ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-404M 16TAK00:00:0400:45:2701:31:2402:19:09.3002:19:13.40 6:379,1
2MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-209M 33TAK00:00:0800:49:5101:37:0002:27:04.1502:27:12.60+00:07:597:008,6
3BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-3019M 35TAK00:00:1700:49:1401:36:1802:28:22.9002:28:40.05+00:09:267:038,5
4CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-2010M 38TAK00:00:0600:47:4601:35:5202:29:21.9002:29:28.50+00:10:157:068,4
5LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-2014M 53TAK00:00:1200:51:2101:40:4902:33:18.7502:33:31.25+00:14:177:188,2
6WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-4015M 56TAK00:00:0400:53:4301:43:1202:34:21.2502:34:25.80+00:15:127:218,2
7HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-4018M 60TAK00:00:0500:51:5001:40:5002:34:47.5002:34:52.85+00:15:397:228,1
8TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-3026M 61TAK00:00:0200:48:4501:38:1702:35:07.1002:35:09.65+00:15:567:238,1
9THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-4023M 73TAK00:00:0400:51:2801:42:2202:37:34.6502:37:39.35+00:18:257:308,0
10KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-3034M 79TAK00:00:1300:54:4001:46:0802:39:24.6002:39:38.40+00:20:257:357,9
11DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-3039M 88TAK00:00:0800:56:1101:46:2602:40:30.9002:40:39.80+00:21:267:387,8
12FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-3041M 90TAK00:00:1700:56:4801:47:0002:40:22.1502:40:40.05+00:21:267:387,9
13SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-3045M 96TAK00:00:1600:57:5501:47:1902:41:00.7002:41:16.75+00:22:037:407,8
14ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-4029M 98TAK00:00:2800:58:1501:48:5802:41:23.5502:41:51.95+00:22:387:417,8
15NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-4041M 120TAK00:00:1800:56:2701:48:5902:45:56.0502:46:14.25+00:27:007:547,6
16KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-4050M 136TAK00:00:2101:02:0501:54:0302:49:16.2002:49:38.05+00:30:248:037,4
17WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-4052M 138TAK00:00:1600:56:2501:49:4002:49:26.3002:49:42.50+00:30:298:047,4
18BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-4053M 139TAK00:00:1100:58:1701:52:0502:49:45.5002:49:56.80+00:30:438:057,4
19NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-3064M 147TAK00:00:3301:00:5901:52:5802:49:48.8502:50:22.15+00:31:088:057,4
20KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-4076M 194TAK00:00:0001:01:4801:58:0702:59:59.2002:59:59.20+00:40:458:347,0
21SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-3095M 218TAK00:00:3301:10:5602:07:0603:02:24.4003:02:57.45+00:43:448:416,9
22BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2028M 225TAK00:00:5701:10:3602:06:2303:03:23.8003:04:21.10+00:45:078:446,9
23SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40100M 247TAK00:00:5601:10:4702:07:0503:08:50.0503:09:46.20+00:50:328:596,7
24PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30107M 248TAK00:00:1701:02:0402:00:0103:09:28.9503:09:46.80+00:50:339:016,6
25SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-5010M 250TAK00:00:3701:08:2202:06:3403:09:21.9003:09:59.05+00:50:459:016,7
26SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40106M 260TAK00:00:1501:05:1902:05:3003:12:36.7003:12:52.00+00:53:389:106,5
27JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40112M 281TAK00:00:1001:07:5402:08:3303:14:50.8503:15:01.40+00:55:489:166,5
28KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30129M 295TAK00:00:4801:08:5102:08:1103:18:55.3503:19:43.50+01:00:309:286,3
29GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30133M 304TAK00:00:1001:08:1302:13:4903:21:33.6503:21:44.55+01:02:319:356,3
30KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40125M 315TAK00:00:2301:15:3602:17:1003:23:30.6003:23:54.50+01:04:419:416,2
31NATKAŃSKI Jurek 6Polski Himalaizm ZimowyHALINÓWM-603M 322TAK00:00:2101:11:1002:17:5703:27:34.9503:27:56.65+01:08:439:536,1
32RUSIN Szymon 463IWINYM-30144M 332TAK00:00:2901:10:3302:14:5103:29:58.4003:30:27.95+01:11:149:596,0
33ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30157M 359TAK00:00:3501:12:5602:21:3003:40:02.9503:40:38.25+01:21:2410:285,7
34ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30158M 361TAK00:00:3401:12:5502:21:3003:40:10.7503:40:45.45+01:21:3210:295,7
35PUSTELNIK Piotr 5South Pole ExpeditionSTRONIE ŚLĄSKIEM-606M 385TAK00:01:0201:24:3702:40:5003:57:26.9003:58:29.70+01:39:1611:185,3
Znaleziono 35 wynik(ów)