ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu34.2km
   
1DESSAUER Wioletta 75LubartówK4000:00:1602:58:41
2ARSENIUK Anna 484T.S. Opatrunki Toruń/OTK RzeźnikGÓRSKK3000:00:0402:58:52
3BONDARA Sylwia 504BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:0303:03:30
4KAMIŃSKA Jolanta 15112tri.plK2000:01:4803:15:19
5TUROSZ Iwona 477AZS PWSZ SANOKLEŻAJSKK2000:00:1703:15:21
6KOZŁOWSKA Agnieszka 500KielceKIELCEK4000:00:4603:16:28
7USZYŃSKA Aldona 445GliwiceGLIWICEK4000:00:1103:23:03
8GRABOWSKA Maria 462TrzemesznoTRZEMESZNOK4000:00:0803:23:05
9FARON Agnieszka 2K3000:00:0603:24:04
10BIENIECKA Anna 1K3000:00:0603:25:56
11GRODNA-PANTERA Angelika 118KW Warszawa K3000:01:0503:27:56
12LIGĘZA Joasia 216KrakówK4000:00:5303:28:22
13ZIELIŃSKA Beata 433Rutkow-ski Sports ClubK3000:00:2703:29:44
14PIETRUSZCZAK Agnieszka 286Tomaszów MazowieckiK4000:00:4303:30:01
15WYTYKOWSKA Joanna 425Rysie K3000:00:5903:33:46
16WOJCIESZAK Ewa 416Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaK3000:00:3503:35:49
17JAKUBOWICZ Katarzyna 136Gazele i GepardyK4000:00:0503:36:23
18SZCZEPANEK Monika 360sport.sanea.plK4000:00:3103:36:26
19GRZEBIELUCH Katarzyna 121RybnikK3000:00:2003:37:53
20MATUSZEWICZ Ewa 235KondycjaK5000:00:2603:41:04
21MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 251ToruńK4000:00:4803:41:33
22KOZŁOWSKA Marta 189K3000:00:1203:41:55
23SOWIŃSKA Agata 343#JaNadalTymZyjeK3000:00:3403:42:06
24DOMINIAK Klaudia 78Wertykal bikeBoard TeamK3000:01:1203:43:40
25SZWAJKA Aneta 367Stalowa WolaK4000:00:3903:44:16
26REMLEIN Katarzyna 313Kuźnia TriathlonuK3000:00:1103:44:28
27LEBDA Małgorzata 210KrakówK3000:00:1703:45:02
28MŁODECKA Sylwia 248Spartanie DzieciomK4000:01:0203:46:01
29SYPNIEWSKA Hanna 356GdyniaKobiety00:00:5703:50:04
30ZEMŁA Małgorzata 432K3000:00:1203:51:41
31ARKUSZYŃSKA Beata 16Time4RunningK4000:00:5003:54:27
32REDŁOWSKA Bożena 311WarszawaK3000:00:2503:55:40
33GAJEWSKA Justyna 92KrakówK3000:01:1203:57:41
34BORKOWSKA Aneta 39StoczekK2000:01:1504:01:53
35ORACZ Sylwia 274Rozbujany Grubas z TarnowaK4000:00:5304:03:03
36SARAT Ewa 321TarnówK4000:00:5204:03:04
37SZEWCZYK Katarzyna 363K2000:00:2104:03:31
38RZESZÓTKO Marzena 496Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAK5000:00:2404:05:55
39ZYGMAŃSKA Monika 443Trend Glass Running TeamK3000:00:3004:06:04
40SOKÓŁ Sylwia 338ZyrardówK3000:00:4904:11:06
41DOMIAN Marta 77WarszawaK3000:00:1304:11:16
42MAZUR-RUDNICKA Marlena 241WarszawaK2000:00:3904:12:24
43LESZCZYŃSKA Katarzyna 212Mosina BiegaK3000:00:0704:13:01
44ZBIJOWSKA Ewelina 431bielsko-bialaK3000:00:3804:14:15
45WOŹNIACKA Joanna 418Kraków K2000:00:5404:15:27
46KASZYCKA Renata 158WOPK4000:00:4104:15:57
47LORINCOVA Stefania 489PreszowPRESZOWK3000:01:1204:16:02
48WŁODARCZYK Teresa 412BBL ToruńK4000:00:4904:17:33
49RUTKOWSKA Małgorzata 317Golub-DobrzyńK4000:00:4904:17:34
50SOSZYŃSKA Gosia 342człapaczeK5000:00:3604:18:32
51JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 131MikołówK2000:00:2204:18:45
52GAJEWSKA Monika 93ToruńK3000:01:0104:19:10
53NIEMCZYK Katarzyna 258KrakówK3000:00:5504:19:52
54MATUSZEWSKA Nina 236AlbatrosyK2000:00:1604:21:37
55KITA Ewa 167K5000:00:4704:27:29
56SAKOWSKA Aneta 320Maratonka GrajewoK4000:00:4104:30:55
57WĄSOWSKA Jagoda 402Kalińska Team - PiasecznoK4000:00:3504:34:09
58DOBAJ Katarzyna 76Spartanie DzieciomK3000:00:5504:35:44
59TURKO Katarzyna 387PKO Bank PolskiK4000:00:5104:42:15
60SĘPKA Daria 322Spartanie DzieciomK4000:00:5504:45:10
61UCHMAN Natalia 392Tour de RunK3000:00:0004:48:20
62WILGA Ewa 408Józefińska team KrakówK2000:00:5304:49:52
63WARDZALA Anna 398Jacek BiegaKobiety00:00:2404:50:05
64BOGUCKA Martyna 37Jacekbiega Running TeamK4000:00:2404:50:06
65SKUBIS Barbara 452GliwiceGLIWICEK3000:01:2005:15:02
66HUZIOR Elżbieta 483OrzeszeORZESZEK4000:01:1805:15:06
Niesklasyfikowani
KRZYŚKO Barbara 198Mitutoyo DEMA PWrK20DNF05:41:07 DNF
68PIASECKA Monika 502PoznańPOZNAŃK4000:00:04
69TYROWICZ Agata 391WarszawaK3000:00:21
70DĄBROWSKA Anna 3K3000:01:00
Znaleziono 70 wynik(ów)