ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8Salomon Suunto Team PolandGŁUCHOŁAZYM-20NIE00:00:0300:38:4901:17:22
2BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-30NIE00:00:0200:39:3501:18:29
3DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-40NIE00:00:0200:43:0101:27:50
4NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0200:43:4201:29:23
5PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-20NO00:00:1700:45:1801:29:34
6BONIEC Radosław 440ŻARYM-20NIE00:00:0300:45:0401:29:46
7SWOBODA Marek 378Cranberry teamGŁUSZYCAM-30NIE00:00:1600:45:5001:29:54
8WILK Maciej 154Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:1500:45:0701:30:30
9URBAŃCZYK Grzegorz 465For Run Team & AdRunaLinaPOZNAŃM-30NIE00:00:0000:46:0401:30:58
10BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-30NIE00:00:0700:45:1201:30:58
11PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-30NIE00:00:0300:46:4501:31:04
12KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-30NIE00:00:0300:47:1701:31:12
13KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:00:0300:45:1801:31:19
14BADOWSKI Aleksander 406Marcin Świerc TEAMWARSZAWAM-30NIE00:00:0300:45:2001:31:22
15KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0400:45:2701:31:24
16ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-40NIE00:00:0300:45:4901:31:38
17BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-30NIE00:00:0300:46:4701:31:40
18MYSZCZYSZYN Łukasz 310AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0600:46:4801:32:10
19TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:2801:32:26
20DURKOWSKI Marcin 41OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0300:46:5301:32:29
21PAZDAN Piotr 127Kowary BiegająKOWARYM-30NIE00:00:0000:47:0001:32:31
22PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:00:0300:46:5201:32:59
23RUTKOWSKI Dawid 502GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0300:46:1301:33:37
24GUSTAW Łukasz 267xRunnersKUDOWA-ZDRÒJM-20NIE00:00:0600:47:4401:34:37
25SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0500:49:3801:35:05
26GRYCZKA Mateusz 122NBR TeamLESZNOM-30NIE00:00:0900:47:3901:35:45
27CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:00:0600:47:4601:35:52
28GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-30NIE00:00:0300:48:0501:36:09
29SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-20NIE00:00:0500:49:4101:36:15
30BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:00:1700:49:1401:36:18
31WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-30NIE00:00:0600:49:4301:36:30
32OLKIS Rafał 294przebiega.plWROCŁAWM-30NIE00:00:1800:51:1301:36:49
33MIŚ Zbigniew 441Płomień ZagorzycePOZNAŃM-30NIE00:00:0800:46:2501:36:51
34SKUDLARSKI Jakub 80Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:1100:50:5801:36:59
35MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:0800:49:5101:37:00
36NICPOŃ Sebastian 568Falstart RudnikiSZARKIM-2000:00:1400:51:3401:37:36
37KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:00:0700:48:2701:37:37
38PELIKAN Artur 327NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:1000:52:0201:37:39
39STACHURSKI Piotr 172Im-Possible TeamJEDLNIA-LETNISKOM-30NIE00:00:0000:48:0501:37:43
40PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-40NIE00:00:0400:49:4901:37:44
41MAZURKIEWICZ Jerzy 49Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:0700:50:5201:37:44
42GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-40NIE00:00:0200:48:4301:38:00
43OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-20NIE00:00:0500:49:4301:38:08
44WOLBACH Tomasz 179Wolne ŚlimakiPOZNANM-30NIE00:00:0900:51:2601:38:11
45TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:00:0200:48:4501:38:17
46IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-40NIE00:00:0300:51:4201:38:46
47NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:00:0600:50:3601:38:53
48KOSTASZ Mariusz 138KB Faurecia StoorRAWICZM-30NIE00:00:0200:50:3601:39:03
49SOCHA Seweryn 63Dzikie BobryPOZNAŃM-30NO00:00:0800:49:5101:39:18
50LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-50NIE00:00:0500:51:0301:39:19
51GRABIŃSKI Wojciech 272gRUNwald Team PoznańROGOŹNOM-20NIE00:00:2400:51:5601:39:30
52NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-30NIE00:00:0700:52:0201:39:37
53GRUND Marek 296Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0000:51:4701:39:43
54URBAŃSKI Leszek 264PocoLoco Adventure TeamKROBIAM-20NIE00:00:1900:51:5701:40:43
55LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-20TAK00:00:1200:51:2101:40:49
56HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0500:51:5001:40:50
57LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:0600:52:0401:41:10
58PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0400:51:2401:41:24
59STASZELIS Krzysztof 566PocoLoco ATPOZNAŃM-30NIE00:00:1900:52:5601:41:32
60ZAWOJAK Aleksader 425Ronak Polska RunWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:1100:52:4201:41:36
61JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:00:0500:51:4801:41:40
62BIELA Konrad 233GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0600:51:1801:41:44
63WIŚNIEWSKI Paweł 553Run@BalanceJELENIA GÓRAM-30NIE00:00:0700:50:5501:42:01
64GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-30NIE00:00:3100:53:4201:42:05
65SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:00:0500:52:1001:42:07
66URBANIAK Hubert 126RozbieganyRawiczRAWICZM-30NIE00:00:1700:52:0501:42:16
67THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-40TAK00:00:0400:51:2801:42:22
68EWERT Adam 508judo team szczecinSZCZECINM-20NIE00:00:2700:55:1401:42:27
69LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:0201:42:36
70JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:1200:53:4201:42:38
71WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0400:53:4301:43:12
72KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-40NIE00:00:1000:55:3001:43:15
73STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-40NIE00:00:0600:52:4801:43:18
74WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-30NIE00:00:0400:52:4801:43:19
75UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:0000:53:0201:43:27
76SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0000:54:1201:43:28
77PURCZYŃSKI Grzegorz 429DrzonkowiankaZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:0500:51:5001:43:34
78BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:55:0201:43:56
79WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0700:53:2401:44:03
80ŁAŹNIOWSKI Dawid 133Kudowscy miłośnicy bieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1200:54:2201:44:33
81KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-30NO00:00:2300:55:5901:44:37
82NIEPALA Jacek 161OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NO00:00:0800:54:2701:44:39
83MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-20NIE00:00:2700:56:1501:44:42
84ORACZ Mateusz 311Bez Litości / Kalenji Team PolandPLEWISKAM-30NIE00:00:2200:53:4101:44:44
85GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-30NIE00:00:1400:55:4601:44:54
86LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-40NIE00:00:0400:53:5301:44:59
87MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-30NIE00:00:1500:55:5401:45:00
88PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-40NIE00:00:0700:52:4501:45:04
89KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:2201:45:31
90KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:55:0001:45:47
91JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:1300:55:4601:45:49
92DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:00:0700:54:4401:45:51
93DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-30NIE00:00:1200:56:1701:45:51
94KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-30NIE00:00:4000:55:1301:46:04
95KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-30TAK00:00:1300:54:4001:46:08
96DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0800:56:1101:46:26
97FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-40NIE00:00:0600:54:2701:46:44
98STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-40NIE00:00:0700:54:2301:46:45
99SANKOWSKI Pawel 467Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1700:56:1301:46:58
100FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:00:1700:56:4801:47:00
101DĄBROWSKI Jacek 302Dąbrowski BrothersWILCZYCEM-30NIE00:00:0700:56:1101:47:06
102SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:00:1600:57:5501:47:19
103SZOTA Robert 556SZCZECINM-30NIE00:00:2000:56:0501:47:19
104PIECUCH Marcin 149Lacho TeamKRAKÓWM-30NIE00:00:1000:56:2901:47:23
105BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:2101:47:44
106KRÓL Marcin 446OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0900:56:1801:47:47
107MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-30NIE00:00:3900:59:2701:47:47
108STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:00:3500:58:1001:47:50
109ANTOSIAK Tomasz 74Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0400:56:1501:47:57
110ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:00:0300:56:1101:48:06
111DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-40NO00:00:0000:57:0701:48:15
112ŁUCZAK Marcin 533run4energyPLEWISKAM-30NIE00:00:0400:56:0801:48:22
113ZIMNY Tomasz 53SZCZECINM-60NIE00:00:0500:57:0001:48:26
114VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-30NIE00:00:1800:56:2501:48:36
115ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:00:3700:55:4601:48:54
116ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:00:2800:58:1501:48:58
117NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-40TAK00:00:1800:56:2701:48:59
118PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:2600:56:2301:49:02
119LACKOWSKI Andrzej 56Aikido UMK TorunNOWA WIEŚM-30NIE00:00:0900:54:4201:49:04
120BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:00:1500:57:3301:49:07
121FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1600:57:3301:49:07
122SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:00:1800:59:1401:49:17
123FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-30NIE00:00:1600:57:5401:49:26
124KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-40NIE00:00:3500:59:1801:49:29
125DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:00:1600:59:1701:49:31
126TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:55:3801:49:34
127WALASIK Damian 531STRUGAM-20NIE00:00:3101:00:2501:49:34
128BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-30NIE00:00:0900:55:3701:49:36
129WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-40TAK00:00:1600:56:2501:49:40
130JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:57:3201:49:48
131KOPROWSKI Tomasz 64ZHP Hufiec Poznań NowePOZNANM-30NIE00:00:4700:58:4401:50:00
132BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2000:56:5201:50:03
133STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE00:00:3201:00:1601:50:11
134ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-30NIE00:00:1300:56:0801:50:17
135LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-30NIE00:00:1200:58:2901:50:21
136STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:3101:00:1101:50:22
137URBAŃSKI Michał 442Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:58:3501:50:25
138ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-30NIE00:00:2200:58:1601:50:48
139STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1300:58:0401:50:53
140GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:00:1100:57:2601:50:57
141LEŚNIOWSKI Andrzej 483For Run TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0500:58:3501:51:00
142KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30NIE00:00:1400:57:2301:51:04
143PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:4501:51:06
144MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / runnersclub.pl Poznań / KB UE PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:0601:01:4501:51:17
145OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE00:00:4501:00:1601:51:46
146LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:00:2100:58:2001:51:51
147KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-50NIE00:00:2900:59:1201:51:57
148CZARNIECKI Daniel 33This Is EnglishPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:58:4701:52:00
149KLICHOWSKI Marek 51iFON.pl Kolarz KlubŁÓDŹM-30NIE00:00:2700:59:2201:52:03
150OLSZYNA Jakub 539Szkoła Aspirantów PSP PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:3000:59:1501:52:03
151BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-40TAK00:00:1100:58:1701:52:05
152PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE00:00:1501:00:3501:52:14
153TOL Kamil 434Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:1200:58:2501:52:16
154SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-40NIE00:00:5601:02:4601:52:38
155SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE00:00:3101:00:2401:52:39
156OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE00:00:3201:00:3901:52:43
157SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-40NIE00:00:3201:01:3801:52:45
158ŁĘCKA Agnieszka 431Hercog Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:00:1600:59:3201:52:47
159SZPINEK Marcin 437TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:1200:58:5301:52:49
160URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:1300:59:3701:52:52
161ŁUCZAK Tomasz 121KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2500:59:4001:52:54
162NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK00:00:3301:00:5901:52:58
163KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:3201:01:2601:53:02
164ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-40NO00:00:0500:57:4701:53:09
165KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE00:00:3401:00:3201:53:21
166RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5301:01:5101:53:33
167KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-40NIE00:00:2201:00:4001:53:52
168STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:00:3801:53:52
169KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-40NIE00:00:2201:00:3701:54:01
170KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-40TAK00:00:2101:02:0501:54:03
171TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-30NIE00:00:1601:00:4801:54:38
172PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-30NIE00:00:3601:01:4901:54:48
173MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-40NIE00:00:1000:58:4501:54:52
174ORUBA Dawid 144WIRYM-20NIE00:00:4101:00:0601:55:01
175PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-30NIE00:00:1700:58:3301:55:06
176DĄBROWSKI Damian 367Motointegrator Running TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:0601:00:3201:55:09
177BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-40NIE00:00:2101:00:2101:55:18
178PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE00:00:3301:01:5101:55:19
179MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE00:00:2101:01:2001:55:24
180JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE00:00:2001:01:4901:55:37
181GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:5701:01:5801:55:41
182KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE00:00:1901:01:4901:55:43
183KURZAWIAK Grzegorz 365KarłówKARŁÓWM-30NIE00:00:4901:01:4701:55:50
184BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:00:1100:58:2501:56:15
185KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:2101:56:17
186STANEK Bartosz 412ŚmigielŚMIGIELM-30NIE00:00:2300:58:4301:56:17
187MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-30NIE00:00:2601:02:3401:56:25
188NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-30NIE00:00:2701:02:3701:56:25
189MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:00:3201:56:26
190DIERING Tomasz 549Rowery MałgośkaSKÓRZEWOM-30NIE00:00:1701:02:1701:56:27
191HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-30NIE00:00:1901:02:3801:56:30
192BARAN Jacek 198KB WartkoGOLINAM-50NIE00:00:2201:03:5201:56:31
193WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:1401:56:34
194TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-30NIE00:00:2801:01:4501:56:35
195JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-40NIE00:00:4001:04:2001:56:55
196KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE00:00:5801:01:5201:57:07
197DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:4201:57:19
198HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:2501:57:49
199GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:02:0901:57:53
200ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:2001:02:3201:57:57
201BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE00:00:0901:00:3001:58:04
202KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0001:01:4801:58:07
203GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:2601:58:09
204KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE00:00:1101:00:3401:58:11
205KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE00:00:0501:00:4901:58:21
206ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-40NIE00:00:0400:58:5601:58:27
207KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-20NIE00:00:2901:02:1801:58:27
208ZERZUT Jarosław 306Puszczyk BukowySZCZECINM-50NIE00:00:3901:06:5301:58:30
209KRASOWSKI Jakub 90Atak KretaWARSZAWAM-30NIE00:00:1400:59:5301:58:32
210PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2601:02:2201:58:42
211KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-30NIE00:01:0001:06:3601:59:24
212ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:1101:59:35
213BALWIERCZAK Piotr 71Night Runners WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:4701:06:1001:59:35
214ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:00:3901:59:40
215MUCHA Piotr 115Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NO00:00:3001:02:2001:59:49
216KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE00:00:2201:01:3601:59:50
217BACA Łukasz 191Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:0001:02:3501:59:52
218WYBIERAŁA Andrzej 284Rozbiegany RawiczRAWICZM-50NIE00:00:2201:03:2101:59:52
219LACKORZYŃSKA Alicja 134Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-20NIE00:00:3201:02:0501:59:58
220RUTKOWSKI Krzysztof 100Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3401:02:1901:59:58
221PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK00:00:1701:02:0402:00:01
222HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-30NIE00:00:4101:04:3402:00:01
223TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-50NIE00:00:3801:04:1502:00:02
224KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1001:01:4302:00:05
225SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-40NIE00:00:1401:04:0202:00:06
226BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-40NIE00:00:4301:06:3402:00:07
227SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE00:00:1901:02:4002:00:19
228TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:05:4502:00:19
229GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:0001:03:4402:00:34
230POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-30NIE00:00:3901:06:0702:01:00
231CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE00:00:3801:04:5202:01:07
232CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-40NIE00:00:3801:06:0902:01:08
233KROPISZ Łukasz 92HRmax ŻoryŻORYM-30NIE00:00:3801:04:3702:01:11
234WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE00:00:4301:06:4602:01:20
235MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-30NIE00:01:0301:10:5402:01:22
236FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5701:07:4702:01:27
237PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-20NIE00:00:5501:06:0402:01:34
238PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:4302:01:35
239SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-20NIE00:00:0601:04:1702:01:42
240CHORZĘPA Adam 428Szczytna BiegaSZCZYTNAM-50NIE00:00:1101:04:0102:01:44
241NIESPODZIANY Maciej 450eXtrem OutdoorROGOZNOM-30NO00:00:4901:08:0602:01:45
242STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:3302:01:49
243WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1301:03:2602:01:53
244TRZEPIZUR Dominik 130NGB KłobuckWRĘCZYCA WIELKAM-30NIE00:00:1101:04:4302:01:59
245SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE00:00:3101:08:1202:02:00
246WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:0801:05:0402:02:05
247ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:0901:03:1502:02:05
248SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-40NIE00:00:0801:05:2902:02:08
249BAKA Marcin 263GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:2001:03:2102:02:08
250STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE00:00:3201:06:1102:02:16
251KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2101:04:4902:02:19
252ORZECHOWSKI Daniel 171i-SportWARSZAWAM-30NIE00:00:2401:05:2002:02:20
253JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-40NO00:00:4401:08:0702:02:30
254JACKIEWICZ Łukasz 538Szkoła Aspirantów PSP w PoznaniuLUBAWAM-20NIE00:00:2901:05:1102:02:42
255KOŚCIŃSKI Mateusz 542Szkoła Aspiratnów PSP w PoznaniuKRUSZWICAM-20NIE00:00:2601:02:1502:02:46
256PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:2002:02:47
257HENECZKOWSKA Anna 443Kalenji Team Poland, Born to runKAMIONKIK-20NIE00:00:5901:11:0202:02:49
258KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:3302:03:11
259DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-40NIE00:00:5201:06:3802:03:13
260OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30NIE00:00:1301:05:1902:03:26
261GUTOWSKI Dariusz 32NGB KłobuckKŁOBUCKM-50NIE00:00:1301:04:5302:03:43
262RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE00:00:3301:08:3402:04:03
263MARCINEK Łukasz 93Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:2601:04:3102:04:07
264KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30NIE00:00:1101:00:2402:04:19
265FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:1102:04:19
266PISZCZEK Krzysztof 148KochamToRobicKATOWICEM-30NIE00:00:4001:06:3602:04:55
267SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE00:00:2501:04:4202:05:22
268TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30NIE00:00:4101:06:3802:05:22
269GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:5801:07:4902:05:26
270SKRZYPIEC Karol 515Żarów BiegaŻARÓWM-30NIE00:00:3301:06:2702:05:27
271GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:2402:05:28
272SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40TAK00:00:1501:05:1902:05:30
273SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40NIE00:00:5501:09:0502:05:39
274ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE00:00:5301:09:0602:05:42
275GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE00:00:3501:06:0402:05:45
276MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE00:00:3401:06:0002:05:49
277CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:2602:05:50
278STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:3702:05:59
279KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30NIE00:00:0601:02:3702:06:03
280KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30NIE00:00:2501:08:2002:06:07
281GAWROŃSKI Roman 104Wkurw_TeamZALASEWOM-30NIE00:00:4501:09:1002:06:07
282MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE00:00:1901:06:1202:06:08
283HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5901:11:0102:06:20
284BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK00:00:5701:10:3602:06:23
285SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50TAK00:00:3701:08:2202:06:34
286MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-30NIE00:00:4601:11:3402:06:36
287KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30NIE00:00:4701:10:2102:06:48
288KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:1002:06:54
289BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:0102:07:04
290SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40TAK00:00:5601:10:4702:07:05
291SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK00:00:3301:10:5602:07:06
292RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-20NIE00:00:3201:09:2902:07:08
293SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-20NIE00:00:4401:11:2102:07:09
294ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE00:00:2301:07:0202:07:11
295JASICKI Henryk 546Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-50NIE00:00:5401:10:3302:07:18
296LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0001:11:0702:07:20
297RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30NIE00:00:1101:07:1602:07:25
298ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30NIE00:01:0001:10:5202:07:26
299MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-20NIE00:00:4601:10:3402:07:27
300GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30NIE00:00:2001:05:5602:07:45
301CZARNY Jan 30LEGNICAM-20NIE00:00:4001:06:3902:07:56
302ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:3101:10:2702:07:57
303KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:4801:08:5102:08:11
304MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:5402:08:15
305DOBROCHOWSKI Marek 44Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5401:09:3102:08:17
306BULARZ Paulina 299Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAK-20NIE00:00:1101:07:5502:08:32
307JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40TAK00:00:1001:07:5402:08:33
308WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:4002:08:37
309JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30NO00:00:2201:10:4902:08:38
310PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:3302:08:41
311ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:4601:09:5702:08:58
312DŁUGOSZ Marek 383KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-50NIE00:00:0001:08:4602:10:10
313DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40NIE00:00:4101:10:2502:10:15
314KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE00:00:3001:09:1802:10:19
315ŚWISTUŃ Eugeniusz 352Rajsport ActiveKRAPKOWICEM-20NIE00:00:5001:12:5002:10:19
316ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40NIE00:00:5401:14:2502:10:19
317GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE00:00:3901:10:3102:10:22
318SULEJA Karol 38KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2401:09:2602:10:28
319ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40NIE00:00:2601:09:2602:10:29
320ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30NIE00:00:4501:11:1602:10:32
321JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30NO00:00:5501:12:5502:10:36
322SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:2801:11:4502:10:38
323KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30NIE00:00:5201:12:5602:10:38
324MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE00:00:2401:11:1902:10:40
325SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30NIE00:00:0701:08:1702:10:43
326TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:08:0902:10:43
327NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-50NIE00:00:4201:11:1402:10:43
328KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30NIE00:01:0301:17:3802:10:43
329GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:0002:10:45
330POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30NIE00:00:3001:11:1602:10:46
331TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30NIE00:00:4101:10:0602:10:46
332BISKUP Rafał 472Dziad Not DeadWARSZAWAM-50NIE00:00:3601:08:1702:10:47
333BEDNARCZYK Bogdan 387pro-runWROCŁAWM-50NIE00:00:4601:15:0602:10:48
334KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE00:00:5001:14:4702:10:54
335KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE00:00:1701:04:5602:11:41
336STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30NO00:00:3801:10:2302:11:52
337FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE00:00:5401:11:2402:11:55
338TURLEJ Dariusz 222KondycjaWARSZAWAM-60NIE00:00:3401:10:4402:12:01
339SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:1302:12:35
340CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:0002:13:28
341PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE00:00:1001:04:4102:13:38
342BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE00:00:5601:10:4202:13:40
343WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40NIE00:00:2701:07:5402:13:44
344GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK00:00:1001:08:1302:13:49
345WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE00:00:1201:08:2602:13:58
346ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:2202:14:00
347ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE00:00:2401:10:5902:14:01
348LUBAŃSKA Alicja 466ZS BukowiceBUKOWICEK-50NIE00:00:1901:09:2602:14:05
349WOŹNIAK Sebastian 194Motointegrator Running TeamŁÓDŹM-30NO00:00:2701:09:0302:14:15
350SZCZYGIEŁ Damian 213KochamToRobićKATOWICEM-30NIE00:00:4201:11:3002:14:15
351CZERWONKA Zbigniew 411Eskadra WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:08:1602:14:23
352STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE00:00:5801:14:2902:14:24
353FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE00:00:5301:14:2802:14:28
354WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30NIE00:00:5001:16:1902:14:34
355NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30NIE00:00:1701:10:1902:14:38
356BYKS Tomasz 57POZNANM-30NO00:00:0901:07:5902:14:39
357NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:5102:14:50
358RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK00:00:2901:10:3302:14:51
359GRACZYK Teresa 279Puszczyk BukowySZCZECINK-50TAK00:00:2101:11:0402:14:53
360KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:0602:15:01
361RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:2601:09:2002:15:08
362CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE00:00:4801:15:2902:15:08
363HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4401:14:5202:15:11
364BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE00:00:5301:13:0302:15:20
365PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK00:00:2101:10:5602:15:24
366KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:5901:15:0602:15:32
367STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:5202:15:35
368KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:01:0101:15:0502:15:35
369KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:0702:15:52
370WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:2602:15:59
371GINTER Grzegorz 432AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30NIE00:00:2501:15:2602:16:00
372BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40NIE00:00:2701:10:1002:16:30
373WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:3301:14:5502:16:32
374MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE00:00:2101:11:4902:16:43
375WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:2002:16:51
376KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:0702:16:53
377KASIŃSKI Wojciech 401UltraplessPSZCZYNAM-50NIE00:00:4401:14:4802:17:03
378KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:4201:15:0002:17:04
379ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-40NIE00:00:2201:13:3302:17:10
380KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK00:00:2301:15:3602:17:10
381STEC Adam 439WYSOKAM-30NIE00:00:4101:12:5502:17:10
382PAŁUCKA Marta 345Kalenji Polska/Fitness24SevenZALASEWOK-20NO00:00:5601:16:0702:17:19
383KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:3502:17:21
384WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:2902:17:27
385BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30NIE00:00:3901:16:2702:17:27
386MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30NO00:00:5901:16:1802:17:28
387POCIĘGIEL Michał 449Skawina BiegaRADZISZÓWM-30NIE00:01:0101:19:0302:17:28
388GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3601:15:4402:17:31
389ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE00:00:1901:14:4702:17:32
390ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE00:00:1801:14:4402:17:38
391NATKAŃSKI Jurek 6Polski Himalaizm ZimowyHALINÓWM-60TAK00:00:2101:11:1002:17:57
392WOJCIECHOWSKI Aleksander 548Rowery MałgośkaWRZEŚNIAM-30NIE00:00:1701:10:1802:18:09
393HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE00:00:5301:16:4302:18:10
394RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30NIE00:00:0002:18:55
395NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:4702:19:20
396MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-20NO00:00:1001:13:2902:19:22
397AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:2501:14:4902:19:26
398FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:4201:15:5702:19:52
399GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE00:00:0002:20:00
400SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE00:00:1101:09:5602:20:01
401LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30NIE00:00:4901:15:0602:20:10
402RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE00:00:4301:18:3002:20:13
403NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE00:00:3201:12:5202:20:19
404GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30NIE00:00:1501:16:4602:20:46
405GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:5901:18:1602:21:08
406JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-50NIE00:00:5801:16:4402:21:12
407ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3401:12:5502:21:30
408ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3501:12:5602:21:30
409ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-50NIE00:00:3501:15:4102:21:51
410MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:18:5102:21:51
411WOLSZCZAK Konrad 536Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINM-30NIE00:00:3301:16:5002:21:55
412SIP Mirosław 329ŚLESINM-50NIE00:00:2401:12:2102:22:10
413KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-40NIE00:00:4201:16:4902:22:21
414JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:1202:22:23
415BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30NIE00:00:2501:18:5802:22:23
416JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:0002:22:40
417KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE00:00:4701:15:3602:23:01
418KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:4302:23:28
419KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40NIE00:00:4501:16:5302:23:29
420KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:3802:23:29
421SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE00:00:4601:18:2202:23:35
422NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE00:00:1501:19:3102:23:42
423MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40NIE00:00:1801:14:4202:24:00
424FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30NIE00:01:0001:20:4302:24:24
425ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-50NIE00:00:2501:18:3702:24:32
426RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40NIE00:00:2101:18:4602:24:38
427BRACH Jakub 39POZNANM-30NIE00:00:4701:20:5902:24:43
428BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:0502:25:08
429BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40NO00:00:1501:09:5502:25:21
430DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:0902:25:52
431BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:0902:25:53
432CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:5302:25:56
433MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE00:00:3301:18:4502:26:48
434SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:3102:27:10
434WASZEK Sławomir 65Karkonosz Running TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2701:18:4702:28:25
436NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:0702:28:26
437MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:1402:28:38
438POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40NIE00:00:4801:16:0602:28:43
439JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30NIE00:00:3701:17:2002:28:56
440GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:5602:29:08
441CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:1302:29:09
442JERMAK Kamil 227PLOTYM-30NO00:00:5601:18:5202:29:13
443PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:5302:29:14
444JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:5601:19:0902:29:14
445MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30NIE00:00:4901:21:0902:29:33
446BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-20NIE00:00:4901:22:1002:29:35
447ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30NIE00:00:3801:19:2402:29:38
448PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30NIE00:00:3701:18:2702:29:40
449PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:2602:29:41
450KASPRZAK Bartłomiej 244Beard Team WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:5501:20:3602:29:42
451DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40NIE00:00:5101:19:2002:30:07
452PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:0702:30:10
453ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-40NIE00:00:3801:22:4502:30:12
454WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:3302:30:47
455POŁCZYŃSKI Maciej 298Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30NIE00:01:0101:21:0402:31:25
456KITA Ewa 280biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:3001:20:5902:32:04
457KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-50NIE00:00:1401:17:5802:32:08
458CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:4502:32:08
459JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:4402:32:20
460KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30NIE00:00:4201:19:3202:32:22
461KRĘCISZ Zbigniew 381Raciborska Grupa OutdoorowaRACIBÓRZM-60NIE00:00:5201:25:1802:32:23
462CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE00:00:3401:20:5402:32:38
463NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE00:00:5701:20:5302:33:44
464ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE00:00:5701:20:5002:33:53
465KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-40NIE00:00:5801:23:0202:34:03
466HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:3202:34:30
467BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:5801:21:0702:35:21
468PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE00:01:0101:24:4402:35:23
469WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-20NIE00:01:0101:24:4702:35:25
470MUSUR Adam 518kb szerszen olesnicaOLESNICAM-60NIE00:00:0002:35:43
471SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30NIE00:00:5301:21:0402:35:58
472SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30NIE00:00:5201:21:0302:36:04
473WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40NIE00:01:0301:23:2602:36:18
474ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40NIE00:01:0201:24:3502:36:22
475ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-40NIE00:00:3101:21:4802:36:27
476ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE00:00:5901:23:2702:36:44
477BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE00:00:4401:25:2102:37:08
478WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:5602:37:28
479SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:4502:37:37
480KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-40NIE00:00:5301:25:2002:38:02
481NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE00:00:3601:25:3802:39:44
482PODSIADŁY Robert 189Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-50NIE00:01:0501:24:3902:39:53
483PUSTELNIK Piotr 5South Pole ExpeditionSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK00:01:0201:24:3702:40:50
484MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE00:00:5601:25:3202:40:59
485KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:3702:42:31
486GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40NIE00:00:3601:29:3802:42:35
487TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE00:00:3701:26:2302:42:41
488DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3701:26:2502:42:42
489WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE00:00:4901:23:2402:42:43
490SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-40NIE00:00:3801:23:3202:42:49
491CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE00:00:5201:24:1102:43:03
492PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:2902:43:11
493KUPKA Bazyl 254Szybka kupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:1801:24:1602:43:22
494KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:3402:43:22
495BŁACHOWIAK Jakub 388Strefasportu.pl MW InvestLESZNOM-20NIE00:00:1901:25:3202:43:25
496MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:4801:27:1302:44:34
497SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:4902:45:36
498LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-40NIE00:00:0001:29:2002:46:27
499KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-50NIE00:00:5601:29:5502:53:55
500SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE00:00:0001:40:2402:59:03
501FURMAN Michał 34Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM-30NIE00:00:4101:37:2503:00:10
502FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:2603:00:12
503ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-50NIE00:00:2301:35:2403:03:54
504SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:2903:04:14
505MOLSKA Małgorzata 445BBL GorzówKŁODAWAK-50NIE00:00:5101:44:2503:18:57
506PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30NIE00:00:00
507CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE00:00:00
508LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-40NIE00:00:0001:09:36
509HEROD Maciej 259xRunnersLEWIN KŁODZKIM-20NIE00:00:14
Znaleziono 509 wynik(ów)