ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-40NIE00:00:0300:45:49
2GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:00:1100:57:26
3KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:3201:01:26
4GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:02:09
5ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:2001:02:32
6CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE00:00:3801:04:52
7MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE00:00:1901:06:12
8TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:08:09
9WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE00:00:1201:08:26
10RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE00:00:3301:08:34
11ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE00:00:5301:09:06
12ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:3101:10:27
13GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE00:00:3901:10:31
14PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK00:00:2101:10:56
15MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE00:00:2401:11:19
16MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE00:00:2101:11:49
17ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-40NIE00:00:2201:13:33
18ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE00:00:1901:14:47
19AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:2501:14:49
20HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4401:14:52
21KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:5901:15:06
22GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3601:15:44
23KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-40NIE00:00:4201:16:49
24GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:5901:18:16
25MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:18:51
26NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE00:00:5701:20:53
27ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-40NIE00:00:3101:21:48
28ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-40NIE00:00:3801:22:45
29KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-40NIE00:00:5801:23:02
30SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-40NIE00:00:3801:23:32
31KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-40NIE00:00:5301:25:20
32DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3701:26:25
33LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-40NIE00:00:0001:29:20
34SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE00:00:0001:40:24
Znaleziono 34 wynik(ów)