ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu34.2kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CZYŻ Grzegorz 64Automatyka Tarnów-GRUPA AZOTYM401M 900:00:0302:35:0503:26:05.6503:26:09.30 4:3713,0
2KOZDROWICKI Robert 187JGB SokółM402M 1200:00:4102:39:3003:34:18.3503:34:59.70+00:08:504:4812,5
3RZYWUCKI Wojtek 318Runnersclub.pl M403M 2000:00:0802:48:3003:42:25.4503:42:33.45+00:16:244:5912,0
4GARDENER Jacek 503WarszawaWARSZAWAM404M 2400:00:0202:48:4303:44:16.7503:44:19.10+00:18:095:0111,9
5BRZEZIŃSKI Andrzej 43Night Runners PłockM405M 2500:00:0302:50:5703:45:18.5003:45:21.75+00:19:125:0311,9
6BACHORSKI Tomasz 18OwsiszczeM406M 2800:00:0202:52:0203:46:18.7003:46:21.55+00:20:125:0411,8
7JASTRZĄB Piotr 141LeskoM407M 3100:00:0402:51:1803:48:09.9003:48:14.80+00:22:055:0611,7
8ZAKRZEWSKI Aleksander 428ZgorzelecM408M 3500:00:0902:51:3403:52:33.1003:52:42.50+00:26:335:1211,5
9BARANIAK Radosław 19LubońM409M 3600:01:1102:51:2803:52:03.4003:53:15.30+00:27:065:1211,5
10BASIS Marcin 21M4010M 3700:00:1102:51:5603:53:32.1003:53:43.15+00:27:335:1411,5
11VARGA Jozef 488PreszowPRESZOWM4011M 3800:00:1202:55:1303:54:27.8503:54:40.25+00:28:305:1511,4
12DOROTA Zbigniew 81RUN RUN OLESZYCE M4012M 4300:00:2202:58:0403:56:15.2503:56:37.45+00:30:285:1711,3
13WOJCIECHOWSKI Wojciech 414M4013M 4700:00:4403:00:0103:57:58.4003:58:42.40+00:32:335:2011,2
14GRONO Krzysztof 119V-Max AdamówM4014M 4900:00:2303:00:5203:59:38.9504:00:02.35+00:33:535:2211,2
15AKSTINAS Petras 472vilniusVILNIUSM4015M 5000:00:0702:58:2304:00:20.7004:00:27.75+00:34:185:2311,1
16ROGALA Maciej 314SM "ORŁOWIEC"M4016M 5200:00:0403:09:2104:01:01.3004:01:05.30+00:34:565:2411,1
17DARSKI Rafał 68WiryM4017M 5900:01:1203:04:1304:05:10.8504:06:23.10+00:40:135:2910,9
18TYLEK Rafał 390M4018M 6000:01:0803:03:0104:06:04.3504:07:12.65+00:41:035:3110,9
19SIWIECKI Tomasz 327Jasiek Mela TeamM4019M 6300:00:0803:05:5004:08:27.3504:08:35.85+00:42:265:3410,8
20KONOPKA Slawek 486Nowy SączNOWY SĄCZM4020M 6800:00:2003:09:4304:11:09.2004:11:29.70+00:45:205:3710,7
21ZAJKOWSKI Jarosław 427pędziwiatr.białystokM4021M 7400:00:2303:07:3304:12:47.3504:13:10.70+00:47:015:4010,6
22KACZOREK Marcin 146VW GRUPA KACZOREKM4022M 7800:00:1903:09:0604:13:33.5004:13:53.10+00:47:435:4110,6
23BRONCEL Sebastian 41TychyM4023M 8000:00:1503:10:0904:13:50.3504:14:06.30+00:47:575:4110,5
24KONIARZ Michał 177M4024M 8300:00:5003:16:4104:13:30.7504:14:21.10+00:48:115:4110,6
25SOPEL Arkadiusz 446otk RzeźnikGLIWICEM4025M 9000:00:0903:11:5004:16:40.1004:16:49.15+00:50:395:4510,4
26SADŁOCHA Jacek 319Monte CassinoM4026M 9100:00:4703:16:2904:16:04.7504:16:51.75+00:50:425:4410,5
27LEBIODA Adam 211WUJEK BIEGA KATOWICEM4027M 9200:00:2503:15:0204:17:01.1004:17:26.15+00:51:165:4510,4
28WĘGRZYN Krzysztof 403Rzeszowskie Gazele i GepardyM4028M 10000:00:0703:10:0204:18:18.5504:18:26.25+00:52:165:4710,4
29JANIUK Jarosław 139BiałystokM4029M 10100:00:4003:15:4304:18:06.9504:18:47.30+00:52:385:4710,4
30WÓJCIAK Wojciech 420Olszanica Bieszczadzkie WilkiM4030M 10300:00:0803:09:4304:18:47.8004:18:56.40+00:52:475:4810,3
31FURMAN Tomasz 91Klub MatiegoM4031M 10800:00:1703:10:0904:19:46.5504:20:03.95+00:53:545:4910,3
32HORACZY Krzysztof 126bialystokM4032M 11200:00:2303:14:0704:23:13.0004:23:36.85+00:57:275:5410,2
33MOLL Bartosz 451TorońTOROŃM4033M 11500:00:2803:20:3904:23:32.5504:24:00.95+00:57:515:5410,2
34MAZURKIEWICZ Tomasz 239Zaporowy MaratonM4034M 11800:00:3603:20:1604:23:52.8504:24:29.40+00:58:205:5510,1
35WNĘK Paweł 413Water TeamM4035M 11900:00:4603:16:5904:24:20.4504:25:07.35+00:58:585:5510,1
36FORGEL Paweł 88RONIN CZERWIEŃSKM4036M 12200:01:0003:16:5904:25:06.8004:26:07.25+00:59:575:5610,1
37PYRKOSZ Damian 306Rzeszowskie Gazele i Gepardy M4037M 12300:00:0603:20:3004:26:09.3004:26:15.90+01:00:065:5810,1
38BINIECKI Michał 32ChorzówM4038M 13200:00:0403:21:4604:29:16.1004:29:20.45+01:03:116:029,9
39WÓJCIK Mirosław 421TIME4RUNNINGM4039M 14300:00:5103:24:2604:30:36.7504:31:27.90+01:05:186:049,9
40SOBULSKI Karol 336Kalińska TeamM4040M 14500:00:2303:27:4804:31:25.5504:31:49.25+01:05:396:059,9
41JAREMA Marek 140KrakówM4041M 16300:00:2003:27:0604:33:52.4504:34:12.95+01:08:036:089,8
42KURA Tomasz 455GliwiceGLIWICEM4042M 16500:00:1903:25:4204:34:04.8504:34:24.20+01:08:146:089,8
43FALKOWSKI Piotr 4M4043M 16700:00:3103:25:0804:34:38.6504:35:10.55+01:09:016:099,7
44CIESLAK Marek 58M4044M 16800:00:1603:27:2904:35:52.8504:36:09.65+01:10:006:119,7
45ŚMIECHOWICZ Filip 376M4045M 16900:00:3203:30:0804:35:52.1504:36:24.95+01:10:156:119,7
46UBER Marek 507KrakówKRAKÓWM4046M 17100:00:0004:37:15.7504:37:15.75+01:11:066:129,7
47BĄK Marek 24M&M UltraM4047M 17200:00:1303:30:1304:37:22.8004:37:36.35+01:11:276:139,6
48BENESZ Robert 28Rzeszowskie Gazele i GepardyM4048M 17700:00:0703:31:5804:39:39.9504:39:47.65+01:13:386:169,6
49KIRKIEWICZ Ireneusz 166OławaM4049M 18300:00:2503:35:1104:41:57.7504:42:23.15+01:16:136:199,5
50GMITEREK Tomasz 108LublinM4050M 18500:01:0703:31:4704:41:33.4504:42:41.30+01:16:326:189,5
51OLBRYŚ Stanisław Adam 270KB LegionowoM4051M 18900:00:0903:37:5904:42:49.7504:42:59.35+01:16:506:209,5
52DERSLEY Stephen 73PoznanM4052M 19300:00:3303:32:0304:43:59.8504:44:33.10+01:18:236:229,4
53SZWAJKA Robert 369Stalowa WolaM4053M 19500:00:4403:35:4404:44:19.8004:45:03.95+01:18:546:229,4
54SZPYT Ryszard 365BiłgorajM4054M 20200:00:1803:37:1404:47:04.7004:47:23.30+01:21:146:269,3
55KANIA Marian 155RybnikM4055M 20300:00:2103:32:4104:47:29.4504:47:50.45+01:21:416:269,3
56MACHNIKOWSKI Marek 223M4056M 20400:00:5103:29:0504:47:08.1504:47:59.95+01:21:506:269,3
57RAWŁUSZEWICZ Waldemar 310AsterinaM4057M 20600:01:0203:32:2204:47:12.7004:48:14.75+01:22:056:269,3
58KRAUSE Dariusz 192FORMA Wodzisław ŚląskiM4058M 20900:00:0403:25:3104:48:26.4004:48:30.70+01:22:216:289,3
59DERWICH Łukasz 74DuklaM4059M 21300:00:1503:33:4504:49:08.7004:49:24.10+01:23:146:289,3
60KARUŚ Waldemar 15714 dasM4060M 21400:00:2203:24:5604:49:21.8004:49:44.30+01:23:356:299,2
61CIACH Wojciech 56KOPRZYWNICAM4061M 21500:00:0303:33:1604:50:11.0004:50:14.15+01:24:046:309,2
62ŚWIERCZEK Grzegorz 378M4062M 21800:00:1303:42:0304:50:54.9004:51:08.30+01:24:596:319,2
63KOSMALA Bartosz 184KrakówM4063M 22300:00:4103:41:5104:51:05.6004:51:47.45+01:25:386:319,2
64KOŁKOWSKI Andrzej 173Spartanie DzieciomM4064M 22400:01:0003:41:2904:50:48.1504:51:48.30+01:25:396:319,2
65NOWAK Piotr 262BieszczadyM4065M 22900:00:0803:40:1804:51:58.2504:52:07.20+01:25:576:329,2
66KRYPCZYK Michał 195M4066M 23000:00:2503:41:1204:52:15.5504:52:40.70+01:26:316:339,2
67MAŁYSZA Sławomir 232PZU SPORT TEAMM4067M 23100:01:0703:35:2804:51:55.5004:53:03.05+01:26:536:329,2
68LEŚNOWOLSKI Piotr 215Klub biegacza RTV EURO AGDM4068M 23800:01:1903:45:0804:53:32.0004:54:51.65+01:28:426:349,1
69GAŁECKI Tomasz 96Klub Biegacza EuroM4069M 25300:01:2103:41:3804:56:55.7504:58:17.10+01:32:076:399,0
70SZULC Sebastian 366M4070M 25500:00:2103:40:1304:58:29.4504:58:50.55+01:32:416:419,0
71CHOCHÓŁ Paweł 52KrzeszowiceM4071M 25800:01:3303:44:0704:57:47.7504:59:21.15+01:33:116:409,0
72MICHALIK Adam 244KrakówM4072M 26200:00:4803:52:4704:59:17.9505:00:06.40+01:33:576:428,9
73STARZYŃSKI Piotr 344M4073M 26400:00:1503:48:3705:00:14.5005:00:29.65+01:34:206:438,9
74KACZOROWSKI Przemysław 147SzczecinM4074M 26600:01:0303:45:0304:59:47.9505:00:51.85+01:34:426:438,9
75SZACHNA Krzysztof 358RunningCoupleM4075M 26800:00:3903:45:4505:00:41.3505:01:20.70+01:35:116:448,9
76PROŃCZUK Adam 300CA AktywniM4076M 27000:00:5403:51:0905:01:56.6005:02:50.95+01:36:416:468,9
77GĄSZCZYK Grzegorz 100Nowa Huta TeamM4077M 27100:00:2003:35:1705:02:50.5505:03:10.80+01:37:016:478,8
78STĘPIEŃ Wojciech 347Night Runners GliwiceM4078M 27800:01:1803:52:5205:04:55.4005:06:14.10+01:40:046:508,8
79DĄBEK Paweł 70Wiklinki Rudnik nad SanemM4079M 29400:01:1103:51:3105:12:25.1005:13:36.70+01:47:277:008,6
80GAŁUSZKA Bogdan 97JGB "SOKÓŁ"M4080M 30000:00:4604:01:5605:15:23.5505:16:10.15+01:50:007:048,5
81ARKUSZYŃSKI Paweł 17TIME4RUNNINGM4081M 30200:00:5103:54:2505:16:06.5005:16:58.45+01:50:497:058,5
82PAŁASZYŃSKI Tomasz 278CzernikowoM4082M 30300:00:5203:52:5905:16:10.5505:17:02.80+01:50:537:058,5
83LESZCZYŃSKI Maciek 213M&M Ultra Bielsko-BałaM4083M 30900:00:1403:53:4005:18:18.6505:18:32.65+01:52:237:088,4
83BIERĆ Jarek 31Pędziwiatr BiałystokM4084M 31000:00:2703:54:5005:18:05.3005:18:32.65+01:52:237:078,4
85ĆWIEK Dariusz 65dariusM4085M 31500:00:4804:01:0005:19:06.3505:19:55.25+01:53:457:098,4
86HYZIAK Jakub 127jj.runners GorliceM4086M 31600:00:1104:06:1205:19:49.1505:20:00.95+01:53:517:108,4
87BRONISZEWSKI Jakub 42ZąbkiM4087M 31800:00:1804:07:1705:21:32.7005:21:50.70+01:55:417:128,3
88MIKSA Sławomir 246M4088M 31900:01:1004:04:4705:21:01.1005:22:11.90+01:56:027:118,3
89KONIECZNY Jacek 178MosinaM4089M 32400:00:1004:13:0005:25:39.2505:25:49.50+01:59:407:188,2
90JUCHA Jacek 144CA Aktywni/CA BrokerM4090M 32600:00:5403:57:3005:26:41.1505:27:35.20+02:01:257:198,2
91DUJKA Dariusz 471Wola GutowskaWOLA GUTOWSKAM4091M 33100:01:1804:11:4205:28:13.3005:29:31.30+02:03:227:218,2
92ARGALSKI Grzegorz 15KW TrójmiastoM4092M 34600:01:0104:19:1305:37:36.3005:38:37.60+02:12:287:347,9
93PYRZEWSKI Dariusz 307ToruńM4093M 34700:01:0204:19:1105:37:35.7005:38:38.00+02:12:287:347,9
94SZYSZKOWSKI Włodzimierz 371Duke Nukem Prince of WarsawM4094M 35200:00:1204:10:1505:40:37.0505:40:49.75+02:14:407:387,9
95PIĄTEK Roman 474KrakówKRAKÓWM4095M 35900:01:0304:27:3805:46:50.9505:47:54.35+02:21:457:467,7
96JAKUBOWSKI Wojciech 137KB Geotermia UniejówM4096M 36000:00:3204:18:2005:47:38.3005:48:10.70+02:22:017:477,7
97BATOR Marek 22WarszawaM4097M 36300:00:2904:26:4605:52:09.4505:52:39.35+02:26:307:537,6
98KOPER Jacek 180M4098M 36800:01:0904:20:3305:56:18.5505:57:28.50+02:31:197:597,5
99WAŚKIEWICZ Zbigniew 400AWF KatowiceM4099M 36900:01:1404:27:5805:56:27.9505:57:42.85+02:31:337:597,5
100LEŚNIEWSKI Michał 214SPARTANIE DZIECIOMM40100M 37200:00:5704:35:4606:04:07.9506:05:05.35+02:38:568:097,3
101PLATA Tomasz 492KrakówKRAKÓWM40101M 37400:01:0904:36:2106:08:12.6006:09:22.45+02:43:138:157,3
102ZIELIŃSKI Michał 436Spartanie DzieciomM40102M 37700:00:5604:45:1206:17:03.2006:17:59.85+02:51:508:277,1
103GAJEK Jarosław 480NiepołomiceNIEPOŁOMICEM40103M 37800:01:0704:42:3606:21:17.3506:22:24.50+02:56:158:327,0
104NOWOSIELSKI Piotr 26514das JarosławM40104M 38100:00:5204:45:0806:28:35.8506:29:28.40+03:03:198:426,9
105ŚMIECHOWICZ Gerard 375WarszawaM40105M 38300:01:0905:15:1606:42:39.1006:43:48.25+03:17:389:016,6
106SMYK Robert 454GliwiceGLIWICEM40106M 38500:01:2005:15:0306:50:17.3506:51:37.80+03:25:289:116,5
Niesklasyfikowani
PIKOR Jacek 287biegusiem.plM40DNF03:25:54 DNF DNF DNF--
Znaleziono 107 wynik(ów)