ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:28
2LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:02
3BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:21
4PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:45
5WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:14
6KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:21
7HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:25
8GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:26
9BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:01
10KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:10
11GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:24
12DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:42
13PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:43
14MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:54
15ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:11
16CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:26
17KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:33
18FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:11
19STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:33
20STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:37
21WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:40
22KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:06
23PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:20
24WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:26
25NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:51
26ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:22
27PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:33
28NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:47
29CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:00
30BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:05
31KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:07
32KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:07
33SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:13
34WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:20
35STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:52
36NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:07
37WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:29
38KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:35
39DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:09
40MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:14
41PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:26
42CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:53
43PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:53
44GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:56
45JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:12
46SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:31
47CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:13
48PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:07
49BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:09
50HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:32
51WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:33
52JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:44
53SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:45
54CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:45
55WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:56
56KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:34
57PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:29
58SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:49
59KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:37
60FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:26
61SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:29
Znaleziono 61 wynik(ów)