
103LEBIODA Adam 211WUJEK BIEGA KATOWICEM4000:00:2503:15:02
104JAKUBCZYK Dariusz 135BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3000:00:4703:15:11
105KAMIŃSKA Jolanta 15112tri.plK2000:01:4803:15:19
106TUROSZ Iwona 477AZS PWSZ SANOKLEŻAJSKK2000:00:1703:15:21
107STYCZEŃ Piotr 351BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3000:00:4603:15:32
108JANIUK Jarosław 139BiałystokM4000:00:4003:15:43
109KUKIER Andrzej 203M2000:00:3003:15:50
110KOZŁOWSKA Agnieszka 500KielceKIELCEK4000:00:4603:16:28
111SADŁOCHA Jacek 319Monte CassinoM4000:00:4703:16:29
112KONIARZ Michał 177M4000:00:5003:16:41
113WNĘK Paweł 413Water TeamM4000:00:4603:16:59
114FORGEL Paweł 88RONIN CZERWIEŃSKM4000:01:0003:16:59
115KĄKOL Zbigniew 161Water TeamM3000:00:4603:17:00
116KUŹNIAR Paweł 206LUKS KrośniankaM3000:00:1103:17:02
117TRETER Sebastian 383Węgleszyn-OgrodyM2000:00:3403:19:18
118MAZURKIEWICZ Tomasz 239Zaporowy MaratonM4000:00:3603:20:16
119DZIUBAN Łukasz 86GAJOWY Z ZAPOROWEGO MARATONUM3000:00:3603:20:17
120MLOST Tomasz 247Endorfiny WadowiceM3000:00:4403:20:20
121TUCZAPSKI Artur 386RzeszówM5000:00:4103:20:23
122MADEJSKI Sławomir 226Speleoklub Świętokrzyski KielceM3000:00:3703:20:24
123PYRKOSZ Damian 306Rzeszowskie Gazele i Gepardy M4000:00:0603:20:30
124KLIMCZEWSKI Andrzej 168Forever Young ŁódźM5000:00:0603:20:33
125POBŁOCKI Jan 295GdańskM5000:00:5903:20:37
126WRONA Mateusz 468Nowa WieśNOWA WIEŚM2000:00:1703:20:38
127MOLL Bartosz 451TorońTOROŃM4000:00:2803:20:39
128TOMALSKI Marcin 380KrakówM3000:00:2603:21:17
129ŁOCHAŃSKI Grzegorz 219BrysieM3000:00:2403:21:22
130KORDOWICZ Łukasz 182BiłgorajM3000:00:1903:21:40
131BINIECKI Michał 32ChorzówM4000:00:0403:21:46
132PITAS Andrzej 291ZAPIERDALACZE.PLM3000:00:1503:22:09
133GAWLIK Piotr 98Yeah Buy Me cosmeticsM3000:00:0603:22:31
134MICHALSKI Arkadiusz 245Nowy Styl Running TeamM3000:00:1103:22:37
135NIŻNIK Marcin 261Nowy Styl Running TeamM3000:00:1103:22:48
136MADEYSKI Michał 227KrakówM3000:00:5803:22:51
137NOWICKI Artur 264Warsztat Formy TychyM3000:00:2103:22:59
138USZYŃSKA Aldona 445GliwiceGLIWICEK4000:00:1103:23:03
139GRABOWSKA Maria 462TrzemesznoTRZEMESZNOK4000:00:0803:23:05
140OLEKSY Jarosław 271KS LIMANOWA FORRESTM5000:00:2503:23:25
141FARON Agnieszka 2K3000:00:0603:24:04
142STRABEL Łukasz 349HARPAGAN KUYAVIA BydgoszczM2000:01:0803:24:22
143DACHNO Marek 66Tomaszowice KoloniaM3000:00:1903:24:26
144WÓJCIK Mirosław 421TIME4RUNNINGM4000:00:5103:24:26
145GAJOS Daniel 94KrakówM3000:01:0803:24:27
146KAWALEC Krzysztof 159Jabłonna Lubelska M3000:00:1703:24:44
147KARUŚ Waldemar 15714 dasM4000:00:2203:24:56
148FALKOWSKI Piotr 4M4000:00:3103:25:08
149OLESIAK Grzegorz 272Night RunnersM5000:00:1203:25:24
150GRELA Marcin 115KrakowM3000:00:3703:25:30
151KRAUSE Dariusz 192FORMA Wodzisław ŚląskiM4000:00:0403:25:31
152KURA Tomasz 455GliwiceGLIWICEM4000:00:1903:25:42
Niesklasyfikowani
PIKOR Jacek 287biegusiem.plM40DNF03:25:54 DNF
154BIENIECKA Anna 1K3000:00:0603:25:56
155STĘPIEŃ Tomasz 346Kielce Brygada Św.M3000:00:5003:26:04
156PERYKASZA Paweł 284Nightrunners Kraków M3000:00:5303:26:40
157JAREMA Marek 140KrakówM4000:00:2003:27:06
158CIESLAK Marek 58M4000:00:1603:27:29
159ŚLIWIŃSKI Andrzej 374KomańczaM5000:00:4603:27:36
160SOBULSKI Karol 336Kalińska TeamM4000:00:2303:27:48
161GLUCK Witold 103M5000:00:1003:27:50
162GRODNA-PANTERA Angelika 118KW Warszawa K3000:01:0503:27:56
163WAWRESZUK Wiktor 450Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0803:28:04
164DANIEL Jarek 67MM UltraM3000:00:1403:28:12
165KACZMAREK Pawel 145KrakówM3000:00:5203:28:14
166ZIELIŃSKI Marcin 434Aktywna Strona ŻyciaM2000:00:5203:28:14
167MAZURKIEWICZ Wojciech 240Aktywna Strona ŻyciaM2000:00:5703:28:18
168LIGĘZA Joasia 216KrakówK4000:00:5303:28:22
169GWIZDAŁA Łukasz 123KrzeszowiceM3000:00:5603:28:26
170KWIATKOWSKI Michael 208Biali KenijczycyM2000:00:4703:28:28
171WISZNIEWSKI Karol 411AKS Polonia WarszawaM3000:00:5403:28:48
172MACHNIKOWSKI Marek 223M4000:00:5103:29:05
173MAJEWSKI Piotr 230JSC JasłoM3000:00:4903:29:10
174SZYBIAK Waldemar 370PrzemyślM5000:00:0803:29:34
175KONIECZNY Mariusz 179ańcutM5000:00:0703:29:36
176ZIELIŃSKA Beata 433Rutkow-ski Sports ClubK3000:00:2703:29:44
177OPOZDA Michal 273KrakówM3000:00:4803:29:44
178KADZIK Marcin 148ZakopaneM2000:00:4503:29:45
179ROLLA Dorian 315WarzymiceM3000:00:1403:29:48
180PIETRUSZCZAK Agnieszka 286Tomaszów MazowieckiK4000:00:4303:30:01
181ŚMIECHOWICZ Filip 376M4000:00:3203:30:08
182CISEK Piotr 59Finisz RymanówM3000:00:3403:30:09
183BĄK Marek 24M&M UltraM4000:00:1303:30:13
184KRZYSZTOŃ Piotr 197GMP LASY - KRAŚNIKM3000:00:1603:30:29
185MAZIARZ Jakub 237MIELECM3000:00:5903:30:43
186TUROSZ Zbigniew 388LeżajskM5000:00:2003:30:51
187KOSTYRA Patryk 185M2000:00:0003:31:00
188WIĄCEK Marcin 404JSC JasłoM3000:00:4303:31:00
189MAKOWSKI Łukasz 231M3000:00:2203:31:04
190AKSAMIT Jakub 11KM AKTYWNI SochaczewM2000:00:4003:31:38
191ŚWIDZIŃSKI Tomasz 377Vege RunnersM3000:01:0703:31:46
192GMITEREK Tomasz 108LublinM4000:01:0703:31:47
193HEC Piotr 125KrosnoM3000:00:0703:31:52
194BENESZ Robert 28Rzeszowskie Gazele i GepardyM4000:00:0703:31:58
195KAMIŃSKI Michał 15212tri.plM3000:01:4903:31:59
196SZCZEPAŃSKI Grzegorz 361Klub Biegacza Rtv Euro AgdM3000:01:1903:32:02
197DERSLEY Stephen 73PoznanM4000:00:3303:32:03
198SIKORSKI Wojciech 325RARAMURI KluczborkM3000:00:4203:32:14
199PILECKI Maciej 288WrocławM3000:01:0503:32:20
200RAWŁUSZEWICZ Waldemar 310AsterinaM4000:01:0203:32:22
201LACHOWICZ Przemek 209LibertówM3000:01:1303:32:25
202PORĘBA Eugeniusz 296MiechówM5000:00:4603:32:37
203KANIA Marian 155RybnikM4000:00:2103:32:41
204WRÓBEL Łukasz 423KB Biała Biega, Międzyrzec PodlaskiM3000:00:3803:32:50
205SZPINDA Sebastian 364BiłgorajM3000:00:0003:32:54
206CIACH Wojciech 56KOPRZYWNICAM4000:00:0303:33:16
207DERWICH Łukasz 74DuklaM4000:00:1503:33:45
208WYTYKOWSKA Joanna 425Rysie K3000:00:5903:33:46
209KUSTROŃ Adam 448KrosnoKROSNOM5000:00:4803:33:56
210KOPER Wiktor 181M2000:01:1003:34:12
211WAŁCZYK Krzysztof 397owceM3000:00:2303:34:41
212CHOROŚ Piotr 54Vege RunnersM3000:01:0103:34:44
213MACIEJEWSKI Piotr 224LublinM3000:01:0203:34:51
214SABANOS Gejza 490PreszowPRESZOWM5000:01:1103:35:04
215KIRKIEWICZ Ireneusz 166OławaM4000:00:2503:35:11
216GĄSZCZYK Grzegorz 100Nowa Huta TeamM4000:00:2003:35:17
217MAŁYSZA Sławomir 232PZU SPORT TEAMM4000:01:0703:35:28
218SZWAJKA Robert 369Stalowa WolaM4000:00:4403:35:44
219WOJCIESZAK Ewa 416Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaK3000:00:3503:35:49
220NALEPKA Zdzisław 254Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaM3000:00:3603:35:50
221SURWIŁO Sandro 355BrzozyM3000:00:1503:36:03
222SZWAJKA Jakub 368Stalowa WolaM2000:00:4403:36:14
223KAMIŃSKI Robert 15412tri.plM3000:01:4903:36:16
224JAKUBOWICZ Katarzyna 136Gazele i GepardyK4000:00:0503:36:23
225SZCZEPANEK Monika 360sport.sanea.plK4000:00:3103:36:26
226GŁEMBSKI Daniel 104M3000:01:0703:36:26
227PRZYBYŁA Marcin 302nutrend team / szczyrkM3000:00:0803:36:54
228KOZIEŁ Szymon 188GolęczewoM3000:00:0003:37:08
229BORKOWSKI Jakub 40UKA WarszawaM3000:01:1503:37:12
230SZPYT Ryszard 365BiłgorajM4000:00:1803:37:14
231WORCH Paweł 417BłonieM3000:00:4503:37:15
232PLACZEK Paweł 293wetlinaM3000:00:1803:37:28
233SYSUŁA Janusz 357Pędziwiatr BiałystokM5000:00:2203:37:49
234GRZEBIELUCH Katarzyna 121RybnikK3000:00:2003:37:53
235SIWIEC Tomasz 326RzeszówM3000:00:4503:37:57
236OLBRYŚ Stanisław Adam 270KB LegionowoM4000:00:0903:37:59
237OSTROWSKI Michał 276Crazy GuidesM3000:00:4503:38:19
238ŁUBIEŃSKI Wojciech 221PoznańM3000:01:0603:39:05
239KLAMUT Ryszard 447Jablonica PolskaJABLONICA POLSKAM5000:00:4503:39:24
240DUDEK Bartłomiej 8312tri.plM3000:01:4803:39:46
241KOBELUK Damian 171BiłgorajM3000:00:2303:39:52
242GRĘBOWIEC Mateusz 117LKS Tencza SandomierzM3000:00:2603:40:04
243LIS Marek 217PoznanM2000:00:5803:40:06
244SZULC Sebastian 366M4000:00:2103:40:13
245NOWAK Piotr 262BieszczadyM4000:00:0803:40:18
246BEBELSKI Rafał 25KUŹNIA TRIATHLONUM3000:00:3703:40:42
247MROŻEK Andrzej 252KKB DYSTANS KRAKÓWMężczyźni00:00:5503:40:44
248WENTLAND Tomasz 460KrakowKRAKOWM3000:01:1303:40:54
249BEM Jakub 27Nowa Huta TeamM2000:01:1303:40:55
250SŁOMIAK Marian 7M5000:00:3403:40:59
251ZAPŁATA Wojciech 430GorliceM3000:00:2203:41:03
252MATUSZEWICZ Ewa 235KondycjaK5000:00:2603:41:04
253KRYPCZYK Michał 195M4000:00:2503:41:12
254MOLTZAN Zbigniew 250ToruńM3000:00:4803:41:20
255KOŁKOWSKI Andrzej 173Spartanie DzieciomM4000:01:0003:41:29
256MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 251ToruńK4000:00:4803:41:33
257GAŁECKI Tomasz 96Klub Biegacza EuroM4000:01:2103:41:38
258KOSMALA Bartosz 184KrakówM4000:00:4103:41:51
259KOZŁOWSKA Marta 189K3000:00:1203:41:55
260MARCZAK Albert 234M2000:01:0003:41:55
261KAŹMIERCZAK Marcin 160SochaczewM2000:00:5903:41:59
262ŚWIERCZEK Grzegorz 378M4000:00:1303:42:03
263WACH Zdzisław 394AugustówMężczyźni00:00:0403:42:04
264SOWIŃSKA Agata 343#JaNadalTymZyjeK3000:00:3403:42:06
265SOLECKI Tomasz 339Bieruń Gomola Trans AircoM3000:00:3503:42:06
266KOŁODZIEJCZYK Dawid 174KrakówM3000:00:5703:42:07
267MAZUREK Michał 238Ortoreh TeamM3000:00:3703:42:09
268CHMIELEWSKI Tomasz 50WarszawaM3000:00:2403:42:32
269PUSKARCZYK Wojciech 304uks pogorzeM3000:00:0003:42:33
270DEMBY Michał 71Mud GoatsM2000:00:5003:42:40
271TROCHIMCZYK Piotr 384PrzemyślM3000:00:4903:42:42
272BUSZ Jacek 47Drużyna KormoranaM3000:00:2403:43:23
273KOŁTUNICKI Krzysztof 175M3000:01:0103:43:35
274DOMINIAK Klaudia 78Wertykal bikeBoard TeamK3000:01:1203:43:40
275ANDRUSZEWSKI Tomasz 13KB Geotermia UniejówM3000:00:2903:43:56
276CHOCHÓŁ Paweł 52KrzeszowiceM4000:01:3303:44:07
277SZWAJKA Aneta 367Stalowa WolaK4000:00:3903:44:16
278BŁĄKAŁA Mateusz 35WarszawaM2000:00:4003:44:26
279REMLEIN Katarzyna 313Kuźnia TriathlonuK3000:00:1103:44:28
280SOBCZAK Marcin 334WarszawaM3000:00:1303:44:36
281GUTKOWSKI Tomek 122Trend Glass Running TeamM3000:00:2903:44:55
282PENAR Jarosław 283festina lenteM5000:00:0403:44:56
283SUPROŃ Piotr 354ARCADIS RUNNING TEAMM3000:01:0403:44:59
284LEBDA Małgorzata 210KrakówK3000:00:1703:45:02
285KACZOROWSKI Przemysław 147SzczecinM4000:01:0303:45:03
286LEŚNOWOLSKI Piotr 215Klub biegacza RTV EURO AGDM4000:01:1903:45:08
287KULAKOWSKI Piotr 204człapaczeM5000:00:3503:45:37
288SZACHNA Krzysztof 358RunningCoupleM4000:00:3903:45:45
289MŁODECKA Sylwia 248Spartanie DzieciomK4000:01:0203:46:01
290PIWOWARCZYK Piotr 292KrakówM3000:00:2703:46:03
291GRANDA Paweł 11421 DAPLOT JarosławM3000:00:5303:46:25
292WINIECKI Mateusz 410dź Running TeamM2000:00:2803:46:39
293KOLASIŃSKI Jaroslaw 493WarszawaWARSZAWAM5000:00:5403:47:03
294SOBCZAK Maciej 333Night RunnersM3000:00:3303:47:47
295STARZYŃSKI Piotr 344M4000:00:1503:48:37
296JEŻYNA Marcin 143GŁĘBOKIE TALERZEM3000:00:1003:48:50
297OGORZAŁEK Mateusz 268RedLineTeamM2000:00:4403:49:36
298TOMCZYK Michał 381InowrocławM3000:01:4303:49:53
299KOTLARSKI Marcin 186Leśne CymbałyM3000:00:3103:50:02
300SYPNIEWSKA Hanna 356GdyniaKobiety00:00:5703:50:04
301WASIAK Michał 508RadomRADOMM3000:00:2803:50:26
302PROŃCZUK Adam 300CA AktywniM4000:00:5403:51:09
303DĄBEK Paweł 70Wiklinki Rudnik nad SanemM4000:01:1103:51:31
304ZEMŁA Małgorzata 432K3000:00:1203:51:41
305GEZELA Robert 102Rodzna GezelaM3000:00:4203:52:02
306GEZELA Mariusz 101BBL Poznań, Rodzina GezelaM3000:00:4103:52:03
307SKRZYPCZAK Piotr 9M3000:01:0103:52:08
308SIELICKI Krzysztof 323M3000:01:0603:52:20
309KĘCIK Janusz 162Spartanie DzieciomMężczyźni00:01:0003:52:22
310KUCA Roman 201PieniężnoM5000:01:0403:52:46
311MICHALIK Adam 244KrakówM4000:00:4803:52:47
312MADEJ Paweł 225KrakówM3000:01:1103:52:48
313STĘPIEŃ Wojciech 347Night Runners GliwiceM4000:01:1803:52:52
314PAŁASZYŃSKI Jacek 27787-600 LipnoM3000:00:5203:52:59
315PAŁASZYŃSKI Tomasz 278CzernikowoM4000:00:5203:52:59
316KMIEĆ Marcin 170BiłgorajM3000:00:2003:53:07
317LESZCZYŃSKI Maciek 213M&M Ultra Bielsko-BałaM4000:00:1403:53:40
318KOZA Jan 494MajdanMAJDANM2000:00:1403:53:42
319JAWORSKI Daniel 142Tomaszów MazowieckiM3000:00:2503:53:42
320GÓRSKI Mariusz 111TychyM3000:00:1603:54:19
321ARKUSZYŃSKI Paweł 17TIME4RUNNINGM4000:00:5103:54:25
322ARKUSZYŃSKA Beata 16Time4RunningK4000:00:5003:54:27
323DAWGIERT Daniel 69Brygada Św.M3000:00:5003:54:28
324MAŁŻ Daniel 233JaktorówM2000:00:2603:54:47
325BIERĆ Jarek 31Pędziwiatr BiałystokM4000:00:2703:54:50
326KUPCZAK Dawid 463Czerwionka-LeszczynyCZERWIONKA-LESZCZYNYM2000:00:5803:55:16
327JABŁONKA Bartosz 130DębieńskoM3000:00:5703:55:19
328REDŁOWSKA Bożena 311WarszawaK3000:00:2503:55:40
329PIEKARSKI Andrzej 285Grodzisk MazowieckiM3000:00:2203:55:52
330 ŚLĄCZKA Arek 372Finisz RymanówM3000:00:4303:56:10
331ZAGDAŃSKI Robert 426MachnówkaM3000:00:4003:56:15
332GRANDA Marcin 113ZARZECZEM3000:00:5003:56:49
333ZALEWSKI Piotr 429PMKWM2000:00:1103:57:03
334PUZIO Waldemar 305KB Maratończyk DębicaM5000:00:4503:57:12
335JUCHA Jacek 144CA Aktywni/CA BrokerM4000:00:5403:57:30
336GAJEWSKA Justyna 92KrakówK3000:01:1203:57:41
337CHUDYBA Michał 55Leśne CymbałyM3000:00:3403:57:46
338APANASIEWICZ Bartosz 14centrum BydgoszczM3000:01:0803:59:27
339PARTYKA Andrzej 458RzeszówRZESZÓWM3000:00:0503:59:53
340GÓRALCZYK Andrzej 109KW KrakówM3000:01:1604:00:34
341PASELA Bartosz 282Smashing PąpkinsM3000:01:0404:00:44
342ĆWIEK Dariusz 65dariusM4000:00:4804:01:00
343SZCZERBA Rafał 362M3000:01:1704:01:47
344MICHALCZYK Artur 243BochniaM5000:00:1804:01:48
345GĄSIENICA-GROŃ Jan 465ZakopaneZAKOPANEM2000:00:4404:01:48
346BORKOWSKA Aneta 39StoczekK2000:01:1504:01:53
347GAŁUSZKA Bogdan 97JGB "SOKÓŁ"M4000:00:4604:01:56
348FIEGA Ryszard 87Maraton Gorlice - Festiwal Biegowy KrynicaM5000:00:2704:02:40
349ORACZ Sylwia 274Rozbujany Grubas z TarnowaK4000:00:5304:03:03
350SARAT Ewa 321TarnówK4000:00:5204:03:04
351BIŃKOWSKI Leon 501RadomRADOMM5000:00:0604:03:28
352SZEWCZYK Katarzyna 363K2000:00:2104:03:31
353TRZECIAK Rafał 491WarzyceWARZYCEM3000:01:0504:04:25
354OKARMA Wojtek 269SPORESTM3000:01:0404:04:31
355IGNASZAK Marek 128Józefińsk Team KrakówMężczyźni00:00:5304:04:35
356MIKSA Sławomir 246M4000:01:1004:04:47
357OLESIEJUK Michal 498LubartówLUBARTÓWM2000:00:2404:05:10
358RZESZÓTKO Marzena 496Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAK5000:00:2404:05:55
359ZYGMAŃSKA Monika 443Trend Glass Running TeamK3000:00:3004:06:04
360DZIEDZIC Artur 85Leśne CymbałyM3000:00:3704:06:11
361HYZIAK Jakub 127jj.runners GorliceM4000:00:1104:06:12
362RZESZÓTKO Leszek 497Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAM5000:00:2304:06:38
363KRUDYSZ Przemysław 194M2000:00:5004:06:49
364ZMYSŁOWSKI Łukasz 441MotyczM3000:00:2704:07:07
365BRONISZEWSKI Jakub 42ZąbkiM4000:00:1804:07:17
366BRZOZOWSKI Jerzy 44RzeszówM3000:01:1204:07:42
367DOMISZEWSKI Wojciech 79Ustrzyki DolneM5000:00:5604:07:54
368PLASZCZYK Tomasz 294sport-evo gdańsk M3000:01:1704:07:55
369SZANECKI Jakub 359RzeszówM3000:00:5504:09:47
370SZYSZKOWSKI Włodzimierz 371Duke Nukem Prince of WarsawM4000:00:1204:10:15
371WYSOCKI Arkadiusz 424bb runnerasM3000:00:3704:11:02
372SOKÓŁ Sylwia 338ZyrardówK3000:00:4904:11:06
373SOKOL Tomasz 337yrardów M3000:00:4904:11:07
374DOMIAN Marta 77WarszawaK3000:00:1304:11:16
375DUJKA Dariusz 471Wola GutowskaWOLA GUTOWSKAM4000:01:1804:11:42
376LEŚNIAK Arkadiusz 505WarszawaWARSZAWAM3000:00:0504:11:53
377PARŚNIAK Michał 280Warszawa - Szlachetna PaczkaM2000:00:3904:11:55
378MAZUR-RUDNICKA Marlena 241WarszawaK2000:00:3904:12:24
379KALINOWSKI Sławomir 149Husky teamM3000:01:0304:12:46
380KONIECZNY Jacek 178MosinaM4000:00:1004:13:00
381LESZCZYŃSKA Katarzyna 212Mosina BiegaK3000:00:0704:13:01
382ZBIJOWSKA Ewelina 431bielsko-bialaK3000:00:3804:14:15
383KOSANOVIĆ Nikola 495RakovicaRAKOVICAM3000:00:2704:15:03
384OBRZUT Bartek 267remska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka MałaM2000:01:1404:15:03
385WOŹNIACKA Joanna 418Kraków K2000:00:5404:15:27
386MARAS Ladislav 487PreszowPRESZOWM5000:01:1304:15:55
387KASZYCKA Renata 158WOPK4000:00:4104:15:57
388BODNIAK Tomasz 36WOPM3000:00:4004:15:58
389LORINCOVA Stefania 489PreszowPRESZOWK3000:01:1204:16:02
390KHAN David 164Leszno M3000:00:5904:17:04
391FRESZEL Krzysztof 89BOERNEROWO BIEGAM3000:00:5904:17:05
392SMURA Rafał 476TurekTUREKM2000:01:1004:17:05
393OBARSKI Norbert 266M5000:00:3704:17:13
394NIEDŹWIECKI Marek 256SKIPARK WYSOWA-ZDRÓJM5000:00:2704:17:25
395WŁODARCZYK Teresa 412BBL ToruńK4000:00:4904:17:33
396RUTKOWSKA Małgorzata 317Golub-DobrzyńK4000:00:4904:17:34
397TOMECKO Józef 382MARAS teamMężczyźni00:00:5004:17:47
398DUDEK Jan 481Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni00:01:0204:17:59
399JAKUBOWSKI Wojciech 137KB Geotermia UniejówM4000:00:3204:18:20
400SOSZYŃSKA Gosia 342człapaczeK5000:00:3604:18:32
401PYSIEWICZ Krzysztof 308niezrzeszonyM5000:01:0604:18:43
402JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 131MikołówK2000:00:2204:18:45
403URBAŃSKI Józef 393KKB Mosir KrosnoM5000:00:5704:18:51
404GAJEWSKA Monika 93ToruńK3000:01:0104:19:10
405PYRZEWSKI Dariusz 307ToruńM4000:01:0204:19:11
406ARGALSKI Grzegorz 15KW TrójmiastoM4000:01:0104:19:13
407NIEMCZYK Katarzyna 258KrakówK3000:00:5504:19:52
408KOPER Jacek 180M4000:01:0904:20:33
409MATUSZEWSKA Nina 236AlbatrosyK2000:00:1604:21:37
410TWARDY Stanislaw 461RzeszówRZESZÓWM3000:00:1304:24:39
411BUĆKO Artur 45Jelenia GóraM5000:01:1804:25:40
412ADAMSKI Michał 10WOPM3000:00:3904:25:42
413KWARTA Tomasz 207WOPM3000:00:3904:25:47
414BATOR Marek 22WarszawaM4000:00:2904:26:46
415ŁUKASIK Andrzej 222LublinM5000:01:1004:26:47
416KITA Ewa 167K5000:00:4704:27:29
417KAIM Tomasz 473KrakowKRAKOWM3000:01:0404:27:37
417PIĄTEK Roman 474KrakówKRAKÓWM4000:01:0304:27:38
419WAŚKIEWICZ Zbigniew 400AWF KatowiceM4000:01:1404:27:58
420ŚRODA Janusz 482Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM5000:01:0204:30:46
421SAKOWSKA Aneta 320Maratonka GrajewoK4000:00:4104:30:55
422WĄSOWSKA Jagoda 402Kalińska Team - PiasecznoK4000:00:3504:34:09
423KUCHARSKI Darek 202Spartanie DzieciomM3000:00:5704:35:43
424DOBAJ Katarzyna 76Spartanie DzieciomK3000:00:5504:35:44
425LEŚNIEWSKI Michał 214SPARTANIE DZIECIOMM4000:00:5704:35:46
426PLATA Tomasz 492KrakówKRAKÓWM4000:01:0904:36:21
427ALEKSANDROWICZ Łukasz 12Spartanie DzieciomM3000:00:4404:38:24
428TURKO Katarzyna 387PKO Bank PolskiK4000:00:5104:42:15
429GAJEK Jarosław 480NiepołomiceNIEPOŁOMICEM4000:01:0704:42:36
430PATRYK Bałazy 475KrakowKRAKOWM3000:01:0304:42:39
431ZATORSKI Andrzej 457StarachowiceSTARACHOWICEM5000:00:5704:43:38
432NOWOSIELSKI Piotr 26514das JarosławM4000:00:5204:45:08
433BŁAŻEJEWSKI Marcin 3414 das JarosławM3000:00:5104:45:09
434SĘPKA Daria 322Spartanie DzieciomK4000:00:5504:45:10
435ZIELIŃSKI Michał 436Spartanie DzieciomM4000:00:5604:45:12
436UCHMAN Natalia 392Tour de RunK3000:00:0004:48:20
437PRZYBYLAK Paweł 301Mosina BiegaM3000:00:0904:49:04
438WILGA Ewa 408Józefińska team KrakówK2000:00:5304:49:52
439WARDZALA Anna 398Jacek BiegaKobiety00:00:2404:50:05
440BOGUCKA Martyna 37Jacekbiega Running TeamK4000:00:2404:50:06
441RACHOWSKI Michał 309Szczecin BiegaM3000:00:1404:54:27
442GŁUSZCZAK Jerzy 107M5000:00:3104:54:40
443SKUBIS Barbara 452GliwiceGLIWICEK3000:01:2005:15:02
444SMYK Robert 454GliwiceGLIWICEM4000:01:2005:15:03
445HUZIOR Elżbieta 483OrzeszeORZESZEK4000:01:1805:15:06
446BICZYK Adam 29Klub Biegacza RTV EURO AGDM3000:01:2005:15:08
447ŚMIECHOWICZ Gerard 375WarszawaM4000:01:0905:15:16
448SKALSKI Maciej Jakub 328BiałystokM3000:01:0705:15:22
KRZYŚKO Barbara 198Mitutoyo DEMA PWrK20DNF05:41:07 DNF
450UBER Marek 507KrakówKRAKÓWM4000:00:00
451PIASECKA Monika 502PoznańPOZNAŃK4000:00:04
452STOPA Michał 348ulicafinansowa.plM3000:00:15
453TYROWICZ Agata 391WarszawaK3000:00:21
454ZMYSŁOWSKI Igor 440perfect runnerM2000:00:26
455RUSNARCZYK Adam 31614das JarosławM2000:00:28
456KUBAS Michał 199Biegunka TeamM3000:00:38
457KOSIN Pawel 453KielceKIELCEM3000:00:39
458DĄBROWSKA Anna 3K3000:01:00
Znaleziono 458 wynik(ów)