ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu34.2kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PIASECKA Monika 502PoznańPOZNAŃK401K 100:00:0403:12:21.2003:12:25.95 4:1813,9
2DESSAUER Wioletta 75LubartówK402K 400:00:1602:58:4103:54:50.4003:55:07.05+00:42:415:1511,4
3KOZŁOWSKA Agnieszka 500KielceKIELCEK403K 600:00:4603:16:2804:16:09.6504:16:56.05+01:04:305:4410,4
4USZYŃSKA Aldona 445GliwiceGLIWICEK404K 900:00:1103:23:0304:26:04.1004:26:15.35+01:13:495:5710,1
5GRABOWSKA Maria 462TrzemesznoTRZEMESZNOK405K 1000:00:0803:23:0504:26:07.0004:26:15.60+01:13:495:5810,1
6LIGĘZA Joasia 216KrakówK406K 1100:00:5303:28:2204:29:24.1504:30:17.30+01:17:516:029,9
7PIETRUSZCZAK Agnieszka 286Tomaszów MazowieckiK407K 1600:00:4303:30:0104:40:30.6504:41:14.50+01:28:486:179,5
8JAKUBOWICZ Katarzyna 136Gazele i GepardyK408K 1800:00:0503:36:2304:47:15.3504:47:20.85+01:34:546:269,3
9SZCZEPANEK Monika 360sport.sanea.plK409K 1900:00:3103:36:2604:48:08.6004:48:40.20+01:36:146:279,3
10MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 251ToruńK4010K 2100:00:4803:41:3304:48:14.7004:49:02.85+01:36:366:279,3
11MŁODECKA Sylwia 248Spartanie DzieciomK4011K 2400:01:0203:46:0104:51:09.7504:52:12.05+01:39:466:319,2
12SZWAJKA Aneta 367Stalowa WolaK4012K 2900:00:3903:44:1604:59:05.5504:59:44.90+01:47:186:428,9
13SARAT Ewa 321TarnówK4013K 3600:00:5204:03:0405:14:40.1005:15:32.70+02:03:067:038,5
14ORACZ Sylwia 274Rozbujany Grubas z TarnowaK4014K 3700:00:5304:03:0305:14:49.0005:15:42.25+02:03:167:038,5
15ARKUSZYŃSKA Beata 16Time4RunningK4015K 3800:00:5003:54:2705:16:07.9505:16:58.35+02:04:327:058,5
16WŁODARCZYK Teresa 412BBL ToruńK4016K 4800:00:4904:17:3305:34:09.9505:34:59.50+02:22:337:298,0
17KASZYCKA Renata 158WOPK4017K 5300:00:4104:15:5705:39:25.9005:40:06.95+02:27:417:367,9
18RUTKOWSKA Małgorzata 317Golub-DobrzyńK4018K 5600:00:4904:17:3405:46:17.3505:47:06.80+02:34:407:457,7
19WĄSOWSKA Jagoda 402Kalińska Team - PiasecznoK4019K 5900:00:3504:34:0905:52:39.0505:53:14.15+02:40:487:547,6
20SAKOWSKA Aneta 320Maratonka GrajewoK4020K 6000:00:4104:30:5505:53:37.7005:54:19.65+02:41:537:557,6
21SĘPKA Daria 322Spartanie DzieciomK4021K 6200:00:5504:45:1006:17:03.8506:17:59.35+03:05:338:277,1
22TURKO Katarzyna 387PKO Bank PolskiK4022K 6400:00:5104:42:1506:19:26.9506:20:18.10+03:07:528:307,1
23BOGUCKA Martyna 37Jacekbiega Running TeamK4023K 6600:00:2404:50:0606:27:40.7006:28:04.95+03:15:398:416,9
24HUZIOR Elżbieta 483OrzeszeORZESZEK4024K 6800:01:1805:15:0606:50:17.4506:51:35.75+03:39:099:116,5
Znaleziono 24 wynik(ów)