ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-401K 1NIE00:00:0300:45:4901:31:3802:18:17.1502:18:20.35 6:359,1
2KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-402K 5NIE00:00:3201:01:2601:53:0202:45:43.7502:46:16.45+00:27:567:537,6
3GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-403K 8NIE00:00:1100:57:2601:50:5702:49:29.4002:49:40.60+00:31:208:047,4
4ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-404K 11NIE00:00:2001:02:3201:57:5702:56:18.4002:56:39.35+00:38:198:237,1
5GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-405K 13NIE00:00:1601:02:0901:57:5302:56:24.5502:56:41.05+00:38:208:247,1
6RANGL Jowita 360KOWARYK-406K 20NIE00:00:3301:08:3402:04:0303:01:52.4003:02:25.70+00:44:058:396,9
7CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-407K 24NIE00:00:3801:04:5202:01:0703:03:59.0503:04:38.00+00:46:178:456,8
8MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-408K 26NIE00:00:1901:06:1202:06:0803:06:31.3003:06:51.00+00:48:308:526,8
9ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-409K 29NIE00:00:5301:09:0602:05:4203:09:00.3503:09:54.15+00:51:339:006,7
10ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-4010K 32NIE00:00:3101:10:2702:07:5703:10:24.4003:10:55.55+00:52:359:046,6
11GIEC Anna 132SZCZECINK-4011K 33NIE00:00:3901:10:3102:10:2203:10:55.3503:11:35.00+00:53:149:056,6
12MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-4012K 36NIE00:00:2401:11:1902:10:4003:12:32.4503:12:56.75+00:54:369:106,5
13TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-4013K 41NIE00:00:1601:08:0902:10:4303:14:17.7003:14:34.55+00:56:149:156,5
14KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-4014K 47NIE00:00:5901:15:0602:15:3203:19:53.3003:20:53.20+01:02:329:316,3
15HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-4015K 48NIE00:00:4401:14:5202:15:1103:20:24.2503:21:08.75+01:02:489:326,3
16ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-4016K 49NIE00:00:1901:14:4702:17:3203:21:34.7503:21:54.45+01:03:349:356,3
17PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-4017K 52TAK00:00:2101:10:5602:15:2403:22:12.1003:22:33.15+01:04:129:376,2
18WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-4018K 56NIE00:00:1201:08:2602:13:5803:23:14.6003:23:27.25+01:05:069:406,2
19ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-4019K 57NIE00:00:2201:13:3302:17:1003:23:32.7003:23:55.05+01:05:349:416,2
20GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-4020K 59NIE00:00:3601:15:4402:17:3103:24:04.8503:24:41.20+01:06:209:436,2
21MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-4021K 60NIE00:00:2101:11:4902:16:4303:24:28.3503:24:49.90+01:06:299:446,2
22MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-4022K 62NIE00:00:4801:18:5102:21:5103:25:50.1503:26:38.45+01:08:189:486,1
23KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-4023K 67NIE00:00:4201:16:4902:22:2103:30:05.0503:30:47.80+01:12:2710:006,0
24AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-4024K 69NIE00:00:2501:14:4902:19:2603:30:59.0503:31:24.75+01:13:0410:026,0
25GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-4025K 70NIE00:00:5901:18:1602:21:0803:31:47.9003:32:47.05+01:14:2610:055,9
26ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-4026K 73NIE00:00:3801:22:4502:30:1203:37:02.1003:37:40.15+01:19:1910:205,8
27KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-4027K 91NIE00:00:5801:23:0202:34:0303:52:00.9003:52:58.95+01:34:3811:025,4
28ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-4028K 93NIE00:00:3101:21:4802:36:2703:52:32.8003:53:04.55+01:34:4411:045,4
29NASTAWSKA Monika 451KALISZK-4029K 94NIE00:00:5701:20:5302:33:4403:53:50.5503:54:47.55+01:36:2711:085,4
30KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-4030K 97NIE00:00:5301:25:2002:38:0203:54:21.4003:55:15.35+01:36:5511:095,4
31DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-4031K 102NIE00:00:3701:26:2502:42:4204:06:43.7504:07:21.50+01:49:0111:445,1
32SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-4032K 103NIE00:00:3801:23:3202:42:4904:07:06.5004:07:45.25+01:49:2411:465,1
33LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-4033K 106NIE00:00:0001:29:2002:46:2704:13:45.8504:13:45.85+01:55:2512:055,0
34SZELER Joanna 564WARSZAWAK-4034K 108NIE00:00:0001:40:2402:59:0304:25:20.1004:25:20.10+02:06:5912:384,7
Znaleziono 34 wynik(ów)